Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Witam Was moje drogie Babeczki :D Długo się nie odzywalam ale to dlatego ze remont trwa i nie mam czasu na nic.. ale czytam czytam i bardzo ciesze się jak również smuce sie z wami. Dla wszystkich \"brzuszastych\" wysyłam ogromnego cmoka w sam środek brzuszunia, a za wszystkie starające się trzymam mocniasto kciuki. Kobiety bedzie wszysko dobrze. Olimpia ja jeszcze niedawno przezywalam to samo co Ty, po stracie dziecka nie cieszył mnie nawet mający odbyc się za kilka tygodni slub. teraz, z perspektywy xczasu patrze na to inaczej. I wiem ze wszystko bedzie dobrze. Kobietki, wiecie, postanowilismy nie czekac juz dłużej i rozpoczelismy starania o dzidziunia ;) Pewnie nie odrazu sie uda, bo dzisiaj mija dokładnie 47 dzien cyklu a okresu nadal nie było, po jajeczkowaniu juz pewnie jest dawno.... albo przed.... sama nie wiem...no i na okres sie nie zanosi, ale w ciązy nie jestem na pewno, dopiero mam zamiar byc. Buziaczki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! niestety moja iwzyta u dentysty zostala przelozona na dzis.... coz, co sie odwlecze to nie uciecze, jak mowi przysłowie. U mnie tez pochmurno...i bardzio zimno, szybko w tym roku trzeba bedzie wlaczyc ogrzewanie... Mateczka, fajne te badanie dopllerowskie badanie, mozesz mi napisac ile musisz zanie zaplacic? pytam z czystej ciekawosci poniewaz z tego co wiem, tutaj kosztuje duzo.... Claptola, Madi30,Katarinka, grandi, trudi....i reszta kobiet...mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze, bo tak zadko sie oddzywacie... Mnie jeszcze zgaga nie lapie, ale pewnie mnie to czeka bo akurat w okresie ciazy dala mi spokoj, wczesniej nie bylo dnia zebym nie cierpiala z jej powodu. no i w czwartek iddziemy do lekarza...kurcze te same obawy i te sme radosci....czuje z zoladku to laskotanie z powodu podniesionej adrenalinki... Pozdrawiam Was wszystkie cieplo..... http://lilypie.com/cache2/0/17200021.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja84
Dziewczynki dziękije Wam na odpowiedzi :-))) Lonia cieszę sie, ze zaczynacie starania. Razem zawsze rażniej. Ja kupuje juz jutro kwas foliowy :-)) . A jeszcze jedno: czy moge go brac dłuzej, np. jak sie okaze ze w ciąze zajde dopiero za jakis czas? pozdrawiam Was serdecznie i tzrymam kciuki. Bedzie dobrze dziewczyny :-)) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wczoraj nie było przytulanek :((( ale taka padnięta byłam...na żadne zaloty nie miałam ochoty :)) ale sięzrymowało :) ale dzisiaj może będzie więcej sił :) Kaja 84 - kwas foliowy (folik) można brać np już na 3 miesiące przed zajściem w ciążę bez szkody dla zdrowia (własnego i przyszłego dzieciątka) Ja mężowi z kolei podaję cynk i magnez (ponoć pozytywnie wpływa na plemniczki) :)) - hehe on nawet nie wie po co to, ale też mu nie zaszkodzi, a minerały i witaminki i tak są dla zdrowia :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kaja84 - ja kwas foliowy zaczęłam brać w lutym, a w ciążę zaszłam dopiero w maju. Nic się nie stanie, jeśli zaczniesz zażywać go wcześniej. Powodzenia :) Metka26 - mnie też czeka wizyta u dentysty :( Ciekawa jestem, co Ci powie. Ja mogę iść dopiero w październiku (pieniążki...) Dziąsła mi tak krwawią, a nic nie pomaga, żadne superpasty ani płyny do płukania. Też jestem bardzo ciekawa tego badania doplerowskiego. Nigdy o nim nie słyszałam, Mateczka, gdybyś mogła coś przybliżyć na ten temat byłabym również wdzięczna! Przede wszystkim, gdzie się robi takie badania i przybliżoną cenę. Pozdrawiam Mamy i ich Brzusie oraz wszystkie starające się Przyszłe Mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam wszystkie kobietki, Meteczko26 takie badanie to koszt 300 zł, wiem ze dla wielu osob to bardzo duzy wydatek i jest on poprostu przeszkoda do jego wykonania i ubolewam nad tym ze nie ma takiego 1 badania w tzw. obowaiazku. Ostatnio cos miewam problemy ze zgaga i z roznymi skokami cisnienia mam wogole bardzo niskie bo 90 na 50/60 to malo bardzo, spac mi sie chce a jak mi sie podnosi to serce mi tak wali ze zaslabnac bym mogla. Cala reszta jest ok, dla dzidzi mamy juz z mezem wszystko za wyjatkiem lozeczka, a ciuszki to kupuje ciagle nie moge sie powstrzymac. Cala reszta ok nastroj tez nie najgorszy wiec jakos idzie, jutro znow na spotkanie i terapie i tak sie kreci. Pozdrawiam Was wszystkie bez najmniejszego wyjatku. Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik24
