Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość dzidzius
LONIA wiesz ja bym nie wytrzyamala i zorbila test :) wiec moze sprobuj?? 20 zl nie majatek :) CLAPTOLA ja mialm problemy z dizoslami nie raz i pomaga mi jedynie zel na dziosla SACHOL jest bez recepty i nei skzodiz kobitka w ciazy :) pozdrawiam METKA26 ja sama nie wiem skad mam energie :) LUSIA:) niom my tez dizs na spacerku bylismy :) a ja leniuszek nie bylam dzis na zajeciahc bo mi sie nie chcialo SZARA MYSZKO moze jakes ladne spiszki:):????ladniutkiego kolorku albo kaftanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
LONIA wiesz ja bym nie wytrzyamala i zorbila test :) wiec moze sprobuj?? 20 zl nie majatek :) CLAPTOLA ja mialm problemy z dizoslami nie raz i pomaga mi jedynie zel na dziosla SACHOL jest bez recepty i nei skzodiz kobitka w ciazy :) pozdrawiam METKA26 ja sama nie wiem skad mam energie :) LUSIA:) niom my tez dizs na spacerku bylismy :) a ja leniuszek nie bylam dzis na zajeciahc bo mi sie nie chcialo SZARA MYSZKO moze jakes ladne spiszki:):????ladniutkiego kolorku albo kaftanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 tydzień
Szara myszko ja narazie mam tylko jeden komplecik a rzeczy zaczne kupow dopiero w trzecim trymestrze :D joganna ja tez mam skurcze prawej nodze a narazie mam wskazanie na dziewczynke tak jak lusia :D ja tez bede miala robione te badania na cukier ale niekoniecznie musza byc one w 24 tygosdniu tylko miedzy 20 a 25 :D ale nic wiecej narazie na ten temacik nie wiem domi24 mam nadzieje ze przy tak ładnej pogodzie jaka dzis byla wam sie udalo :D hot girl nie łam sie i sprobujcie jeszcze raz przytulajcie sie co 2 dni po okresie oczywiscie hihi :D A mi sie chyba zab madrosci zaczal wyrzynac bo mnie boli tam dziąsło z tylu przy nacisku mam nadzieje ze nie bede miala z tego powodu rzadnych nieprzyjemnosci z bólami claptola współczuje ci bardzo 🌻 🌻 Dobranoc wszystkim :D 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 tydzień
Szara myszko ja narazie mam tylko jeden komplecik a rzeczy zaczne kupow dopiero w trzecim trymestrze :D joganna ja tez mam skurcze prawej nodze a narazie mam wskazanie na dziewczynke tak jak lusia :D ja tez bede miala robione te badania na cukier ale niekoniecznie musza byc one w 24 tygosdniu tylko miedzy 20 a 25 :D ale nic wiecej narazie na ten temacik nie wiem domi24 mam nadzieje ze przy tak ładnej pogodzie jaka dzis byla wam sie udalo :D hot girl nie łam sie i sprobujcie jeszcze raz przytulajcie sie co 2 dni po okresie oczywiscie hihi :D A mi sie chyba zab madrosci zaczal wyrzynac bo mnie boli tam dziąsło z tylu przy nacisku mam nadzieje ze nie bede miala z tego powodu rzadnych nieprzyjemnosci z bólami claptola współczuje ci bardzo 🌻 🌻 Dobranoc wszystkim :D 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 tydzień
Szara myszko ja narazie mam tylko jeden komplecik a rzeczy zaczne kupow dopiero w trzecim trymestrze :D joganna ja tez mam skurcze prawej nodze a narazie mam wskazanie na dziewczynke tak jak lusia :D ja tez bede miala robione te badania na cukier ale niekoniecznie musza byc one w 24 tygosdniu tylko miedzy 20 a 25 :D ale nic wiecej narazie na ten temacik nie wiem domi24 mam nadzieje ze przy tak ładnej pogodzie jaka dzis byla wam sie udalo :D hot girl nie łam sie i sprobujcie jeszcze raz przytulajcie sie co 2 dni po okresie oczywiscie hihi :D A mi sie chyba zab madrosci zaczal wyrzynac bo mnie boli tam dziąsło z tylu przy nacisku mam nadzieje ze nie bede miala z tego powodu rzadnych nieprzyjemnosci z bólami claptola współczuje ci bardzo 🌻 🌻 Dobranoc wszystkim :D 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 tydzień
