Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Peggy _ B przykro mi. motylkowa 123 znalazłam coś takiego 1 tydzień 10-30 U/l 2 tydzień do 100 U/l 3 tydzień do 1000 U/l 4 tydzień do 10000 U/l 5-12 tydzień do 290000 U/l 12-16 tydzień do 53000 U/l 29-40 tydzień do 60000 U/l Ja jak pisałam wczoraj w środe testowałam i dwie krechy. Póki co odczuwam lekkie mdłości ( dziwne w poprzednich ciążach już zębów nie mogłam nawet umyć - no cóż mówią że każda ciąż inna). I spać musze iśc już po 21. :) Wolałabym już by lekarz mnie zobaczył ( jedno poronienie i ostatnia ciąża od początku na lekach podtrzymujących) ale twierdzi ze wystarczy jak w 7 tygodniu przyjadę ( fasolka będzie wtedy mieć 5 tyg). Życzę wszystkim starającym się by zafasolkowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apap w środę idę do ginekologa, ale nawet jak mi powie, że mogę się starać to odpuszczam. Zrobię sobie przerwę. Z zachodzeniem nie mam problemów bo wiem kiedy mam owu. Tego bólu nie da się pomylić z żadnym innym bólem. Jak byłam dwa tygodnie po zabiegu na kontroli to mówię do lekarza, że mam owu bo mnie bardzo boli jajnik a ten do mnie, że niemożliwe bo owu po zabiegu tak szybko nie ma. Zrobił mi monitoring i co owu w lewym jajniku. Na drugi dzień bólu już nie było, śluz płodny też zaniknął. Powiedział mi wtedy, że prawdziwa ze mnie szczęściara, że wiem kiedy jest ten dzień. W tym cyklu było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Peggy ja mialam 1 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla MAMUSIA
Ja 2 dni temu robilam test. 4 tydzien. Zycze powodzonka starajacym sie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj robiłam test i wyszedł pozytywny. U mnie to coś koło 5 tyg. Za tydz wybieram się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Peggy, to dla mnie niesamowite, co mówisz. Ja po raz pierwszy w zyciu staram się wlasnie z wszystkimi szykanami - ale, choćbym chciała, nie czułam na owu żadnych objawów - ani teraz (25 dc) zadnych pseudociązowych. Fajnie, ze tak mozesz sobie to kontrolować. To z pewnością cenny dar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) więc u mnie dwupak :-) dwie kreseczki jak nic z rana wyszły :-) jutro powtórzę test rano. w przyszłym tygodniu wybiorę się na betę a na koniec miesiąca umówiłam się do lekarza. pegy moja trzymam kciuki za to żeby było wszystko ok. ja też wiem kiedy mam owu. boli a właściwie kuje mnie jajnik. a podczas seksu uciekam bo przy każdym ruchu mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Miniaaa to super :)) Widze ze nie jestem sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriennadrienn
gratuluje świeżynki :) u mnie potwierdzony 6 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jest nas coraz więcej :-) ja dziś powtórzyłam test i 2 kreseczki :-) we wtorek pójdę na betę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalnie się dzisiaj czuję. Od rana jest mi niedobrze i kręci mi się w głowie. Do tego jeszcze ta pogoda. Szaro, buro i ponuro. Bleee:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A ja z kolei sie matwie bo wcale nie czuje sie jakbym byla w ciazy pare dni temu mialam male mdlosci a teraz nic jedynie bol w podbrzuszu przy kichnieciu sie nasila . A tak pozatym nie czuje sie jakbym byla w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika__
motylkowa, nic się nie martw- ja miałam dokładnie tak samo :) zero objawów, tylko przy kaszlnięciu/kichnięciu ból w podbrzuszu. Lekarz mi powiedział, że to super i tak powinna czuć się zdrowa kobieta w ciąży :) A już widziałam serduszko na USG i słyszałam jego bicie, więc wszystko ok, tylko musisz jeszcze chwilę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa tylko się cieszyć ze brak objawów typu nudności czy inne... to moja 4 ciąża ( 2 donoszone 1 poronienie). Wszystkie poprzednie to była masakra id początku- bo w 5 tyg. już zębów nawet nie mogłam umyć. Teraz lekkie nudzenie tak jakby nic . Jeść mi się specjalnie nie chce. Jedynie pić dużo. jeszcze nie byłam u lekarza bo po konsultacji telefonicznej stwierdził ze spokojnie do 7 tyg. możemy poczekać. Chyba że bardzo się uprę to 19.03. mam podjechać do niego. Martwi mnie tylko że mój synuś ważący ok 15 kg ciągle chce do mnie na ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to go bierz na ręce na siedząco. nie bierz go na ręce jak stoisz. bo możesz się nadwyrężyć a to się może źle skończyć. ja mam dużo dziwnych objawów ale które to moja głowa a które to prawda to nie wiem :-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Od razu