Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powróżę

Polecane posty

Gość wanda3333
dziękuję bardzo za "dobre słowa". Dokładnie tak jest, sama muszę szukać jakichś rozwiązań bo mam wrażenie, że lekarze mnie olewają, a jak tak dalej pójdzie to skończę na stole operacyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina88
Paulina, strzelec. Jestem rozwiedziona od roku , pznalam chłopaka i ale cos się popsulo zastanawiam się co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina koziorozec Czy bedzie cos ze znajomosci z Mateuszem? Czemu urwal Kontakt ? Podobam mu sie? Napisz prosze cos wiecej o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami zobaczycie zło które przez tarota do Was dotrze.dzisiaj w nocy nawet się o tym przekonacie.Słodkich snów biznesmenko wróżko i jej klienci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sylwia skorpion co mnie czeka w niedalekiej przyszłości? x W uczuciach może coś ruszyc,raczej z inicjatywy faceta. Wydaje mi się że komuś się podobasz,jestes jego "Gwiazda". Możesz też zywic nadzieje na powrót kogoś, z kim nie masz kontaktu. Praca - Stabilizacja finansowa,wrecz pomnozenie majatku,jezeli szukasz pracy to ją dostaniesz, jeśli masz to też bedzie dobrze.Pokazuje się mieczowa para, czy jakis mezczyzna nie jest tam na Ciebie ciety? Mozesz byc troche rozmarzona ogolnie. Wazne wydarzenie na najblizszy czas-powrót kogoś,ponadto zaznacza mi się jakaś średnio przychylna kobieta z otoczenia (może byc rozwodka lub wdowa).Pozdrawiam i prosze o weryfikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko mozna jeszcze pisac, czy watek jest juz zamkniety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna pisac :) odpowiem na pewno, bede do 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonila
monika 06.02.1992 wodnik czy moj maz zdradzil mnie zdradza lub zdradzi?czy jest w jego zyciu jakas kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfhjxtjjj
. Czy ułozy mi sie zwiazek z obcokrajowcem,poznałam go w pracy nie mielismy kontaktu jakis czas ale próbuje naprawic wszystko czy sie uda? joanna 05.04.1993 kochana ponawiam swoj post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, znak zodiaku rak, numerologiczna 9. Chcialabym sie dowiedziec co czeka mnie w najblizszym czasie w sferze zawodowej/finansowej. Obecnie jestem w martwym punkcie. Wrozbe zweryfikuje. Z gory bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia skorpion-właśnie szukam pracy wiec cos w tym jest.srednio przychylna kobieta wdowa-od razu przyszla mi na myśl matka mojego partnera.co do uczuć okaże sie ale masz racje ze z inicjatywy partnera bo mysle ze ja co mogłam to zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrozterka
Ewelina -rak:czy co widzisz w mojej niedalekiej przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia skorpion-jestem troche rozmarzona ostatnio prawda:)i jest ktos za granica z kim nie mam kontaktu i mam nadzieję ze to się zmieni.a co do ciętego mężczyzny to tylko mój partner przychodzi mi na myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzena Ryby-sfera uczuciowa i praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dorota-lew. Kiedy i gdzie poznam miłość swojego życia? x Czasu raczej nie określam,ale ogólnie karty same pokazały, że znajdziesz wtedy kiedy sama będziesz naprawdę chciała... Wyszlas w krolowej bulaw a to oznacza ze potrzebujesz milosci, chcesz kochac i byc kochana. Jestes atrakcyjna i podobasz sie mezczyznom wiec nie powinnas miec problemu ze znalezieniem tego jedynego.Może to być już zaraz, wiosna lub lato,ale tak jak mówię karty słabo precyzują czas. Miejsca dziwne mi tu wyszły nieco ;) Mogą to być jakieś miejsca które w których nie ma zasięgu, opustoszale, mogą tam być ruiny jakiś budynków, ewentualnie gabinet akupunktury . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna 11.05.75 czy z panem 9.09.70 ułożenie sobie życie-) ukłony za wrozbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena - rak. Jestem na wymianie studenckiej. Czy znajdę sobie tutaj miłość - długotrwałą, przelotną, jakąkolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hjhguyvbhj dziś Joanna, Baran. Cierpie z milosci on nie wie ze ja go kocham ale mam zamiar to wyznac tylko czy warto jest to obcokrajowiec poznalam go w pracy gośćfhjxtjjj dziś . Czy ułozy mi sie zwiazek z obcokrajowcem,poznałam go w pracy nie mielismy kontaktu jakis czas ale próbuje naprawic wszystko czy sie uda? joanna 05.04.1993 kochana ponawiam swoj post Widać, że troche się zamartwiasz tą sytuacją http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSSRawfeypQTQjT01plMV78vYLg9z5yggHoQutg0wPG_xsRdT3Lzg wyskoczyla mi ta karta, przebiły sie Twoje emocje choc pytalam o niego. Po ponownym rozlozeniu wychodzi mi on w karcie Cesarza-czy on jest zajety? Moze byc ale nie musi,dodatkowo jezeli chodzi o osobowosc to jest uparty i raczej nie przejmie inicjatywy..Dbaj o rownowage miedzy Wami. On moze byc zauroczony, wprowadzilas jakis powiew swiezosci w jego zycie, ale raczej tą znajomość traktuje w kategorii romansu, nie wygladaja mi te karty na cos powaznego,ale karty to tylko karty, nie sugeruj się nimi. Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wrozko, ze jeszcze jestes;-) Sama klade karty i wiem ile wymaga to energii. Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćefaewvcasre
ja bardzo emocjonalnie podeszlam do tego ale chce ci powiedziec ze korzystalam juz z porad roznych wrozek i kazda mowila to samo wiec moze wogole sobie odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena, rak .Czy znajdę męża w tym roku i czy zdam mature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaaaaaaaaaaaaaaqqq
jesli moge to chcialabym zapytac czy wogole jest mna jakis facet zainteresowany na powaznie mozee dostane jakas wskazowke gdzie szukac szczescia? joanna 05.04.1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonila
dziś monika 06.02.1992 wodnik czy moj maz zdradzil mnie zdradza lub zdradzi?czy jest w jego zyciu jakas kobieta? ponawiam prpsbe to wazne dla mnie blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanno wszystkie karty mowia ze jestes niestety nie urodziwa i kazdy ma cie w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko nie przejmuj sie, jak zwykle zaczely sie podszywy. Typowe na kafe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma wrozki :( przerazila ja ilosc wpisow ;-) Ehh szkoda, jakos nigdy nie moge sie zalapac na darmowa wrozbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeju przepraszam Was ale przysnelam ;) dziekuje za weryfikacje i czekam na te ktore jeszcze się nie pojawiły zaraz zabieram się za kolejne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;-) pisac nowe pytania czy trzymac sie kolejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozka robi nas w balona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ja tu siedze od 22. Wez nie rob sobie jaj, powiedz tak albo nie. Juz mnie bola oczy od tego patrzenia w to okno. Wrozysz, nie wrozysz. zdecyduj sie w koncu, spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×