Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość JolaC
Ze mną to jest tak- jak wychodziłam za mąż i tuż po nim bardzo chciałam mieć już dziecko, a mój mąż jeszcze nie -bo wiadomo- pieniądze, dom itp. A teraz gdy on po 3 latach małżeństwa chce -to mi się odwidziało, ja chce mieć dziecko ale bardzo się boje bólu, z tego co czytam to jak co druga kobieta, wiem że nie ma co czekac (mam 25 lat) bo czym później tym gorzej ale czekają mnie jeszcze dwa lata nauki gdzie będę poza domem 2 razy w miesiącu w weekendy i już sama nie wiem co robić, nie chce narażać nienarodzonego dziecka na niedogodności związane z dojazdami, noclegami i stresem na uczelni. Chce podejść do tego odpowiedzialnie tzn. od trzech lat (z kilkoma przerwami wg zaleceń lekarza) zażywam tabletki anty. Więc chciałbym zrobic przerwę tak mniej więcej pół roku zanim poważnie zaczniemy się starac - czy mam racje może ktoś ma większe doświadczenie w tej sprawie, chciałabym aby moja “gospodarka” hormonalna się ustabilizowała. Co wy drogie dziewczyny myślicie na ten temat czy ja aby nie przesadzam. Mam takie jedno powiedzenie - “Lepiej sobie wpaśc, nawet w bardzo młodym wieku niż czekac na dogodną sytuacje- świadomie, bo może to nigdy nie nastac”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam serdecznie !!!!!:-) witam wśród nas nową przyszłą mamusię Trudi :-) wszystko bedzie ok teraz nawazniejsze to dużo usmiechu na buźce i uwazaj na siebie , jesli tylko mozesz jak nawięcej wypoczywaj to zbawienne dla ciebie i malutkiej fasolki :-) Dioda - witaj - wcale Ci się nie dziwię , ja własnie skończyłam 29 latek i jeszcze kilka miesięcy temu nawet mi przez myśl nie przeszło że juz w krótce będę mamusią :-) , decyzja zapadła spontanicznie :-) a mój instynkt macierzyński i chęć posiadania już potomstwa rozbudził we mnie mój ukochany :-) cóż miłość działa cuda........praktycznie jedna rozmowa na temat dzidzi ...duzo miziania i przytulania ...;-) i dzidzia już w drodze :-) Dziewczyny ale czas leci dopiero pisałam Wam że panika mnie ogarnia by zrobic test a tu już jutro skończę 8 tydzień ciąży :-) a propos liczenia tygodni ,trymestrów...itd w necie jest bardzo ciekawa stronka Nestle a na niej kalenadarz ciązy . Wystarczy wpisać pierwszy dzień ostatniej @, miesiąc i rok a kalkulatorek obliczy przybliżony termin porodu to co mi się w tym wszystkim najbardziej podoba odlicza dni pozostałe do porodu oraz pokazuje szczegółowe informacje dotyczące ciąży na danym etapie czyli jaki trymestr miesiąc i tydzień zycia dzidziulka :-) z ciekawymi opisami co dzieje się z dzidziusiem i radami dla mamy , taty i jakie badania nalezy na danym etapie wykonać zajżyjcie warto :-) http://dziecko.nestle.pl/in_menu1_003_p.phtml co do zakupków u mnie jeszcze duzo czasu ale....korci strasznie jak widzę te ciupinkie śliczne ciuszki ...aj....jak na razie upatrzyłam sobie wózek :-) cieplutko pozdrawiam i piszcie co tam u Was i dzidziulków słychać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam serdecznie !!!!!:-) witam wśród nas nową przyszłą mamusię Trudi :-) wszystko bedzie ok teraz nawazniejsze to dużo usmiechu na buźce i uwazaj na siebie , jesli tylko mozesz jak nawięcej wypoczywaj to zbawienne dla ciebie i malutkiej fasolki :-) Dioda - witaj - wcale