Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Domi24
Lusiu jeżeli możesz i chcesz to prześlij mi na mój adres:domiw@op.pl swój email to prześlę Ci coś ślicznego,dostałam to dzisiaj od męża i chciałabym Ci pokazać!Czekam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joganna
Uff. ja też niezmiernie cieszę się ,że piatek. Wczoraj zostałam nagrodzona za dobry humor - mąż wysłał smsa że przyjeżdza do Polski pod koniec października. Hurra. biorę wtedy urlop. Coś strasznego że ktoś pisze o takich strasznych rzeczach o porodzie. Ciekawe kto? Ja tam nie słucham i nie czytam o tym Poco. A poza tym mówią że jest to KOCHANY BÓL. Metus - dobry i sprawdzony sposób - mleko+miód+ masło lub czosnek Lusia - dobrej i hucznej parapetówy!!!! Ja jeszczemusze poczekać na swoją. I te sałatki plackowo-śledziowe mniam mniam. Metka26 - moze coś neutralnego, jakiś chlebek chrupki, aby narazie przekąsić a apetyt wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joganna
wprowadzilam w bład - 200zł kosztuje usg 4d - przepraszam Nie pamietam kto ale przyszła mamusia martwiła się że ma ju z 29 latek, i czas leci. Ja juz mam 30 lat, a dzidziuś począł się się kiedy miałam29 lat ( a to moje pierwsze maleństwo) Więc nie martw sie. Do tej decyzji musaiłam dojrzeć a itak wydaje mi się że jestem jescze niedojrzała. odezwę się dopiero w poniedziałek bo nie mam dostępu do internetu w domu ( korzystam w pracy ) Pozdrawiam i życzę udanego weekendu wszystkim mamom i oczekujacym PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie Ja już po usg, oglądam to zdjecie non sto, kasety niestety na razie nie mogę oglądać bo mam remont w pokoju z magnetowidem. Pani doktor powiedziała że wszystko jest ok. Nosze w brzuszku całe 8 cm szczęścia - wraz z nózkami, długość ciemieniowo-siedzeniowa 6,8, główeczka 92 mm, BPD (hm zapomniałam co to jest) 25,4 mm, kość udowa 12,1. Przezierność karku 2 mm. Z tego co wyczytałam na necie to wszytskie te wymiary są prawidłowe i w normie. Dzidzia ma obie rączki i nózki i kregosłup cały o zachowanej ciągłości. Acha i jeszcze żołądeczek, nerki i pecherz moczowy też prawidłowo położone. I mózg wgląda jak mikroskopijny motylek, co świadczy o prawidłowym rozwoju układu nerwowego. Ufff nigdy nie sądziłam, ż etak suchy medyczny tekst moze sprawić tyle radości. Małe tuliło się, ale rownież uciekało przed kamerą :). Najdziwniejsze jest dla mnie to, i nie wiem co to znaczy, że wiek ciąży według ostatniej miesiaczki mam 13 tydzień, natomiast wiek płodu wg biometrii (?) 13/14 tydzień. Hm, jeżeli któraś z Was wie o co chodzi to prosze napiszcie. Hot Girl - a ja brałam Diane35. Najgorsze świństwo jakie moze być - niestety dowiedziałam się o tym po fakcie. Na pewno do tych tabletek nie wrócę. Pozdrawiam i całuję. Jestem dosyć podekscytowana, w dodatku widze jak powstaje pokoik dla bąbelka :). Miłego weekendu. Lusiu - wspaniałej zabawy Ci życzę, a takż eprzyjemnosci z zakupów. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 tydzień
claptola dla mnie to tez czarna magia wedlug lekarza jestem w 21 tygodniu a wedlug usg w 22 a wedlug om w 23 hihi nie czaje w sumie ale to chyba wiaze sie z tym na jaki wiek wyglada dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 tydzień
