Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

BUGSY to ze wynik testu jest negatywny wcale nie oznacza ze nie jestes w ciazy.Moja kolezanka w sumie zrobila ok 10 testow i zaden nie wykazal ciazy,poszla do lekarza i okazalo sie ze jest w 3 miesiacu ciazy.A od dwoch miesiecy jest szczesliwa mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUGSY to ze wynik testu jest negatywny wcale nie oznacza ze nie jestes w ciazy.Moja kolezanka w sumie zrobila ok 10 testow i zaden nie wykazal ciazy,poszla do lekarza i okazalo sie ze jest w 3 miesiacu ciazy.A od dwoch miesiecy jest szczesliwa mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁGOOO
ale to wszytko niesprawiedliwe....ja nie chce byc teraz w ciazy a (raczej) jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Adrianko ja też na twoim miejscu poszłabym do innego ginekologa ! czekać cały miesiąc to chyba za dlugo jesli masz tylko takie możliwości wybierz sie do drugiego gdzie będzie dysponował lepszym sprzętem :-) do Małgoo skoro masz przeczucie że dzidzia w drode to chyba już nie czas na zamartwianie się a raczej powinnas pomysleć o maleństwie :-) zobaczysz ile stan odmienności moze dac radości :-) ja też już wybieram sie spać dobrej nocy Wam wszystkim i dzidziusiom życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam wszystkie kobietki !!!! niestety coś się u nas dzieje :-( do lekarza idziemy juz dzisiaj , a nie tak jak było planowane we wtorek kochane kobietki trzymajcie kciuki by wszystko z dzidzia było dobrze tak sie strasznie martwię że az mi sie łapki trzęsą Pozdrawiam z zachmurzonego Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1102
Katarinko - trzymaj się wszystko będzie dobrze!!!!! Adraianko myślę że powinnaś wybrać się do innego lekarza w miarę możliwości..... Bugsy radzę Ci powtórz test ja robiłam test tydzień po owulacji i wyszegł negatywny....a po tygodniu kolejne dwa wyszły pozytywne!!!!!!!!! więc chyba będę miała Dzidziusia :-) :-) :-) Do lekarza wybieram się w poniedziałek wtedy się okaże...już nie mogę się doczekać...pozdrawiam was dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUGSY24
cześć dziewczyny dzięki za odpowiedź na nurtujące mnie pytanie,dziś kupiłam test,ale chyba jednak dostanę ten okres:(brzuch mnie boli na maxa.Pozdrawiam Was gorąco,a w szczególności Katarinkę 29, która się zamartwia:)Nie martw się wszystko będzie dobrze.Szczecinianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinko!! nie martw sie, wszystko bedzie dobrze! 1102 -gratulacje!!! pierwszy test nie mogl nic wykazac bo bylo za wczesnie, za to kolejne dwa- ciesze sie ze sie udalo!! i ze do nas dolaczylas! Dziewczyny, nie weim jak u Was ale u mnie dzis sliczna letnia pogoda! po prostu wymarzone lato!! Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
witam kobietki na początku serdecznie dziekuję za wsparcie bardzo mi pomoglo:-) dzisiaj poraz pierwszy widziałam moja dzidzię :-) cudowne uczucie :-) na szczęcie wszystko jest w porządku ciąża rozwija sie prawidłowo a dzidzia ma już 5,5 mm taka juz duża spryciura :-) tak więc moje obawy zostały uspokojone ,a pewne niepokojące mnie objawy sa podczas ciązy normalne:-) w domku na honorowym miejscu stoi pierwsze zdjęcie dzidzi :-) z naszej wspólnej radości to nawet słonko w zachmurzonym Szczecinie zaświeciło:-) witam również w naszym klubie kolejną przyszłą mamusię 1102 :-) Bugsy 24 może nawiązemy jakis bliższy kontakt Szczecin to całkiem obce dla mnie miasto :-) jeszcze raz dziękuję i serdecznie Was wszystkie pozdrawiam :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
