Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maryna1001

Jak schudnąć bez efekty jojo???

Polecane posty

Gość SaraT1
Jecie owoce morza? Odkąd spróbowałam ich w Krakowie w restauracji Mekong to się zakochałam. I tak ostatnio sobie pomyślałam że powinno się w sumie chudnąć jedząc je bo mają dużo białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym wyborem okazał się dla mnie suplement diety slimcea który dołączyłam do mojej diety odchudzającej. Bez tego pewnie dawno porzuciła bym jakąkolwiek motywacje. Mimo dobrej diety spadki wagi były mizerne. Dopiero jak dołaczyłam właśnie Slimcea to zaczeło się coś dziać. Teraz jestem w stanie chudnąć w czasie 3 miesięcy ponad 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie szybko :) powinno się chudnąć z tego co pamiętam pół kilo na tydzień :) na pewno też odpowiedzialnie nie żadne "super" "ekstra" "hiper" diety "cud" typu dukana itd. Ograniczamy jedzonko, pozbywamy się z mieszkania/torebki innych zakamarków słodyczy :) wiem z doświadczenia, ze jest to mega ciężkie dlatego polecam poczytać sobie http://malakawka.pl/ i na pewno wprowadzamy troszkę ruchu bo bez tego też będzie ciężko schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDejzi
Nie wiem jak działają inne tabletki bo jak trafiłam na Foreverslim to nie zamierzałam ich zmieniać.Bo dla mnie efekty jakie przyniosły te tabletki mnie zadowalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra zamówiła slimcea ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie.. Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc slimcea fajnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam dzięki wspomaganiu się Foreverslimem.Wydaje mi się że kluczem do tego było przede wszystkim zmiana diety i walka ze złymi nawykami.Trzy miesiące to wystarczająco dużo czasu aby nauczyć się jeść od nowa.Jeżeli każdy odchudzający się zmieni podejście do tego co je jak je to z pewnością uda mu się schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak schudnąć? moja odpowiedź jest taka, warto stosować do diety suplement Slimcea. Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg wieć i każdej pomogą, ale pamietajcie o diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfelicjana
Nigdy nie byłam zwolenniczką brania tabletek odchudzających ,ale po tym jak wiecznie byłam na diecie i efektów nie było zdecydowałam się na zakup tabletek.Pośród wielu tabletek dostępnych na rynku wybrałam Foreverslim. Przekonał mnie skład tych tabletek.Znajdują się w nich tylko składniki pochodzenia naturalnego.Bardzo łagodnie wpłynęły na przyspieszenie przemiany materii co nie skutkowało biegunką.Waga w sposób bezpieczny dla zdrowia spad o ok 1 kg tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moleni

warto stosować piperinox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala78u

Majówka a komu to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam figurena bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracha

Mi też się udało z Foreverslim schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarNatura

Polecam piperinox naturalny preparat na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia

Ja też zdecydowąłam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnać./ W końcu sukces i nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unijka

Ja stosowałam dietę sokową. Zrzuciłam kilkanaście kilo i od tamtej pory regularnie zamawiam regularnie zestawy ze https://www.sportfoodsoki.pl/ , pozwalają mi oczyścić organizm i utrzymać wagę ww miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopez Markoss

Ruch i ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonka77

ruch ruch i ruch /:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Skaba

Jak bez jo jo to najważniejsze nie wraca do starych nawyków żywieniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobka mała

Zaczęłam się odchudzać ale widzę, że ciężko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariuszek

Oj zależy jak zaczniesz i nie odpuścisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma34

Ja mniej już 3 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka

3 kg dobrze na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Jak umiesz sama Sobka to głowa do góry i do przodu, jak nie umiesz to spróbować możesz z fit2be.pl tak jak ja.Posiłki miałam konkretnie wyliczone, składniki proste, przyrządzenie ich tak samo, trenowałam w domu(sorry spoceni faceci z karkami na siłownie to nie dla mnie).Szło raz lepiej, raz gorzej ale co ważne po raz pierwszy schudłam do wagi jaką chciałam i nie przytyłam.Ważę 59 kilo i mam 163 wzrostu, a zrzuciłam z siebie 14 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalia2

Dobra dieta

rankingkobiet.pl/Dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa45

Ok schudnę! Dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×