claptola dla mnie to tez czarna magia wedlug lekarza jestem w 21 tygodniu a wedlug usg w 22 a wedlug om w 23 hihi nie czaje w sumie ale to chyba wiaze sie z tym na jaki wiek wyglada dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 tydzień
Dobranoc wam wszystkim :D spicie dobrze niech was skurcze w nocy nie łapią [mnie wlasnie zaczely} 🌻 🌻 😴 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 tydzień
Dobranoc wam wszystkim :D spicie dobrze niech was skurcze w nocy nie łapią [mnie wlasnie zaczely} 🌻 🌻 😴 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 tydzień
Dobranoc wam wszystkim :D spicie dobrze niech was skurcze w nocy nie łapią [mnie wlasnie zaczely} 🌻 🌻 😴 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
METECZKA slonko moje nie smutaj sie tak,. Bo dzidzia sie zdenerwuje i bedzie ci dokczuczacPrzesylam ci buziaczki i przytulaski oraz pozytywna enerGIE LUSIA masz racje:) dobrze ze tatusiowie rozmawiaja z brzuszkami wtedy mamusia milusko :) mi sie wtedy cale serduszko raduje jak popatrze jak sie tuli :) i mowi cos do bobaska:) CLAPTOLA:) buziaczki odebrane:) to ja jeszcze ucaluje twoje malenstwoi:) ciesze sie ze z twoja dzidziunia wszystko w pozadku :) ma tyle cioc ze hehe :) MADI 30 :) mdlosci okropna sprawa:) mi naszczescie juz przeszly pozdrowqionka 22 tydzien BIEDACTWO Wspolczuje skurczy. POzdorwionka i buziaczki a jak dizdza kopie troszkie? WSZYSTKIE NOWE I NIE WYMIENIONE KOBITKI POZDRAWIAM P.S jutro sie bawie na weselu :) wraz z dzidziunia i mezem):) ah nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sliczne sobotnie przedpoludnie!! U mnie dzis humorek dopisuje na calego! zakupow nie robilismy ale samo ogladanie dzidziusiowych rzeczy sprawia, ze czuje sie rewelacyjnie! dzis zaczunami 17 tydzien.... Claptola ciesze sie ze wszystko w porzadku- jesli chodzi o wiek ciazy i te dane to ja mam podobnie-po zbadaniu naszego maluszka lekarz sprawdza w swoich \"statystykach\" i zawsze wychodzi mu, ze dzidzia jesli chodzi o rozwoj jest strasza o 2 dni niz wyszlo z obliczen (czyli od miesiaczki do tego dnia badania) dla przykladu, kiedy bylam na badaniach w 11tyg. i 5 dniach to rozwoj maluszka wskazywal juz na 12 tydzien-oczywiscie to male roznice, jednak na pewno sa to dane obliczane przecietnie dla dzieci- stad te niescislosci. Mysle , ze wszystko jest w porzadku poki nie ma duzych odchylen od tych dwoch dat....ciesze sie ze dzidzia tak slicznie rosnie i ze jest zdrowa, teraz za kazdym razem jak bedziesz sie smucila pamietaj o maluszku u Ciebie w brzuszku.....na pewno pomoze Ci przeciwstawic sie zlych nastrojom. Mateczko....przesylam pozdrowienia!!! trzymaj sie cieplo!! Katarinka...co u Ciebie?? Lusiu, trudi, grandi, hotgirl, dzidzius, 22 tydzien, joganna, Domi24, szara myszo, Bogna, Madi30, Many, monika24, zebra i reszta dziewczyn, ktorych nie wymienilam - zycze milego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć Babeczki co słychać? Dawno się nie odzywałam, bo remont, przygotowania do śluby i cały ten stres pochłonęły mnie tak bardzo, że nie mam na nic czasu i o niczym innym nie myślę. Od dzisiaj dokładnie za 2 tygodnie będe szczęśliwą żoną hi hi już się nie moge doczekać ❤️ :D Lusia - to bardzo dobrze, że jesz dużo czekaolady, podobno od tego dzieci są wesołe, radosne i usmiechnięte. Żywym i słodkim tego przykładem jest 8 msc. synek mojej koleżanki. Jak tylko sie obudzi od razu się uśmiecha i rzadko płacze. A więc