Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Mateczko...przykro mi z powodu upadku, hcoc zaraz musze doadc-gratulacje, masz dzielnego synka, spisal sie z na pewno strasznie sie przestraszył. lusiawiol-gratulacje:) mam nadzieje ze szybko wyzdrowiejesz, wszystkiego dobrego! Katarinko....tez od rana pije cieple kako, zimno mi strasznie i marzna mi stopy...na szczscie rozgrzewajace kako robi swoje....dzieki niemu mam brzuch jak pilka...mi tez strasznie szybko rosna wlosy, (najwyzszy czas pojsc do fryzjera;)) zreszta paznokcie rowniez....ogolnie jakos cala rosne;););) http://lilypie.com/cache2/0/16600031.png trudi, Grandi, Claptola, Madi30 i reszta zadko piszacych Pań....co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Kochane kobietki, Jutro mnie nie ma ide na caly dzien poleniuchowac i do szpitalka na badania, caluski trzymajcie kciuki by wszystko bylo ok opowiem jak wroce i oczywiscie pokaze dzidzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
LUSIU nio torche oderwania od rzeczywistosci sie przyda:) A wiec moje milusie i kochane kobitki u mnie narazie dobrze ,chcoiaz dizdzia daje mi sie we znaki:) prawie cale wakacje sieldzilismy w odmku a ter weekdny gdzies spedzamy jak nie jakas restouracja to jakes przyjecia ze znajomymi albo spacery:)Na wesele juz praiwe mam wszystrko przygotowane :)( tylko w sobote fryzurka:) szczeze to nie moge sie doczekac:) chcialabym sowje wesle przezyc jeszcze raz LONIA ty masz wesele w pazdzierkniku jak wszystko pozalatwiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
LUSIU nio torche oderwania od rzeczywistosci sie przyda:) A wiec moje milusie i kochane kobitki u mnie narazie dobrze ,chcoiaz dizdzia daje mi sie we znaki:) prawie cale wakacje sieldzilismy w odmku a ter weekdny gdzies spedzamy jak nie jakas restouracja to jakes przyjecia ze znajomymi albo spacery:)Na wesele juz praiwe mam wszystrko przygotowane :)( tylko w sobote fryzurka:) szczeze to nie moge sie doczekac:) chcialabym sowje wesle przezyc jeszcze raz LONIA ty masz wesele w pazdzierkniku jak wszystko pozalatwiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....... Oj chyba dzis wszyscy bardzo zajęci.......ale chyba wpadniecie na chwilke moje miłe??? Dzidzius- ciesze sie ze masz siłe i energie na imprezki......ja niestety juz nie dałabym rady gdzies wyjsc ze znajomymi :(( Brzusio ma juz ogromne rozmiary, a i zimno na dworku to i brzuszek trzeba tulic mocno....... Mateczko- koniecznie nam pokaz swoja kruszynke :)) Moja dzidzia jest cos zbyt spokojna od 2 dni, zaczynam sie troszke martwic. Niby tam sie troszke rusza ale bardzo słabo. Mam nadzieję ze nic złego sie nie dzieje. Mysle sobie ze po prostu toszke odpoczywa??? NIe wiem sama. Zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie........... http://lilypie.com/days/050119/0/23/1/+1[/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie, te już z brzuszkami i te jeszcze bez bardzo przepraszam, że nie pisałam tak długo, ale wierzcie mi, z enie ze swojej win. Kilka dni miałam zepsuty komputer, potem mała nie mogła wyjść ze swojej choroby - to chyba grypa jelitowa, do dzisiaj ma lekką biegunkę, weekend był w rozjazdach, od wczoraj jestem na zwolnieniu. Musiałam troszkę odpocząć, chociaż ogólnie czuję się dobrze. Byłam wczoraj u swojej lekarki w przychodni, dostalam prezencik dla kobiet w ciązy - buteleczka Aventu, okładka na kartę ciażową i 2 kg broszur i książeczek,a w piątek