Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Właśnie wróciłam od lekarza. Prawdopodobnie to ciąża biochemiczna albo pozamaciczna. Bhcg jest za niskie jak na ten tydzień ciąży. Według ostatniej @ to 5tc a poziom hcg wskazuje na 3-4. Wynik powinien być już trzycyfrowy. Poza tym macica jest twarda a szyjka lekko otwarta jakbym zaraz miała dostać @. Trafiłam na fajną panią ginekolog. Powiedziała mi, że trochę za szybko zaczęliśmy się starać. Jej zdaniem po zabiegu trzeba odczekać 3 miesiące. Może dlatego teraz się nie udało, że za szybko. Ciężko powiedzieć. Jutro i we wtorek mam jeszcze zrobić bhcg a za tydzień na kontrolę. Jak do tego czasu nie będę miała @ to dostanę leki na wywołanie. Wcale nie jest mi jakoś źle. Dobrze, że wszystko się wyjaśniło teraz a nie za kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa a bhcg robiłaś? U mnie też we wtorek kreska wyszła jaśniejsza niż w poniedziałek. Prawdopodobnie dlatego, że hcg już zaczęło spadać. Jutrzejsze badanie wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nie robilam ale jutro jade na wszystkie badania jakie mi zlecil lekarz i mam byc u niego za dwa tygodnie . Bo powiedzial ze najprawdopodobniej do zaplodnienia moglo dojsc pozniej bo mam dlugie cykle ale i tak sie boje z obliczen internetowych to az 6 tydzien.... a nic nie widac w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób więc bhcg dwa razy w odstępie 48h i będziesz wiedziała czy prawidłowo przyrasta i który to tydzień. U mnie według ostatniej@ to 5 tc a według bhcg 3-4tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nie chce ci robic nadzieji ale tez moze mialas owulacje pozniej.. jakie dlugie masz cykle?a testy z tej samej firmy robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka1986
Witajcie, chciałabym być listopadową mamusią. Testuje 21 marca, chciałabym by się udało. Mogę się tu do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy były różnych firm. Owu mi się nie przesunęła. 20.02 i 21.02 miałam pozytywny test owu a 22.02 ból owulacyjny. Dodatkowo 21.02 i 22.02 śluz płodny. Na USG nic nie widać, bhcg bardzo niska więc to najprawdopodobniej ciąża biochemiczna. Jutro powtórzę badanie, ale nie liczę na cud. Tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mozesz chodz to bardzo odlegly termin i niestety nikt nie da ci gwarancji ze to juz .. teraz masz czas na starania .. :) a tak w ogole to ile sie juz starasz ? I to twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja tez robilam bobi bobo test I wlasnie na tym byla mocniejsza druga kreska a na amil jasniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Sprawdzilam ze amil jest troche mniej czulszy .czyli wynika z tego ze ta kreska co slabiej wyszla to na tym mniej czulszym moze to jest jakies wytlumaczenie i tlumacze sobie ze przeciez u ginekologa bylam w 37dc a cykle mam 34 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Peggy ty tez bylas wczesnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1992
Hej mogę się was poradzić? Przedwczoraj dostałam bardzo silnych wymiotów. Zrobiłam test wyszedł pozytywny ( ostatnia miesiączka 06.02). Poszłam wczoraj do internisty mówię że wyszły mi dwa testy pozytywne i chciałabym puki coś na wymioty i biegunkę a nie chcę brać na własną rękę. Zrobił mi zwykłe USG i powiedział że nie jestem w żadnej ciąży. Wczoraj zrobiłam bete wynik wyszedł 43. Mógł nie widzieć jeszcze nic na zwykłym USG prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z krainy czarowzz
Agnieszka jakie dlugie masz cykle ? Przy takiej becie napewno nie mogl nic widziec. Zrob jutro bete, to da obraz co sie dzieje. Powinnien byc przyrost min 100% jesli mniejszy moze okazac sie ciaza pozamaciczna wtedy szybko do lekarza.. Kontroluj bete co 48 h to b. Wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1992
Nie jestem w stanie robić bety co dwa dni. W piątek idę do ginekologa. To dobrze,że nie mógł nic widzieć. Cykle mam 32 dniowe, spodziewałam się miesiączki około 10 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa a amil nie jest o czułości 20? Jak tak to jest bardziej czuły od bobo test. Przynajmniej tak mi się wydaje. Wiem, że byłam wcześnie na pierwszej wizycie, ale to dlatego, że jestem po poronieniu i gdyby to na prawdę była ciąża to musiałabym wziąć na podtrzymanie. Pani ginekolog powiedziała, że nie ma co przepisywać leków na podtrzymanie bo tej ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
No to juz nie wiem :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa nie denerwuj się tylko zrób bhcg. To, że u mnie się tak zadziało to nie znaczy, że u Ciebie też. Uszy do góry. W poprzedniej ciąży byłam na wizycie w 5tc i był pęcherzyk a w pierwszej w 7tc i serducho już biło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny czy któraś z Was miała takie objawy jak silne kłucia z lewej strony, lekkie kłucia podbrzusza, bole jak na @ która spóżnia się już prawie 4 dni? Bolą mnie piersi, sutki zazwyczaj wklęsłe są teraz wypukłe, sluz jest gestawy i kremowo-biały do tego nie mogę spać, jestem jakaś 'zakręcona', zmęczona, raz zdarzyło mi się płakać bez powodu...we wakacje miałam problemy, rozregulowałam się, ale wszystko wróciło do normy. Testować będę za 2 dni jeśli @ nie przyjdzie, a do tego czasu siedzę jak na szpilkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh dodam, że temperatura niższa niż 36 stopni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja miałam takie objawy, jestem w około 5 tygodniu c, ale na usg prawie nic nie widać :( ciężko stwierdzić czy to juz na 100% ciąża ale z badań hcg wszystko jest ok, w ciągu 48 godzin podskoczył z 1060 na 2100. nie wiem co myśleć bo na usg widać małą plamkę w macicy ale przy lewym jajowodzie jest jakiś płyn i kuuu.... nie wiem co to jest!!!! 19 mam kolejne usg boję się ciąży pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Peggy, dobrze, że jestes spokojna. Chciałabym, zeby wszystko się dobrze zakończylo. Jedno, co na pewno dobre - nie masz najmniejszych problemów z zachodzeniem w ciąze. Czy lekarka mówiła czemu trzeba 3 mce odczekać po poronienou? moze organizm musi się zregenerowac do kolejnej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pytałam wyżej :-) U mnie też bylby 5 tydzień. Niby już w ciąży byłam, urodziłam, ale nie pamiętam takich objawów tylko okropne wymioty...dziś zaczęłam się denerwować :/ Trzymam kciuki Gościu żeby na strachu sie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Margaretka, pewnie! Witaj. ja też dopiero będę testowac, ale tylko jeśli nie dostanę okresu. Ja mam jesczcze tydzien, większość na tym wątku już po testowaniu - także chętnie Tobie pokibicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Gosciu ja tez mam taki problem jak ty i mniej wiecej ten sam tydzien idz do lekarza za 2 tyg . :) mi kazal tak i jesZCZE podkreslil ze NAJWCZESNIEJ . Jakie masz dlugie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Gosciu wczesniejszy ja mam takie objawy miedzy innymi bol brzucha i mam taki sluz kremowy jak ty test pierwszy zrobilam 1 dzien po miesiaczce drugi test na drugi dzien i dwie krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę robić test w piątek. Te objawy są bardzo dziwne teraz boli mnie brzuch w środku jakby od pępka...w pierwszej ciąży tego nie miałam i głupiutka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×