Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Uppss. Ja w poprzedniej ciąży miałam brązowe plamienie, ale tylko w dniu spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie ma tego dużo i nic cię przy tym nie boli to się raczej nie ma czym przejmować bo może to wynikać że tego że płód wżera się w macice. jeśli będzie tego więcej albo będzie cię bolało i będzie powód do zmartwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w dniu kiedy powinnam dostać @. W pierwszej ciąży wcale nie plamiłam ani w dniu spodziewanej @ ani później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja z kolei nie mam tak sucho jak zwykle przed @. Moj test juz sobie czeka :) jutro zrobie go o 5 rano bo jade do szkoly i wczas i tak wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze testowanie :) Daj znać jaki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
2 grube krechy odrazu, chyba nie ma mowy o pomylce :)) juz wiem czemu tylko wcinalam slodycze i mialam rozne humorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa GRATULACJE!!! :))) Przełożyłam testowanie na jutro o ile się @ nie pojawi. Dzisiaj od rana nie mam plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musia21
Hej dziewczyny. U mnie zaczyna się 6-ty tydzień. Przed spodziewaną @ jedynym objawem były powiększone piersi no i bekałam hehe chociaż nie wiem czy to był objaw czy coś z żołądkiem nie halo. Test zrobiłam 3 dni przed @ i to w połowie dnia. Wyszły dwie piękne krechy. Gienia odwiedziłam 4 dni po spodziewanej i było widać tylko maleńki pęcherzyk ciążowy. Moja cierpliwość jest na poziomie minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Motylkowa - brawo! gratulacje! Jesteś chyba pierwszą z tych "czekających i kronikujących ten czas" na forum. Zatem cieszę się podwójnie. Miłego dnia i dobrej ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Troszke sie boje bo jestem mloda. Nie wiem jak zareaguja rodzice . : ) a tak w ogole zastanawiam sie czy wszystko ok mam smaki na slodycze , humorki ale zadnych mdlosci ! .. i nie wiem kiedy powinnam isc na pierwsza wizyte do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Motylkowa! To, ze jestes młoda, to akurat - jeśli chodzi o samą ciazę - działa na Twoją korzyść. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Gratuluje Motylkowa! NO w koncu ktos zatestował ;-) Ja chyba jutro jednak testu nie zrobię bo się okazuje, że żadnego w domu nie mam :-) Jak jutro nie przyjdzie @ to kupię a jak przyjdzie to nie :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
Motylkowa Gratuluje serdecznie! :-) U mnie okres sie chyba sie zacznie bo wydaje mi sie ze zobaczylam dzis cos na wkladce... poki co brzuch przestal bolec... ale dzis dopiero dzien 28 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
Ah.poczekaj ze dwa tygodnie i dopiero wtedy idz do gin.wczesniej i tak ci nic konkretnego nie powie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
Peggy serdecznie Gratuluje! !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Gratulacje Peggy! Super wiadomość od rana :-) Jak juz pisałam ja nie testuję, bo testu nie mam a w nocy dostałam bóli pleców i typowych bóli na @ tak więc myślę, że lada chwila dostanę :-) Życzę Wam dziewczyny spokojnej ciąży i zdrowych maluszków w listopadzie :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Peggy! Gratulacje! Istny wysyp.Takie fajne wieści na nowy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny:) Pójdę dzisiaj na beta hcg. Boję się bo jestem dwa miesiące po poronieniu. Cyce mnie nie bolą, od kawy mnie nie odrzuca więc może coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
Peggy nie martw sie na zapas :-) ja w pierwszej ciazy nie mialam praktycznie zadnych objawow ( oprocz od czasu do czasu lekkkeigo bolu brzucha) , zadnych mdlosci, zadnych zachcianek... nic. Dopiero ok 5 miesiaca smierdziala mi .papryka. czulam ja na odleglosc paru metrow- czulam taku smrod, jakby papryka byla splesniala. :-D Poki co brzuch przestal mnie bolec.hm.moze@ przyjdzie jutro..bo temp. Troche wyzsza od stalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Moze Listopad - wygląda to optymistycznie. Z tego, co pamiętam - to w środę? Peggy - nie jestem lekarzem, ale nie sądzę, by brak objawow na tak wczesnym etapie był objawem czegokolwiek. Najwazniejszym objawem jest to, co wyszło na teście. Jeszcze raz gratuluję! A Kiki - Tobie, mimo Twojego bycia całą na nie - życzę dwóch kresek podwójnie. Do sułyszenia, Dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na badaniu krwi. Wynik wątpliwy. Pani z laboratorium powiedziała, że albo coś zakłóca wynik albo wczesna ciąża. W środę mam powtórzyć badanie. Zrobiłam kolejnego sikańca i znowu dwie kreski. Jestem skołowana jak nie wiem co. Mój M. aż dostał gorączki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
Peggy to na pewno wczesna ciaza..moze owulacja ci sie przesunela? Apap jesli @ do srody nie przyjdzie, to robie test w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę idę do lekarza. Jutro rano zrobię sikańca i nie wiem czy nie pójdę do innego laboratorium na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
A mnie zaczyna bolec brzuch. Jestem pewna najpozniej jutro przyjdzie @.no szkoda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Moze Listopad, a nie mierzysz przypadkiem temp? (wiem, że to dosyc upiorne, ale jestemw tym nowicjuszka no i przede wszystkim, przed okresem obniza się). Więc moze masz jakies sygnały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×