gratuluję wszystkim listopadowym mamusia. Wg obliczeń ja również powinnam nią zostać w listopadzie. @powinnam dostać jutro aczkolwiek pozytywny test wyszedł juz w środę a wczoraj były już wyraźne krechy. Nie wiem czy mogę zacząć się już cieszyć. Boje się ze @ jutro Przyjdzie. Staramy się już 8 miesięcy i szczerze mówiąc ani razu do tej pory nie robiłam testów, zawsze z pokorą czekałam @, która Przychodziła z zegarkiem na ręku. Jednak w tym miesiącu było inaczej jakbym od początku wiedziała, że się udało. No i proszę trzy testy, łącznie sześć pięknie widocznych kresek, z czego pierwszy robiłam wieczorem. Sama nie wiem co myśleć. Najchętniej polecialabym do lekarza nawet zaraz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje :)))) okresu już na pewno nie dostaniesz :)) niestety pójście do lekarza ma sens w Twoim przypadku dopiero za ponad 4 tygodnie- wcześniej lekarz nic nie zobaczy, więc szkoda kasy nawet... Ale zawsze możesz za kilka dni iśc zrobić sobie test HCG (30 zł) i zobaczyć jaki masz poziom hormonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety wiem, nie wiem czy tyle wytrzymam hehe. Do tego ciągle czuje jakbym Faktycznie miała @ zaraz dostać. Latam co chwile do WC i sprawdzam. Do tego ciągły głód i ból podbrzusza jak na @. Ale dziękuję za słowa otuchy, będę się tego trzymać. W coś w końcu wierzyć Trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja jestem w mocnym stresie bo bylam u lekarza 3 dni po spodziewanym okresie 10 marca i nic nie bylo widac kompletnie teraz ide 24 marca i boje sie ze sie zarodek nie rozwinie albo ze serduszka nie uslysze bo tak jest czesto a ja jeszcze taka licha osobka w dodatku wegetarianka zelaza mam 41..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie z pewnością wszystko będzie dobrze. Widocznie zdecydowanie za szybko udałas się do lekarza. U jednych widać zarodek wcześnie u innych nie, nie ma w tym nic niepokojącego. Głowa do góry, nie możesz się teraz martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez najchętniej bym już poszła do lekarza. Jednak serduszko maleństwa zdecydowanie uspokaja i daje pewne poczucie bezpieczeństwa, że jest wszystko ok. Tyle się już naczekałam, że każdy Dzień dłuży się jakby miał po 72 Godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Peggy B jak sie dziś czujesz?? U mnie zaczynają nasilać się nudności i odrzuciło mnie od pomidora. Poza tym bola mnie pachwiny. Wiadomo że chcemy jak najszybciej sprawdzić u lekarza czy wszystko ok. Ale patrząc na poprzednie ciąże wiem że różnie bywa. Pierwsza ciąża w 5 tyg. serduszko bilo....druga 5 tyd tez. ; 3 - 5 tyd. widac że ciąża ale serduszka nie. Dopiero 10 tyd kolejne usg i wszystko ok. Teraz lekarz kazal mi czekac do 7 tyg. z wszelkimi usg i badaniami. Wiec czekam ale już bym tak chciała by potwierdził że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mnie jeszcze kaszel bierze i jutro ide do lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny życzę zdrowia. ja też staram się trzymać dzielnie. i walczę żeby nie zachorować. mój synek jest przeziębiony i ciągle na mnie prycha. ja dziś nie czuję się jak bym była w ciąży. czuję się tak jak bym mi wszystko przeszło. sama nie wiem. ja idę do lekarza 31 marca to będzie 7 tydzień. choć u mnie w gabinecie nie ma usg i trzeba się na osobną wizytę umówić i zastanawiam się czy nie przełożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pogoda bardzo zmienna :-( raz słonko i cieplo a zaraz zimno i deszczowo.... u nas i syn i córa zakatarzeni. Z synkiem do lekarza jutro bo zaczyna skarżyć się że go uszka bolą. Nasza pierwsza wizyta 26.03. Jednak zastanawiam się czy nie iść już 19.03 bo się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kiepsko. Samopoczucie fatalne. Do tego Młody się rozchorował. Boli go gardło i gorączkuje. M. w pracy więc jakoś muszę przetrwać dzisiejsze popołudnie i wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. widzę że spędzacie niedzielę aktywnie z rodziną bo na forum nikt nie zagląda. pegy trzymaj się dzielnie. będzie dobrze. u mnie dziś do południa bez objawowo a teraz mam znowu wzdęcie i kuję mnie z lewej strony lekko w brzuchu. miałam dziś stan podgorączkowy ale udało mi się to zwalczyć zieloną herbatą z imbirem i cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak samopoczucie? U nas świeci słońce ale jest chłodno. Ja czuję się dobrze. Az mnie to dziwi wspominając poprzednie ciąże. Niestety syn zachorowal na 10.50 idziemy do pediatry. Miłego poniedziałku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×