Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maryna1001

Jak schudnąć bez efekty jojo???

Polecane posty

Witam. Mam spory problem. Od kilku lat bezskutecznie usiłuję zrzucić zbędne kilogramy i za każdym razem wszystko kończy się w ten sam sposób. Na początku waga spada i jest super a potem wszystko wraca do stanu wyjściowego. Tylko nie mówcie,że ćwiczenia i "MŻ" to jedyna skuteczna metoda. Mam problemy z kolanami i siada mi kręgosłup więc z aktywnością fizyczną jestem na bakier. Zostaje tyko basen ale nie umiem pływać:(. Mój dzień zaczynam od, np: 2 jajka na miękko do tego świeże warzywa i kromka ciemnego pieczywa bez mąki z samych ziaren. Na przekąskę owoc. Obiad- mięso grillowane lub pieczone, kasza lub ryż i warzywa. Na kolację jem zazwyczaj zupy krem lub twarożki. Mam też swoje grzeszki ale tylko raz w tygodniu. Nie mam żadnych przewlekłych chorób. Jeśli znacie jakiś sposoby na skuteczne odchudzanie i zachowanie rezultatów, to czekam na Waszą pomoc. Dziękuję :) Maryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSC
Jeśli masz problem z podjadaniem i brakiem energii to polecam ci zieloną kawę max, która nie dość że zmniejsza łaknienie to jeszcze jest na podstawie zielonej kawy jak w tytule ;p i posiada 400mg ekstraktu na dozwolone 500mg więc wydaje mi się że całkiem sporo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedź, na pewno wypróbuję chociaż nie podjadam. Tak jak pisałam zdarzają mi się grzeszki ale tylko raz w tygodniu. Może macie jeszcze jakieś ciekawe i sprawdzone rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytam o tych produktach. Dzięki. Może ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe propozycje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryna to reklamy, będziesz odpowiadaćc na kazdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ja mam tak samo - najpierw kilka dni trzymam dietę, waga spada i jest piękniek, a potem dopada mnie chandra spożywcza i wszystko wraca. I mam tak ..... od 20 lat. Na przemian mam okresy albo dietowania, albo napychania się - właściwie nigdy nie jem "normalnie". Aż cud, że ważę "tylko" 65 kg - ale próbuję nadal walczyc ze swoimi słabościami i efektem jo-jo. Od dzisiaj testuję odchudzanie z cateringiem dietetycznym 1200kcal. Zamówiłam pakiet na ponad miesiąc, więc mam nadzieję, ze to mnei zmotywuje, aby wytrwać chociaż tyle na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekt jo-jo to zazwyczaj skutek powrotu do dawnego menu, tego sprzed odchudzania - skoro wcześniej ten styl życia doprowadził do tycia, to nie powinno się do niego wracać. żeby pozbyć się na stałe nadwagi, trzeba też na stałe zmień swoje nawyki żywieniowe - w codziennej diecie powinno być jak najmniej przetworzonego żarcia (fast-foodów, słodyczy, napoi, gotowych dań itp.), a jak najwięcej naturalnego jedzenia (owoce, warzywa, pełne ziarna zbóż, ryby itp.). żeby nie pojawił się efekt jo-jo trzeba też unikać głodówek, regularnie się odżywiać i nie chudnąc zbyt szybko - ruch też jest ważny. http://zdrowe-odzywianie-online.pl – zdrowe diety, skuteczne odchudzanie, zdrowa żywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wspominałam wcześniej, staram się nie podjadać. A jeszcze ostatnio doszły okropne wzdęcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna_Baba_Jedna
Maryna - to jak mam dokładnie tak samo - 162 cm, 65 wagi i też chętnie schudłabym z 10 kilosów. To ja jestem tym gościem powyżej - pisalam o tym, że jestem od wczoraj na cateringu dietetycznym. Do mat891 - my to wszystko wiemy!!!!!! Problem w tyn,m ze ciężko jest nie wracać do starych nawyków żywieoniowych - to jak nałóg dl aalkoholika, czy narkomana - wie, że źle, ale nie potrafi sobie odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zaufania do tych gotowych kateringów, wolę sama w domu. U dietetyczki byłam ale to nie dla mnie. Jak wiedzę jakieś ramy, to mnie to strasznie odstrasza i efekt jest jeszcze gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna_Baba_Jedna
