Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość gośćmaniek
Orientuje się któraś jak to jest z umowa na czas określony mam umowę do 31.12.2016 koleżanka powiedziała ze mogą mnie zwolnić do 3 miesiąca. Ciężko będZie mi ukrywać ciążę ponieważ pracuje w markecie i niestety trzeba dużo dźwigać a i stresu sporo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamasynka, leków to u mnie dostatek akurat bo od początku jestem na luteinie, acardzie, clexane i do tego jeszcze magnez, witaminy, także nic więcej mi teraz nie dawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanos zaswiadczenie o.ciazy i muszw z automatu przedluzyc umowe ! jak sie ciaza wyda a ty nie powiadomisz sama moga cie wylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamasynka nie przytyłaś dużo. Ja mam 1,5 kg na plusie co jest dla mnie dużym zaskoczeniem bo zawsze się bałam że przybiorę dużo więcej. Oczywiście nie cieszę się na zapas, bo teraz wszystko się może zmienić ale póki co jest dobrze :-) Witaj malinka. I jak po wizycie? Mam nadzieję że wszystko dobrze :-) Desire tak jak dziewczyny piszą dużo odpoczywaj, trzymam kciuki żeby wszystko było ok. A mnie dopadło uporczywe swędzenie, bardziej rąk jak nóg. Zakupiłam w aptece puder płynny i chodzę wysmarowana na biało :-) to jest już nie do zniesienia. I mam nadzieję, po pierwsze że to nie cholestaza, a po drugie że wkrótce przejdzie a nie będzie trwało do końca ciąży... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wizycie. ...wszystko ok. mam tylko grzybice. dostalam leki. Dzidzius uciekal przed usg i nadal nie wiem kto mieszka w brzuchu. moze uda sie na połówkowym w lipcu.A i przytylam przez miesiac 0.5 kg. czyli nadal na minusie 1.5 kg. Teraz lece z synkiem do lekarza. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3m6n6l6gia
ja lece do.lekarza w srode i moze uda sie doktorowi podejrzec maluszka. niestety na ta wizyte musze isc sama :( i nie wiem czy jesli sie uda poprosic.lekarza by powiedzial.o plci jak.bedziemy we dwoje z partnerem. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Anka super, ze po wizycie ok:) Chodzi.o to, czy jak poprosisz lekarza to nie powie Ci jaka jest plec?? No jasne, kazdy normalny lekarz najpierw pyta czy informowac:) Ja tez w srode mam wizyte. A jutro jedziemy na.wesele, tak mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3m6n6l6gia
zle napisałam :) chodzilo mi o to.czy jesli uda sie podejrzec malucha to czy lepiej jak powie mi czy jak bedziemy z TŻ razem na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Hmmm chyba nikt Ci nie powie jak lepiej:) to od Was zalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka669
d3m6n6l6gia miałam to samo :D i do ostatniej chwili zastanawiałam się czy się spytać o pleć czy nie :) Niestety nie wytrzymałam :) Mimo tego że przeszło mi przez myśl żeby powiedzieć mu że nie pytałam to jak go zobaczyłam najpierw opowiedziałam jak to mi ślicznie rączką machała na przywitanie i że wszystko dobrze , a potem się go spytałam czy chce znać plec ,a później żałowałam... Był przygnębiony że nie mógł z nami wejsc ... Moja gin jest zdania że może ze mną wejść owszem ,ale jak przyjde prywatnie :/ ze zdjęciem jest to samo ... masakra. We wtorek jade na połówkowe do innego szpitala i mam nadzieje że tam okażą serce dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka669
Aaaa i gośćmaniek jeśli umowa Ci się kończy przed 3 miesiącem ciąży to mogą cię zwolnić , jeśli nie to w najgorszym przypadku przedłużą umowe do dnia porodu. Nawet jeśli dadzą Ci wypowiedzenie to możesz pokazać im zaświadczenie że jesteś w ciąży i guzik Ci mogą zrobić . Po ewentualnym zwolnieniu po urodzeniu należy Ci się zasiłek . Doczytaj resztę w googlach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberrry
goscmaniek ;) nie zwolnia cie spokojnie.Ten zapis tyczy sie tylko kobiet,ktorym w chwili ZAKONCZENIA umowy o pracę,ciąża nie trwa dluzej niz 12 tygodni. Wiec bądz spokojna,do zakonczenia Twojej umowy jeszcze sporo czasu.Niech kolezanki nie wprowadzaja cie w blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3m6n6l6gia
moj lekarz na nfz tez nie daje zdjec :( mamy jedno z 6tc. wejsc na samo usg pozwala. i sie smieje z moim jak maluch macha tacie i mowil ze ojciec sie nie wyrzeknie bo tak samo metrowe nogi maja. :) hmm z ta plcia chyba poczekam. dowiemy sie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elipsa33