cześć śpioszki!!!:-) my juz wstaliśmy....no prawie wstaliśmy ale,nasza dzidzia która będzie miała na imie(Roksanka) jeszcze spi. Zaraz się zbieramy i jedziemy nad morze, :-) pozdrawiam Was serdecznie o słonecznym poranku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Katarinko, ciesze sie niezmiernie , ze wszystko jest w porzadku! Prawda ze to wspaniale uczucie zobaczyc swoje malenstwo? Zazdroszcze Ci troszke tego morza.....ja juz dawno nie bylam na prawdziwym urlopie....jak tylko mąż ma wolne to jedziemy do Polski, do najblizszych, na inne rzeczy nie starcza juz czasu...az sie rozmarzylam....Poza tym to u nas znow pogoda sie zepsuła-nie za dlugo było slonecznie...Dzis mam nadzieje, ze uda sie pojsc choc na spacer bez parasola. Dziewczyny, zyce Wam wiele slonca:) odpoczywajcie przed nowym tygodniem:) Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1102
Katarinko cieszę się, że u Was w porządku......:-) U nas tzn. w opolskim pięknie dziś tylko strasznie gorąco.....a mnie meczą mdłości od rana i na dodatek jestem trochę przeziębiona....i nie mogę doczekać się jutra...ciekawe co powie lekarz i czy już coś będzie widać......z moich obliczeń to 4 tydzień dopiero..... Pozdrawiam Was Kobietki i Wasze Słoneczka :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1102
Katarinko a ja jestem ciekawa gdzie jedziecie nad morze, bo moje ukochane miejsca to Dziwnówek, Rewal, Niechorze......wogóle uwielbiam polskie morze niestety już drugi rok nie będzie mi dane cieszyć się jego widokiem.......mamy urlopy w różnych terminach z mężem niestety....:-( no i spory kawałek ponad 500km...pozdrawiam i napisz jak było...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 21
Czesc dziewczyny. Wlasnie oderwalam sie od malowania,tak niedziela a ja maluje z chlopem.Ladny bedzie ten pokoik dla malej. 25 sierpnia mam planowana cesarke boje sie dziewczyny,pozniej koniec wrzesnia a ja planuje wyjazd z mala do pl.do dziatkow bo musza ja zobaczyc.No i problem chrzcin nie wiem czy lepiej w pl. czy tu gdzie zyje dziewczyny mieszkajace za granica jak to wygladalo u was? Katarinka29-wybralas bardzo ladne imie dla malej. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
hej dziewczynki:-) własnie wrócilismy byliśmy w Międzyzdrojach jednak muszę napisać iż jestesmy rozczarowani nic ciekawego miasteczko z kameralnego juz sie skomercjalizowało tak więc zjedlismy tylko rybke :-) i wróciliśmy do nas do Szczecina :-) od morza na szczescie dzieli nas tylko 90 km tak więc w każdy wolny weekend możemy sobie pozwolic na takie wyprawy do róznych nadmorskich miejscowości 1102 zlaezy jak liczysz czy od pierwszego dnia miesiączki czy od dnia poczecia jeśli to 4 tydzień od poczecia to będzie widac na ultrasonografie dopochwowym :-) pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUGSY24
Hi katerinka29 nie ma problemu mój e-mail widnieje na 25 stronie kafeterii w tym temacie także pisz śmiało:) Mi niestety tym razem się nie udało,leje się na maxa ale może niedługo się uda:)W końcu to pierwsza próba:)Czekam na Twój odpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! No i po weekendzie, a tak było fajnie....ja co prawda leniuchuje caly tydzien... ale z mezem leniuchuje sie lepiej:) Aga21 co do chrzcin to nie mam pojecia wlasciwie jak to sie odbywa, ale mysle ze najlepiej tam gdzie dziecko bedzie mieszkalo, a tego co piszesz, to za granica.... Katarinka, bardzo ladne imie- a dla chlopca masz juz tez jakies?? Chyba ze to bardzo silne przeczucie ze bedzie dziewczynka..hmm aha i co do tego usg jeszcze raz to 4 tygodnie do miesiaczki ostatniej moze nie byc widoczna ciaza, za to 4 tyg.od poczecia bedzie widoczna napewno !! 