idę na usg. jednak to co najważniejsze to to, że moja przyjaciółka urodziła dzidziusia, córeczkę, ma już synka 6-cio letniego i teraz ta kruszynka. mówię Wam zakochałam się od pierwszego wejrzenia w tym robaczku. jest taka maleńka - 3220 - wiem, ze to normalna waga, ale pierwsze dziecko jej wazyło 4300, więc rózniaca jest ogromna. Przy okazji dowiedziałam sie strasznych rzeczy odnosnie warunków w naszym szpitalu i bedę rozważac poród w klinice półprywatnej - 300 zł to żaden majątek, a cvhyba naprawde warto Metuś, kochana nie gniewaj się na mnie. pamiętam o tym co ci obiecałam i jak tylko skonfiguruje mi moje kochanie skrzynke mailową natychmiast przeslę Ci to co obiecałam, bardzo Cię przepraszam, że tak długo to trwa. Tym dziewzynom, które prosiły i podały adres tez wyślę.A jak tam twój brzuszek? czy zaczynasz powoli odczuwać jakieś ruchy? Mateczko cieszę się że u ciebie humorek lepszy, Pozdrawiam serdecznie, odpoczywaj. I pisz do nas Lusia, dzidziuś, katarinka, SzaraMysza, 21-tyzień, lusiawiol, rubina, Monika1976. sonia78, grandi, trudi, małgoś, soul78, -i te kobietki których nie wymieniłam czyli wszystkie \"nowe\" i \"stare\" forumowiczki pozdrawiam serdecznie. Całuski dla maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie :) Oj kawal czasu mnie tu nie bylo i teraz czeka mnie tyle czytania. Ale zanim poczytam na napisze co u mnie. A wiec wszystko ok... dzidzia rosnie.... dzis konczy 11 tydzien, za tydzien USG. Ja siedze sobie od wczoraj na zwolnieniu bo trosze choruje. To tyle u mnie. Trzymajcie sie cieplo, bo za oknem zimno i szaro... ech pamietam jak marudzilysmy na upaly ;) Usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo bym chciała
ale mam dopiero 19 lat i studia przede mną itd ale może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 tydzień
Lusia ja tez tak miałam przez dwa dni ze malo co sie dzidzia ruszała a teraz chyba nadrabia wczoraj kopała prawie cały dzień :D Dzidzius ja bym nie miała siły na tyle imrezek hihi :D Mateczka czekamy wszystkie zeby zobaczyc twoje malenstwo ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) rzeczywiscie jakos dzis z opoznienie sie wszystko dzieje- to z pewnoscia ta pogoda..... u mnie jest tak ponuro ze szkoda gadac....cale szczescie jakos sie nie doluje. u mnie dzien za dniem mija tak szybko....czekam z nierierpliwoscia na pierwsze ruchy mojego skarba....wiem ze jeszcze wczesnie (16 tygodni i 3 dni) ale juz tak bardzo chcialabym cos poczuc, narazie jednak jakies bulgotanie tylko czuje-i to z pewnoscia z jedzonka a nie od dzidzi... Claptola....nie przejmuj sie , ja zaczekam, najwazniejsze zeby coreczka wyzdrowiala i zebys nie musiala sie o nia martwic- oczywiscie przestac martwic sie nie mozna zupelnie ale wiadomo, choroba....zycze powrotu do zdrowia dla corci. Lusiu nie martw sie, na pewno wszystko jest w porzadku, maluszek odpoczywa.... Dziewczyny zycze wam milego dnia....dla wszystkich, ciepelka w serduszkach bo na dworze ziab,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witajcie Dziewczyny! Właśnie wróciłam od ginekologa. Mam podejrzenie torbieli na prawym jajniku. Znowu! O Boże, a tak się cieszyłam, że wszystko będzie ok i uda mi się stworzyć w październiku dzidzię. Jetsem troszkę zdołowana. Niby ginekolog powiedziała, że jak dostane miesiączkę, to być może torbiel sama zniknie...ale to tylko być może...no i co ja mam zrobić! Kurcze, czemu tak się dzieje, jestem zdrowa, nic