Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyszłe mamy z Łodzi.

Polecane posty

Gość gość Catarina
Kurcze, domyślam się co przezywasz, co tu gadać... Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullllla
Aaaaaa super! Tak myślałam, ze dziewczynka :) Wszystkie 4 koleżanki z mojego rocznika maja dziewczynki w tym roku. No to kamień z serducha i na zakupy można ruszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affo
Kalinka super!!!!!!!!!!! Radość niesamowita co? Gratuluje zdrowej dziewusi :D Catarina ja mam nianie Tufi. Zwykła, bez bajerów, ja na nią nie narzekam. No w mama i ja drożyzna, szczegolnie ciuchy, ale ja tam kupowalam spacerowke i foteliki. Jest tam bardzo mily facet, ktory umie doardzic, poza tym sprzedaje, za tyle za ile chodzą najtaniej w necie. Tarantulla trzymam kciuki, zeby dzidzia pokazala się w calej okazałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllla
A wiecie, ja nic nie kupiłam, oprócz ubrań, w stacjonarnych sklepach. Zawsze wszystko przez internet. Z lenistwa :) Tez będę kupowała nianie. Główne kryterium to duży zasięg. Tylko niech No już będę na urlopie. Oby moja Dzidzia była bezwstydna jak zawsze i niech lekarz powie, ze na 100% dziewucha :) chyba skisła, gdyby jeszcze nie było wiadomo tak w ogóle. Cierpliwość to jedna z najsłabszych cech mojego charakteru ;) Najlepiej chce wszystko na już, a płeć z 5 min. po zapłodnieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Kalinka, gratuluję zdrowej córeczki, znów moj Synek samotny bialy żagiel pośród cudownych niewiast:-D Tarrantullla, jeszcze w Was nadzieja;-) Affo, ja chce zwykla, byle nie sciagala sąsiadów, cb radia i mikrofali, ma tylko powiadamiac mnie o obudzeniu Mlodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllla
U mnie dziś bez usg. Zła wyszłam z tej wizyty, ze aż pisać mi sie nie chce... Powiem po polowkowym jak to z ta płcią u nas, ale jak już 3 razy mówili, ze dziewczynka, to pewnie tak zostanie. Catarina, ciesz sie. Coraz większy wybór bedzie miał Syn ;) I wszystkie panny rówieśnice i okoliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Jak to bez usg??? Oczywiście jeśli nie chcesz, to nie pisz, ale nie stresuj się niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllla
Tez byłam zaskoczona, bo nie po to wywalam tyle kasy za wizytę, zeby nie mieć usg :/ Posłuchał serca, szybkie badanie z 10 min. w sumie i już. Najgorsze jednak, ze przepisał mi profilaktycznie antybiotyk na grzybice, której nie mam, ale powinnam go, wg. niego aplikować, zeby infekcja nie wróciła. Dla mnie to nie jest normalne :/ Poważnie myśle nad zmiana lekarza. Tylko co zrobię tfu tfu w razie czego jak trafie do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Dziewczyny za mile slowa:-)nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze:-) Ja nie myślałam w ogóle o elektronicznej niani, przy pierwszym dziecku tez nie miałam. Tarantulllla antybiotyk profilaktycznie? Po co? Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się ze antybiotyki powinno sie brać w ostateczności, przeciez to nie witaminy. Gdzie w ogóle Dziewczyny robicie usg? Niedługo czeka mnie polowkowe i nie wiem gdzie najlepiej.W pierwszej ciąży chodziłam do Diasonu, byla tam bardzo fajna pani doktor, ale nie wiem czy jeszcze pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka0112
To bylam ja:-)Kalinka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllla
Dlatego właśnie myśle nad zmiana lekarza. To nie pierwsza taka jego praktyka. Echhh... Niania jest fajna w domu i na wyjazdach. Przy pierwszym dziecku mieszkaliśmy w bloku i było cały czas na oku. Teraz w domu, jak bedzie w swoim pokoju, to raczej nie usłyszę i na pewno potrzebuje tego gadżetu. Pamietam, ze kiedyś na wakacjach jedni ludzie leżeli sobie na plazy, a dziecko spalo w hotelu, mieli nianie włączona. Fajna sprawa. Kalinka, starsza córa szczęśliwa, ze bedzie siostrzyczka? Czytam jedna z książek, która kupiłam i bardzo Wam polecam "Księżniczkę z lodu" C. Lackberg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllla
Ja robię połówkowe w Lux Medzie. Akurat mam tam pakiet. W poprzedniej ciazy tez tam i nie narzekam, ale jest bez bajerow 3 czy 4d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Hej,ja robię na Lisciastej, z polecenia mojego prowadzacego, w 12 tyg u dr Dudarewicza, a polowkowe w gabinecie obok u dr Moczulskiej. Oboje polecam. Tarrantullla, faktycznie kretyn z tego lekarza,ja bym zmienila,a nawet gdybym trafila do szpitala (tfu tfu) nie chcialabym mimo wszystko korzystac z jego pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejka, my tam dopiero będziemy rodziły, poczytaj na tym forum, jest cały wątek o Salve. Jak tam u Was Dziewczęta? Jak się czujecie? Ja odliczam dni do urlopu. Czuję się naprawdę zmęczona i niewyspana, szczególnie, że czytam po nocach i nie mam jak odespać :) Poza tym odliczam dni do połówkowego i stresuję się już dziś. Catarina, zdecydowałaś się już na nianię, czy szukasz jeszcze? Kalinka, to działacie zgodnie z życzeniami córy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Heja Dziewuszki,ale mamy z mężem lenia, ja siedzę przy herbacie, on przy kawie i tak sobie w oczy patrzymy:-D Tarrantullla, szukam, nie chce kupić badziewia z projektorem, czy kamera, a potem dziecka nie uslysze przez zakłócenia mikrofalowki:-D Koleżanka taka kupila za 600 zl i zamiast ściągać glos maluszka z sypialni, ściąga glos jej meza, ktory siedzi z nia w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina, delektujcie się ostatnimi chwilami spokoju, bo przez kolejne duuużo lat juz tak cicho nie będzie ;) Podpytaj jaki to model, żebyśmy takiego nie kupiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :-)Mnie dopadło przeziębienie, katar i męczący kaszel, a tu nic nie można brac:-( Malo tego, wczoraj rozbolał mnie ząb, okazalo sie ze muszę mieć leczony kanalowo:-( a ja boje się dentysty:-( Jesli chodzi o salve to w poprzedniej ciąży bylam tam na usg i kilku wizytach.Ogolnie bylam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affo
A ja dzis tryskam energią, pogoda nastraja mnie bardzo optymistycznie, w planach mam dzis kawke z kolezanka i zakupy wiec milo spedze reszte dnia :) Kalinka wspollczuje dolegliwosci. Na przeziebienie czosnek, sok z malin, miod i lozko. Ja usg robilam na Zielonej w centrum Poloznictwa i ginekologii u dr Baś Budeckiej. Spoko kobitka, dokladna, wszystko mowi, nie ma się do czego doczepic. Tarantulla poczytalam o tej autorce, co czytasz i mnie zachecilo, ja teraz czytam kryminal Jo Nesbo, jak skoncze to moze kupie, to co ty. Niania im mniej bajerów tym lepsza. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, ja się nigdy nie leczę żadymi specyfikami, nawet nie w ciąży i przechodzi. Dużo pij, miód, czosnek, cytryna, sok z żurawiny i ma ma bata, szybko minie. Sok z malin OK, ale swój, bo te sklepowe mają mnóstwo cukru. Zarwałam dziś noc dla książki, więc naprawdę gorąco polecam, bo rzadko mi się to zdarza. Bardzo cenię sobie sen :) Affo, pochwal się czy coś kupiłaś dla Małej. Szkoda, że tu fot nie można wstawiać, bo będę się chciała wkrótce pochwalić moimi zakupami ;) Macie już imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka0112
