Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
wilk debilk jak mozna prowadzic taki monolog?! haha ależ psychol. No nie moge. leze i placze! hahah pajac troll W I L K Hahahahah! szok. buhuhuhuhuhahaah. PSYCHOL Wspólnota Polska nocy kupy i pałyy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej44
Wilku czekam cierpliwie :-):-).Dobrze wiesz że zostane Twoją zoną:-) Wilku❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku kocham cie. Marysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Nie czaruj na ERO tylko jak masz ochote pisz na maila Sciezke do Serca Wilka masz na 1 stronie tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a Seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Wilk jest Wolny i szuka niezwyklej Kobiety przy ktorej odnajdzie Goralska Milosc ktora zostanie jego Zona i Matka jego Synow i Corek:) Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci 3. Biesiada Erotyczna gdzie celem jest to zeby poznac kogos z kim w realu mozecie odnalezc Goralska Milosc. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. Pozostale wypowiedzi beda Ignorowane. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Biesiada Erotyczna Tutaj kazdy jasno musi odpowiedziec na poczatku czy jest wolny i chce poznac kogos w realu zeby odnalezc Goralska Milosc. Nie musi mowic tego publicznie wystarczy ze tu wszedl i w profilu ma wstawionego maila do siebie to jest jednoznaczna informacja ze tak jest i ze kazdy uczestnik biesiady ktore sie wydaaje ze zaiskrzylo miedzy nimi bez publicznego pytania na Temacie ma prawo do niego napisac. Mail najlepiej taki tylko pod ten temat. Brak maila w profilu oznacza ze nie jestescie wolni. Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie w pol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Leonidas powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu Goralska Miloscia!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypierd/alaj stąd śmieciu, jesteś glizdą a nie człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej44
Wilk ❤️👄 Pamietasz nasza noc na Sylwestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce poznać Wilka:) co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga! Ostregam wszystkie dziewczyny.Nie próbujcie nawiązywać z tym kimś jakiego kolwiek kontaktu! Osoba ta jest chora psychicznie.Wyciąga informacje a potem nimi szantażuje.Nie dajcie się nabrac na piękne słówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Proste piszesz na maila zdzwaniamy sie jak milo sie rozmawia umawiamy na kawe jak tam zaiskrzy miedzy nami dalej sobie juz poradzimy:) Cala Sciezke do Serca Wilka masz na 1 stronie Tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zolnierze Wykleci!!! Dzisiaj ich dzien pamieci:) Ale nie chcialbym robic kolejnej dyskusji wspominkowej o ich Odwadze i Honorze to jest oczywiste. Dzisiaj o 22:00 chcialbym zebysmy na powaznie pogadali o takich rzeczach: 1. Gdzie od 1944 przepiegala granica zdrady narodowej? 2. Jakie postawy moralne wobec okupacji Rosyjskiej bylo do[uszczalne/ Co byla zdrada co bylo zwyklym ludzkim zachowaniem staniem z boku nie angazowaniem sie a co bylo bohaterstwem? 3. Czy walka Zolnierzy Wykletych miala sens? 4. Co sam bys zrobil wtedy na ich miejscu? 