Szara myszko ja narazie mam tylko jeden komplecik a rzeczy zaczne kupow dopiero w trzecim trymestrze :D joganna ja tez mam skurcze prawej nodze a narazie mam wskazanie na dziewczynke tak jak lusia :D ja tez bede miala robione te badania na cukier ale niekoniecznie musza byc one w 24 tygosdniu tylko miedzy 20 a 25 :D ale nic wiecej narazie na ten temacik nie wiem domi24 mam nadzieje ze przy tak ładnej pogodzie jaka dzis byla wam sie udalo :D hot girl nie łam sie i sprobujcie jeszcze raz przytulajcie sie co 2 dni po okresie oczywiscie hihi :D A mi sie chyba zab madrosci zaczal wyrzynac bo mnie boli tam dziąsło z tylu przy nacisku mam nadzieje ze nie bede miala z tego powodu rzadnych nieprzyjemnosci z bólami claptola współczuje ci bardzo 🌻 🌻 Dobranoc wszystkim :D 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam serdecznie:-) troszke sie nie odzywałam ale miałam ku temu powód:-).W piatek z samego ranka wyruszyliśmy w rodzinne strony czyli 700 km od Szczecina. dobrze że rodzinka mieszka po trasie tak więc wszystkich hurtem odwiedzilismy to była juz ostatnia szansa potem z duzym brzuszkiem to się daleko nie ruszę:-). Moje samopoczucie rewelacyjne nic mnie nie boli ,a wszystkie dolegliwości poszły w zapomnienie teraz mam taka energię że gdyby nie moje problemy to pewnie bym ściany malowała hihihihi....dzisiaj robie badania trzymajcie kciuki by wszystkie paskuctwa co mnie nekały zostały pokonane inaczej kolejne szpikowanie lekami:-( moje koleżanki stwierdziły że jak na poczatek piatego miesiąca to wcale nie widac po mnie ciązy buuu....a ja tak sie cieszę swoim brzuszkiem ja i mój Niuniek go widzimy:-). Dobra nie zanudzam uciekam z mobilizatorem na spacerek jest piekna pogoda az chce sie wydreptac z domku:-) duzo uśmieszków dla Was wszystkich i buziaczki dla brzuszków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny słoneczny poranek........... Katarinko- ja juz po badaniach, troszke mnie ręka boli. Tez sie niecierpliwie zeby wyniki były ok- odbiore o 15.00 to sie przekonam......A w piatek zobacze moje słoneczko.... 22 tydzien- ja tez mam niewiele ubranek, ale jak w piątek wreszcie sie upewnię co do płci, to wyruszam na potęzne zakupy!!! Dzidzius- buziaczki dla Ciebie i dla maluszka :)) :)) :)) Estelko- z calego serca zyczę zeby sie udało- wiem co to dla Ciebie znaczy te przez to przechodziłam :)) Claptolko- jak dziąsła???- rumianek rzeczywiscie powinien pomóc.....:)) Metus- Monika- pozdrowienia dla Was i dla maluszków :)) :)) Hotgirl- jedyne wyjscie nadal sie starac:)) na pewno sie wkrótce uda :)) Lonia- zrób test, trzymam kciuki za 2 kreseczki :)) :)) Szaramyszko- jest tyle slicznych ubranek dla maluszków- moze kup cos w neutralnym białym kolorze??? Jakis komlecik?? ja tak zrobiłam i co dziennie z męzem wyciągamy z szafy i oglądamy :)) :)) Wyobrazamy sobie nasze malenstwo...... Pozdrawiam pozostałe Panie :)) :)) Zycze miłego dnia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! U mnie dzis nie tylko sliczna pogoda, ale i humor 1 klasa!! caly czas ogladam fotelik samochodowy jaki kupilismy dla naszego skarba....jest slodki...w srodku ma wkladke dla calkiem malych dzieciaczkow, daszek, nic tylko jezdzic...musimy nauczyc sie poprawnie go zapinac, na szczescie instrukcja jest tak obszerna ze do marca bedziemy mieli co czytac;) Katarinko!! nie martw sie, po mojej znajomej nie bylo widac ciazy do 6 miesiaca, w 7 miesiacu za to wygladala jakby jej taczki byly potrzebne do wozenia balastu sprzadu ;) Trzymam kciuki, zeby wyniki byly dobre! Ja mam duzy brzuch, moi rodzice na zdjeciach zauwazyli tez ze jest bardzo duzy jak na 17 tygodnii, zwlaszcza ze tylko on mi rosnie, uda pozostaly bez zmain choc siedzacy tryb zycia juz mi sie daje ze znaki.... jestem jak balonik, nawet kiedy leze plasko to juz jest widoczny, wczesniej jakos uciekal.... Fajnie sie masz Katarinko - z psinka spaceruje sie lepiej niz samemu...ja za chwile tez mam zamiar pojsc na spacer, niestety naszemu krolikowi nie spodobaloby sie wspolne wyjscie, woli spac za fotelem;) Lusiu...Twoje badania tez juz niebawem..., pewnie nie umiesz sie doczekac.... Milego dnia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi24