Ci się nie dziwię , ja własnie skończyłam 29 latek i jeszcze kilka miesięcy temu nawet mi przez myśl nie przeszło że juz w krótce będę mamusią :-) , decyzja zapadła spontanicznie :-) a mój instynkt macierzyński i chęć posiadania już potomstwa rozbudził we mnie mój ukochany :-) cóż miłość działa cuda........praktycznie jedna rozmowa na temat dzidzi ...duzo miziania i przytulania ...;-) i dzidzia już w drodze :-) Dziewczyny ale czas leci dopiero pisałam Wam że panika mnie ogarnia by zrobic test a tu już jutro skończę 8 tydzień ciąży :-) a propos liczenia tygodni ,trymestrów...itd w necie jest bardzo ciekawa stronka Nestle a na niej kalenadarz ciązy . Wystarczy wpisać pierwszy dzień ostatniej @, miesiąc i rok a kalkulatorek obliczy przybliżony termin porodu to co mi się w tym wszystkim najbardziej podoba odlicza dni pozostałe do porodu oraz pokazuje szczegółowe informacje dotyczące ciąży na danym etapie czyli jaki trymestr miesiąc i tydzień zycia dzidziulka :-) z ciekawymi opisami co dzieje się z dzidziusiem i radami dla mamy , taty i jakie badania nalezy na danym etapie wykonać zajżyjcie warto :-) http://dziecko.nestle.pl/in_menu1_003_p.phtml co do zakupków u mnie jeszcze duzo czasu ale....korci strasznie jak widzę te ciupinkie śliczne ciuszki ...aj....jak na razie upatrzyłam sobie wózek :-) cieplutko pozdrawiam i piszcie co tam u Was i dzidziulków słychać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna12
Witajcie. Jestem tu pierwszy raz(tzn.pierwszy raz pisze).Przeczytalam Wasze wypowiedzi!Ja tez chce byc mama!Mam 29 lat-to chyba juz ciut pozno na baby, ale powoli do tego dorastam!Na razie sie do tego szykuje!Psychicznie sie szykuje i zbieram informacje, nowinki co robic zanim sie zajdzie w ciaze!Wy jestescie doswiadczone wiec mam nadzieje, ze cos poradzicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna12
Witajcie. Jestem tu pierwszy raz(tzn.pierwszy raz pisze).Przeczytalam Wasze wypowiedzi!Ja tez chce byc mama!Mam 29 lat-to chyba juz ciut pozno na baby, ale powoli do tego dorastam!Na razie sie do tego szykuje!Psychicznie sie szykuje i zbieram informacje, nowinki co robic zanim sie zajdzie w ciaze!Wy jestescie doswiadczone wiec mam nadzieje, ze cos poradzicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna12
Witajcie. Jestem tu pierwszy raz(tzn.pierwszy raz pisze).Przeczytalam Wasze wypowiedzi!Ja tez chce byc mama!Mam 29 lat-to chyba juz ciut pozno na baby, ale powoli do tego dorastam!Na razie sie do tego szykuje!Psychicznie sie szykuje i zbieram informacje, nowinki co robic zanim sie zajdzie w ciaze!Wy jestescie doswiadczone wiec mam nadzieje, ze cos poradzicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna12
Sorry za te powtorki! To co?Poradzicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna 12
CZY TAM KTOS JEST?CZY WSZYSTKIE OGLADACIE"MODE NA SUKCES"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramcia
cześć Bogna nie oglądam mody na sukces bo jej nie lubię mój synuś właśnie wypoczywa więc mam trochę wolnego myślę , że nic nowego ci nie powiem poza tym co już kiedyś pojawiło sie na forum : zacznij łykać kwas foliowy ( bardzo ważne ! ) , odstaw używki i dbaj o siebie , uważnie obserwuj swój organizm , żeby wyczaić najbardziej sposobną chwilę i...... do dzieła aha nie nastawiaj się psychicznie w taki sposób , że jeżeli od razu za pierwszym razem ci nie wyjdzie to oznacza koniec świata , czasami trzeba trochę cierpliwości życzę powodzenia w staraniach pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna12
