Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość motylkowa123
Ja mam na imie Wiktoria 20lat. Moj chlopak chce syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Hej dziewczyny, gratuluje zaciążonym! :-) Ale Wy młodziutkie jesteście - pozytywnie stwierdzam, żeby nie było ;-) Apap to witam w klubie , jestem 78- rocznik hehe - no właśnie czym to wyjaśnić, skoro ma się dwójkę w domu (u mnie parka)- nawet parcia na to trzecie nie ma a po drugim cyklu starań mam dość i już nawet myśli, że jestem bezpłodna zaliczyłam jakieś 116 razy :-):-):-) normalnie szaleństwo jakieś! Chyba człowiek na starość rzeczywiście głupieje hehe a ja myślałam, ze jak sie uda to będę super dojrzałą cieszącą sie każdą chwilą - nawet ciążową - mamą - śmiech na sali :-):-):-). Zbieram się właśnie na tańce - bo tańczę w pewnym zespole - i juz zaliczylam mysli typu czy to ma sens, skoro moge byc w ciazy hehe- przeciez do psychiatryka mozna latwo trafic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
A dzis w ogóle opieprzyłam mojego męża, że dostalam od Niego na Dzień Kobiet zaproszenie (rezerwację) do salonu fryzjersko-kosmetycznego na paznokcie i włosy - do woli co chcę! Ale dostał opiernicz, ze .. uwaga - ze mną tego nie konsultował!!!!!!!! Ale ze mnie babsko! Oczywiście przypiszmy to 'wczesnym objawom ciążowym' bo nawet przed okresem tak się nie zachowuję :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja mam smaka na pizze serowa i moj facet powiedzial ze jak nie zapomni to kupi.. a ja zeby lepiej kupil bo bede wkurzona : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriennadrienn
motylkowa, moj tez na poczatku chcial synka- i jest :) ale teraz chcemy coreczke. Nawet mi kazal patrzec w necie co trzeba jejsc zeby byla dziewczyna :) albo obserwuje mnie bo podobno jak dziewczynka to kobieta 'brzydnie' :D a to dopiero 4tydzień. Zawriuje z nim do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriennadrienn
motylkowa, moj tez chcial pierwszego synka, i mamy :) teraz chcemy córeczkę. Juz szuka w necie co sie je na dziewczynke. A to dopiero 4 tydzien :) do konca ciazy zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriennadrienn
haha no i wyslalo sie dwa razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
ale z was mlodziutke babki :) czuje sie przy was jak babinka :P nie wiem, chyba chora bede, mam nadzieje, ze nie bede przeziebiona. Czuje sie slaba i spiaca. Dzis myslalam, ze w pracy usne. No ale teraz nadchodzic bedzie czas katarkowy...moze powinnam sie wygrzac w cieplej wodzie... Mam nadzieje, ze jutro zobacze tutaj dwie krececzki, trzymam kciuki. A moze wiecej kreseczek bedzie? .. adrienna- u mnie sie nie sprawdzilo- mam dziewczynke..a w ciazy wygladalam lepiej niz przed ciaza :P slniace wlosy, super cera... ahh.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Ja w obu ciążach wyglądałam identycznie - okropnie! 30 kg na plusie - strach sie bać :-/ Ciąże tez przechodziłam identycznie wszystko, tyle że syna urodziłam 2 miesiące za wcześnie a córkę 2 tygodnie po czasie :-) Tak więc reguły na to raczej nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
kiki, a to teraz chcecie 3 dzieciatko :) w sumie ja tez bym chciala trojeczke :) Tylko, ze ja ostatnio mam tyle stresow, ciagle nerwy..a przez to raczej w ciaze raczej nie bede mogla zajsc...tylko sie moge domyslac. :( Nawet dzis jakis paperek z urzedu przyszedl...jak nie urok to straczka. niby wiem, ze sie wszystko zalatwi..ale czlowiek siedzi "jak na szpiklach" i ciagle mi cos po glowie siedzi. przez to jestem ciagle zestresowana apap- co do wyliczania..chyba kazda z nas wylicza te dni..potem wylicza ile ma do niechcianej @.. :P tylko probuje sie na nic nie nastawiac, zeby sie nie rozczarowac. czyli najpierw do testowania jest travelka..czyzby potem peggy i kiki w weekend? mnie juz powoli zaczynaja bolec plecy, lekko brzuch...malpiszon sie zapowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