Widze, że tu pusto. Co u Was slychać? Ja byłam w poniedzialek u lekarza, nie wiem jeszcze co tam za istotka u mnie siedzi. Niestety dalej mam tego gronkowca zlocistego, biorę drugi antybiotyk i nie wiem czy się nie rozmnożył bo mam bakterie w moczu, muszę zrobić posiew i za 2 tygodnie do lekarza. Boje sie o dzidziusia, mam nadzieje że bedzie wszystko ok, niby lekarz powiedzial że nie jest teraz to strasznie groźne tylko że przy porodzie i że musimy się do tego czasu pozbyć gronkowca. Ja czytałam, ze ciężko sie go leczy bo uodparnia się na antybiotyki :( Dziś mam 17tydz i 4dzień, czekam kiedy poczuje ruchy mojego dzieciątka, a jak to u Was jest? Tak z innej beczki zastanawiam się czy można pić olej lniany w ciąży i czy niebrac dodatkowo witaminy D3, wiem że przed ciążą mialam jej niedobór? Biorę witaminy Ladeevit i nie wiem czy taka jedna kapsulak starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla19173
Czesc jestem w ciąży 17tygodni i 3 dni, termin porodu na 29 listopad. Czuje już pierwsze małe ruchy i brzuszek juz mam bardzo widoczny i duży. Dziś jadę potwierdzić pleć ,ponieważ tydzień temu stwierdzono że chyba dziewczynka i dziś potwierdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze moj lekarz to jakas dupa :( juz 20 tydzien a on dalej nie zna plci. dzis dal zdjecie z usg bo bylam sama i jedna wielka czarna plama! skad on ma ten aparat do.badan. jakis spadek po.kims ?:( juz zastanawiam sie czy po.prostu nie pojechac na 3d lub 4d. bo co to za pamiatka dla malucha takie zdjecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka669
Nie martw się , ja mam to samo . Na nastepnej wizycie poproszę o jedną wizytę u innego lekarza i zobacze jak to wygląda. Też idę na 3/4d prywatnie razem z nagraniem ,tylko nie wiem kiedy bedzie najlepszy moment żeby wszystko ładnie było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Czesc laski:) Ostatnio jakos nie mialam weny. U nas dzisiaj 17t3dz i nadal dziewczynka:) wszystko ok,mala wazy 400g. Na 4d juz fajnie wygladala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefffania
witam listopadowe brzuszki :) ja właśnie jestem w 17 tyg i 2 dniu :) to moja pierwsza ciąza :) jutro wizyta i mam nadzieję że maluch pokaże co ma między nózkami :P mam takie pytanie jak wyglądaja wasze brzuszki? Bo mój jest malutki co mnie bardzo martwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka669
Heey mamasynka ;) ale niunia ładnie rośnie :) . Moja ma 21t3d i wczoraj miałyśmy połówkowe (przy okazji tatusiowi zrobiłyśmy prezent:)) i waży 416g . Witaj SteFFFania ;) Nie martw się brzuszkiem, to zależy od wielu czynników np. jak dzidzia leży, jakiej jesteś budowy itp. Moja znajoma jest strasznie szczupła i brzuszek (taki widoczny) to dopiero w 8 miesiącu dostała :) :) Tak po za tym to słyszałam że zazwyczaj dziewczyny mają różne terminy z OM i Usg ,a mi wychodzi zawsze ten sam :) ,ale drugiej strony fajnie by było bo to moja i narzeczonego rocznica :) A wy dziewczyny jak macie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi polowkowe pomiary bedzie robil za miesiac czyli w 24tc. po malu trace zaufanie jakos do tego lekarza :( moja mama do konca ciazy ze mna byla szczupla. ciekawe jak u mnie to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Lenka pomylilam sie, prawie 300g:) Kurcze w 24 faktycznie pozno. Moj chce zrobic w 21, zeby w razie czego zdazyc to skonsultowac gdzies dalej. Podobno miedzy 20 a 22 tyg sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie21
Cześć dziewczyny, fajnie że doszły do nas nowe brzuchatki- ja rzadko tu się udzielam częściej na brzuszek net i zachęcam pozostałe dziewczyny do przenosin właśnie tam ;) Można dodać zdjęcia profilowe, które widzimy tylko MY i ogólnie grupa jest bardziej zamknięta na 'miłych' gości. Ja jestem dokładnie w 19tygodniu i 6 dniu, brzuszek mam malutki cały czas- nie widać w ogóle tego że jestem w ciąży. Czuję ruchy maleństwa- malutkie bo malutkie ale są! :D Połówkowe badanie mam za 2 tygodnie i mam nadzieję, że dowiem się kto we mnie mieszka :) Nie mam żadnych przeczuć, ale dużo osób mówi, że ten rok obfituje w chłopców- zobaczymy :D Do mojego ślubu zostało mniej niż 1,5 miesiąca aaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla19173
Wczoraj potwierdzono ze bedzie dziewczynka super zdjęcie z piękną siusiunią. dzis jest 17 tydzień i 4 dni a dzidzia waży 200g Będę mieć drugą córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@mamasynkaa wlasnie slyszalam ze do 22 max sie robi a ten widac olewa jak się da. dodatkowo kazdy miesiac czekania to dla mnie mega stres bo trzy lata temu zmarl mi synek w czwartym mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Rety strasznie wspolczuje, to tym bardziej stawialabym na dobrego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ala super!! Gratuluje coreczki:) wybraliscie juz imie? Jestesmy w takim samym tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×