mi nigdy nie dolegało, a ta torbiel ciągnie się za mną :-( przepraszam, że takie smutki piszę, ale mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witajcie Dziewczyny! Właśnie wróciłam od ginekologa. Mam podejrzenie torbieli na prawym jajniku. Znowu! O Boże, a tak się cieszyłam, że wszystko będzie ok i uda mi się stworzyć w październiku dzidzię. Jetsem troszkę zdołowana. Niby ginekolog powiedziała, że jak dostane miesiączkę, to być może torbiel sama zniknie...ale to tylko być może...no i co ja mam zrobić! Kurcze, czemu tak się dzieje, jestem zdrowa, nic mi nigdy nie dolegało, a ta torbiel ciągnie się za mną :-( przepraszam, że takie smutki piszę, ale mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 tydzień
estella nie martw sie dzidzie mozna urodzic majac torbiel juz nie raz zdarzaly sie takie przypadki :d wiec glowa do gory bedzie dobrze zobaczysz 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 tydzień
estella nie martw sie dzidzie mozna urodzic majac torbiel juz nie raz zdarzaly sie takie przypadki :d wiec glowa do gory bedzie dobrze zobaczysz 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dzięki za pocieszenie. Też mi tak powiedziała ginekolog, że można zajść w ciążę mając torbiel, ale jest to znacznie trudniejsze. A już sama ciąża przyczynia się do zniknięcia torbieli. Postanowiłam się nie przejmować, jak się w paxdzierniku nie uda, to się dopiero przejmę! A swoją drogą, zna ktoś dobrego ginekologa w Centrum Medicover w Warszawie na Marynarskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dzięki za pocieszenie. Też mi tak powiedziała ginekolog, że można zajść w ciążę mając torbiel, ale jest to znacznie trudniejsze. A już sama ciąża przyczynia się do zniknięcia torbieli. Postanowiłam się nie przejmować, jak się w paxdzierniku nie uda, to się dopiero przejmę! A swoją drogą, zna ktoś dobrego ginekologa w Centrum Medicover w Warszawie na Marynarskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkch! Wlasnie wrocilam od lekarza.powiedzial szyjka miekka ! Mam nadzieje ze to dobry znak,bo nie umie sie juz doczekac kiedy zacznie sie porod!moze za 2 tyg?choc termin mam dopiero na 27 pazdziernik,wiec jeszcze masa czasu ,mam nadzieje ze ten czas szybciutko zleci. Mma pytanko.Czy przy drugim porodzie *(tak jak niektore kobiety mowia) porod jest szybszy?? Pozdrawiam wszystkich goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dziś króciutko... Smutno mi bardzo, bo moje sampoczucie pozostawia wiele do życzenia :-( Niestety po zwolnieniu czułam się bardzo dobrze, ale nie trwało to długo... w sobotę się zaziębiłam, no i cierpię strasznie, bo cały czas mam mdłości, gusta smakowe zmieniają mi sie prawie co 5 minut ;-) jestem potwornie słaba, no i to zaziębienie... Nie wiem jak sobie z tym poradzić, tym bardziej, że chodzę do pracy... W tym tygodniu powinnam...z różnych względów... Może wytrzymam... Ech, przepraszam za smętki. Czekam aż miną te pierwsze 3 miesiące (czyli zostało mi ponad miesiąc jeszcze!!! 😭 ) to może wszystko wreszcie minie... Trzymajcie się! Cieszę się, że u Was dobrze...Pa! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