Witam! Ja dzisiaj jak na odpowiedzialną, przysz.łą mamę przystało byłam pobrać krew(toksoplazmoza i różyczka)Dla was to nie nowość ale ja byłam z siebie dumna:-)Za tydzięń mam dostać okres-oby go nie było!!!:-) 22 tydzień-Dzięki, obyś miała rację:-) Lusia-pozdrawiam!!! Całuski dla reszty pań!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dzisiaj mam wizytę u endykrologa (problemy z tarczycą), na szczęście mam dobre wyniki i ta wizyta to czysta formalność. Muszę jednak uzupełnić wyniki CMV, bo mam dość dużo przekroczone. Sama nie wiem, co to tak do końca znaczy, ale się denerwuję! Lekarz kazał mi zrobić te wyniki razem z toxo (te w normie) U mnie piękna pogoda :) wybieram się na długi spacerek - mam nadzieję, że mi nie zaszkodzi, bo się przeziębiłam :( Korzystam z Waszych rad, które pokrywają się z radami mojej cioci, że najlepsze mleko+miód+masło. Mam nadzieję, że również i mi pomoże i obędzie się bez interwencji lekarza! Dostałam ostatnio ciuchy ciążowe od koleżanki, która ma śliczną dziewczynkę. Większość jeszcze jest za duża, ale i tak się cieszę :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie....Ciesze sie ze humorki dopisują........ Metus- ja jestem na poczatku 6 miesiąca a wyglądam juz jak beczka. W sobote kupiłam sobie ciążowy, jeansowy koplet- tunika i spodnie- w rozmiarze L. A dziewczyna tez w tym samym miesiącu ciązy- kupiła S. Nawet nie wyglądała na cięzarną. Mnie natomiast kazdy mówi ze brzuch mam ogromny, jak na taką szczuplutka i malutką osobę........:)) :)) Metus ja tez od przyszłego tygodnia wezme sie za dzidziusiowe zakupy!! wcale Ci sie nie dziwię, że oglądacie fotelik- sama radosc prawda??? Domi24- zycze zebys juz teraz została mamą :)) :)) Napisz jakie masz wyniki badan!! Pozdrawiam serdecznie :)) Zebro- skoro lekarz mówi ze nie ma powodów do niepokoju- to znaczy ze tak jest. Nie denerwuj sie i dbaj o siebie...Buziaczki :)) :)) Mnie cos chwilowo złapał zły nastrój, ale pospacerowałam chwilkę przed budynkiem naszej firmy na słoneczku i od razu mi lepiej...Za godzinkę mąz odbierze wyniki moich badan i gdy okaże się ze są dobre- to juz bedzie rewelacyjnie. Dzidziuń cos sobie przysnął chyba bo od rana jest spokojniejszy.......ale wieczorem na pewno bedzie koziołkował ze zdwojoną siłą- jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie....Ciesze sie ze humorki dopisują........ Metus- ja jestem na poczatku 6 miesiąca a wyglądam juz jak beczka. W sobote kupiłam sobie ciążowy, jeansowy koplet- tunika i spodnie- w rozmiarze L. A dziewczyna tez w tym samym miesiącu ciązy- kupiła S. Nawet nie wyglądała na cięzarną. Mnie natomiast kazdy mówi ze brzuch mam ogromny, jak na taką szczuplutka i malutką osobę........:)) :)) Metus ja tez od przyszłego tygodnia wezme sie za dzidziusiowe zakupy!! wcale Ci sie nie dziwię, że oglądacie fotelik- sama radosc prawda??? Domi24- zycze zebys juz teraz została mamą :)) :)) Napisz jakie masz wyniki badan!! Pozdrawiam serdecznie :)) Zebro- skoro lekarz mówi ze nie ma powodów do niepokoju- to znaczy ze tak jest. Nie denerwuj sie i dbaj o siebie...Buziaczki :)) :)) Mnie cos chwilowo złapał zły nastrój, ale pospacerowałam chwilkę przed budynkiem naszej firmy na słoneczku i od razu mi lepiej...Za godzinkę mąz odbierze wyniki moich badan i gdy okaże się ze są