Dziewczyny,a jak sie robi ten suwaczek,by zobaczyc jak malenstwo rosnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia- trzymamy kciuki żeby szybciutko się udało :)) :)) Metko- w czwartek zobaczysz dziudziusia ja dopiero za 2,5 tygodnia. Wszystko bedzie dobrze a Nasze dzidzie na pewno urosły :)) :)) Kaja- ja brałam kwas foliowy od stycznia a w ciążę zaszłam pod koniec kwietnia. Nie martw sie, mozesz go brac spokojnie przez kilka miesięcy!! Patis- no to dzisiaj odpoczywaj a wieczorem do dzieła kochana!!! Zebra- mnie tez dziąsła krwawią.niestety...... Mateczko- rzeczywiscie cisnienie masz niziutkie- co na to lekarz?? Monik24- mnie kiedys rubina tłumaczyła to jej wypowiedz: \"http://www.lilypie.com/create_baby_days.php?#preview To jest adres stronki gdzie są suwaczki , wpisujesz datę porodu wybierasz suwaczek, dzidziusia i czas - czyli np europa środkowa. i akceptujesz. Pod dzidziusiami wyświetli się Twój suwaczek. A adres do niego jest w środkowej tabelce pod nim . Wygląda to tak: [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050516/2/24/1/+1/.png czyli http://lilypie.com/days/050516/2/24/1/+1/.png Miłego tworzenia suwaczka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik24
BARDZO DZIEKUJE!!! POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem ciekawa czy mi sie to udalo zrobic)) sprawdzam.jeszcze raz bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hhmmm piewrszy raz nie wyszlo(((( sprawdze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hhmmm piewrszy raz nie wyszlo(((( sprawdze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a moze teraz??((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabra....napisze co mi lekarz powiedzial, poki co ( nie wiem, moze to sie nawet nie nadaje ale ale ja musialam na sobie sprawdzic) plukałam dentoseptem-przeciwko stanom zapalnym jamu ustnej i krwawiacym dziasłom, narazie pomaga, z tym ze ja mam jakis pecherzyk z ropa, jakby z opazenia,malenki ale jest, wiec czeka mnie pewnie przekłuwanie jego..... brrrr Dawal wam dentysta znieczulenie??moj juz wie ze jestem w ciazy a ja czytalam, ze miejscowe znieczulenie raz na jakis czas nie zaszkodzi dzidzi, z tym ze nie jestem pewna, mam nadzieje ze on mi doradzi...w sumie nie boje sie bolu..ale.... Mateczko, ja musialam pomylic badania w takim razie, bo znajoma chciala wykonac podobne badanie za 150 euro-ja opadlam z sil, kiedy to uslyszalam...ale 300 zl to nieporownywalnie niska kwtota z ta , ktora ona mi podala. z drugiej strony tutaj kazde badanie jest drozsze wiec moze to i dobra cena....juz sama nie wiem, zapytam lekarza.Cisnienie masz niziutkie rzeczywiscie, to wyjasnia osłabienie, lepiej lez jak najwiecej zebys sie nie przywrocila i wstawaj powoli ....ja mam rano takie zawroty glowy ze trudno do lazienki czasem dojsc..uwazaj na siebie i dzidzie. Dziewczyny fajnie macie sie z zakupami...ja nadal czekam....juz mam malenkie body-kolorowe no i tego pluszaka pozytywke dla brzuszka...obrazek na sciane z bobaskiem...ale zadnych konkretow jeszcze nie kupialam....maz juz bardzo chcialby....ja sie jednak obawiam zeby nie zapeszac....tu troche przesadna jestem chyba...moja glupota;) po czwartkowym badaniu moze cos kupimy...zreszta latwiej nam kupic i juz miec w domu niz odkladac pieniazki...z przeznaczeniem dla malenstwa, oszczednosci sie chyba juz nie nauczymy.... monik24, probuj z tym suwaczkiem, odpatrz od nas ktory link masz skopowac....to ci ulatwi sprawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Meteczko26, to