LUSIU nasze dzieciaczki sa chyba w podbnym wieku ???? hehe :) a brzusiu tez mam duzuzki ale on mi nie przeszkadza:) 21 TYDZIEN ja jakos ostatnio tryskam energia sama sie dizwie skad mam tyle sily:) CLATOLA buziinka MADI 30 nie chorowac mi tu no no hehe:) Cala reszte milych DAM serdecznie pozdrawiam i przesylam buzaki dla was i dzidziusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie....... Claptola- witaj, to super ze czujecie sie juz dobrze, a ta grypa jelitowa zaatakowała juz kilka osób z mojego otoczenia- mam nadziję że mnie to ominęło...... Grandi- ja tez chyba wezmę tydzien zwolnienia i troszke poleniuchuje w domku..... 21 tydzien- mój mąz tłumaczy sobie tak, że wczesniej dzidzia bardzo kopała, a teraz jest starsza i .............zmądrzała.......woli poleniuchowac i odpoczywac.........usmiałam sie z niego bardzo....... Metus- lada dzien dzidzia Ci da znac o sobie :)) Estelko- nie przejmuj sie, wszystko bedzie dobrze......:)) Moniko- co do porodów to chyba nie ma reguły, za drugim razem tylko wiesz czego sie spodziewac....... Madi- uroki bycia w ciąży cie nie ominęły- głowa do góry, juz niedługo same przyjemnosci, a dolegliwosci miną........ Dzidzius- my dokładnie mamy dzisiaj 24 tydzien a Ty??? Pozdrawiam wszystkie Panie......zycze zdrówka i zadnych trosk...... http://lilypie.com/days/050119/3/0/1/+1[/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny, czytam sobie wasze wypowiexzi i czytam i .... zazdroszczę tym, kóre są juz w ciąży i oglądają pierwsze zdjęcia usg albo czują ruchy dziecka :) to musi byc niesamowite przeżycie.... ach, aż mnie łaskocze w zołądku na samą myśl :D wczoraj we Faktach słyszałam przerażające wiadomości. mianowicie w Polsce tylko 5 % kobiet planując ciążę konsultuje się z ginekologiem!!! a wcześniej czytałam w jakiejś gazecie, że tylko około 20 czy 30 % (nie pamiętam dokładnie) kobiet ciężarnych regularnie chodzi do ginekologa!!! jak dla mnie są to szokujące wiadomości! :0 Ludzie, czy my żyjemy w średniowieczu czy w jakimś kraju trzeciego świata??? czy kobiety w Polsce naprawdę są tak nieuświadomione i beztroskie, żeby w czasie ciąży nie chodzić do gina i nie robić badań??? jestem tym przerażona!!! nie wyobrażam sobie, żebym, planując ciążę, nie poszła do gina się przebadać i sprawdzić czy wszytsko jest w porządku. a tym bardziej jak już będę w ciąży (mam nadzieję, ze nastąpi to niedługo :) wiem, że ze służbą zdrowia w naszym \"wspaniałym i prorodzinnym\" kraju nie jest dobrze, ale chyba w czasie ciąży (nawet jeśli kogoś nie stac na wizyty prywatne) to należy dobijać się do gina w przychodni drzwiami i oknami. brak mi słów na takie lekceważenie zdrowia swojego i swojego dziecka. mam nadzieję, że was nie zanudziłam, ale poprostu jestem przerażona tymi wiadomościami. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko- rzeczywiscie ta sytuacja jest przerażająca....Mało tego , żona mojego współpracownika jest położną i opowiada, że czesto do porodu zgłaszaja sie kobiety majace puste książeczki ciażowe....... Ja sobie tego nie jestem w stanie wyobrazic.....I dlatego w Polsce jest tak wysoko odsetek umieralnosci na raka szyjki macicy. Ja mysle że tu nie jest winna tylko słuzba zdrowia, bo nawet jesli ktos nie chodzi prywatnie, to w kazdej przychodni jakis ginekolog jest do którego mozna sie udac. Winne sa przede wszystkim kobiety. Nie wiem co ich powstzrymuje przed wizyta przynajmniej raz do roku. A jesli ktos mówi ze wstyd- to chce mi sie po prostu smiac. No ale pocieszajacy, jest fakt, ze nasze kazda z nas na tym forum jest odpowiedzialna.....i nie robimy takich głupstw..........i dotyczy to zarówno ciązarnych i starających sie, bądz planujących...prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Kochane