dobre- to juz bedzie rewelacyjnie. Dzidziuń cos sobie przysnął chyba bo od rana jest spokojniejszy.......ale wieczorem na pewno bedzie koziołkował ze zdwojoną siłą- jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! nie odzywałam się, dość długo, bo jestem jakaś taka nie dożycia... Od wczoraj poszłam znów na zwolnienie, bo nie mam na nic siły i w dodatku jestem przeziebiona... Lekarz zalecił mi dużo wit . C, wapno i leżeć. A muszę się z Wami podzielić moją radością. Wczoraj byłam u prywatnego lekarza i miałam ponownie robione USG. I byłam w ogromnym szoku, że mój dzidziolek jest już taki duży i tak wykształcony!!! Jeszcze 2 tyg. temu było widać fasolkę, a wczoraj malutkiego bobaska, jak laleczka: główka, grzuszek, rączki i nóżki!!! I serducho dzielnie bijące!!! a to dopiero pocz. 9 tyg...Tak się wczoraj wzruszyłam, że nie wiem. I w dodatku jestem szczęśliwa, bo mam zdjęcie i video!!! Jak mi źle, to zaraz sobie spoglądam na fotke i mi lepiej :-) Niestety moje dloegliwości nie mają jeszcze zamiaru złagodnieć... Nudności mam cały dzień, Metka26 - jakbym czytała o sobie :-) Nie straszcie mnie, że to może potrwać dłużej niż 12 tydz. bo nie przeżyję ;-) Ale a propos np. bólu przy porodzie i wszelkich dolegliwości ( a propos listu SzarejMyszy) to naprawdę chce się to wszystko znosić, jak się wie, że w brzuszku siedzi sobie taka mała istotka...(i zerkam na moje cudne zdjęcie :-) ) Całuję Was mocno!!! 🌼 Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! nie odzywałam się, dość długo, bo jestem jakaś taka nie dożycia... Od wczoraj poszłam znów na zwolnienie, bo nie mam na nic siły i w dodatku jestem przeziebiona... Lekarz zalecił mi dużo wit . C, wapno i leżeć. A muszę się z Wami podzielić moją radością. Wczoraj byłam u prywatnego lekarza i miałam ponownie robione USG. I byłam w ogromnym szoku, że mój dzidziolek jest już taki duży i tak wykształcony!!! Jeszcze 2 tyg. temu było widać fasolkę, a wczoraj malutkiego bobaska, jak laleczka: główka, grzuszek, rączki i nóżki!!! I serducho dzielnie bijące!!! a to dopiero pocz. 9 tyg...Tak się wczoraj wzruszyłam, że nie wiem. I w dodatku jestem szczęśliwa, bo mam zdjęcie i video!!! Jak mi źle, to zaraz sobie spoglądam na fotke i mi lepiej :-) Niestety moje dloegliwości nie mają jeszcze zamiaru złagodnieć... Nudności mam cały dzień, Metka26 - jakbym czytała o sobie :-) Nie straszcie mnie, że to może potrwać dłużej niż 12 tydz. bo nie przeżyję ;-) Ale a propos np. bólu przy porodzie i wszelkich dolegliwości ( a propos listu SzarejMyszy) to naprawdę chce się to wszystko znosić, jak się wie, że w brzuszku siedzi sobie taka mała istotka...(i zerkam na moje cudne zdjęcie :-) ) Całuję Was mocno!!! 🌼 Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! nie odzywałam się, dość długo, bo jestem jakaś taka nie dożycia... Od wczoraj poszłam znów na zwolnienie, bo nie mam na nic siły i w dodatku jestem przeziebiona... Lekarz zalecił mi dużo wit . C, wapno i leżeć. A muszę się z Wami podzielić moją radością. Wczoraj byłam u prywatnego lekarza i miałam ponownie robione USG. I byłam w ogromnym szoku, że mój dzidziolek jest już taki duży i tak wykształcony!!! Jeszcze 2 tyg. temu było widać fasolkę, a wczoraj malutkiego bobaska, jak laleczka: główka, grzuszek, rączki i nóżki!!! I serducho dzielnie bijące!!! a to dopiero pocz. 9 tyg...Tak się wczoraj wzruszyłam, że nie wiem. I w dodatku jestem szczęśliwa, bo mam zdjęcie i video!!! Jak mi źle, to zaraz sobie spoglądam na fotke i mi lepiej :-) Niestety moje dloegliwości nie mają jeszcze zamiaru złagodnieć... Nudności mam cały dzień, Metka26 - jakbym czytała o sobie :-) Nie straszcie mnie, że to może potrwać dłużej niż 12 tydz. bo nie przeżyję ;-) Ale a propos np. bólu przy porodzie i wszelkich dolegliwości ( a propos listu SzarejMyszy) to naprawdę chce się to wszystko znosić, jak się wie, że w brzuszku siedzi sobie taka mała istotka...