Czy kwas foliowy mam lykac juz teraz, nawet jak planuje maluszka dopiero za rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramcia
wystarczy na trzy miesiące przed planowanym terminem poczęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna12
Dioda, daj znac jak Ci idzie, bo ja jestem w podobnej sytuacji dorastania psychicznie do dziecka i prawie tyle samo lat co Ty(29).Ciesze sie na sama mysl o dziecku, mimo tego, ze nie wiem jak dlugo na to male bobo bede czekac!Chociaz planujemy malenstwo za rok(koncze pigulki -chce je odstawic zeby "oczyscic"organizm i zaczac obserwowac swoje cialo naturalnie)chociaz bedzie tez dobrze jak sie "wprowadzi"maluszek do brzuszka juz wczesniej :) Napiszcie co o tym sadzicie,pa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudi
Bogna12 ze mną to było tak. Długo, długo nie mogłam zdecydować się na dzidziusia. Ciągle coś stało na przeszkodzie a to finanse a to strach przed utratą pracy. A mój biedny mąż czekał cierpliwie bo gdyby to tylko od niego zależało to mielibyśmy pewnie już dwójkę:). No i ani się obejrzałam jak skończyłam 31 lat:(. I to już 5-ty tydzień:). I wiesz co?? To takie fantastyczne uczucie i żałuję bardzo, że tak długo zwlekałam. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z moim maluszkiem:). A i jeszcze jedno, jakoś dziwnie straciłam zainteresowanie pracą:). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Tak, ja wiem, ze takie male bobo pod sercem to cudowna rzecz!ale ja sie stale zastanawiam nad wieloma rzeczami z tym zwiazanymi, czyli praca, chce zaczac od pazdziernika studia zaoczne,mieszkanie mamy(choc male tez z kredytem)ale nie wiem czy sobie z tym poradze!moj maz jest za malym Szymkiem(bo nawet imie mamy i nie wiem dlaczego wiemy, ze pierwsze nasze dziecie to bedzie chlopiec)narazie zobacze jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Trudi, a jak sie przygotowywalas do ciazy?jesli wogole?jesli moge zapytac?bralas witaminki,kwas foliowy,itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudi
Bogna12 u mnie też nie jest różowo. Samochód na kredyt, mąż w tej chwili szuka pracy, na razie od czasu do czasu wyjezdża za granicę, ja wprawdzie niezle zarabiam ale czy to wystarczy na nasza trójkę? A poza tym wiesz jak to jest, dzisiaj praca jest jutro jej nie ma. Ale w tej chwili w ogóle się tym nie przejmuję, wiem, że na pewno sobie poradzimy:). Głowa do góry i może jednak spróbujesz:). Mam kilka koleżanek które bardzo chcą mieć dzidziusia i nie wychodzi niestety:(. Nie zawsze jest to takie proste, warto mieć trochę więcej czasu. Trzymaj się cieplutko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudi
Wstyd się przyznać ale nie czyniłam żadnych specjalnych przygotowań. Wiesz co? Ja po prostu nie sądziłam że uda mi się od razu:). Sporo czytałam na ten temat, rozmawiałam ze znajomymi i wiem , że zwykle kobietki czekają po kilka miesięcy. A u mnie w jednej chwili decyzja a w drugiej już mam dzidziusia w brzuszku:). Ale raczej nie radzę brać ze mnie przykładu:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUGSY24
