Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

tez mam takie bóle ale mój gn mnie uspokoił i powiedziała ze macica sie rozciąga i zebym sie nie martwiła tylko była pozytywnie nastawiona na te bóle bo sa dobrym znakiem wiec tego sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ooo, to wy tez w srode, 1.04. wizyte macie? :) Ja czekam na nia jak na zbawienie, bo na pierwszej wizycie to tylko pecherzyk niecale 8 mm i sie tak podswiadomie denerwuje czy bedzie zarodek i wgl czy bedzie ok wszystko. Im blizej srody, tym bardziej niespokojna jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez 1.04. wizyta a ja staram sie byc spokojniejsza z dnia na dzień bo to na pewno jest lepsze dla dzidzi :) wiec robie wszystko zeby pomóc jej rosnąc ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Wiadomo, stres dzidzi szkodzi. Ja tez sie staram byc spokojna itd, ale jednak czasami jakas tam ponura mysl sie przyplacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja dalej przeziębiona. do tego Jasiu wczoraj zwymiotował w przedszkolu co było zapowiedzią jelitówki. więc noc nam nie przespaną. ogólnie padam na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniaaa współczuję nocy... U mnie znow od rana wymioty. I najchętniej bym spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to ja tobie współczuję tych wymiotów. ja ani w pierwszej ciąży z tym nie miałam problemów ani teraz też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 2 miałam tylko nudności 24 h. Teraz jest niestety inaczej....no cóż każda ciąża inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 23
Hej mamuski:) ja jestem po lekarzu który potwierdził ciążę ale pierwsze USG mam w środę. Tak jak wy jestem pełną obaw Ale nie trace pozytywnego nastawienia. Nie mogę doczekać się aż zobaczenia babelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mnie tez mdlosci caly dzien mecza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Do tego pogoda okropna i cisnienie 87/48 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Duzo nas ma wizyte w srode . No to bedzie sie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja dzisiaj cisnienie 113/70, zrobilam sobie slaba kawe. Przy niskim cisnieniu podobno dozwolona w ciazy jedna czy dwie slabiutkie dziennie :) Ja to tak mam teraz, ze rano mnie muli i chwilke drze, nawet po sniadaniu nie wymiotuje, tylko wlasnie takie darcie, a przez reszte dnia to po jedzeniu czy piciu lekkie nudnosci. Wyjatek stanowi jazda. Niedobrze mi jak diabli. Zastanwiam sie ile najdluzej mozna wziac urlopu dziekanskiego. Nie daje rady codziennie dojezdzac tyle km niestety. I nadal nie moge sie srody doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Dziewczyny, jeśli mogę to dolacze do was :) Widzę, że sporą część z was planuje ślub :) ją miałam we wrześniu tamtego roku,miałam kościelny - zazdroszczę Wam że ten dzień jeszcze przed Wami. Jest pięknie i na pewno zapamietacie ten dzien do końca życia, jeśli macie jakieś pytania chętnie pomogę. Ją mdłości nie mam, ale pewnie się zaczną, u mnie to jakoś 5 tydzień tak wyszło z bety, wizytę mam 14.04, różu, rozumiem wasze obawy bo też bardzo chciałabym zobaczyć już malca i usłyszeć serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
Cześć dziewczyny :) staraliśmy sie przez 8 miesiecy az wkoncu chyba udało się :) ost. miesiaczka 20 luty 2015 :) na chwile obecna spoznia mi sie 8 dzień, wczoraj 26.03 byłam na beta hcg które pokazalo wynik 56,33 :) więc cos jest- we wtorek ide powtorzyc dostałam skierowanie :) lekarka powiedziala ze szybko sie zorietowalam ze cos jest na rzeczy dlatego ze mialam opozniona owulacje :) testy pokazuja cien cienia drugiej kreski ale cos jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
Paolinaaa kiedy robilas bete i jaki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Justa jeśli chodzi o kawę to ja marzę o takiej mocnej czarnej, taka piłam przed ciążą :( teraz słaba i tylko z mlekiem. Dodatkowo musiałam z dnia na dzień rzucić palenie :/ nie wiem czy któraś z was też miala ten problem. Ją nie potrafię zrozumieć kobiet, które w ciąży palą dla mnie to masakra jakąś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Hej Dziewczyny. W srodę robilam test, piekne dwie kreski :) OM mialam 21 lutego. Dzisiaj bylam na wizycie u gina, wg ktorego to 4tydz i 6d ciazy. Jednak zmartwilam sie bo w macicy znajduje sie co prawda pecherzyk ciazowy ale brak zarodka i pecherzyka zoltkowego. Na dodatek jest plyn w zatoce Douglasa...Straszył mnie ciaza pozamaciczna. Bardzo sie boje...Dostalam skierowanie na bete w pon i srode. W piatek kolejna wizyta. Nie wiem jak przetrwam ten tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Joanna na wstępie gratuluje :) ostatnia miesiaczke miałam 15.02, w środę w tamtym tygodniu robiłam test i druga blada kreska. Beta robiona wczoraj i wynik 3800. Pewnie miałas opóźnioną owulacje i ciążą młoda, ale skoro beta wyszła 56 to ciążą. Wiem ze nie możesz w to uwierzyć. Ja zwierzę jak zobaczę malenstwo na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
