Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość Justa2704
Hej :) A ja dzis dla pewnosci zrobilam Bete, wyszlo 200,2. W piatek pojde powtorzyc, a juz w poniedzialek pierwsza wizyta u lekarza :) Ide na NFZ i zastanawiam sie czy bede miala zrobione USG. Orientujecie sie moze jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa to zależy od gabinetu, jeśli jest tam aparat do usg to jest duża szansa, że lekarz zrobi od razu usg. Jeśli nie ma w gabinecie aparatu to raczej nie dają skierowania na usg w tak wczesnej ciąży, bo i za dużo nie widać. Ja jestem zapisana na 30.03 do przychodni przyszpitalnej i tam jest aparat, więc raczej będę mieć robione badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Liczac od daty ostatniej miesiaczki, to w sobote zaczne 6 tydzien, a lekarza mam w poniedzialek, wiec USG pewnie by juz cos pokazalo :) Nie mam pojecia jak akurat tam jest, bo ide po raz pierwszy. To jest dosc duza przychodnia Promedica. Kurcze, chcialabym juz zobaczyc Dzidziusia :) A na razie do piatku bede miala schizy czy beta prawidlowo wzrosnie :/ Szczegolnie, ze mnie moje bole brzucha bardzo martwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam usg prywatnie w poniedziałek i lekarz ocenił ciążę na 5 tygodni, było widać pęcherzyk ciążowy, na razie zarodka jeszcze nie było widać. Powiedział, że za tydzień byłoby już widać coś więcej, ale on akurat idzie na urlop. Jak wróci z urlopu to już będę miała wizytę w przychodni, więc jeśli tylko będzie tam w miarę dobry sprzęt, który pokaże, że wszystko jest ok to na razie nie będę wydawać pieniędzy na usg prywatnie. :) Będę oszczędzać na usg 3D na późniejszym etapie ciąży. ;) Na razie biorę folik, zdrowo się odżywiam i próbuje się powstrzymać przed wykrzyczeniem swojej radości wszystkim dookoła. ;) Z poinformowaniem rodziny chcę poczekać do Wielkanocy, na razie wie tylko mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Nooo, ja z tym informowaniem to mam ciezka przeprawe :D My z narzeczonym mieszkamy u moich rodzicow w bloku. Tato jest dosc... hmm... komserwatywny? Ogolnie uwaza, ze najpierw powinnam skonczyc studia, wziac slub koscielny, a wtedy myslec o dziecku. Nawet na cywilny, ktory mamy brac dokladnie za 11 dni, straaasznie stroil fochy z poczatku, bo to przeciez nie tak jak on chce, co osobiscie mam w nosie :) Takze on jeszcze o ciazy nie wie i jeszcze chwile sie nie dowie. Narzeczony tak samo na razie nie chcial o dzieciach slyszec, takze mimo, ze ja wiem od poniedzialku, to jemu dopiero dzis powiedzialam. Mama wiedziala od poniedzialku, ale coz, zachwycona tez nie byla i do tej pory nie jest, ale juz sie oswaja. Takze w tym domu jestem jedyna osoba, ktora cieszy sie jak nienormalna z Malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie sytuacja zupełnie inna, bo mężatką jestem już od kilku dobrych lat i trzydziestka prawie na karku, do tego wszystkich przygotowywałam, że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę (PCOS), a tu taka niespodzianka. :) Wszyscy na pewno będą się bardzo cieszyć. Jestem pewna, że i u Ciebie wszyscy będą szczęśliwi, jak tylko oswoją się z nową sytuacją. :) Dobrej nocy i dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Tak Gosciu, tez tak uwazam :) Mama i narzeczony juz dzisiaj inaczej podchodza :) A jak zobacza malenstwo, to bedzie ich oczkiem w glowie, znam ich na tyle ;) A Tobie naprawde szczerze gratuluje i trzymam kciuki, zebysmy za 9 miesiecy trzymaly w ramionach cale i zdrowe dzieciatka :) Z reszta wszystkim nam tego zycze z calego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja biore antybiotyk ospamox . Straszny mam kaszel i sie bardzo martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja tez nie jestem mezatka. Mam dopiero 19 lat i zastanawiam sie czy ze wzgledu na dziecko brac slub czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
U mnie tez jeszcze zarodka nie bylo tylko pecherzyk z cialkiem zoltym i boje sie ze przed moja chorobe sie wcale nie rozwninie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BombowaSałata
Hej kochane dołączam do listopadówek :D powiedzcie mi tylko czy w 5 tygodniu też tak miałyście takie dziwne kłucie w miacicy? Lekarz mówi , że to nic groźnego ale raz już straciłam dzidzie i bardzo się boję. No i gratulacje dla wszystkich szczęśliwych mamusiek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Klocia nie mialam za co codziennie rano bolal mnie nisko brzuch jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa123 dziękuję własnie też tak mam wczoraj nawet byłam na obserwacji w szpitalu ale lekarz powiedział , że jest wszystko dobrze :) wolę być ostrożna ... no może trochę przewrażliwiona :P a jakie terminy u Was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Lekarz nie powiedzial mi jeszcze. Ale wedlug ostatniej miesiaczki 14 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja dziś orła prawie wywinęłam w