Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powróżę

Polecane posty

Gość gośćmonila
i mojd ostatniw pytania czy ja go zdadze i czy bedziemy mieli drugie dziecko-rowne 4 pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj gość wczoraj Ela Lew czy mój partner mnie kocha? Kaplanka, Moc,5 pucharów, Król pucharów Tak,mysle ze jak najbardziej, czy Ty go przypadkiem nie podejrzewasz o zdrade? pozdrawiam tak,podejrzewałam go o zdradę, wczoraj się przyznał i dlatego zapytałam Cię czy on nadal mnie kocha. Nie wiem co teraz robić. Zostać bo jest szansa ze sie ułoży między nami czy odejść i zapomnieć? również pozdrawiam x Wydaje mi sie ze czujesz,jakbys byla uwieziona w tym zwiazku.Czy jestes od niego uzalezniona w jakis sposob? Na razie pokazuja sie klotnie,zle emocje po obydwu stronach. Jezeli macie slub to na odejsciu zyskasz finansowo. Jezeli nie odejdziesz to hmm wydaje mi sie ze stale bedziesz to rozpamietywała,a gdy nadarzy się okazja zechcesz mu utrzec nosa,zemscic sie. Moze do Ciebie powrocic jakis mezczyzna z przeszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćaaaaaaaaaaaaaaaaaaqqq 2015.02.23 jesli moge to chcialabym zapytac czy wogole jest mna jakis facet zainteresowany na powaznie mozee dostane jakas wskazowke gdzie szukac szczescia? joanna 05.04.1993 x Moze byc ktos zainteresowany ale raczej w tajemnicy, nie ujawni sie przed Toba.Moze byc melancholijny,nie stroniacy od uzywek,zamkniety w sobie i uległy. Wedlug kart tego jedynego mozesz spotkac dosc szybko , pokazala mi sie sytuacja w ktorej mozesz sie zgubic, zabladzic, badz w jakis sposob ten mezczyzna bedzie mogl Ci pomoc, bedziesz zmeczona, ujmie Cie swoim mestwem. Nie popadaj w stany depresyjne. :) pozdrawiam, wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonila
myślałam ze to z meza zdrada jako jedno sie licz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2015.02.23 Marta, znak zodiaku rak, numerologiczna 9. Chcialabym sie dowiedziec co czeka mnie w najblizszym czasie w sferze zawodowej/finansowej. Obecnie jestem w martwym punkcie. Wrozbe zweryfikuje. Z gory bardzo dziekuje. x Mozesz w zyciu kierowac sie bardziej uczuciami niz rozsadkiem a to jest niezbedne w przypadku finansow.Pojawilo sie ostrzeżenie przed zawieraniem spółek,nie ryzykuj gdyby pojawiła się jakas kusząco podejrzana oferta.W "razie czego" nie wstydz sie poradzic kogos doswiadczonego. Pokazuje mi się też przyjaciel z lat dziecięcych lub Twoje dziecko,ew.ktoś z rodziny(moze byc mlody) kto Ci pomoże w przypadku problemow finansowych. Obecnie mozesz zdobywac doswiadczenie,miec jakies male pieniadze. Udzielasz się może społecznie? Jeżeli czekaja Cie jakies sprawy urzedowe/sadowe to wszystko potoczy się pomyślnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dziekuje córkę Juz mam.a czy widzisz u mnie slub? x Tak widac świętowanie, pokazała się karta 8 mieczy, myślę, ze z niezaleznych od Was przyczyn może się ten slub troche opóźnić. W notatkach znalazłam takie znaczenie "8 Mieczy – małżeństwo „pod przymusem” np. nieplanowana ciąża, rodzice naciskają bo para długo chodzi, młodzi ludzie mieszkają razem i znów – naciski rodziców itp. Także chęć 'związania' się z kimś czy usidlenia, wyrwania z zamkniętego kręgu". Poki co, będą zaręczyny (partner moze miec juz pierscionek), lub już do nich doszło.Sam slub to kwestia okolo 2 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola waga. Dziękuję za wróżbę, jednak to czy się sprawdzi będe mogła dopiero za ok. 3 miesiące napisać. Póki co dodałam do ulubionych zeby pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1988