kobietki, Jestem po badaniu, trwalo bardzo dlugo bo ok 1,5 godz, naprawde mnie wymeczyli.Wszystko super!, przepływ krwi przez serduszko i inne organy wzorcowy, cala reszta tez, maluch ma 22 cm i 440 g, bardzo sie ciesze bo trafilam w najlepsze rece jakie moglam, cale badanie wykonywali 2 lekarze i przyszedl pan docent ktory rozchwial wszelkie moje watpliwosci. Mamy Karola, znaczy syna, niestety dzidzia tak przytulalala sie do mamusi ze nia mamy zdjec 4d ,bo buzka byla w mamusi, pan doktor sie smial ze bardzo musi mnie kochac bo tyle miejsca a ona tak przy mnie, ponadto bardzo skakala zjadlam jabluszko przed badaniem bo chcialam by sie obudzila a wlasnie miala spac nie wiedzialam i tak wyszlo.Nastepne badanie mam miec za ok 8 tygodni wiec wtedy napewno Wam pokaże bo bede mial co, mam nadzieje ze zechce sie pokzac "cioteczkom". Badanie naprawde super bardzo mnie uspokoilo co do poprawnosci rozwoju i jakis wad, wszystko jest jak najbardziej ok.Teraz to nie moge sie doczekac kiedy juz bedzie z nami, moj synek wczoraj mimo iz chcial siostre to bardzo ucieszyl sie na brata.Dziewczeta trzymajcie sie, dbajcie o swoje malenstwa i o siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, moje Drogie! Mateczko - cieszę się, że badania, chociaż męczące rozwiały Twoje wątpliwości! To musi byc ogromna radość zobaczyć swoje maleństwo i przekonac się, że wszystko jest jak być powinno! Czy mogłabyś podzielić się informacjami, gdzie można trafić w takie \"dobre ręce\" i wykonać tak profesjonalne badania? Obejrzałam stronki centrum \"Supernova\", do której linka kiedyś podawałaś i zrobiło ono na mnie jak najlepsze wrażenie. Czy znasz może to centrum z własnego doświadczenia? Życzę wszystkiego najlepszego 🌻 Wszystkie Forumowiczki pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dzionka! Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, moje Drogie! Mateczko - cieszę się, że badania, chociaż męczące rozwiały Twoje wątpliwości! To musi byc ogromna radość zobaczyć swoje maleństwo i przekonac się, że wszystko jest jak być powinno! Czy mogłabyś podzielić się informacjami, gdzie można trafić w takie \"dobre ręce\" i wykonać tak profesjonalne badania? Obejrzałam stronki centrum \"Supernova\", do której linka kiedyś podawałaś i zrobiło ono na mnie jak najlepsze wrażenie. Czy znasz może to centrum z własnego doświadczenia? Życzę wszystkiego najlepszego 🌻 Wszystkie Forumowiczki pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dzionka! Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
witam kobietki:-) Mateczko - serdecznie gratuluję !!!!!! to cudowna wiadomośc już wiesz że nosisz pod serduszkiem synalka :-) no i najwazniejsze że z maluszkiem wszystko dobrze ja musze sie przyznac że po tej ilości leków co brałam aż drże na mysl o kolejnym badaniu a wizytę mam 7 października i zaczynają mnie nachodzić strasznie głupie mysli i niepotrzebnie sie negatywnie nakręcam zdaję sobie z tego sprawę a mimo to nie moge sie powstrzymac tez już bym chciała zobaczyć moja kruszynkę i dowiedzieć sie że wszystko ok, no ale nie zanudzam jeszcze raz Ci gratuluję i troszeczkę zazdroszcze ;-) Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie bez wyjątku:-) chciał nie chciał zbieram się z łóżeczka i zmykam z moim mobilizatorkiem na błyskawiczny spacerek w Szczecinie od 3 dni leje , szaro , buro , zimno ,brzydko brrrrr...... tylko takie wieści jak od Mateczki nadają