Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Uważacie ludzi na tym zdjęciu za bandytów czy satanistów?

Polecane posty

Gość gość
jak mróz g****a. to jakieś naćpane c***y. nic do nich nie mam ale olewam ćpunów i nierobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak mróz g****a." że co? :D " to jakieś naćpane c***y. nic do nich nie mam ale olewam ćpunów i nierobów." To są metale, fani muzyki metalowej :) pierwszy raz widzisz takie osoby, w twojej wsi takich nie ma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać , że jednak coś emocjonalnie z tobą nie tak. nie chcą cię tu i tych twoich metalowych szatanków a ty z uporem chorej psychicznie wklejasz tu i wpisujesz. idz na forum dla metalowców czy innych hutników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze razy zaśmiecisz tym forum zaburzona szmato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalowy perwers 24 lata
Kamila duży masz bufet?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie boimi sie ich ..yyyy...to chyba glupie...i oczywiste... ludzi sie z mozdzkami zwierzat bac ? no chyba przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ile jeszcze razy zaśmiecisz tym forum zaburzona szmato? " Tyle razy, jak dużo razy w normalnych dyskusjach będziecie znowu argumentować ad personam, stosowac erystyke i mnie bluzgać :) skoro to forum nie nadaje się do dyskusji na poziomie, to co mam tu robić innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad z forum tępy kobietonie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalowy perwers 24 lata
olej go skarbie i napisz jaką masz fryzurkę nad broszką😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ludzi sie z mozdzkami zwierzat bac ? no chyba przesada" Zadam teraz poważne pytanie, bo zdziwiła mnie ta wypowiedź - czemu obrażasz metali na tym zdjęciu w ten sposób? Z moich doświadczeń raczej wynika że zdecydowana większośc metali jest inteligentna i ma ciekawe zainteresowania. Po co ten bluzg o "móżdżkach zwierząt", piszesz tak, zeby na siłe kogoś obrazić, ludzi których nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dyskutujmy z Kasią intelektualnym tytanem. niegodni jesteśmy by się wypowiadać na tematy i wybitne intelektualne debaty zapoczątkowywane przez super arcy turbo inteligentną Kasię szatanistkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie dyskutujmy z Kasią intelektualnym tytanem. niegodni jesteśmy by się wypowiadać na tematy i wybitne intelektualne debaty zapoczątkowywane przez super arcy turbo inteligentną Kasię szatanistkę " Masz jakąś obsesje na moim punkcie że w każdym moim temacie wpisujesz się z podobną pseudoironią? Jak ci się nie podobają moje tematy to na nie nie wchodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalowy perwers 24 lata
nie ignoruj mnie kochanie, opisz się ❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma chyba prawo do swoich wyznan i przyrzeczen,wiec robisz z ludzi ktorych mozliwe ze sama nie znasz i wklejasz zdjecia i pytasz czy sie ludzi boimy , wiec nie , nie boimy sie , to sa normalni ludzi, rozwoj intelektualny to u kazdego czlowieka inny, wiec jak wstawisz zdj ich to mamy w portki sikać ? no chyba nie, normalni ludzie , tak jak kazdy. wiec nie wiem po co te zdjecia i glupie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kazdy ma chyba prawo do swoich wyznan i przyrzeczen" yyy no.. :D tylko gdzie tu są gdzieś wyznania i przyrzeczenia w tym temacie? Często używasz słów których znaczenia nie rozumiesz? :) ",wiec robisz z ludzi ktorych mozliwe ze sama nie znasz " nie da się ukryć, że nie znam osobiście wszystkich metali na świecie :) " i wklejasz zdjecia i pytasz czy sie ludzi boimy , wiec nie , nie boimy sie , " Nie boisz się satanistów, musisz być bardzo odważna :) "wiec nie wiem po co te zdjecia i glupie pytania. " Może jestem infantylna, ale bardzo bawi mnie konfrontowanie niekumatych ludzi z subkulturą metalową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z glupcem gada tylko glupiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ...z chęcią bym przyszedł i cię wodą święconą pokropił i nawet łeb zanurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys byla taka inteligentna za jaka sie podajesz, to bys rozmawiala z rownymi sobie, skoro my tu trzymamy nieodpowiedni poziom. jakie sa te ich ciekawe zainteresowania? a Twoje? Podaj przyklad takich " ekskluzywnych" zainteresowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, zwłaszcza pana Stasia z wąsem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakie sa te ich ciekawe zainteresowania" wielu metali należy np. do bractw rycerskich, różnych towarzystw rekonstrukcyjnych zajmujących się historią, wśród metali jest wielu nerdów mających obsesje na punkcie jakiejś dziedziny, mają nietypowe zainteresowania jak neopogaństwo. Nie mówie że te zainteresowania sa lepsze od innych, ale nie rozumiem, jak mozna pisać że metale są głupi, skoro w większości nie reprezentują niskiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mówię, pan Staś najstraszniejszy...i ten wąsik. Sam szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inne pytanie - czym zawodowo zajmuja sie metale z Twojego otoczenia zawodowo? lub co studiuja? wiadomo, ze kazdy czlowiek jest inny, nzwet jesli sa to ludzie nalezacy do tej samej subkultury, wiec nie mozna wrzucac do jednego worka. pytam bo znam kilku, dosc inteligentni ludzie a pracuja w punktach ksero, magazynach w supermarketach. czesc z nich nie studiowala (co nie ma znaczenia na ich intelekt,bo czesto sami sie ksztalcili z ambicji i poglebiali swoja wiedze dla samych siebie bez papierokow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę odpowiedzieć - większość pracuje za biurkiem i jest po studiach (z jakiegoś powodu często "coś z komputerami", chociaż znam gościa który kończył filozofię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiują w większości kierunki ścisłe, politechnika lub AGH, choć nie wszyscy, bo tak jak napisałaś, każdy człowiek jest inny. W każdym razie nie są to głupi ludzie, i nadal nie wiem, skąd insynuowanie "móżdżków zwierząt".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię ludzi w obracających się w takich klimatach. Te osoby mają z reguły bardzo barwne osobowości. W szkole średniej trafiłam do klasy gdzie wszyscy byli punkami, metalami lub fanami reggae. Jedynie ja i dwie dziewczyny byłyśmy tzw. normalne. Oczywiście szybko zostałyśmy wciągnięte w "klimatyczne" środowisko. Z ciekawości dawałam się zaciągać na koncerty niszowych kapel, festiwale itp. Było świetnie. Nie utożsamiałam się z żadną subkulturą. Podobały mi się różne rzeczy. I pamiętam jak podziwiałam dłuuuuugie glany jednej z koleżanek oraz cierpliwość z jaką je wiązała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×