pałaszuj czekolady ile wlezie :) Z moich staran o dzidziunia narazie nic z tego :( dzisiaj mija 56 dzień cyklu w ciąży na pewno nie jestem, a okresu ani śladu..... zajście w ciąże to nie jest jednak taka prosta sprawa Claptola - widzę że bobasek rosnie zdrowo. I tak trzymać. A kiedy będziesz wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka? No i czy chcesz w ogóle wiedzieć??? Pozdrawiam Was wszystkie kochane kobietki i do następnego \"popisania\" 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 tydzień
Dzidzius oj kopie dzidzia kopie chociarz teraz to sie czesciej kreci bo ma mniej miejsca na kopanie :D Cos sie cichutko zawsze na weekend robi hihi to dobrze przynajmniej mniej musze nadrabiac z czytaniem :D za 2 tygodnie ide obejrzec wózeczki wielofunkcyjne i tanie na STADION 10-lecia zobaczym czy cosik znajde hihi :D dobranoc wszystkim {kwiat] 😴 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
Hej kobitki .Wybawilam sie w sobote ze ho ho:) ale nie az tak jak na swoim swoje to swoje.Tescio mnie wymeczyl :) eh ale jest co wspominac:) LONIA to juz nie dlugo gratuluje,A czemu uwazasz ze w ciazy napewno nie jestes? METKA26 buzaki i pozdrowionka LUSIA ucaluj bobaska odemnie METECZKA hop hop nie doluj sie CLAPTOLA dbaj o siebie i malenstwo Zreszta wszystkie o siebie i dzidzie dbajcie. Te ktorych nie wymienilam goronco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
Hej kobitki .Wybawilam sie w sobote ze ho ho:) ale nie az tak jak na swoim swoje to swoje.Tescio mnie wymeczyl :) eh ale jest co wspominac:) LONIA to juz nie dlugo gratuluje,A czemu uwazasz ze w ciazy napewno nie jestes? METKA26 buzaki i pozdrowionka LUSIA ucaluj bobaska odemnie METECZKA hop hop nie doluj sie CLAPTOLA dbaj o siebie i malenstwo Zreszta wszystkie o siebie i dzidzie dbajcie. Te ktorych nie wymienilam goronco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! ale dzis spokoj...zadnych wpisow od rana..., czyzby wszyscy dzis mieli wolne?? dzidzius fajnie ze masz energie zeby tanczyc, ja raczej nie wykrzesalabym z siebie tyle sil... bez przerwy jestem zmeczona, u mnie dzis jesienna sloneczna pogoda...az sie wyjsc na krotki spacer... Pozdrawiam Was....milego dnia!! http://lilypie.com/cache2/21/15921011.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje zajęte Panie!! I od nowa długi tydzien!!!!!!!Nienawidze poniedzialku, wogole to mi sie juz nie chce pracowac!!!! Odpoczełabym troszke, zwłaszcza po iprezie, która nawiasem swietnie sie udała :)) :)) Domi24- pozdrawiam serdecznie :)) :)) Joganna- no to juz całkiem niedługo bedziesz miała męża przy sobie :)) :)) Claptola- gratuluje całych 8 cm szczescia :)) Ciesze sie ze z Twoim dzidziuniem wszystko w porzadeczku:)) 22 tydzien- mnie tez skurcze lewej nogi noca dopadaja......niestety Dzdziusiu- to super ze troszeczke poszalałas :)) Metus- jak sie czujecie oboje :)) :)) Lonia- niedługo Ty poszalejesz na swoim weselu- wiesz co ja uwielbiam oglądac własne wesele- to były jedne z najwspanialszych chwil w naszym zyciu. Tego równiez Tobie zycze z całego serca:)) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joganna
