Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego ludzie będą jutro jedli pączki? to bez sensu.

Polecane posty

Gość gość
yyyyy...cydrem...sorki. Ale moglo mi sie przeciez pomylić, bo co ja tam wiem o Slowianach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:53 Wiem, że to samo :) smacznego Kasia! Moje "hołdowanie" jest bardzo refleksyjne, juz wiem, ze będę musiała tego jutrzejszego pączka odćwiczyć, bo to jakies 250 kalorii :) Ale i tak go zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te jedzenie pączków jest po prostu głupie. Tak po prostu. Nie wywołuje żadnej refleksji i nie wymaga żadnego wysiłku, w przeciwieństwie do wspomnianego łamania sie opłatkiem. Wigilia ma też walor spotkania rodzinnego przy stole. A co komu da to jedzenie paczków w jeden konkretny dzień zamiast inne? :) co to za argument, że to "tradycja"? :) Wzbudza to we mnie negatywne emocje, wizja tłumu bezmyślnie żracego tłuste ociekające lukrem pączki, budzi moją agresje, nic na to nie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, skoro nie masz żadnej milej koleżanki, dla której warto by było jutro do kawy kupić tego pączka, to nic dziwnego, ze wkurza Cię fakt, iż inni będą tak spędzać popołudnie. Przy kawce, pogaduchach, z rodziną lub przyjaciółmi. Taka jest moja refleksja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia to jestes ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, o niczym innym nie marzę, jak o piciu kawy i jedzeniu pączka z jakąś kolezanką, ucinając sobie z nią pogawędke o niczym :) To taka wspaniała perspektywa spędzenia dnia, na pewno nie zanudziłabym się na śmierć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie. Lepiej na Kafe siedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta i tak większośc ludzi je te pączki w domu, a nie spotyka się z znajomymi specjalnie w tym celu. Dla osoby ekstrawertycznej faktycznie byloby to atrakcją - jeść pączki z przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalowy perwers 24 lata
Kamila na ile oceniasz swój tyłeczek w skali 1-10?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ty ejstes glupia kasiaszatanistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bórmóch
Czy Ty Kasiu masz 20 lat? Bo jeeeebie od Ciebie gimbazą :-/ Kontestowanie tradycji jest właściwe ludziom w wieku dorastania. Czy nazwałabyś siebie podlotkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy Ty Kasiu masz 20 lat? Bo jeeeebie od Ciebie gimbazą :-/ Kontestowanie tradycji jest właściwe ludziom w wieku dorastania. Czy nazwałabyś siebie podlotkiem? " Argument ad personam. Obrazasz mnie i starasz się mnie zdyskredytować , zamiast merytorycznie dyskutować i poprzeć swoje zdanie jakimiś sensownymi argumentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Argument ad personam. Obrazasz mnie i starasz się mnie zdyskredytować , zamiast merytorycznie dyskutować i poprzeć swoje zdanie jakimiś sensownymi argumentami."Wypie/rdalaj ty tepa k***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę robiła je jutro i jadła bo tak lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ok, twoje argumenty sa bardzo rzeczowe ale.. z drugiej strony dlaczego mialoby nie byc tej tradycji? Co to komu szkodzi? Nie musisz przeciez kultywowac czegos co tobie nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Argument ad personam. Obrazasz mnie i starasz się mnie zdyskredytować , zamiast merytorycznie dyskutować i poprzeć swoje zdanie jakimiś sensownymi argumentami." Wypie/rdalaj ty tepa k***o x :D niestety dochodzimy do takiego punktu, gdzie wyraźnie widać, że rozmowa z kimś takim jak Kasia, nie ma sensu, bo to co ona uprawia, to jest klasyczny trolling w tym wypadku, cynic, który sam jest trollem :D wyczuł doskonale koleżankę po fachu i zareagował zgodnie z metodą wypracowaną przez trolli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" niestety dochodzimy do takiego punktu, gdzie wyraźnie widać, że rozmowa z kimś takim jak Kasia, nie ma sensu, bo to co ona uprawia, to jest klasyczny trolling" Aha, czyli wytknięcie komuś, że argumentuje ad personam, to "klasyczny trolling"? :) Dyskusja dla ciebie olega na przerzucaniu się nawzajem erystyką, a normalne osoby, chcace normalnie dyskutować są "trollami"? Gdzie widzisz ten "trolling"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśnij o co Ci chodzi, bo naprawde nie rozumiem. Ktoś zamiast merytorycznie argumentować napisał że jestem gimbusiarą, "bo tylko gimbusy kwestionują tradycje". Uwazasz to za sensowny merytoryczny argument? A może ty jestes trollem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasia ok, twoje argumenty sa bardzo rzeczowe ale.. z drugiej strony dlaczego mialoby nie byc tej tradycji? Co to komu szkodzi?" Ta tradycja jest zwyczajnie głupia i bezsensowna, tak uważam. Nie widzę powodu by ją kultywować i mnie denerwuje. Mogę wyrazić wobec tego swoją dezaprobatę, czyż nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrościsz ludziom tych pączków, bo cię na nie nie stać biedna studentko :D ha-ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu zwiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jutro sobie wp*****le pączka, ale będe musiała sie spieszyć bo pewnie hołota wykupi wszystkie odrazu jak rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, kocham Cię. Podzielam Twoje zdanie w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Ale tego Schopenhauera to byś w spokoju zostawiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×