cześć dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz:czy jeśli staram się o dzidzię i zaczęłam brać kwas foliowy(a ponoć trzeba trzy miesiące przed ciążą)to czy jeśli mi się nie uda przez te trzy miesiące mam odstawić kwas foliowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Pigulki przestalam brac prawie rok temu i obserwuje swoj organizm,ale wszystko jest OK.Bogna łykaj kwas foliowy.Mam nadzieje,ze bedziemy sie wspierac:))To takie piekne miec bobasia:)Trzymajmy sie dzielnie:)🌼 Lusia DOBRY DUSZKU wszystkiego naj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
A czy przez ten rok stosowalas jakas metode?czy czekalas cierpliwie na bobaska?oprocz kwasu foliowego trzeba brac cos jeszcze?pozdrowionka dla wszystkich babeczek i ich dzieciatek, rowniez tych, ktore juz niedlugo swiat ujza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 21
Czesc dziewczyny. BOgna-mi lekarz zabronil brac kw.foliowy musialam brac witaminy specjalne dla kobiet w ciazy. PO odstawieniu tabletek od razu zaszlam w ciaze wiec nie ma zasad. Tylko sie nie stresujcie bo to nic nie da.Trzeba byc cierpliwym i spokojnym. Zorganizuj sobie 9msc.tak by za duzo nie myslec bo zwariujesz.Ja od 5 msc.dostalam zwolnienie od lekarza bo nie lubialam mojej pracy.Od 8msc.urlop macierzynski i mialam czas na wszysko na odpoczynek nauke zapisalam sie na kursy jezykowe komputerowe,malowanie i tak po drodze zdobylam dyplomy i zawsze ci sie to przyda. Na koniec zajmiesz sie przygotowaniami i tak zleci ci 9 msc. Powodzenia Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaa
Czesc dziewuszki! Tez chyba chce przylaczyc sie do was. Chyba. Bo niby chce dzidzie plus juz najwyzszy czas - 28 lat ale mam troche watpliwosci. Boje sie ze nie starczy mi juz wtedy czasu i pieniedzy "dla siebie" - tak jak mojej mamie kiedys. A moze ja po prostu mam zly przyklad z dziecinstwa. Moja mama wtedy nie miala innego zycia tylko nas (mnie i brata). A czy wy tez macie takie doswiadczenia i tego sie obawiacie? Plus moj maz (sporo starszy) nie chce juz mniec wiecej dzieci (ma juz jedno z poprzeniego malzenstwa) i zamiast tego chce "cieszyc sie zyciem". Ale to to maly problem bo on w ogole to uwielbia dzieci - nawet wiecej niz ja. I gdyby mial swoje to wiem ze by je bardzo kochal. I nawet kiedys (jakis czas temu ale ja wtedy jeszcze nie bylam gotowa) mowil o dziciach. A teraz nie. Ale za bardzo nie chce nic mowic bo jak mam zajsc w ciaze to tylko niby przez przypadek. Tak ze nie chce zeby nic zauwazyl. Bo jak juz zajde to wiem ze bedzie zadowolony. Jutro mam wziasc lub nie wziasc nastepna pigulke. Prosze napiszcie co o tym myslicie! Bede wdzieczna za kazda rade - i byc moze niedlugo bese juz jedna z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das
:):) ale zadupczysto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaC
Ile wcześniej powinnam przestać przyjmować pigułkę zanim zabiorę się poważnie za “zrobienie” dzidziusia, i czy sam kwas foliowy wystarczy może jeszcze jakieś witaminy, poradźcie coc dziewczyny macie większe doświadczenie. Pozdrawiam wszystkie mamy i te które chcą być ale się boją (tak jak ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Uwazam,ze powinno sie odstawic pigulki na 3 mce przed poczeciem, chocby z tego powodu,ze tuz po odstawieniu tabletek mozna zajsc w ciaze mnoga(ALE TO NIE JEST REGUŁA).Musisz poobserwowac swoj orgaznim,chociazby okreslic dni plodne.Kwas foliowy powinno sie lykac na 3 mce przed poczeciem(tak jest w ulotce).Zapobiega on wadom ukladu nerwowego dzieciatka.Ja jestem juz prawie rok po odstawieniu i uwazam,ze czuje sie lepiej niz w czasie ich brania(ale to juz inny temat). BOGNA co do zabezpieczania sie,to jest tylko prezerwatywa i przede wszystkim obserwacja sluzu:)) Mam nadzieje,ze niebawe juz nie bedziemy wydawac na nie pieniazkow:D,a kazde 5 zl to jakies dzieciecie akcesoria:)) Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie Bardzo się ciesze, ze jest nas juz tak dużo....... Dziwczyny mają całkowitą rację......przed planowanym dzdziusiem trzeba łykac kas foliowy, oczywiscie mozna tez witaminki, to nie zaszkodzi, trzeba się zdrowo odżywiac (ale to chyba zawsze)..mozna skontrolowac stan ząbków itp. Co do pigułek antykoncepcyjnych, to ja sie nie wypowiadam bo ich nie łykałam......No i trzeba jeszcze chciec miec dziecko, ale nie obsesyjnie..chociaz musze przyznac ze ja tak własnie chciałam.....i ciesze sie że sie udało........ A co u Was moje drogie.....jak sie dzis czujecie...Ja bardzo dobrze......mimo pogody (leje od 3 dni), mąż rozbił samochód (ale Auto Casco pokryje szkody), pobolewa mnie głowa (to chyba jedyna dolegliwosc ciążowa jak mi pozostała)........... Poza tym ciesze sie bo po pracy zamówimy z mężem meble do salonu, sypialni, oraz dzidziusiowego pokoju..Kupię zlewozmywak, lampy salonowe, firany i zostanie mi 200 zł w portfelu.....Koniec pieniażków......No i dobrze.....za miesiąc sie wprowadzam do nowego domku..Bardzo sie na to cieszę......... No ale to zadna radosc w porównaniu z tą jaką odczuwam nosząc to malenstwo w brzuszku......obecne mamy mnie doskonale rozumieją, a starjaącym się z calego serca tego zyczę.To najpiękniejsze uczucie jakie moze byc...Jesli dziewczyny nie jestescie pewne, czy chcecie miec juz dzieci, mówie Wam szkoda czasu na zastanawianie się......Ta radosc i milosc do nienarodzonego dzidziunia zrekompensuje Wam wszystkie obawy..a zawsze jakies są ja je tez miałam dlatego doskonale to rozumiem........:)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Kochane mamuski! Mam dzis jakis ciezki dzien,boli mnie troszke brzuszek,przejmuje sie maluda i calym swiatem,chce mi sie ryczec i rozmyslam o samych glupich negatywnych incydentach w moim zyciu.Niestety takie dni jak dzis nie naleza dla mnie do najlepszych strasznie mi zle i smutno.Pozdrawiam Was wszystkie piszcie jak sie czujecie i co tam u was slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna 12
Pozdrawiam Was w te gorace(przynajmniej u mnie)poludnie...:)zaraz zabieram sie za robienie nalewki z wisni(uwielbiam!)