Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

vera wiem, ze nie do mnie :) znam cie juz ile lat???? eeeee... moze lepiej nie wspominac? a ta wizyta to taka jednorazowa czy bedziesz przybywac tu czesciej? (tu znaczy na ero rzecz jasna) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo sobie skonstruowac tak nicka, aby uniemozliwic podszywanie sie pod ciebie nieamebo. Skad kto na wiedziec, ze jakas vera istnieje aby ja weryfikowac i klikac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'widmo_ dziś .P.S.Ja sie szanuje kobieto.' a ktoś oprócz ciebie tak uważa, pajacu? jarasz się wilkiem, bo ten tępy kmiot spędza życie klikając ctrl c i ctrl v? to musisz być jeszcze większym odpadem z produkcji niż on. wracaj pod stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolf -ja wiem jak zachowac sie w parterze, a w realnej walce najczesciej nie dochodzi do parteru, tylko ten ktory pierwszy trafia wygrywa. Na ulicy nie mozna dopuscic do siebie typa, tylko z dystansu garda wysoko, sierpy, lokcie, kolana. A najskuteczniejsza jest bania na twarz i dobicie bo zawsze trzeba skonczycz oponenta. Daleki bylbym na ulicy aby popisywac sie jakimis efektownymi chwytami, czy dzwigniami, bo na to nie ma czasu. Wygoogluj sobie na youtube ustawki kibolskie. Oni swietnie sie n*******laja i tak wyglada walka nieczysta na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21 czyzby zabolaly cie moje slowa i kogo interesuje co ty belkoczesz podnoszac sobie samoocene. To twoj problem, nie moj jak sobie nie radzisz w zyciu i pozniej na forum wylewasz zale.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk chce na ulicy walczyc w parterze hahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolf -widzialem juz jak karateka wielki popisujacy sie polobrotami wylapal od dresa z bani na nos i padl nieprzytomny. Widzialem jak jeden gonil dwoch wiekszych od siebie i pozniej ich kopal. Widzialem jak gosc o wzroscie 170 z haczykiem zlozyl jak scyzora i masakrowal ideal kobiet 190cm. Walka to ostatecznosc i bardzo wazne jest aby strach, stres nas nie sparalizowal jak przychodzi do konfrontacji, a poznie to juz ulamki sekund. Powiem Ci ze jak ktos nie bil sie realnie, a jego umiejetnosci sa tylko z treningow gdzie ciosy sa markowane, to zbierze oklep od pierwszego zaprawionego w bojach menela. Z pijanym bardzo ciezko sie bic, bo zadaje ciosy z dziwnych pozycji i bardzo nieczysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
Wróci sierściuch i się zacznie. Żony już nie szuka? Znalazł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Veeera!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie jeszcze mam do Ciebie Wolf, a mianowicie jakbys sie zachowal w sytuacji gdyby szedl na Ciebie dres uzbrojony w kose ktora trzyma w UCHWYCIE SZERMIERCZYM i dzga. Nie ma skutecznej obrony na takie cos. Ale Ty wspominales o wojskowych systemach walki i moze oni cos wymyslili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo Polecam ogladniecie walk Mameda Khalidowa czy generalnie MMA zobaczysz jak koncza zawodnicy ktorzy maja tylko dobra stojke. To sa naprawde bardzo szybkie akcje. Jeden atak na nogo obalenie i caly boks okazuje sie bezuzyteczny podobnie jak cala stojka. A MMA jesli chodzi o walki sportowe jest najbardziej zblizone do realnej walki. Sam wiesz ze kazdy kto ma pojecie o boksie jak bedziesz chcial poczestowac go z bani znokautuje cie. Pociagniecie z glowki to tylko jak po drugiej stronie masz zupelnie zielonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
A nie mówiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowa o walce ulicznej a ten imbecyl z Khalidovem wyjezdza,rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kiego uja lazisz i srasz zazdrosnico po tematach? Chcesz zeby wilk i koke cie we dwojke zerzneli ostro od tyłu? Bez pytania o zgode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
Nie. Chcę być siódma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@widmo Jest wiele sposobow zabicia golymi rekami atakajucego cie z nozem. Oczywiscie wszystko zalezy od tego ile on umie bo nie noz jest grozny ale reka czlowieka ktora nim wlada:) Ale lepiej nie ryzykowac wystarczy zwykly kawalek grubszego patyka i jak facet nie potrafi rzucac nozem jest bez szans zostanie zmasakrowany zwklym kijem znalezionym przy drodze. Ja najbardziej lubie jak to Goral walczyc tym:) http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Taki sprzet plus to: http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg To ulubiony zestaw do walki Gorali na calym swiecie od tysiecy juz lat:) Tanie to nie tak jak miecz i daje mnostwo mozliwosci:) Sam fakt ze do dzisiaj uzywane w elitarnych silach specjalnych mowi samo za siebie:) Kazda amunicja sie kiedys konczy a to jest ciche nigdy sie nie konczy ma wiele zastosowan i naprawde smiertelnie niebezpieczne w rekach kogos kto potrafi sie tym poslugiwac a jak mawiaja Goral z takim Toporkem to sie rodzi:) To oczywiscie sprzet z USA bardzo wytrzymaly poreczny leciutki. Jeden cios takim Toporkiem konczy wszelkie dyskusje na tym swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani ,ale Wy macie zdrowie i wolnego czasu:-D.Cały czas w kółko to samo :-).Wytrwali wszyscy .....:-).Emeryci, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo A sposob walki zawsze dobierasz do przeciwnika jak masz 2 metrowego koksa trzeba zlamac kolano na dzien dobry. Wtedy juz kleczy i jest na Twojej lasce:) Ale tak jak mowisz walki najlepiej unikac tak dlugo jak sie da. Ale jak sie nie da i zycie rodziny zagrozone atakujesz tak zeby zabic nie warto bawic sie wtedy w obezwladnianie bo ryzykujesz zyciem swojej rodziny i swoim. Smierc jest zawsze najpewniejszym sposobem eliminacji zagrozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wystarczy miec patyk i przeciwnik z nozem przestaje byc grozny. Co ty cpasz czlowieku? Dlaczego siedzisz calymi dniami na kafeteri a nie sluzysz w jednostkach specjalnych?GROM to powinien sie zabijac o ciebie,juz nie mowiac o "Fokach", taki kozak sie marnuje na forum erotycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
Ych, Wilk elektrycny mordulec :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×