Tarantulllla na szczęście juz mi lepiej. Wczoraj bylam u lekarza bo miałam taki kaszel ze aż mnie brzuch bolał. Wzięłam syrop herbapect i kaszel jest o wiele lagodniejszy. Dzisiaj bede lezec cały dzień, popijam herbatkę z miodem i cytryna. Moja Coreczka tez przeziębiona jest, z przedszkola musiała cos przynieść. Ja mam imie:-)Wymyślone bylo juz dawno:-) Karolinka:-) a jakby byl synek to miał byc Patryk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullllla
Kalinka, to dobrze, że już lepiej :) Imię bardzo ładne i niezbyt popularne, przynajmniej w naszym przedszkolu i wcześniej w żłobku, chyba nawet nie kojarzę w ogóle dziewczynki z takim imieniem. My mamy bzika na punkcie popularności. Prawdopodobnie będzie Klara. A Twoja córa chodzi do przedszkola w Łodzi czy tam gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affo
Hej hej Kalinka to dobrze, ze juz troche lepiej. Wypoczywaj w lóżku. Karolinka bardzo ładne imię, nosi takie moja siostra :) Ja juz tez chyba wybralam, tym bardziej, ze synek juz tak do brzucha mówi więc chyba będzie Hania :) Kupilam pare malych ciuszkow, no nie moglam sie oprzec. Pajacyka, polspiochy i czapeczke :) Możemy poźniej zalozyc maila i tam wrzucac zdjęcia, bo tu to ewentualnie linki z darmowych stron hostingowych. Tarantulla to jak juz noc zarwalac, to ksiazka musi byc wciagajaca. narobilas mi na nia ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullllla
Pomysł z mailem super. No mówię Wam, książka wciągająca, że szok :) I na 8 do pracy przylazłam, więc poświęcenie niezłe. U nas syn też mówił do brzucha Hania, ale wybiłam mu z głowy to imię (sąsiadka takie ma). Nikt nie zrozumie naszych zakupów i zachwytów jak my same ;) Mój mąż np. kompletnie się tym nie jara, koleżanki albo bezdzietne, albo nie w temacie już, więc z kim się dzielić takimi zakupami. Zamierzam udac się do lumpeksów, ale tylko z Cateriną, bo reszta to dla mnie konkurencja płci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affo
No to jak fajny pomysl to trzeba tego maila na spokojnie ogarnać i zalozyc. :) U nas to imie wybral mąż, choć ja mam na drugie Hanna :P, nie znam zadnego dziecka, nikt mi tego imienia nie obrzydzil i podoba nam się. Ale wiecie jak to jest z imionami, wszystkim sie nie dogodzi, nam sie ma podobac i tyle, a opiniami innych nie ma co sie sugerowac. Tarantulla a jakie imie nosi twoj syn jesli stawiasz na oryginalnośc? Z ciekawosci pytam. To mowisz, ze chcesz wyelimnowac konkurencję :P :) w lumpach mozna znalezc fajne male rzeczy, prawie nie zniszczone, bo wiadomo noworodek dlugo tego nie ponosi. Catarina a ty pochwalisz sie imieniem dla synka. Kiedys pisalas ze juz macie wybrane/ czy nie chcesz zdradzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllllla
Ano wyeliminuje jak z dziewczynkowymi mamami nie będę łaziła ;) Ale tak poważnie to bardzo chętnie zrobiłabym taki lumpowy maraton kiedyś. Rzeczy dla niemowlaków są super i jakoś mnie to nie brzydzi. Hania jest bardzo ładnym imieniem, ale ze względu na sąsiadkę nawet nie bierzemy pod uwagę, ale gdyby pierwszy syn był dziewczyna to właśnie Hanka lub Matylda. A pierworodny ma na imię Tymon. Nie znam kompletnie żadnego, nie było ani w żłobku, nie ma w przedszkolu, ale koleżanka z innego rejonu PL pisała mi, ze u nich Tymonow jak psów ;) Affo, a Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×