-czy alkohol szkodzi podczas staran o dzidzie?jak myslicie? Lusia, zanim zaczelam tu pisac czytalam wczesniejsze wypowiedzi i takze Twoje pierwsze dni ciazy i te przed jak robilas test!to fajnie tak sobie teraz wiedziec, ze jeszcze kilka miesiaczkow i bedziesz miala kruszynke juz na brzuszku a nie w nim,co? Ja jeszcze biore ostatnia porcje tabletek, a potem przestaje i jak sie uda w nastepne wakacje robimy malego Szymka!Musze jutro pobiec do apteki(bo dzisiaj za goraco i juz nie ruszam sie z domu)i zakupic sobie ten Folik(ale to chyba za wczesnie jak chce malego za rok?a wlasciwie jak natura zawiedzie to bedzie wczesniej)zaczelam juz sie lepiej odzywiac-wczoraj na obiad gotowane warzywka i duzo owocow i sokow w ciagu dnia!Pewnie przesadzam, ze tak wczesnie zaczynam, ale co tam... nawet jak malutki nie pojawi sie niedlugo to chociaz zdrowo jesc zaczne! Wyp[ilam dzisiaj kawe(sypana)a to nie dobrze!zapomnialam sie...:( Sluchajcie, chce zakupic sobie jakas ciekawa lekture o planowaniu, odzywianiu i pielegnacji siebie i dziecka!Macie cos na uwadze?dajcie znac! Buziaczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna 12
Pozdrawiam Was w te gorace(przynajmniej u mnie)poludnie...:)zaraz zabieram sie za robienie nalewki z wisni(uwielbiam!)-czy alkohol szkodzi podczas staran o dzidzie?jak myslicie? Lusia, zanim zaczelam tu pisac czytalam wczesniejsze wypowiedzi i takze Twoje pierwsze dni ciazy i te przed jak robilas test!to fajnie tak sobie teraz wiedziec, ze jeszcze kilka miesiaczkow i bedziesz miala kruszynke juz na brzuszku a nie w nim,co? Ja jeszcze biore ostatnia porcje tabletek, a potem przestaje i jak sie uda w nastepne wakacje robimy malego Szymka!Musze jutro pobiec do apteki(bo dzisiaj za goraco i juz nie ruszam sie z domu)i zakupic sobie ten Folik(ale to chyba za wczesnie jak chce malego za rok?a wlasciwie jak natura zawiedzie to bedzie wczesniej)zaczelam juz sie lepiej odzywiac-wczoraj na obiad gotowane warzywka i duzo owocow i sokow w ciagu dnia!Pewnie przesadzam, ze tak wczesnie zaczynam, ale co tam... nawet jak malutki nie pojawi sie niedlugo to chociaz zdrowo jesc zaczne! Wyp[ilam dzisiaj kawe(sypana)a to nie dobrze!zapomnialam sie...:( Sluchajcie, chce zakupic sobie jakas ciekawa lekture o planowaniu, odzywianiu i pielegnacji siebie i dziecka!Macie cos na uwadze?dajcie znac! Buziaczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna 12
Pozdrawiam Was w te gorace(przynajmniej u mnie)poludnie...:)zaraz zabieram sie za robienie nalewki z wisni(uwielbiam!)-czy alkohol szkodzi podczas staran o dzidzie?jak myslicie? Lusia, zanim zaczelam tu pisac czytalam wczesniejsze wypowiedzi i takze Twoje pierwsze dni ciazy i te przed jak robilas test!to fajnie tak sobie teraz wiedziec, ze jeszcze kilka miesiaczkow i bedziesz miala kruszynke juz na brzuszku a nie w nim,co? Ja jeszcze biore ostatnia porcje tabletek, a potem przestaje i jak sie uda w nastepne wakacje robimy malego Szymka!Musze jutro pobiec do apteki(bo dzisiaj za goraco i juz nie ruszam sie z domu)i zakupic sobie ten Folik(ale to chyba za wczesnie jak chce malego za rok?a wlasciwie jak natura zawiedzie to bedzie wczesniej)zaczelam juz sie lepiej odzywiac-wczoraj na obiad gotowane warzywka i duzo owocow i sokow w ciagu dnia!Pewnie przesadzam, ze tak wczesnie zaczynam, ale co tam... nawet jak malutki nie pojawi sie niedlugo to chociaz zdrowo jesc zaczne! Wyp[ilam dzisiaj kawe(sypana)a to nie dobrze!zapomnialam sie...:( Sluchajcie, chce zakupic sobie jakas ciekawa lekture o planowaniu, odzywianiu i pielegnacji siebie i dziecka!Macie cos na uwadze?dajcie znac! Buziaczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×