5. Jak sie zachowasz dzis jak Rosja zaatakuje Polske po tym jak padnie Ukraina ostani bastion naszej Wolnosci i Niepodlegosci bo Polska bedzie nastepna? Zasady dyskusji znacie odstepstw nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim wieku jesteś? Ja mam 27lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Wszystko masz na 1 stronie Tematu zainteresowana masz tam Sciezke do Serca Wilka:) Publicznie nie rozmawiam wszystko jest w sciezce do Serca Wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szantaz jest karalny. Jezeli Was szantazuje, zgloscie sprawe na policje. Poza tym, wymiencie się mailami, kontaktami i się zjednoczcie, trzymajcie razem. Najgorzej jest działac samej w pojedynke. W takich sprawach wazne jest wsparcie tez od innych poszkodowanych osob. Ciekawe jaka jest skala tego zjawiska, ile osob jest nekanych przez Wilka. To wszystko co robi jest karalne. A najgorsza rzecza, ktora Wam sprawil jest strach. Tym sie karmi. Podejrzewam, ze jest tylko tchorzem i sam niczego nie zrobi, a tylko straszy. To jest maly czlowieczek. Pamietajce, krowa ktora duzo ryczy, malo mleka daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Oskarzanie kogos o przestepstwo ktorego nie popelnil tez jest przestepstwem sciganym z Kodeksu Karnego wiec uwazaj na slowa:) Polecam lekture Kodeksu karnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, pan W. może sobie myśleć, co chce, ale szantaż jest po prostu karalny i może się skończyć sprawą sądową. A jeśli poszkodowanych zbierze się więcej... Pamiętajcie dziewczyny: w kupie siła.;) Nie dajcie się zastraszać psychicznym nękaniem, a jeśli pan W. przegnie pałę, to i na niego są sposoby. Nie taki W. zapewne straszny, jak sam siebie maluje.;) Umie dużo mówić, to już wiemy, poświęca życie na przemawianie w necie.:) I podejrzewam, że niewiele więcej może. Głowy do góry i spokojnie, nie takie bolki już piszczały cienko, gdy przegięły.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W., a ja Tobie polecam pomyślunek raz w życiu. Odczep się od kobiet, usiąć cicho w kątku i zaczekaj może jakimś cudem w końcu kiedyś jakaś dobrowolnie cię zechce i nie ucieknie od ciebie z krzykiem, gdy cię pozna naprawdę. I nie szczekaj za dużo, bo naprawdę się doszczekasz problemów.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Masz specjalny Temat gdzie odpowiadam na zarzuty wiec z tego jako autor tego Tematu prosze cie o wyjscie bo go zaburzasz. Dzisiaj rozmawiamy o Zolnierzach Wykletych bo to ich dzien pamieci. Latwo ufasz pomowieniom Ja moglbym powiedziec ze wciagasz mezczyzn z ERO w ymiany erotyczne na maila ajak nie chca sypiac z Toba wrealu i odejsc od swoich Kobiet szantarzujesz ze pokazesz te wymiany ich Kobietom. i teraz sprobuj publicznie udowodnic ze tak nie robisz:)??? A ja bym twierdzil ze wiem to z pewnego zrodla ale nie pokaze zadnego takiego maila od ciebie zeby go nie ujawniac i generalnie ta cala spiewka ktora stosuja te ktore mnie oskarzaja:) Przemysl to zauwaz ze zadna znich nawet nie mowi jasno na jakim etapie byla nasza znajomosc. 1. Mail 2. Telefon 3. Kawa w relau 4. Seks Mowia ze chcialem od nich poparcia w Wojnie z Tabasko bo jak nie ujawnie cos prywatnego. Naprawde wierzysz w takie bzdury??? Zero dowodow same klamstwa z pomaranczy zadego maila nic:) Cala akcja jest kierowana przez Tabasko i Niestala czytaczke w zemscie za to ze ujawnilem ze chamsko spamuja i wyzywaja z pomaranczy kobiety ktore uwazaja za konkurentki do mezczyzn ktorymi same sa zainteresowane. Teraz zglosilem obie do sprawdzenia czy rzeczywiscie z ich IP dochodzilo do takiej dzialanosci i jesli tak to zbanowanie ich Nickow i jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci dzien po tym caly atak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Nie