Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość apap1
doczytalam, ze Peggy i Motylkowa będą testować w okolicy weekendu. A zatem - będzie tu ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
To moze zróbmy listę, kto pokolei testuje i wyczekujmy wiadomości :-) Ja 9 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
NO i cyce bolału mnie przez godzinkę a potem... przeszło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Nie ... jednak bolą nadal, szczególnie prawy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja 8 marzec testuje :) chodz zastanawiam sie juz czy nie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
motylkowa. poczekaj. jak pisze kiki, nawet w dzien okresu moze nie wyjsc. A na kiedy powinnas dostać (oby nie)? I które to? daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
To znaczy ja powinnam dostac okres w ten wtorek co byl lub w sobote ktora bedzie.. :) jeszcze dzieci nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Motylkowa, to dopiero mamy dokładne dane :) Jest jednak plus, ze we wtorek nic nie było. Zyczę Ci zatem szybkiego mijania tych kolejnych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
:) szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
No niezle motylkowa :-) Jak masz kilka testow to rob co 2 dni najlepiej :-) Ja mam jeden jedyny wiec sie raczej nie skusze w sobote ale gdybym miala to pewnie i w sobote i w poniedzialek itd bym robila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma termin @ na poniedziałek 09.03, ale test zrobię w niedzielę. Mój M. kupił dzisiaj BoboTest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
A ja Was tak czasem podczytuje i zycze Wam jak najlepiej:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Moj facet mi dzisiaj jeszcze nie kupil bo nie zdarzyl moze i lepiej bo nie bedzie mnie kusic.... :) a najlepsze jest to ze chce sie na prawko zapisac i isc od polowy tego miesiaca tylko jak mi wypadnie ciaza teraz to nie wiem jak sie bede czula itd a zaliczke trzeba dac 200 zl szkoda by bylo zeby przepadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Motylkowa, jedyne przeciwskazanie do prawka, (poza oczywiście - zakaze, jeśli ciąża byłaby zagrozona) to ew. rozkojarzenie. Ale lepiej przed porodem niż po. A po - samochod na pewno się przyda, zaś czasu będzie mniej, by to prawko robić. Tyle moich złotych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z apap. Lepiej zrobić prawko zanim się dziecko urodzi. Później nie będzie na to czasu. Mój M. schował przede mną test. Za dobrze mnie zna, żeby zostawić go na widoku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika87
Dzięki dziewczynki za gratulacje:) Zrobienie testu kusi wiem cos o tym, ale lepiej poczekać. Ja teraz nie mogę doczekać się wizyty u mojego gina a to dopiero za tydzień w piątek. Trzymam kciuki za pozytywne wyniki Waszych testów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriennadrienn
gratuluję :) ile nas juz jest ? Ja wolalabym rodzic na wiosnę :D ale wg kalkulatora termin na 3 listopada. Zobaczymy co we wtorek pow lekarz. Ale z drugiej str... Zawsze marzylam zeby latem chodzic z brzuszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
o mako boska, ale sie rozpisalyscie :P apap, pytalas o moje przeczucia. No wiec...ja przeczuwam, ze nic z tego w tym miesiacu nie bedzie..coraz bardziej mnie pobolewa brzuch...i zaczynam sie rzucac na jedzenie..jak typowo przed @... no niby w srode mialabym zatestowac..ale my z mezem tylko raz tenteges..i to jakies dwa trzy dni przed owu...wiec szansa raczej mala, ze cos sie udalo. :) oj widze, ze weekend bedzie faktycznie ciekawy. trzymam za was kciuki :) motylkowa, wiedomo czlowiek ciekawy, ale poczekaj do 8 :) U mnie przy pierwszej ciazy nawet 3 dni po dacie spodziewanej @ test wyszedl prawie niewidoczny... magdalenka dzieki :) adrienna- wiesz...nastepnym razem mozesz postarac sie, zeby chodzic z brzuszkiem wiosna ;) hehe a ja ide do kuchni, cholera chyba wszystko dzis pochlone.i kawa musi byc ..bozaraz zasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może listopad moja pierwsza ciąża to wpadka a kochaliśmy się wtedy tylko raz i to cztery dni przed owu. Pamiętam dokładnie bo to były urodziny mojego M. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