kolorów dzisiejszej szarości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamausie przyszle i terazniejsze. Przepraszam ze pytam ,moze to troszke glupie pytanie ale mam problem, a do lekarza ide dopiero 7 pazdziernika,predzej nie da rady. Wiec nie umie w nocy spac,za kazdym razem gdy zasne,zaczyna mi dretwiec prawa reka ,i czasami nie umiem nawet ruszac palcami,moze to glupstwo ale ja sie budze 4 razy w noocy,moze to cos z krazeniem? Czy ktoras z was tak miala? moze brakuje czegos w organizmie? dodam ze jestem juz na koncowce ciazy Pozdrawiam wszystkich i zycze milego i pogodnego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Mariela, niestety nie moge sluzyc pomoca jesli moga o centrum medcznym, gdyz jestem poznanianka staram sie chodzic tu do najlepszych placowek i specjalistow jesli zas chodzi o te o ktora pytasz mysle ze jest profesjonalna.Dziewczeta szkoda ze nie mozecie wejsc na drugi link ktory podalam bo mialbyscie obraz tego co ja wczoraj widzialam, a sadze ze bardzo by Was to uszczesliwilo widziec tak dzidzie dla zainteresowanych podaje znow postarajcie sie wejs w usg 4d naprawde niesamowite te maluszki. Caluje http://www.noworodek.pl/modules.php?name=News&new_topic=19 mozecie sprobowac na samo: www.noworodek.pl i tam wejsc w usg 4 d polecam mialam wczoraj wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!! Mateczka ciesze sie razem z Toba, ze badanie wyszlo super, i ze dzidzia jest zdrowa, to najwazniejsze....chlopiec mowisz...mysle ze u mnie bedzie podobnie;) Gratuluje Karolka i oby tak dalej! Lusiu....mysle ze Twoj maz ma racje, ja tez czytalam ze z czasem dzieci w brzuchach daja sobie troszke wiecej luzu....juz od 14 tygodnia zaczynaja ruszac sie wolniej- chyba juz im sie nie chce...no i coraz brakmiejsca z pewnoscia nie pozostaje tu bez znaczenia! Żabko....niestety dane jakie przytoczylas nijak nie chca minac sie z prawda....mnie to tez przeraza....zupelny brak odpowiedzialnosci. Mariela...pytaj o usg dopplerowsie u siebie-czesto lekarze maja to przystewke, ktora robi tez usg 3D, czytalam ze te urzedzenia maja kosmiczne ceny dlatego prywatne gabinety najczesciej na nie nie stac...wiec mysle ze raczej kliniki prawatne powinny bardziej sluzyc takim sprzetem. Katarinko! zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze....nasze maluszki maja juz swoj wlasny system immunologiczny...tez potrafia sie obronic przed choroba i lekami. monika24...nie znam sie na dretwieniu rak, ale mojemu mezowi czasem cierpna rece i daje mu do picia magnez -pomaga mu. niestety nie wiem jak to sie ma do kobiet w ciazy. mysle ze moze brakowac magnezu-objawiac sie moze tez kurczami miesni....tyle wiem. ja sama dzis czuje sie kiepsko, zaraz zrobie sobie syrop na gardlo z cebulii (przepis mojego taty), chyba przeziebienie i mnie nie ominie, choc malo wychodze z domu, to i tak bez przerwy jest mi zimno-stopy mam jak kawalki lodu a to prawie pazdziernik.co bedzie w grudniu?? U mnie tez leje, zachodnie niemcy tona w deszczu juz chyba z tydzien... Dokonalismy kolejnych zakupow- fotelik samochodowy, czarno-niebieski i lezaczek, slodziutki.... gdzie sie nie dotknie tam wydaje inny dzwiek-cala farma zwierzatek;) mysle ze maluszek bedzie zadowolony. Teraz moge na to godzinami patrzec i marzyc.... Tym optymistycznycm akcentem zegnam sie z Wami na jakis czas;) Zycze ciepelka.....i szybkich powrotow do zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×