pracy. tak mi się słabo zrobiło i w głowie mi się zakręciło. ja mam termin teoretycznie na około 15 listopada i betę wczoraj robiłam i wyszła 2443. ale się nie sugeruj bo każda kobieta ma inny wynik dla tego normy dla różnych tygodni są tak rozpięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny tu znowu ja, gość od hcg, bólów implantacyjnych. właśnie wróciłam z 3 ush i mam 3 groszki w jednym jajku :O jestem w szoku trojaczki jedno jajowe???? teraz juz w ogóle sie boję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz napisać jakie miałaś hcg i w jakich okresach robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze miałam robione 4.03 i wynosiło 145 potem 9.03 1010 kolejne po 2 dniach i było równe 2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja bete mialam 12 marca cos okolo 2900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 14.03. 16300, a wczoraj 31300. :classic_cool: Stawiam na bliźniaki. Jest jeszcze opcja, że ciąża jest starsza niż wynika z pierwszego usg, ale to się dopiero okaże za półtora tygodnia na kolejnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
Witajcie. Gratulacje dla nowych mamuś. I potrojne dla Mamusi 3 groszkow :-) U mnie pojawily sie : cięzki oddech - szlam dzis pozalatwiac pare spraw i ledwo szlam. Do tego czuje ze zamiast brzucha mam balon. ja jeszcze tydzien do pierwszej wizyty. Poza tym nadal walcze z przeziebieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa - my chyba odwolamy cywilny, w sobote idziemy do ksiedza, jak dobrze pojdzie to w czerwcu koscielny. Ale mysmy i tak ten slub planowali, zanim zaszlam. A Ty jak nie jestes pewna, to na slub zawsze jest czas. Musisz to dobrze przemyslec, bo czasami slub tylko ze wzgledu na dziecko to najgorsze wyjscie. Aczkolwiek moja kuzynka w wieku 19 lat wpadla, wzieli szybki slub, a obecnie juz sie trojki dorobili i calkiem fajnie sobie zyja :) Decyzja nalezy do Ciebie :) Do mamy trojaczkow - jak ja Ci serdecznie gratuluje!!! Nie boj sie, to supersprawa :) Ja wczoraj robilam bete, wyszla 200,2, a jutro ide powtorzyc. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :( Dzis powiedzialam mojemu tacie o ciazy :) Jest zachwycony! A tak sie balam :) Na slowo "dziadek" ma doslownie rogala na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
U mnie tak samo bylo z "dziadkiem " tez sie balam powiedziec a tu takie zaskoczenie Ze jest zadowolony. W koncu to jego pierwszy wnuk a ma juz 53 lata ,a moja starsza siostra 9 lat do dzieci sie nie spieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kolejnym szczęśliwym mamusiom :* U mnie kolejna beta w poniedziałek i za kolejny usg już , mam nadzieje , usłysze serduszko :) moja mama też już 49lat i bedzie babcią po raz pierwszy mimo iż mam dużo starsze rodzeństwo :P co do ślubu ja mam tylko cywilny od lipca zeszłego roku i szczerze ... marzy mi się Kościelny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna... dziękuję Wam kochane za tyle dobrych słów. jestem załamana zostawił mnie ojciec dzieci powiedział ze powinnam usunąć ciążę bo na trojaczki on się nie zgadza. mało tego powiedział że nawet alimentów nie będzie płacił bo to mój problem i że jestem egoistką bo chcę te dzieci urodzić. rzuciłam palenie jakiś czas temu ale znów to robię nie mogę wytrzymać bez papierosa bo trzęsę się cała. Dziewczyny zostałam sama z trójką groszków w brzuszku. Czy to jest egoizm że nie chce zabić swoich dzieci? ja je urodzę nawet przez myśl mi nie przeszło żeby usunąć tylko jak ja sobie sama poradzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Gosciu, na pewno dasz sobie rade. On niech nie bedzie taki cwany, bo alimenty to jego z****** obowiazek, wygrywasz w kazdym sadzie, i o ile sie dobrze orentuje, to za czas ciazy tez mozesz chciec wyrownanie. Teraz skup sie tylko na dzieciaczkach i... nie pal, bo naprawde zabierasz im zdrowy tlen :) Wszystko sie ulozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
A egoista jest on sam, bo mysli o sobie i swojej wygodzie. To ty pokochalas te kropeczki, to ty chcesz sie poswiecic, to ty chcesz je urodzic, kochac i wychowac na wspanialych ludzi. Jemu odbierz prawa rodzicielskie i zasadz o alimenty, nawet sie nie zastanawiaj. To twoje swiete prawo i nie sluchaj co on ci mowi. Zrobic dzieciaka to kazdy glupi potrafi, widac na powyzszym przykladzie :/ Kiedys to on bedzie zalowal, ze przez wlasna glupote nie uczestniczyl w zyciu trojga wspanialych osob. Szczegolnie kiedy zostanie zupelnie sam w obliczu choroby czy smierci. A ty sie nie poddawaj. To twoje malenstwa i walcz o nie, a odplaca ci najpiekniesza miloscia i wdziecznoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff...ale mnie dziś męczą nudności.... Gościu dasz radę ...a "tatuś" to niech niecwaniakuję...alimenty należą się czy mu się to podoba czy nie. Juz bym chciała być po wizycie a tu jeszcze kilka dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×