bedzie pewnie to badanie dla porownania w Angli kosztuje ok 270 funtow! masakra , mysle ze u nas jest i tak tanio. Choc nie ukrywam ze ja mam swoje po znajomosci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie koniec dnia.........za chwilke mąż po mnie przyjedzie i uciekamy prosto do domku.....taka brzydka pogoda, że brrrr nie wyjde dzis spod kołdry...A na obiadek pizza. Wczoraj udusiłam pieczarki z cebulka i kiełbasą, a dzis kupiłam ciasto w piekarnii :)) :)) :)) Wogóle sie nie przemęczam...... Dbajcie o siebie i o brzuszki- zwłaszcza ze takie zimno na zewnątrz- otulajcie je ciepło......Do zobaczonka jutro papapappaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudi
Witajcie wszystkie mamusie i te starające sie:). Metka... miło, że pamietasz o moim istnieniu🌼. Jestem z Wami cały czas, czytam wszystkie wypowiedzi. Rzadko sie odzywam, bo w mam taki nawał pracy, że kompletnie nie mam na nic czasu. Zaczęłam właśnie szkolenie nowej osoby, która mam mnie zastąpić podczas urlopu macierzyńskiego. Niestety zdarzają mi się od czasu do czasu nieobecności w pracy, ostatnio tydzień w związku z moim przeziębieniem i wtedy pojawia się problem, bo nie ma nikogo kto mógłby mnie zastąpić:(. Do tej pory byłam niezastąpiona po prostu:P. Mam tylko nadzieję, że po urlopie macierzyńskim będę mogła wrócić na swoje stanowisko. U mnie i mojego maluszka wszystko w porządku:). Ostatnio żaliłam się, że nie rośnie mi brzuszek... już nic nie mówię... dzidzia rosnie jak na drożdżach:). Właściwie to już kompletnie nie mam co na siebie włożyć, moje dotychczasowe ciuszki są zdecydowanie za ciasne, a te kilka ciążowych, które mam jeszcze za duże:(. A to kara za to, że zawsze kupowałam ciuszki raczej bardzo dopasowane:). Claptola... ciekawa jestem czy już powiedziałaś w pracy o tym, że bedziesz miała dzidziusia i jak to przyjęli. Mała31... odezwij się jesli nas czytasz... ciekawe co u Ciebie. Dzidziuś, 20 tydzień, Mateczka, grandi, Katarinka, Madi30, Lusia, Lonia, Patis i wszystkie pozostałe kobietki, których nie wymieniłam (jest Was tak dużo:)). Pozdrawiam serdecznie🌼 🌼 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kobietki! Dzis w pracy napisałam do was długi liścik ale zniknął a to dlatego, że nie miałam zarezerwowanego nicka. Teraz nie będę tego powtarzać-wyjdzie w praniu. Jakiś czas temu trafiłam na to formu i strasznie mnie zaciekawiło. Sama też chcę zostać Mamą,ale ponieważ dopiero odstawiłam cilset planuję starać się o dzidziusia od stycznia, tak chyba będzie bezpiecznie. W związku z tym z chęcia posłucham waszych rad, przemysleń a także dowiem się o rzeczach ważnych. My kobietki musimy trzymać się razem!Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojej życzliwej \"Rodziny\"?:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kobietki! Dzis w pracy napisałam do was długi liścik ale zniknął a to dlatego, że nie miałam zarezerwowanego nicka. Teraz nie będę tego powtarzać-wyjdzie w praniu. Jakiś czas temu trafiłam na to formu i strasznie mnie zaciekawiło. Sama też chcę zostać Mamą,ale ponieważ dopiero odstawiłam cilset planuję starać się o dzidziusia od stycznia, tak chyba będzie bezpiecznie. W związku z tym z chęcia posłucham waszych rad, przemysleń a także dowiem się o rzeczach ważnych. My kobietki musimy trzymać się razem!Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojej życzliwej \"Rodziny\"?:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge doczekać się zajścia w ciążę ale jednocześnie mam obawy. Głównie związane z mozlliwością zajścia w ciążę, porodem a także zdrowiem dzidziusia. Myślę też, że i wiek mam już słuszny. Nie ma na co czekać.Czy powinnam wykonać jakieś badania przed planowanym zajściem w ciążę za 3 miesiące? Zrobiłam nadanie na przeciwciała antyróżyczkowe i na szczęscie są, zęby mam wyleczone, czy jest coś jeszcze? jutro idę do internisty więc mogę poprosić o jakieś skierowanko:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×