Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość moze listopad
To moj pierwszy miesuac z mierzeniem temp... dopiero sie ucze. Ale niestety ja w tym miesiacu odpadam..@ sie zaczyna. Ale trzymam kciuki za wasze dwie kreski :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Peggy ja tez w srode mam lekarza ..a zdradze wam sekret ze to jest moja pierwsza wizyta w zyciu!!! Strasznie sie boje czy wszystko ok.... i wgl boje sie wesela itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
NO Motylkowa to powodzenia :-) Ja czekam na @ zupełnie spokojnie bo rwący ból krzyża to mój typowy objaw :-) Bez paracetamolu tego nie przetrwam ;-) Może listopad powodzenia w następnym cyklu. Ja będę się znów starała od czerwca :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
Kiki..ja zaczynam od maja ;-) teraz mala przerwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pewnie nic z tego nie będzie. Najprawdopodobniej to ciąża biochemiczna. Jutro zrobię bete w innym laboratorium. Nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Peggy, no co Ty. czemu od razu czarne scenariusze. To sam początek. Póki co - dwie krechy. Powtorz to badanie może nie jutro, tylko za dwa trzy dni, by było coś konstruktywnego. Uda się!! :) Kiki, czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Peggy głowa do góry! Trzymam kciuki, na pewno będzie wszystko dobrze :-) Powtórz test innej firmy najlepiej, jak pozytyw to powtórz bete - będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Apap dam znać jak @ sie pojawi :-) bo innych wieści nie ma co się spodziewać ;-) P/w bólowe w ruchu od rana i książka w ręce, idę do łóżka oddać się lekturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Peggy a jaka byla ta druga kreska slaba czy bardziej widoczna no i czy cos odczuwasz.. Ja wam powiem ze bardzo sie denerwuje wszystkim i sie boje wszystkiego . Wiem ze to szkodzi kruszynce ale no nie umiem zapanowac nad tym . Przeraza mnie ze za 3 ,4 miesiace bedzie wesele ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dzisiaj test o czułości 10. Pokazała się druga kreska, ale jaśniejsza od tej co była wczoraj rano i po południu. Zaraz zaprowadzę Młodego do przedszkola i pójdę na bhcg. Nie nastawiam się, że coś z tego będzie. Mam doła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriennadrienn
peggy, trzymam kciuki. dziewczyny ktorym sie nie udalo- przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriennadrienn
ja dzisiaj ide do lekarza. denerwuje sie. Bo ostatni raz bylam przed porodem 3 lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Peggy trzymam kciuki! W nocy dostałam @ :-) Będę tu zaglądać od czasu do czasu dziewczyny i Wam kibicować :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Bardzo sie boje brzuch mnie zaczal bolec i dostalam biegunki . Do lekarza ide juz dzisiaj o 11,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
ech, Kiki, no to do wakacji. Jak u mnie nic z tego, to nie wiem na razie, czy będe od razu próbować. Tylko się uparłam, by nie było duzej róznicy wieku...stąd, chciałam jeszcze wstrzelić się w ten rok :)ale i tak, mała już nie będzie, więc to już nie ma znaczenia. Tyle, że wykończył mnie temat: od trzech tygodni stale to samo, od tygodnia czekanie i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Apap jeszcze nic straconego :-) Trzymam kciuki za Ciebie! Mnie tez temat zmeczyl i nawet sobie nie wyobrazasz jak sie ucieszylam jak planowo dostalam okres - tzn. ze sie nie spoznial czy cos, bo potem tylko meczarnia i watpliwosci ;-) A tak wszystko jasne plus wiem, ze 3 cykle sobie odpuszczam - mam zamiar popracowac nad swoja kondycja i figurą :-) I tym chcę zająć myśli a jak będę piękna i szczupła ;-) to kto wie czy plany ciążowe nie pójdą w odstawkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
U mnie ciazy na usg nie widac a dwa testy pozytywne mam isc za dwa tyg i do tej pory porobic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina991
motylkowa zrub sobie badania i a rusz zajdziesz do lekarza a maluszek sie ukarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno. ty masz słownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny wczoraj moja beta wynosiła 1060 a w środę 145 czy to dobry przyrost? czy za duuuuzy :/ w ciągu 5 dni tak skoczyła, to mozliwe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum dla kobiet w ciąży a nie kółko ortograficzne wiec jeżeli nie masz nic ciekawszego do pisania to nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego Ty nauczysz swoje dzieci skoro takich błędów nie robią dzieci w podstawówce? Przecież to wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hcg "skacze" o 100% każde 48 godzin. Więc jeśłi wśrode mialas 145 a dzisiaj 1060 to jest to norma. Nie panikuj tylko się wybierz do doktorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa za wcześnie, żeby było coś widać na USG. Nie denerwuj się. Za dwa tygodnie już będzie widać. Ja dzisiaj mam wizytę. Wiem, że za szybko idę, ale w styczniu miałam zabieg więc wolę dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
To daj znac jak cos sie dowiesz peggy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
http://ifotos.pl/z/wnwxpss wysylam wam link z moimi testami. Bo tez nie pokoi mnie to ze jak robilam w niedziele test to kreska wyszla ciemniejsza a jak juz w poniedzialek to jasniejsza... z tym ze testy z innej firmy to nie wiem czy sie tym sugerowac. Okresu nie mam jak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Adrienna co Ci lekarz powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×