1102- jak to liczylas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie....... Tak juz dużo Waszych wypowiedzi, ze musze nadrobic moja nieobecnosc...No ale najpierw o mnie. W piątek byłam u mojego lekarza (Adrianko, muszisz isc prywatnie i lekarz powinien Ci zrobic USG dopochwowo, serce Twojej dzidzi juz na pewno bije).....Moje dziecko tak fikało koziołki, ze raz tam dzie była główka, za chwile były raczki, którymi starsznie wymachiwało. Dobrze sie rozwija, wszystko jak najbardziej w porzadku.i ze mną tez.....To najwazniejsze. Pozdrawiam wszystkich serdecznie...Lusia i 14-tygodniowe maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam kobietki!!!!! własnie podniosłam swoje szanowne cztery literki z łóżeczka a , własciwie mój domowy "mobilizator" mi w tym pomógł to juz druga próba wstawania oczki otworzyłam o 7 kiedy to moja połóweczka wygramalała się z łózeczka i szykowała do pracki :-) , no a potem jeszcze taka malutka drzemeczka......i efekt 10 na zegarze tak więc pora wstać:-).Za oknem pogoda już niemal tradycyjna zachmurzone niebo i jedyna nowość jak na razie bez deszczu :-) Bugsy 24 dzięki jasne że sie odezwę :-) dla dziewczynki imie Roksana od dawna chodziło mi po glowie :-) miałam jeszcze inne pomysły ale w ostateczności to przebiło pozostałe zresztą mojej połóweczce też najbardziej się podobało tak więc nazywamy naszą fasolkę Roksanka Roksi niech się spryciurka przyzwyczaja :-), na drugie otrzyma imię po mnie czyli Kasia tak zadecydował mój ukochany czyli będzie Roksana Katarzyna. Co do płci maluszka to nie ukrywam iz obydwoje chcielibyśmy dziewuszkę :-) aczkolwiek nawazniesze by dzidzia urodziła się zdrowa kochać będziemy jednakowo mocno bez względu czy będzie synek czy córcia :-) i dla synka też mamy imię wybrane tym razem wybierał mój luby .Jeśli będzie syneczek to Jakub czyli Kubuś a na drugie po tatusiu Krzyś czyli Jakub Krzysztof :-) problem wyboru imion mamy już za sobą hihihi.....:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1102
Dziewczyny witam serdecznie!!!! Ja liczyłam 4 tyg od poczęcia, ale okazało się dziś rano u lekarza że to już 6 tydzień....jestem cała szczęśliwa , wszystko jest ok....w czwartek idę na badania...pozdrawaiam i pędzę do pracy :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUGSY24
cieszę się dziewczyny razem z Wami,że wszystko jest w porządku.Miło widzieć takie tryskające energią scenariusze.Czasem to aż się wzruszam jak Was czytam,takie ciepło od Was bije.Ja w sumie niby nie powinnam tu siedzieć,bo co ja mam z Wami wspólnego?W ciąży nie jestem,jedyne co mnie z Wami łączy to ta chęć posiadania dziecka,ale jakoś tak bardzo mnie do Was ciągnie...A Katarinka ile w artmedica kasują za wizytę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....... Ale miałam dzien!!! Starsznie duzo pracy po weekendzie, czytam wszystkie Wasze wypowiedzi, ale nie miałam czasu odpisywac..Ciesze sie ze wszystkie jestescie zdrowe i wesołe, a Wasze dzidziusie rosną.....Katarinko 5,5mm gratuluje takiego \"olbrzyma\"!!! 1102 ciesze sie ze wszystko z dzidzią ok...... Na kiedy macie dziewczyny terminy porodów??? Ja na 20.01.2005......I jesli bedzie dziewczynka to bedzie Zuzanna, a chłopczyk Nikodem....Moje dziecko bedzie miało nazwisko męza (Ja mam 2 nazwiska- swoje + męża), jest krótkie więc tylko długie imię pasuje. Pozdrawiam serdecznie.....napiszcie co słychac u was i waszych dzidziusiów.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus
Gratulacje 1102; Dawno mnie nie było ale nie miałam czasu. W tym m-cu zero staran. Juz mi sie tak spejcljalnie nie chce. - tzn tak intensywnie. Ale co do 1102 - jak Ty to wykombinowałas. 1.07.2004 pisałas ze sie nie udało. Zrozumiałam ze zrobiłas test. Czy dostałas okres czy cos sie działo. Bo skoro pisałas ze sie nie udało 1.07 byłam pewna ze masz okres a tu taka niespodzianka. Sory ze tak to wyliczam ale jakos zapamietałam Cie ... bo tez strania u mnie były wiec sobie tak troszke Was podglądam jak piszecie. Mozesz cos napisac. Przepraszam jesli cos namotałam. Lusiu; Widze ze Twoja dzidzi juz zaczynac wymachiwac do mamusi. Zapewne fajne uczucie. Ciesze sie ze taka jestes szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abba