a wlasnie dziewczyny..mialam zapytac..czy wy mierzycie temp.? jak to jest z temp...przed okresem..spada prawda? Na ile przed, wiecie moze? i czy spada ona do tej temp. jak na samym poczatku cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
o, peggy, to mnie zszokowalas :D a skad wiedzialas, ze masz owualcje? mialas monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mój termin to połowa listopada, dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co myśleć, zaczynam panikować czy poziom hcg 145 w około 3/ 4 tygodniu ciąży jest ok? w ubiegły piątek miałam strasznie silny ból brzucha z lewej strony i wystąpiło krwawienie pechowiec.gif to było kilka przed spodziewanym terminem miesiączki. na usg byłam wczoraj ale jeszcze nic nie widać. moja ginekolog wspominała ze moze to być ciąża pozamaciczna. kurde jestem taka spanikowana nie wiem co myśleć jestem za granicą, nawet nie mam sie komu tu zwierzyć. mój chłopak mówi ze musze isc do psychiatry bo kompletnie zwariowałam ale jak tu nie zwariować skoro lekarka mowi ze to takie małe hcg i że grozi mi aborcja ;( jestem załamana. dziewczyny a jak u Was, wszystko ok macie juz objawy???? ja jeszcze prawie nic lekko piersi bolą i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
gosc, ja z beta nie pomoge- juz nie pamietam jakie ja mialam wartosci...to bylo juz pare lat temu. wiem, ze powinnas zrobic druga bete- czy lekarz o tym nie wspomnial?...zeby zobaczyc, czy nastepuje wzrost... na razie to sie za bardzo nie przejmuj tym co powiedzala ginekoloZka...to dopiero 3/4 tydzien.. wiec na usg nic nie widac. Nie denerwuj sie, bo stres szkodzi naszemu organizmowi, wypoczywaj i zajmij sie jakimis milymi sprawami :) Kiedy w ogole mialas ostatnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bóle owulacyjne i to czasami tak silne, że nic mi nie pomaga. Nigdy nie byłam na typowym monitoringu, ale swego czasu często chodziłam do ginekologa bo miałam bardzo złe wyniki cytologii i kilka razy zdarzyło mi się być u lekarza w czasie kiedy miałam ból owulacyjny i faktycznie USG potwierdziło jajeczkowanie. Zwykle ten ból trwa kilka godzin, ale czasami dwa dni. W drugą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu starań a kochaliśmy się trzy razy. Ostatni raz dzień przed owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnią @ miałam około 7-9 lutego. tak dostałam skierowanie na kolejną betę w poniedziałek. dziękuję, że tak szybko odpisałaś :) strasznie niepokoi mnie te krwawienie i towarzyszący ból brzucha. byłam pewna że to okres :O może to plamienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też szykuję się na listopad. spodziewany termin miesiączki mam na jutro lub pojutrze. dziś testowałam ale negatywny. gratuluję wszystkim zaciążonym :-) gości w becie nie ważne jest ile tylko jak przyrasta. więc po dwóch dniach musisz zrobić drugi raz i sprawdzić czy się podwoiła. ja w pierwszej ciąży w piątym tygodniu miałam betę 143. test ciążowy wyszedł mi dopiero po 2 dniach od spodziewanej miesiączki a są kobiety które betę mają już na 5 dni przed okresem tak wysoką że testy wychodzą im pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję dziewczyny za dobre słowo :* tu niestety nie mam na kogo liczyć . sprawdzę jak wyjdzie w poniedziałek bo tak mnie skierowano. dam znac jak wynik :) trzymajcie kciuki. życzę powodzenia i zdrówka wszyyystkim listopadówkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak swoją drogą miałyście może krwawienia implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ja miałam plamienie implantacyjne w pierwszej ciąży. Myślałam , że to @ się zaczyna. Było to niewielkie plamienie. Dosłownie kilka kropel a później tylko brązowy śluz. W sumie jeden dzień. Dopiero lekarz na pierwszej wizycie mnie uświadomił, że to była implantacja:) W drugiej ciąży nie było plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×