Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość gryzmolina
no i jest @.. kolejna próba w marcuuu..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
czesc dziewczyny:) gratki dla nowej mamuski :) dziewczyny, mam pytanie: chcialabym zrobic badania hormonow..czy do tego badania musze byc na czczo? i musze sie pojawic u doktora w jakims specyficznym dniu cyklu czy to obojetnie kiedy bede robic badania? Wizyte u gin mam w przyszlym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
travelka wydaje mi sie, ze dzien badz dwa przed @ beta powinna juz wyjsc :) trzymam kciuki ja dzis czuje pulsujacy / klujacy jajnik...hm w poprzednim cyklu tez mialam jakies klucia..ale za bardzo nie zwracalam na nie uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę Wam starającym się tego cudownego SUKCESU poczęcia :) Jeśli chodzi o moje pierwsze objawy: od owulacji do okresu co dzień rano mierzyłam sobie temp. ciała. Nieustępliwie trwała na poziomie 36,9. Byłam pewna, że zaszłam w ciążę. Jeśli ktoś obserwuje swój organizm to wie. Dodatkowo od razu zaczęły mocno przetłuszczać się włosy. Więcej na temat ciąży możecie poczytać na moim blogu: www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Beta 2 dni wczesniej wyjdzie , spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale strasznie rozbolaly mnie krzyrze zwlaszcza po lewej stronie, teraz polozylam sie w lozku bo juz nie moglam wytrzymac jest troche lepiej. rzedko tak mam. to chyba raczej nie moze wiazac sie z ciaza ? czy wlasnie moze? mnie to przypomina bardzo bolesny okres a takich zwkle nie miewam. powinnam sie martwic, moze cosjets nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotea4
dostałam @ wczoraj (2 dni wcześniej) Spróbuję w marcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
gryzmolina, dorotea, przykro mi dziewczyny. kurcze..nikt nie wie jak to jest z badaniami na hormony...? czy musze byc na czczo? Wydaje mi sie, ze mam cos z hormonami..wlosy mi wypadaja i wczoraj np. 19 dzien cyklu..a mi powyskakiwaly pryszcze..jak u nastolatki.. dlatego chce sie zbadac.. Bo jesli mam jakiegos hormonu za malo czy za duzo to raczej nie bede mogla zajsc w ciaze.. zycze wam milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzmolina
nie mam pojęcia jak to jest z badaniami hormonalnymi. Dzięki za słowa otuchy.. aczkolwiek przykre jest to ze nic z tego nie wyszło..:) najgorzej jak się człowiek nastawia na coś.. a później się nie udaje. Wiec głowa go góry. Już nic nie planuje.. będzie co ma być:))) w nowym cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Staraczaki ;-) dołączam do Waszego wątku, ponieważ jestem w 4 tygodniu, więc myślę, że termin wypadnie na listopad. Życzę Wszystkim owocnych starań ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie stwierdzono Prawostronny łuk aorty i nie wiem jak ciąza wpłynie na mnie jak będzie przebiegac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
travelka, nie mam pojecia czy takie cos moze wiazac sie z ciaza. Przy mojej pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow- oprocz zatrzymania okresu...i od czasu lekkiego pobolewania brzucha... gryzmolina, dokladnie -miec takie podejscie jest najlepiej...ja tez sie niczego nie spodziewam...i nie doszukuje objawow. Co ma byc to bedzie. A zreszta...starania sa calkiem przyjemne :P mala_sandi gratulacje! kiedy robilas test? :) paulina..trzeba byc zawsze dobrej mysli..pozytywne nastawienie pozytywnie wplywa na nasze samopoczucie, zdrowie...na pewno wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
hm, musze sie doksztalcic co to w ogole jest ten luk aorty..bo pierwsze slysze... ale mino to trzymam kciuki, by wszytko bylo ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 marzec..czy ktoras dzis testuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzmolina
gość mam nadzieje ze są dwie.. :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja jezeli dostane okres to jutro lub w sobote to czekanie mnie dobija.. kiedys 10 dni okres mi sie spoznil i nic nie bylo :c mam nadzieje ze w tym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki byłam dzisiaj u lekarza i pani doktor mnie zbadała i powiedziała że wszystko jest w porządku ciąza sie prawidłowo jak narazie rozwija jest to 3,5-4 TC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriennadrienn
to ja chyba juz prawie pewna :) okresu nie mam a powinnam miec tydz temu. Trzy testy i na kazdym slaba, ale widoczna druga kreska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Gratulacje przyszlym mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ja dołączę do listopadówek. Termin @ mam 09.03. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Ja tez termin @ 9 marzec (a nie 6ty jak wczesniej pisalam - cos musialo mi sie pomylic :-/) - czyli wtedy testuje raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobię test w niedzielę 8 marca. Może będzie prezent na Dzień Kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
paulina, jak pierwsza potwierdzona mamusia..oficjalnie ;) gratki adriennadrienn, gratulacje . Ja przy pierwszej ciazy tez mialam slaba kreske..moja slaba kreska ma teraz ponad 5 lat. (szczerze, to lewdo widoczna byla ta kreska, juz myslalam, ze sobie ja wmawiam) motylkowa, zgadzam sie, czekanie najgorsze... peggy, kiki.. ja tez czekam do 9...no moze nawet do 10, ale nie nastawiam sie za bardzo... :) Dzis sie nabiegalam..az mnie teraz znuzylo...wypilam dwie kawy, ale jakos za bardzo nie pomogly. Chyba musze sie rozruszac, zeby sie obudzic. Jutro ide do gin, to moze zrobi mi od razu jakies badania hormonalne..bo jak pisalam wczesniej..od jakiegos czasu co chwila jakies pryszcze mi wyskakuja i wlosy wypadaja :( Peggy, mam nadzieje, ze bedziesz miala 8 ladna niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może listopad bardzo bym chciała zobaczyć dwie kreski, ale z drugiej strony boję się jak nie wiem co bo styczniu poroniłam :/ W listopadzie ubiegłego roku zaszłam w ciążę. Radość ogromna. Ciąża była planowana i udało się w pierwszym cyklu. W 9tc okazało się, że mam pusty pęcherzyk:/ Jestem już Mamą. Młody w tym roku skończy pięć lat. W pierwszej ciąży robiłam test trzy dni po terminie @ i wyszły dwie grubaśne krechy. W tej ciąży, którą straciłam test robiłam dwa dni przed terminem @ i wyszła bladziutka kreseczka. Zobaczymy jak będzie w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny! gratuluje nowym mamusiom :) my powiedzielismy rodzicom. sa pzeszczesliwi, ja dalej mam mdlosci a najbardziej mnie drazni to latanie do lazienki a zwlaszcza w nocy bo uwielbiam spac. pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieudalosie
20:06 to bylam - sieudalosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×