I ja tez jeszcze w niedziele :) duzo nas na ten weejend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulan
Tak nieśmiało was podczytuję, zastanawiam się, czy do Was nie dołączyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny! nie bylo mnie caly dzien a tu taka dyskusja. widze ze weekend bedzie decydujacy :) ja dzis swierdzilam ze pierwszy raz w zyciu nie moge sie doczekac na wizyte u gina :P za dwa tyg mam kolejne usg. jestem ciekawa jak sie zmienila moja fasolka :) ja mam na imie estera i mam 27lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieudalosie
gosc 23:41 - to oczywiscie znowu bylam ja "sieudalosie" ciaglezapominam si epodpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriennadrienn
my wlasnie idziemy do przedszkola. zastanawiam sie, co zrobic zeby uniknac wymiotow :-/ bo w pierwszej ciazy wymiotowalam od 5 tygodnia do 6 MIESIĄCA :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Może listopad - teraz staramy sie o trzecie dziecko - nasza parka mają po 9 i 7 lat i chyba rok temu zaczęłam myśleć o trzecim, no i się zdecydowaliśmy - teraz zobaczymy czy będzie czy nie - jak nie to nie w sumie - ale przynajmniej za 20 lat nie będę sobie wyrzucała, że nie próbowałam ;-) Na pewno teraz jest wygodnie i kolejne dzieciątko przewróciłoby nasze życie do góry nogami ale .. spróbujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku skończę 34 lata a mój synek 5. O drugim dziecku zaczęliśmy myśleć w zeszłym roku w wakacje. W listopadzie zaszłam w ciążę, ale niestety poroniłam. Chciałabym mieć drugie dzieciątko, ale jak się nie uda to tragedii nie będzie. Mam cudowne dziecko. Bardzo się o niego bałam bo Młody urodził się w 33tc, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Dzisiaj obudziłam się z bólem głowy, gardła i z katarem. Chyba to od tego wczorajszego przemoknięcia. Wieczorem poszliśmy jeszcze z psem na spacer i zmarzłam na dodatek. Powiedziałam mojemu M., żeby mi test ciążowy na Dzień Kobiet kupił :) Raczej nastawiam się, że przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
czesc dziewczyny, widze, że dzieje się. Wt przynajmniej jesteście juz przed testowaniem (Kiki78 - Ty testujesz jakos w weekend, nie wiem, kiedy Moze Listopad czy Peggy). Jakoś niebawem? Ja, jako, że zaczęlam od razu starania z mierzeniem temp. jestem dopiero po skoku i mogę testowac dopiero za niemal dwa tygodnie, co mi się wydaje cała wiecznością. Też chcę mieć trzecie, bo w sumie zawsze chcialam, a jeśli nie teraz to kiedy. W sumie najczęsciej słyszę od starszych rzeczy, to , że jeśli czegoś żałują, to to, że nie mieli więcej dzieci. (Tak mówi moja mama). Więc jeśli nie przymieramy głodem, chciałabym spróbować. Nawet nie jest jakoś tak, że strasznie uwielbiam bawić się z dziecmi czy coś, ale wydaje mi się, że im więcej dzieci to weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin @ na 09.03, ale test zrobię 08.03. Może będzie prezent na Dzień Kobiet:) Termin porodu miałabym na 18.11 na kilka dni przed moimi imieninami i urodzinami Małża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testujacy weekend :D ja we wtorek ide do ginekologa bo juz sie nie moge doczekać :) wg daty ostatniej miesiaczki jestem w 6tyg. A wg siebie, to dopiero 4 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriennadrienn
gosc o 10.01 to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Ja sie zastanawiam czy nie zatestowac w sobote bo ide na imprezke wieczorem i ... same wiecie ;-) No jak nie wypije to tragedii nie bedzie ale po co sie tak poswiecac ;-);-);-) Peggy moj 9-latek tez byl wczesniakiem - 2 miesiace przed czasem :-) ale o dziwo wage i wszystko mial w porzadku, za to corcia przetrzymala mnie 14 dni po terminie - myslalam, ze zwariuje! bo przet wczesniejsze doswaidczenia bylam pewna, ze i Ona sie pospieszy i do szpitala wybieralam sie juz od kwietnia codziennie ;-) a diablica urodzila sie w lipcu hehe - :-) No wlasnie z tym trzecim dzieckiem to tez parcia nie mam - tyle ze wlasnie to ,z e duzo ludzi starszych zaluje, ze nie mialo wiecej dzieci - tez to czesto slysze i chociaz nie do konca mam ochote pieluszkowac dziecko i uczyc na nocniczek itd itdp ;-) to jednak za jakis czas bede zalowac, ze nie zdecydowalam sie na wiecej. Za 10 lat moje dzieciaki beda nastolatkami a w domu mialabym jeszcze calkiem mlode dziecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki mój Młody urodziła się z wagą 2170g i miał 48cm. Jedenaści dni był w szpitalu. Szybko zaczął przybierać na wadze. Rozwija się prawidłowo. Kolejna ciąża u mnie to będzie ciąża podwyższonego ryzyka- przedwczesny poród, poronienie a na dodatek jestem po konizacji szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Peggy, rozumiem, że teraz jesteś ostrożna, ale na pociechę: ja, urodzona (mniej więcej 100 lat temu) w 30 tyg ciąży, waga, 1600, nigdy nie mialam zadnych reperksuji wczesniactwa. chyba jedynie, że mam słabszy wzrok, bo wowczas wczesniakom nie zakładano nic na oczka w inkubatorze (czy nie zakładano tak, jak się powinno, nie mam pewności). Trzymam kciuki za test. A Ciebie, Kiki78,naprawdę rozumiem!!!!!! też się zastanawiam, wylegując się wieczorem z książką na kanapie, czy mi się jeszcze będzie chciało i czy dam radę podczas budzeń nocnych. teraz , jak od wielkiego dzwonu obudzą mnie dzieci (cały czas ktorejsc sie zdarza przyjsc do nas w nocy do łozka) to nawet nie unoszę powieki i śpię dalej. I okropnie nie lubię wstawać w nocy..ani nawet specjalnie wcześniej rano. Ale nic nie poradzę. Właśnie o tym marzę. A ztym piciem...dopóki się nie wie, to często się zdarza. W pierwszej ciąży, byłam przed testem na trzech zakrapianych imprezach. Potem oczywiście byłam cala zestresowana, ale...zupelnie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dacie radę. Mojemu teściowi urodziło się trzecie dziecko jak miał skończone 50 lat. Mój M. ma więc brata, który jest od niego młodszy o 30 lat a mój syn jest starszy od swojego wujka o 2 lata :P Tako sprawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Peggy, mają tą samą mamę? roznica wieku jej dzieci wynosi 30 lat? To chyba jakiś rekord :) A faceci, wiadomo. mogą prawie całe życie. w przedszkolu moich dzieci przychodzi tata (myślałam, że to dziadek, póxniej się zorientowałam) ..na oko 65 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecie dziecko ma z drugą żoną. Ona miała 40lat jak się Mały urodził. Byli przerażeni jak się dowiedzieli o ciąży. Pojechali na urlop i wpadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Niezla wpadka :-) no ale super! Apap no wlasnie ja czytam obecnie 3 ksiazki na raz, w nocy ani mi sie sni wstawac hehe - taka jestem juz rozleniwiona a dzieci samodzielne - ciekawe czy rzeczywiscie bede brnac w to wszystko od poczatku :-).. sie okaze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tu nowa chętnie dołączę jak też się starałam dwa miesiące i jestem 1,03,2015 miała wystąpić @ i nie było więc test ,słaba kreska blada ale jest 18,03 ginekolog ..dodam że ja nie miałam żadnego plamienia ani nie miałam i nie mam jeszcze nudności ,może to za wcześnie .Wszystkie dziewczyny które są przed planowaną @ zachęcam do pisania chętnie pomogę i odpowiem na pytania ,wiem że to stres czekać do tej @ i chęć robienia testu wcześnie ale to nie ma najmniejszego sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×