zmienie sie ani milimetr Ja jako jeden z niewiele mezczyzn na ERO zawsze reagowalem na chamskie wyzywanie kobiet mozesz popytac o Wilka. Jestem Goralem Bieszczadzki nie zmienie sie ani o milimetr kto bedzie chcial Wojny z Wilkiem zawsze ja dostanie beda omijali moje Tematy szerokim lukiem nie beda sie wypowiadali o Wilku szkalujac moje dobre imie beda mieli Pokoj z Wilkiem i zero kontaktu z Wilkiem:) Tak jest na innych dzialach Kafe mam tam Tematy z cyklu Do przyszlej Zony Wilka nie sa zaintersowani nie wchodza sa wchodza zyjemy w Pokoju zero konfliktow poza kilkoma Trollami ktore przywlokly sie za Wilkiem z ERO ale generalnie cisza i spokoj:) Tak samo mogloby byc na ERO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W., poprosić to sobie możesz.:) Fajnie, że poprosiłeś.;) Dziewczyny też zapewne prosiły cię, żebyś się odstosunkował i nic to nie dało. I nie jestem gość dziś , ale napisał ci prawdę. Uważaj, żebyś nie przegiął. Przykro mi patrzeć, jak dziewczyny się boją, ale strach działa tylko do pewnej granicy. W końcu bać się pewnie przestaną... A zaburzać czego na tym temacie nie ma, bo nikt o niczym z tobą dyskutował tu nie będzie, chyba ta iluzja już ci powinna runąć jakiś czas temu. Jeśli dotąd nie runęła, to też pokazuje, jaki masz kontakt z rzeczywistością.:) A o żołnierzach wyklętych, że dziś ich dzień, to ci PRZYPOMNIANO, bo sam nie miałeś o tym pojęcia, pozerze jeden.:D Idź się lansować gdzie indziej, bo tu budzisz tylko śmiech i pogardę. Tylko się odczep od kobiet, gdziekolwiek twoja noga postanie. Albo kieruj się w stronę takich, którym do szczęścia wystarcza twoja nadmuchana klatka piersiowa, to jest twój target W.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna nie napisze jasno, bo każda się boi W. Skończ więc te manipulacje, bo jesteś skompromitowany do cna. I mówię ci - siadaj na du/p/ie. Nie wiem, kim są kobiety poszkodowane przez ciebie psychicznym nękaniem, ale każda będzie się bała, dopóki sobie nie uświadomi, że nie jest sama. Naprawdę myślisz, że one są same W.? Zapewne mają rodziny, bliskich, mają prawników jesli będzie trzeba, jeśli będzie trzeba, będą też miały siebie, jeśli w ostateczności postanowią się skontaktować i ujawnić prawdę. Pewnie masz na nie jakieś haki, ale do czasu. Strach działa, dopóki się go karmi. Więc jeszcze raz powtórzę: siadaj na wilczej du/pie Pawle z Wrocławia, bo kiedyś się natniesz i zostanie ci z tej du/py jesień średniowiecza.;) A teraz się zajmij Wyklętymi, pozerze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie sklada, że o Twoich nekaniach wiem akurat nie z forum, ale z pierwszej reki. A jezeli twierdzisz, ze cala akcja jest inspirowana przez Tabasko i Niestala, to jestes glupszy niz patyk od waty cukrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oskarzanie kogos o przestepstwo ktorego nie popelnil tez jest przestepstwem sciganym z Kodeksu Karnego wiec uwazaj na słowa" Otóż to, wilku. Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal się Pawle co zgotowałeś swojej byłej żonie:-o No dalej.....założę się że nie powiesz nic.Nie myślże jesteś anonimowy.Jeśli nie odejdziesz z forum ,wróżę ci że pewnego pięknego dnia doczekasz się wezwania do sądu.I to ieod jednej ale kilku osób,jak nie kilkunastu! Powiem,lecz się za wczasu czego nie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś O Zolnierza Wykletych przypominam caly rok nie jednego dnia popytaj. Ta dyskusje planowalem juz w czesniej pod warunkiem ze odbedzie sie z szacunkiem