dziewczyny czy mozecie mi powiedziec (nie wiem czy wlasciwe forum dla mnie) ale mam wyceki z piersi tzn. jak nacisne piersi to leci mi krople dosłownie ale jest to substancja biała- przezroczysta. Co to moze byc. Czy moge starac sie o baby, czy któras tak miała czy pojsc do lekarza zanim bede sie starac. Prosze napiszcie. Słyszłam o jakiejs prolatynie co to takiego i czy któras tak miała a mimo wszysto zaszła w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
witam serdecznie!!!!1 dzisiaj wyjątkowo domowy mobilizator ściągnął mnie z łóżeczka :-) tak więc jestesmy już po porannym spacerku i sniadanku :-) wczoraj tak mi szybko dzień przeleciał że nawet nie miałam czasu by tu do Was zajrzeć dziisaj nadrobiłam :-) Buksy 24 sama wizyta w artmedica kosztuje ok 70 zł USG 80 zł a np poród 4900 ja jednak zrezygnowałam z usług tej prywatnej kliniki ! Jestem zdegustowana i oburzona ich sposobem podejścia do pacjentki ! otóż byłam umówiona do lekarza u nich na dzisaj już wczesniej o tym wspominałam jednak w sobotę poczułam się źle na tyle mnie to zaniepokoiło iż postanowiłam nie czekac do wtorku a do lekarza udac się niezwłocznie , zadzwoniłam więc do artmedica mówiąc o swoich obawach i prosząc o przyjęcie jeszcze dzisiaj na to usłyszałam odp. iż są tak dzisiaj cytuję " zawaleni" klientkami iż nie da się nic zrobic by mnie przyjąć. Odłozyłam słuchawke nie miałam zamiaru czekać .....i rozpoczęłam kolejne poszukiwania tym razem jednak miałam więcej szczęścia znalazłam prywatny gabinet prowadzony przez małżeństwo ginekologów - połozników zadzwoniłam po wysłuchaniu moich obaw pani doktór mimo iż -nie przyjmuje w soboty -umówiła się ze mną na wizytę. Przebadala mnnie b. dokładnie wykonała USG ( dopochwowe) pobrała cytologię i przede wszystkim udzieliła wiele cennych rad praktycznie rozwiała wszystkie moje wątpliwości zanim jeszcze zdążyłam zadac jakiekolwiek pytania :-) , poświęcając mi przy tym duzo czasu.Za wszystko zapłaciłam 100zł kolejne wizyty po ok 50 zł , a np poród w szpitalu klinicznym na Pomorzanach gdzie róznież ona pracuje będzie nas kosztował ok 700zł :-) tak więc przez taki zbieg okoliczności znalazłam odpowiednią i przesympatyczna lekarz która poprowadzi naszą ciążę :-) i na pewno Buksy uda się nastepnym razem :-) trzymam kciuki :-) Lusiu fajnie że twoja dzidzia już macha do mamusi rączkami :-) ja będe rodzic w połowie marca 2005 :-) pozdrawiam Was serdecznie ps u mnie dzisiaj piękna słoneczna pogoda niebo bez ani jednej chmurki :-) ach co to będzie za dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1102
Cześć Kobietki!!! Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za gratulacje..:-) Ewus - już Ci wyjaśniam jak ja to wykombinowałam, uwierz mi sama byłam zaskoczona.....więc tak miesiączke miałam dostać 3 lipca....i postanowiłam 1 zrobić test oczywiście pojawiła się jedna kreska...pomyślałam, że nic z tego......potem nie dostałam miesiączki....po 6 dniach powtórzyłam test i...........pojawiła się jedna kreska Różowa!!!!!! Wtedy to już zupełnie byłam zdezorientowana.......poczekałam jeszcze kilka dni...strasznie mnie bolał brzuszek na dole dlatego myślałam, że to na okres tylko coś się poprzestawiało.....zrobiłam kolejny test i juz wyszedł........:-) a wczoraj u lekarza byłam zaskoczona że to już 6 tydzień...czyli do poczęcia doszło zaraz po miesiączce ostatniej...a nie jak myślałam w środku cyklu.....To by było tyle Pozdrawiam wszystkie Starające i już Mamuśki i wasze Słoneczka !!!! P.S U nas dziś skwar od rana!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1102
Lusiu a ja mam wyliczony termin na początek marca...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×