Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyszłe mamy z Łodzi.

Polecane posty

Ja juz po wizycie:-) Wszystko ok. Poprosiłam polozna o wysluchanie serduszka i udalo sie:-) Ja dopiero dzisiaj dostałam pozwolenie na igraszki, wczesniej nie mogliśmy ze względu na plamienie. Nie wiem jak to będzie, troche sie obawiam...ale trzeba sprobowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Ja tez po wizycie, J zdrow jak ryba, Tarrantullla, jeśli ma Cie to uspokoic, to kup ten detektor, moj szaleje jak się bardzo najem, wiec czasem zajadam cos żeby go poczuc:-) I tak, od ostatniej wizyty na wadze +5 kg!!!!! Az zapytałam czy doktorowi się waga nie popsula, dziwne, bo przybralam raczej tylko w brzuchu. Ja mam stilo kombi 5 letnie, ale juz styrane i chciałam citroena c6, wiekszy i bardziej komfortowy:-). Kalinka, ja zapytalam lekarza o te nasze sprawy i mowi, ze moze bolec bo tak i juz, polecił zel. My tez mieliśmy zakaz, zreszta dlugo mi się nie chciało i się balam, a teraz jak "muszę ", to slabo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllla
Kalinka, a miałaś usg? Pewnie położna słuchała przez takie specjalne urządzenie, gin mi tym słuchał ostatnio, a wiecie, ze można tez uchem? Tylko trzeba jakos umiejętnie to robić. Catarina, wynik wagowy niezły ;) Ale ja mam od 14 tc co tydzien kilogram na plusie, wiec łatwo policzyć ile bedzie w 40.. Tylko u mnie idzie w tyłek i uda. Będziemy jeść latem dietetyczne grille i szybko zrzucimy :) Myslalyscie juz o sposobie karmienia? Ja sie bardzo nastawiam na karmienie piersią. Pierwsze dziecko karmiłam modyfikowanym. Mowię szczerze, ze nie chciałam piersią, a wyszło, ze nie mogłam i nie martwiło mnie to. Teraz wszystko mi sie odmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulla niestety w gabinecie nie ma usg, jestem umowiona dopiero na 21 marca. Polozna przylozyla mi taki detektor ktory podlaczaja tam na ktg. Ja nie wiem jakm tym razem bedzie z karmieniem, przy pierwszej Corce chcialam piersia, ale poniewaz urodzila sie malutka, wazyla 1920 g nie miala sily ssac. Przez ponad miesiac odciagalam pokarm i karmilam z butelki. Dodatkowo dostawala tez Bebilon dla dzieci z niską wagą urodzeniową. Bardzo przezylam to ze nie moglam karmic Jej naturalnie. Dlatego teraz nie nastawiam się na konkretny rodzaj karmienia, jak sie uda naturalnie, to bedzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina fajnuie ze u Ciebie tez wszystko w porzadku. A wiecie ile ja przytylam od początku ciąży? 1,5 kg. W pierwszej ciąży na tym samym etapie tyle samo. Przed samym porodem mialam 11 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszłe mamy z Łodzi zapraszam do obecnej mamy z woj. łódzkiego www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllla
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :) Może jakieś wytyczne jak nie tyć? Ja musiałabym sie głodzić chyba :/ Detektor kupie po usg i jak nadal za 2 tyg. bedzie licho z *******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllla
Ale Kruszynka. A urodziłaś w terminie? No i Kalinka, miłego wieczoru dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
No ja do 2.02.( ostatnia wizyta) tylam rowno kilogram na miesiąc, a teraz przez ostatni miesiąc 5 kg:-D. Zmierzylam się centymetrem i porownalam z sierpnia, kiedy bylam na diecie i faktycznie poszlo tylko w brzuch i piersi, wiec spoko. Kurde, ja bez usg bym chyba zwariowala- mam na kazdej wizycie, a jakbym mogła to częściej bym chodzila. Ja raczej sklaniam się do KP, ale nic na sile, jak się nie uda, to będzie modyfikowane. Milego wieczoru Kobietki, do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullla
Ja się mierzyć nie muszę, po prostu wszystkie spodnie pękają w szwach :( A Młoda chyba przestraszyła się detektora, bo tłucze się jak opętana ;) Ale fakt faktem zjadłam 3 ciasteczka owsiane, bo musialam jakoś ją ożywić. Wystawiam ogłoszenia. Affo, zachęcam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i co do usg, to też bylam spokojniejsza jak było co wizytę, a teraz mi odbiło jak nie zrobił na ostatniej. Najchętniej swoje bym kupiła i codziennie ogladała ;) Na szczęście nie ma możliwości dla takich wariatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affo
Tarantulla usmialam sie z Twojego Tymka, ze gatki przez sen sciaga, gorący chlopak nie ma co! ciekawe czy moj tez tak bedzie robil :P A co do hobby, to lubimy od czasu do czasu poczuc przyplyw adrenaliny :) Na codzien jestesmy z tych spokojnych i wyważonych :P U mnie zachcianki lóżkowe na takim samym poziomie jak przed, choc nie w kazdej konfiguracji moge, ze wzgledu na dyskomfort. . Kalinka do dzieła! ;) Ja karmilam piersia dopoki nie wrocilam do pracy czyli 7,5 miesiaca. Teraz tez bym chciala, ale moze krocej, nie mam p*****lca na tym punkcie, ale tez nie chce nic zakladac, bo róznie bywa. Catarina czyli lacznie 9 kg? Naprawdę nie widać po tobie. Tarantulla tez bym się wstrzymajła sie z tym detektorem , pewnie jeszcze ruchy sie rozbujaja, jak bylam w 20 tyg na pewno slabiej i rzadziej je czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affo
Ja w majty swoje nie wchodze, pija mnie w boki, kupilam ost rozmiar L a z boku bylo napisane 42-44 :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba 32-34 :p I nigdy nie mów na mojego syna Tymek, bo dostaniesz zjebkę od 4-latka jak wszystkie babcie, wychowawczynie w przedszkolu i każdy kto zdrobni jego imię ;) Twierdzi, że jest Tymonem i tylko Tymonem. Ciężki charakterek się szykuje, nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Tarrantullla, to Ty jesteś w 20 tyg? W którym w ogóle teraz jestescie? Ja zaczelam 24. No słuchajcie, moja normalna waga to 52 przy 162 cm wzrostu, ciążę zaczelam z waga 59, bo przed nią rzucilam palenie, więc po porodzie bede miala sporo do zrzucenia, aczkolwiek faktycznie jakos tych kg po mnie nie widac. W sobotę zaczynam szkole rodzenia w salve, nie moge się juz doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Affo, doczytałam, ze masz termin na 26 czerwca, wiec jestes pierwsza i musisz szybko zdac relacje, bo ja zaraz po Tobie:-). No chyba, ze natura zdecyduje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullla
Jestem w 21 tc. Moja waga startowa to 58-59, do 14 tc tyle ważyłam, mam 168 cm. Ile teraz jest łatwo policzyć. Tez przytyłam po rzuceniu faj. Po pierwszej ciazy ładnie schudłam i ważyłam ze 2 lata 52 kg, a zaraz po rzuceniu wskoczyło mi 6 kg i juz nie mogłam sie ich nijak pozbyć, a nie pale 3 lata. Ale wole te dodatkowe kg niz nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe jak ta szkoła rodzenia. Dobrze, ze Kalinka dołączyła to ja nie jestem ostatnia :) Juz sie stresuje majem i wizyta kwalifikująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellol:-)ale sie wczoraj Kobietki rozpisalyscie:-)miałam co czytać rano:-)ja wczoraj padlam. Ja rozpoczelam 19 tydz, wiec póki ci jestem ostatnia w kolejce, no chyba ze jakas mamusia dolaczy. Tarantulla tez myślałam o detektorze, nawet zaczelam poszukiwania, ale jakos nie mogłam się zdecydować to chyba juz sobie odpuszczę.Troche nam po kieszeni dali znac badanie nifty, no ale czego sie nie robi dla spokoju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam padlas, Kalinka, przyznaj sie, ze korzystaliscie z mężem z przyzwolenia ;) Taki jest plan z tym Salve :) Dziś mam tyle usrane roboty, ze nie wiem w co ręce włożyć aaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrzyłam jeszcze na ceny detektorów, ale ile by nie kosztował, to jak nadal będę schizowala kupie. Właśnie skończyłam śniadanie. Czekam na ruchy K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