bez chamskich wyzwisk chco mozemy miec poglady o 180 stopni. Bylem juz dzisiaj na cmentarzu wpalcilem kase na odnowe grorbow generalnie przez caly rok cos robie wkazdym towarzystwie inicjuje taka dyskusje jak ta ktora dzisiaj proponuje bo to zeby mezczyzni byli zdolni do walki z rosyjska okupacja ktora zaraz nadejdzie to jest prawdziwe dziedzictwo Zolnierzy Wykletych i najwiekszy Hold jaki mmozna im zlozyc. Moj Dziadek Zolnierz AK i Wyklety jak go pytalem dlaczegowalczyli jak juzbylo wiadomo ze sie nieuda mowil ze chcieli ratowac Hinor Polakow jako narodu nieugietego ktore zawsze podejmuje walke i wzorzec dla przyszlych pokolen zeby wiedzialy jak sie zachowac. Wiec daruj sobie te zlosliwosci i opowiedz co Ty konkretnie zrobiles dla upamietnienia Zolnierzy wykletych przez ten rok i odpowiedz co zrobisz jak przyjdzie nieuchronna Rosyjska okupacja zaraz jak padnie Ukraina ostatni bastion nasze j Wolnosci i Niepodleglosci bo Polska bedzie nastepna NATO nawet nie kiwnie palcem zeby nam pomoc . Zrobia dokladnie tyle ile robia dla Ukrainy:( A ile robia sam sie mozesz przekonac a Ukraina jak oddala bron atomowa dostala od USA i UK duzo mocniejsze gwarancje niz Polska ma w ramach NATO. A USA i UK to trzon sily bojowej NATO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede na Wspolnota Polska Nocy Kupaly juz wiecej rozmawial o tych smiesznych zarzutach be zadnycch dowodow. Macie Temat tam mozemy gadac skonczy sie ten moge zalozyc Jaki jest WILK_1946 i atm kazda ktoa ma cos do mnie i jest wstanie przedstawic jakikolwiek dowod bedzie sie mogla wypowidziec a Ja przedstawie swoja wersje sami ocenicie. WPNK ma zupelnie inne cele i nie bede sobie zaburzal tego tematu. Deklarowaliscie ze bedziecie go omijac szerokim lukiem i znowu jest to samo Trollujecie wytrzymaliscie jeden dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo ładnie W.;) Nawijaj sobie o Wyklętych, czy o czym tam chcesz, siedząc grzecznie i smęcąc do woli sam do siebie. Tylko nie kieruj się w stronę kobiet. A jak już się skierujesz, ale w pewym momencie zostanie ci przekazane zdecydowane "nie", to uświadom sobie, że "nie" znaczy "nie". Czyli to znaczy, że masz zrobić w tył zwrot i od/je/bać się na amen od tej, od której "nie" usłyszałeś. I wtedy wszystko będzie dobrze W., to naprawdę jest proste, rozrysuj sobie schemat, czy co tam chcesz, w każdym razie naucz się tego.🖐️ Dziewczyny, głowa do góry, czasem zwykły kundel wyda się przez chwilę wilkiem, ale to iluzja.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sprawdź sobie definicję "trollingu" W., w tej chwili jest ci przekazywane bardzo rzeczowe słowo mądrości, nie mające nic wspólnego z trollowaniem, którego nie pojmiesz ani na jotę, więc właściwie nie jest skierowane do ciebie, a raczej do kobiet, którym zrobiłeś psychiczną krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś się wystraszyłem, podczas liźnięcia zaczęły wylatywać kawałki kału, a gdy spojrzałem w górę moim oczom ukazały się owłosione jajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Zgodnie z polityką ero, którą rozumiem miałam tu nie pisać. Ale chcę poprzeć gościa. NIE tzn nie. Nie ważne co Ci obiecano tydzień temu, nie ważne, że któraś obiecała wpaść do bacoweczki, a się rozmyśla. Nie ważne, że ktoś chciał się z Tobą zaprzyjaźnić, a poznał Cię i się rozmyślil. NIE TO NIE! Wszelkie próby przełamania NIE naciskami i groźbami z twojej strony to już szantaż!! Dziękuję za uwagę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×