(i zerkam na moje cudne zdjęcie :-) ) Całuję Was mocno!!! 🌼 Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 tydzien, Lusia---> oczywiscie nie pozostaje mi nic innego jak starac sie nadal. Teraz wyjezdzam na tydzień wiec nie bedzie mnie przy moim męzczyźnie ale zaraz po powrocie wznawiam starania. Pomyślałam ze zdam sie na los i naturę, staram sie myslec rozsądnie ale same wiecie jak to jest jak instynkt przeważa nad rozsądkiem. Claptola---> ja tez brałam Diane35, osobiście nie miałam do niej zastrzezeń i czułam sie naprawde rewelacyjnie. Teraz koszmar, pierwszy pełen cykl bez tabletek dośc ze z nadzieją na dzidziusia to obfitość okresu który urwał ta nadzieje jest zastraszająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie......u mnie dzis pogoda wrocila-jesienna slota na calego:( Madi30, fajnie ze sie oddzywasz, ciesze sie , ze wszystko wporzadku, tak trzymaj;) HotGirl nie poddawaj sie! Lusia....czyli teraz do nas mozna juz mowic \"beczki\", u Ciebie duzy brzuch jeszcze mozna zrozumiec, ale ja....pewnie to ze wzgledu na budowe ciala...u drobnych osob szybko brzuszek odstaje... Pozdrawiam Was wszystkie....juz sroda, byle do piatku!! trzymajcie sie cieplo i nie dajcie sie przeziebioniom!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane........ Pogoda u nas dzisiaj piekna- słoneczko swieci od samego rana, cieplutko na dworze, co wprawia mnie w jeszcze lepszy nastroj. Wczoraj odebrałam wyniki badan- hemoglobina wzrosła z 12,1 do 12,6- powód niemal do swiętowania. Pozostałe wyniki tez mam dosknałe!!! Radosc w rodzinie zapanowała niesamowita :)) :)) A w piątek (całkiem niedługo) zobacze moje słoneczko i mam nadzieję ze wreszcie potwierdzimy płec. Juz nie moge sie doczekac. Madi30- przykro mi ze jeszcze odczuwasz ten dyskomfort ciażowy- ale to kiedys minie! Musisz spokojnie przetrwac. Ciesze sie że dzidzia zdrowa- to najwazniejsze, a reszte jakos wytrzymasz. Dla Twojego słneczka, które masz w brzuszku, prawda??? :)) :)) :)) Hotgirl- zrelaksuj sie przez ten tydzien a potem do roboty!!! Wierze ze niedługo sie uda :)) :)) :) Metus- ale jestesmy urocze \"beczki\" no nie??? Mnie to strasznie duzo radosci sprawia i dumnie nosze brzuszek przed sobą!! Masz rację-byle do piatku- nie dosc że weekend to mnie czeka spotkanie z moją dzidzią!! Pozdrawiam wszystkie panie i zycze zdrówka dla dzieciątek..............:)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
czesc kochane dobrze ze sie swietnie czujecie .... z malymi wyjatkami claptolka - na pewno Ci przejdzie szybko mam krotkie pytanko ...... od ktorego miesiaca lekarz robi usg po brzuszku a nie dopochwowe? przepraszam ze tka krotko ale mam duzo pracy odezwe sie pozniej trzymajcie sie WSZYSTKIE dzidziusiowate i starajace i inne PS wczoraj kupilam sobie spoenki ciazowe w H&M i sliczne spodenki malusienkie - nie moglam sie powstrzymac :-) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malgos.....Mój ginekolog tylko pierwsze USG zrobił dopochwowo tj. 6 tyg i 6 dni, a każde następne sa juz brzuszkowe......ale jak miały inne Panie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
Lusiu! kazde nastepne czyli ktory tydzien to bylo nastepne? bo ja bylam w 12 tyg i mialam dopochwowe ..... chce isc z mezem na nastepne usg ale nie wiem czy nie bedzie to dla niego (i dla mnie tez!) krepujace jak bedzie to dopochwowe .... no wiecie ...... moze byc zazdrosny a ja cholernie spieta ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgos ja mam USG co wizyta, czyli 6 tyg i 6 dni-pierwszy raz dopochwowo, potem kontrolne 7 tyg i 6 dni, i dalej brzuszkowe 9 tydz, 13 tydz, 17, tydz,21 tydz no i teraz w piątek bede miec tj 25 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