A mowia, ze to pierworodki schizuja:-P. Macie racje, lepiej wydac pare zlotych, niz zaoszczędzić i tfu tfu pluc sobie w brode. Zakupilam uzywana nianie philips avent dect scd505, dałam 150 zl, niania sprawna, super odbiera i myślę, ze trafilam w 10:-). Polecam! Kalinka, to faktycznie jestes poki co ostatnia. Ja umieram z glodu, bo moj mąż dopiero do sklepu poszedl i zaginal pomiedzy półkami z napisem "promocja ". Mamy drugie auto na oku, jeszcze czekamy kiedy gościu ma czas na oględziny i jedziemy, trzymajcie kciuki, bo tym razem się napalilam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Tarrantullla, to Cie pociesze, ja w 20, to nawet smyrania w brzuchu nie czulam. Myslalam, ze Ty jakos blizej mnie z wiekiem ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tarantulllla teraz jak mogę to mi się za bardzo nie chce;-) mój mąż byl w pracy także nie było możliwości żeby cos zadzialac:-) Tarantulllla poczekaj poczekaj niedługo dostaniesz takiego kopniaka ze Twoje schizy sie skoncza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki dość wyczesany detektor ok. 300 zł, nie jest zle. Ale czekam jeszcze 2 tyg. Coś czuje, ze niedługo będę tęskniła za czasami spokoju ;) Czyli miedzy naszymi ciążami Caterino jest 3 tyg. Trzeba zapamietać. Ciekawe kiedy doktorek zapisze Cię na poród. Tez sie do niego wybiorę na kwalifikacyjna. Stresuje sie, ze Wy juz wszystko macie... A ta niania ma duży zasięg? To trzymamy kciuki za zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, minęlysmy sie postami :) Czyli czujesz jak ja, ze zaraz Młoda sie rozkopie, ze hej. No oby oby. U mnie dziś romantyczny wieczór :) Robię kolacje ( zapiekanka z cukinii, ziemniaków, pomidorów i parmezan do tego) i może zdobędę jakieś wino bezalkoholowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affo
Hej Dobrze, ze Tymon forum nie czyta, bo by się na ciotke obraził :P ooo widzę, że nie tylko ja byla palaczka, tez rzuciłam przed ciążą i od razu wskoczylo mi 3 kg więcej , więc startowalam z 62 kg jestem ciut wyzsza bo mam 173 cm. Tak rodze pierwsza, termin z usg mam jeszcze wczesniej bo na 15.06, przetrę szlaki i będe relacjonowac z porodowki ;) weszlam wlasnie na stronę salve zorientowac sie co i jak, moja siostra tam rodziła ostatnie dziecko 2 lata temu, wiec zawsze ja moge spytac jakbym miala jakies ale. Ja dzis mam trochę wolnego, dzieciaka oddalam :P Pije kawkę i jem sniadanie, milutko :) catarina tez jestem w 24, a kiedy miałaś om? daj znac, jak ta szkola rodzenia, jestem ciekawa. No i mam nadzieje, ze uda się kupic tym razem nowe autko. Do kogo wybieracie sie na te wizyte kwalifikujacą? Tarantulla co to za prace znowu? Przecież jestes na urlopie ;) Kalinka co sie odwlecze to nie uciecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, ze tylko ja mam taka ciemna fajkowa przeszłość ;) Oglądam właśnie po raz pierwszy od 100 lat DDTVN. Matko, jaki ludzie maja syf w chacie. Przyznam Wam, ze mam panią od sprzątania i miałam stres jak miała przyjść pierwszy raz, ale jak widzę, niepotrzebnie... Affo, to masz dziś luz. Odpoczywaj :) Ja na wizytę chce iść do Wilimowskiego. Sadze, ze Caterina tez :) U mnie c.d. wystawiania i wkroczyłam do pokoju mojego Syna. Pisać mi sie nie chce co tam jest aktualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Tarrantullla, chcesz męża kolacja skusic;-). Dobrze, dobrze. A pani od sprzątania zazdroszcze, bo mnie się juz nie chce. Affo, OM mialam 22 września, termin z OM mam na 28 czerwca, a z usg na 2 lipca! Juz zglupialam z tymi terminami, mama twierdzi, ze urodze w połowie maja, bo tak by z pierwszych ruchow wypadalo- tak się kiedys liczylo. Tarrantullla, Wilinski jest moim prowadzacym, bardzo go cenie i gdyby w Afryce pracowal na porodowce, to pojechalabym za nim, więc wizyta kwalifikacyjna tylko u niego, tymbardziej, ze jest ordynatorem w salve i jest przy kazdym cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×