Ja też nie lubie poniedzialku!!! Już nie mam ochoty wstawać o 6 rano. nie mam juz siły. ..........i dlatego za 15 minut urywam sie z pracy.! Lusiu- gdybym mogla to przyznalabym ci internetowy Order Uśmiechu. Gdzie ty to wszystko mieścisz? jesteś niesamowita! Skurcze łydek - nie znosze ich - mnie np łapią w prawej nodze. Ciekawe czy ma wpływ na to płeć dziecka? podobno w 24 tygodniu trezba zrobić glukoze we krwi czy coś w tym rodzaju - slyszy się o cukrzycy, czy wiecie coś na ten temat? Przepraszam ze nie zwracam się czasem imiennie do Was - ale najzwyczajniej świecie moja pamięć szwankuje. wybaczcie. Pozdrawiam was wszystkie. Słoneczne pozdrowienia. U nas jest bardzo cieplutko - o nawet brzdą mój to potwierdza. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi24
Witam! Mam nadzieję,że wszystkie kobietki odpoczeły troszkę!Ja spędziłam weekend na zakupach i staraniu się o dzidziusia tak więc było supre! A dzisiaj taka ładna pogoda aż chce się zaczynać tydzień!:-) Lusiu duża buźka dla maluszka:-) :-) Pozdrawiam bardzo gorąco pozostałe panie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi24
Witam! Mam nadzieję,że wszystkie kobietki odpoczeły troszkę!Ja spędziłam weekend na zakupach i staraniu się o dzidziusia tak więc było supre! A dzisiaj taka ładna pogoda aż chce się zaczynać tydzień!:-) Lusiu duża buźka dla maluszka:-) :-) Pozdrawiam bardzo gorąco pozostałe panie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domciu- troszke sie w pracy zasiedziałam....... Joganna- czeka Cie badanie poziomu cukru we krwi po podaniu glukozy- dostajesz ją do picia i za godzinke pobieraja Ci krew. Podobno to badanie nie jest obligatoryjne, ale kobiety je najczęsciej robią......Pozdrawiam serdecznie :)) :)) :)) Domi24- no to na pewno miałas udany weekend.......mam nadzieję ze nie będziemy czekac długo na efekty tych mile spedzonych dni :)) :)) :)) Pogoda super, więc zycze miłych spacerków. Musimy dotleniac nasze płucka i nasze dzieciątka.........zycze przyjemnego wieczoru i popołudnia. Do jutra papapap............Moc całusków dla dzidziusków :)) :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Dzięki serdeczne za słowa pocieszenia. Mam ostry zamiar się nie przejmować ale co z tego będzie to zobaczymy...Jak narazie ciągle mam śpiączkę...internet odpalam 1-2 razy w tygodniu... Niektóre z Was mają już tyle rzeczy dla maluszka...a mój beibik nie ma nic. Tylko mnie i węża. Postanowiłam nic nie kupować aż do końca 1-ego trymestru. To już tylko 2 tygodnie...A potem rytualnie zakupię coś ślicznościowego. Co proponujecie na początek ??? 🌼(coś niezbyt kosztownego i milusńskiego...). Jeszcze raz dzięki za wsparcie kochane kobietki... Całuję gorąco Was i wasze małe cudka. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Dzięki serdeczne za słowa pocieszenia. Mam ostry zamiar się nie przejmować ale co z tego będzie to zobaczymy...Jak narazie ciągle mam śpiączkę...internet odpalam 1-2 razy w tygodniu... Niektóre z Was mają już tyle rzeczy dla maluszka...a mój beibik nie ma nic. Tylko mnie i węża. Postanowiłam nic nie kupować aż do końca 1-ego trymestru. To już tylko 2 tygodnie...A potem rytualnie zakupię coś ślicznościowego. Co proponujecie na początek ??? 🌼(coś niezbyt kosztownego i milusńskiego...). Jeszcze raz dzięki za wsparcie kochane kobietki... Całuję gorąco Was i wasze małe cudka. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy Kobietki, czy któraś z Was miała problem z dziąslami? o ile pamiętam to tak. Ja wariuję od wczoraj, nie wiem już jak sie nazywam. Bolą mnie dziąsła, albo zęby i od tego już cała głowa. Kupiłam sobie Dentosept do płukania, ale tam na ulotce jest napisane. że kobiety w ciązy muszą skonsultowac używanie tego płynu z lekarzem. czy coś wiecie na ten temat???? Nie mam jak zapytać dzisiaj lekarza. Jeśli któraś z Was wie, to please, pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam Was Kobietki 🌼 Taki sliczny dzień dzisiaj, gdybym miała maluszka cały dzień bym z nim spacerowała, a tu klops 😭 dzidziuś - hmmm pytasz skąd wiesz ze nie jestem w ciąży? W sumie to pewności nie mam bo testu nie robiłam i u lekarza tez nie byłam, ale ostatnio staraliśmy się przez pół roku więc nie śadze żeby teraz tak od razu się udało. Dzisiaj zaczęły mnie troszkę boleć piersi, ale to raczej przed okresem, a szkoda....chociaz może zrobię test, co myślicie? W sumie to \"przytualmy\" się bardzo, bardzo często..... claptola - bardzo mi cię żal, podobno bolące dziąsła to nic pzyjemnego, ale niestety nie mam doświadczenia więc nie pomogę Pozdrowionka i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem smutna chociaz nie tak jak rano. W czwartek nie wytrzymałam i zrobilam test popołudniu, wyszedl negatywnie. Mialam jednak nadzieje ze to przez fakt ze nie robilam go rano. Tak sie łudzilam do dzis bo rano dostałam okres :( Co było płaczu to juz tak dawno sie nie naplakalam. Mój męzczyzna byl przy mnie i pocieszał ze bedzie ok. Ja mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claptola- nie plukaj Dentoseptem, mi dentysta powiedzial ze wystarczy zwykly rumianek- a dentosept kazal mi odstawic( poplukalam nim dwa razy zanim poszlam do lekarza). Tez bolaly mnie dziasla i zeby. Robily mi sie ropne wybrzeszenia na podniebieniu, krwawily dziasla, mialam wrazenie ze wszystkie zeby mi wypadna-jednak dentysta mnie uspokoil- mialam to jakies jakies 4 tygodnie temu, teraz minelo jak reka odjal, powiedziano mi ze dzieje sie tak za sprawa hormonow ciazowym (ginekolog zgodzil sie z dentysta z tej kwestii) i nie jest to powod do obaw-czesta dolegliwosci ciezarnych, nie martw sie, na pewno Tobie tez to minie szybko....poki co zycze cierpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claptola ja bym ci radzila zaparzyc sobie napar z szalwi. Ja tez mialam chore dziasla i bardzo bolalo a po szalwi przeszlo jak reka odiol.Nie martw sie bedzie ok. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kobietki bardzo, zaraz skorzystam z waszych rad, jakiś rumianek chyba mam, ale idę się połozyć, bo naprwdę ten ból mnie wykancza. Miłej nocki i dziękuję jeszcze raz za odzew. Jak zwykle jesteście kochane Pozdrawiam Wszystkie bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESTELLA
Oj, a ja niecierpliwie wyczekuję okresu, później odliczam 14 dni, robię test na owulację i bierzemy się z mężusiem do roboty! Akurat mój mąż ściąga do domu 16 października, więc na powitanie może uda nam się spłodzić dzidzię. Strasznie bym chciała, bo inaczej mój instynkt macierzyński spowoduje chyba, że pęknę. Postaram się nie myśleć, że robimy dzidziusia i mam nadzieję, że się uda :-) A swoją drogą instynkt macierzyski jest najsilniejszym impulsem od mojego organizmu jaki kiedykolwiek miałam. Nie pozwala mi nawet nachwileczkę zapomnieć, że pragnę, tak bardzo pragnę być mamą :-))) Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×