No ja też najpierw dostałam wytyczne i jadłospis od dietetyczki, ale spasowałam po kilku dniach,. bo nie dałam rady tyle gotować i zabierać codziennei do pracy i się frustrowałam jak mi coś nie wyszlo, albo nie zdążyłam ugotowac na czas itp. Mało jest w necie opinii o cateringahc dietetycznych, ale zamówiłam najpierw dzień próbny i bardzo mi przypasował, więc się zdecydowałam na podpisanei dluższej umowy. A próbowałaś jakiegoś cateringu, ze nie masz zaufania? Na pewno sa różne cateringi, ale póki co jestem zadowolona, choć to dopiero drugi dzień ( z dniem próbnym - trzeci) - jedzenie jest smaczne, bardzo urozmaicone, zdrowe, świeże. Porcje sa co prawda nie za wielkie w porównaniu do tego co jadałam wcześniej, ale to przecież 1200 kcal. Będę się ważyć co tydzień, a teraz idę podgrzewać obiadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie próbowałam żadnego cateringu, ponieważ nie mam zaufania do takich instytucji a poza tym są dla mnie za drogie. Dodatkowo mieszkam z rodziną dla której też gotuję a wszystko kosztuje. Wolę sama. Wczoraj wieczorem zaczęłam szukać w necie suplementów wspierających odchudzanie i wpadł mi pewien produkt firmy Sensilab- mają bardzo szeroką ofertę. Czy ktoś z Was stosował termogeniki, przyspieszacze spalania tkanki tłuszczowej? Zastanawiam się nad jednym z produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJagódka
Grunt to nie schudnąć za dużo w zbyt szybkim czasie.Mi udało się schudnąć dzięki tabletką Foreverslim.Tempo odchudzania było troszeczkę szybsze schudłam 13 kg ale obyło się bez efektu jo-jo i to właśnie jest zasługa tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kuracji tabletkami slimcea nie miałaj jojo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna_Baba_Jedna
Łykałam przez jakis czas Therm Line Forte i nic, było też parę innych tabletek i .... z kolei ja do suplementow nie mam zaufania. Co do cateringu - no tak, mnie jest łatwiej, bo ja gotuję dla rodziny tylko w weekendy, więc w tygodniu, jak jestem w pracy to mi z cateringiem bardzo pasuje - przede wszystkim mam luz, że nie muszę stać przy garach, aby mieć jedzenie na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna_Baba_Jedna
Maryna - i jak tam, odpadłaś? Możesz sobie nie mieć zaufania do cateringu dietetycznego, ale mi po 1 tygodniu ubyło aż 2,6 kg - a jem zdrowo, smacznie i urozmaicenie. Dietuję dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, cały czas się trzymam. Zaczęłam od środy tak już na poważnie. Zważyłam się i zobaczymy jakie będą efekty. Nie jem słodyczy, zaczęłam ćwiczyć, zmieniłam nawyki żywieniowe. Poczytałam trochę o tych suplementach. Kupiłam jeden produkt przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej. No i cóż- zobaczymy:). Wredna_Baba_Jedna- gratuluję postępów!!! Mam nadzieję, że ja też wkrótce będę miała się czym pochwalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna_Baba_Jedna
Maryna - to trzymam kciuki. Ja ciągle plamuję wrócić do biegania, ale jakoś pogoda mnie nie nastraja ..... Jedyne co, to udało mi się w tym tygodniu 2 razy iść pieszo do pracy (5,5 km) zamiast autobusem. A dziś niestety zmogła mnie choroba - 39 stopni i ból gardła. Ale diety nie odpuszczam - przy czym w weekend gotuję sama, bo catering zamówiłam tylko na od poniedz. do piątku. Ale tydzień temu udało mi się w weekend samej pilnować diety, to teraz tez pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam African Mango. Przyśpiesza przemianę materii, zmniejsza apetyt i co najważniejsze sprawdziłam go na sobie i z ręką na sercu potwierdzam że działa. Moje koleżanki już zaczęły stosować. Jeśli ktoś będzie zainteresowany poczytajcie o tym suplemencie tutaj: http://nplink.net/tpTUTdyY TERAZ JEST PROMOCJA 2 W CENIE 1 więc można się z koleżanką złożyć żeby taniej było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoge schudnąć,efekty po 1 zabiegu!! Jedyna w Polsce skuteczna metoda w redukcji tkanki tluszczowej i zmniejszaniu obwodów. Dużo zadowolonych z efektow klijentek!! kontakt 692-893-219 PS. Sama schudłam 50 kg :D bez diety i meczących ćwiczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki koszt takiego zabiegu, na czym on polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje od jakiegoś czasu tabletki Foreverslim i mogę powiedzieć że na pewno pomagają w dużym stopniu przy kuracji odchudzającej. Sama kwestia hamowania łaknienia która doskonale pomagają utrzymać ustaloną przez siebie dietę. Dodatkowo trocho ruchu i faktycznie widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że to kwestia indywidualna. Dla mnie poskutkowały dopiero tabletki Slimcea. Schudłam na nich 7kg w 2 miesiące bez trudu, jedynie z podstawową dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryna1001 - a próbowałaś z jakimiś suplementami wspomagającymi odchudzanie? Miałam podobny problem z odchudzanie jak ty ale po zastosowaniu preparatu figurena powróciłam do wagi z przed 5 lat kiedy byłam szczupłą laską i nie mogłam się opędzić od facetów. Polecam spróbować naprawdę daje porządny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×