acha! o kurcze bo ja mialam 5 tydz, 8 tydz, 12 i wszystkie dopochwowe :-( podobno-moja kolezanka mowi ze dopiero kolo 4-5 miesiaca jest rzuszkowe bo wczesniej lepsze jest dopochwowe bo lepiej widac czy wszystko w porzadku szyjka itp sama nie wiem co robic?! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joganna
Witam! Jeśli chodzi o mnie to miałam dopiero 2 razy, pierwszy w 12 tygodniu, a drugi raz to 20 tydzień a i tak przypadkiem bo zmieniłam lekarza. I wtedy miałam brzuszkowo i dopochwowo (problem z łożyskiem). Nie wiedziałam że moż na robić częściej niż 3 razy. Cały czas jestem ciekawa jaką płec ma mój maluch. Kształt brzuszka wskazuje na chłopczyka (jest taki do przodu, nie rozlweający się na biodra) Dziwczyny a jak u was sprawdzają się takie teorie!!!11 Jestem dzisiaj padnięta, juz po konferencji, ufff, trochę odpoczynku ale jutro od nowa nowa akcja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicky
witam!! calkiem przypadkiem weszlam na to forum i az mi sie cieplutko w serduszku zrobilo jak to czytam... strasznie, naprawde strasznie chcialabym juz miec takie malutkie dzidzi.. moj instynkt macierzynski po prostu szaleje... musze jednak jeszcze troszku poczekac. Mam 22 lata i jestem z moim Kochaniem juz 3.5 roku ale oboje za rok konczymy studia i dlatego musimy z tym poczekac... ale wszystkim obecnym i przyszlym Mamusiom zycze wszystkiego dobrego, nieprzespanych nocy- bo przeciez to sama przyjemnosc podac w srodku nocy cycusia swojej malutkiej kruszynce.. prawda?? Sciskam was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicky
witam!! calkiem przypadkiem weszlam na to forum i az mi sie cieplutko w serduszku zrobilo jak to czytam... strasznie, naprawde strasznie chcialabym juz miec takie malutkie dzidzi.. moj instynkt macierzynski po prostu szaleje... musze jednak jeszcze troszku poczekac. Mam 22 lata i jestem z moim Kochaniem juz 3.5 roku ale oboje za rok konczymy studia i dlatego musimy z tym poczekac... ale wszystkim obecnym i przyszlym Mamusiom zycze wszystkiego dobrego, nieprzespanych nocy- bo przeciez to sama przyjemnosc podac w srodku nocy cycusia swojej malutkiej kruszynce.. prawda?? Sciskam was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicky
witam!! calkiem przypadkiem weszlam na to forum i az mi sie cieplutko w serduszku zrobilo jak to czytam... strasznie, naprawde strasznie chcialabym juz miec takie malutkie dzidzi.. moj instynkt macierzynski po prostu szaleje... musze jednak jeszcze troszku poczekac. Mam 22 lata i jestem z moim Kochaniem juz 3.5 roku ale oboje za rok konczymy studia i dlatego musimy z tym poczekac... ale wszystkim obecnym i przyszlym Mamusiom zycze wszystkiego dobrego, nieprzespanych nocy- bo przeciez to sama przyjemnosc podac w srodku nocy cycusia swojej malutkiej kruszynce.. prawda?? Sciskam was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicky
witam!! calkiem przypadkiem weszlam na to forum i az mi sie cieplutko w serduszku zrobilo jak to czytam... strasznie, naprawde strasznie chcialabym juz miec takie malutkie dzidzi.. moj instynkt macierzynski po prostu szaleje... musze jednak jeszcze troszku poczekac. Mam 22 lata i jestem z moim Kochaniem juz 3.5 roku ale oboje za rok konczymy studia i dlatego musimy z tym poczekac... ale wszystkim obecnym i przyszlym Mamusiom zycze wszystkiego dobrego, nieprzespanych nocy- bo przeciez to sama przyjemnosc podac w srodku nocy cycusia swojej malutkiej kruszynce.. prawda?? Sciskam was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×