to prawda nie dochodzi to do mnie jeszcze :) wspolzylam 12 marca wiec to wtedy musialo sie zdarzyc :) czyli zanim sie zagniezdzil tez kilka dni minelo wiec jest bardzo wczesnie :) testy jak robie to tak jak mowie druga to cien cienia, ale objawy juz sa :) ból brzucha jak na miesiaczke. cigly lekki bol głowy . i troszeczke mnie muli. mam nadzieje ze wtorkowa betka sprawi ze uwierze i zaczne sie naprawde cieszyc i chwalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Pelna nadziei -> nie jestem specjalistą, ale w tak wczesnej ciąży nie ma chyba szans na zobaczenia zarodka. Moja gin powiedziała mi na pierwszej wizycie ze nie zrobi mi usg bo w tak wczesnej ciąży nie ma to po prostu sensu. Myślę ze gdyby to była pozamaciczna to nie widać by jej było na usg w macicy,tak nie wiem nie znam się... powiem Ci tak nie słuchaj takich czarnowidzacych lekarzy, jeśli ten Cię straszy zamiast wspierać to go zmien . Mi gin mówiła ze nie zajdę w ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
Moja znajoma Która ma termin na maj tez robiac pierwsze usg zobaczyla tylko pecherzyk ale bez zarodka . ale po 2 tygodniach był i pecherzyk i widoczny zarodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze...Martwie sie jeszcze tym plynem w zatoce Douglasa...Czy ktoras wie moze cos na ten temat? Podobno to zly znak....Wiem ze na USG w tym tyg jeszcze niewiele widac. Musze cierpliwie poczekac do nastepnego piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Joanna ja w marcu miałam strasznie dużo na głowie, mój mąż musiał wyjechać na parę dni, widzieliśmy się tylko kilka dni w marcu, wspolzylismy dokładnie 3 marca (ostatni dzień przed jego wyjazdem :D), wrócił w tamten poniedziałek, a za 2 dni dowiedzial się ze będzie tata :) jestem w szoku,tamten w inne miesiące ostro szła produkcja a tu 1 strzał i po sprawie :D joanna chyba to do nas dotrze dopiero jak maluch się zacznie ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
czyli trzeba było odpuscic zeby sie udało :) w tym miesiacu totalnie sie tego nie spodziewałam :) a jednak. juz nie moge sie doczekac tego mojego malenkiego serduszka :) az mi łzy staja w oczach jak pomysle o tym ... tak bardzo bym chciala zeby to bylo juz . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
zapisze sobie linka i odezwe sie we wtorek po becie :) trzymajcie kciuki :* spadam spac bo padam.. zycze dobrej nocy wam i waszym fasoleczkom :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Pełna nadziei nie wiem co to jest ten płyn :( wiem ze się martwisz po takich wiesciach, ale wiedz ze każda z nas ma obawy, to dla naszego stanu normalne. Czasami mam tak ze siedzę i płacze bo wkrecam sobie ze coś się popsuje, ze jest za dobrze :( daj znać na forum jak badania, z nami będzie Ci razniej :) Joanna-> mnie też muli , godzina 22 a ja senna jak dzieciak :D z reszta to był mój pierwszy objaw, non stop zmęczona chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Joanna czekamy na info :) maluch chyba zmęczony, ze mamusie tak szybko spać ciągnie :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Dziękuję za miłe przyjęcie. Będę pisać co i jak. Czytałam w necie, że ów płyn pojawia się po owulacji albo właśnie przy ciąży pozamacicznej stąd moje obawy. Ale trzeba być dobrej myśli :) Dodam ze jestem mamą 14 miesięcznej Księżniczki. Z pierwszą ciążą nie było żadnych problemów. Miłej, spokojnej nocy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Witam wszystkie nowe Mamusie :) Na plynie sie nie znam, na ciazy pozamacicznej tez, ale chyba skoro pecherzyk jest w macicy, to jak moze byc pozamaciczna? Przeciez w pecherzyku tworzy sie zarodek i cialko zolte. Gdyby pecherzyk byl gdzie indziej, np. w jajowodzie, to rozumiem. Tak jak mowie, lekarzem nie jestem, ale tak na zdrowy rozum to chyba tak to dziala :) Ja OM mialam 14.02., u lekarza bylam 23.03. i tez byl tylko sam pecherzyl 7,4 mm. Po prostu mam dlugie cykle i stad ciaza jest mlodsza. Mam nadzieje, ze 1.04. ladnie bedzie zarodek rozwiniety, ze sie pojawi :) Teraz wieczorem tez mnie te mdlosci z takim darciem jakby wziely, ze prawie wymiotowalam. Takze mam nadzieje, ze nudnosci to dobry znak, ze ciaza sie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×