kamil 16.12.1988 czy zona mnie zdadzala i czy zdradzi a jak tak to z kim, i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamila
Kamila Byk, Czy będę miała dzieci?Co widać w najbliższej przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska 30.05.96 Mam pytanie, czy podobam się chłopakom, kiedy znajdę miłość, ale taka na zawsze i kiedy wyjdę za mąż? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużopytań
pozwolę sobie powtórzyć moje pytania ;) skorpion, Dorota... kiedy poznam swojego męża i jak sprawdzę, że to ten właściwy? kończę studia w tym roku (mgr), wracam w rodzinne strony z Lublina - jak potoczą się tam moje losy i czy to tam poznam swojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś super jeśli chodzi o weryfikację to piszesz samą prawdę :-D gratuluję talentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela Lew czy mój partner mnie kocha? Kaplanka, Moc,5 pucharów, Król pucharów Tak,mysle ze jak najbardziej, czy Ty go przypadkiem nie podejrzewasz o zdrade? pozdrawiam x tak,podejrzewałam go o zdradę, wczoraj się przyznał i dlatego zapytałam Cię czy on nadal mnie kocha. Nie wiem co teraz robić. Zostać bo jest szansa ze sie ułoży między nami czy odejść i zapomnieć? również pozdrawiam x Wydaje mi sie ze czujesz,jakbys byla uwieziona w tym zwiazku.Czy jestes od niego uzalezniona w jakis sposob? Na razie pokazuja sie klotnie,zle emocje po obydwu stronach. Jezeli macie slub to na odejsciu zyskasz finansowo. Jezeli nie odejdziesz to hmm wydaje mi sie ze stale bedziesz to rozpamietywała,a gdy nadarzy się okazja zechcesz mu utrzec nosa,zemscic sie. Moze do Ciebie powrocic jakis mezczyzna z przeszlosci. x mamy razem dziecko (6mies), mieszkamy razem, chcę odejść tylko dziecka mi żal, jest przywiązany do taty. Z tym mężczyzną z przeszłości tez masz racje :) Nie wiem jak to teraz będzie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ściemniasz wróżko gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrozterka
Ewelina rak-co widać w mojej najbliższej przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrycja, bliznieta. Wdoda od prawie roku. Prosze mi powiedziec jak wyglada moja przyszlosc i przyszlosc moich dzieci .... z gory serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość r
Wróżko ,ponawiam bo zostałam pominieta wczoraj. Renata,waga. Chciałam spytać jak potoczy się mój związek z Łukaszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja, bliźnięta. Dodam iż jestem wdowa od prawie roku. Moje pytanie dotyczy o to jak wygląda moja przyszłość i moich dzieci? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina ,strzelec . Rozwiedziona.... czekam trzeci dzień, bedze wdzieczna za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia, dziekuje za wrozbe (05:04) ;-) To co napisalas zgadza sie. Rowniez odnosnie mojego doswiadczenia. Bo jakis czas temu zdecydowalam sie na zmiane zawodu i obecnie robie podyplomowke. Nie udzielam sie spolecznie, ale moim marzeniem jest praca jako pedagog/doradzca zawodowy. Co do spraw urzedowych tez sie zgadza, bo czekam na wazna decyzje. Zatem bardzo sie ciesze, ze bedzie dla mnie pozytywna;.). Finase mam male, bo nie mam stalej pracy. Jeszcze raz bardzo dziekuje. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużopytań wczoraj pozwolę sobie powtórzyć moje pytania oczko.gif skorpion, Dorota... kiedy poznam swojego męża i jak sprawdzę, że to ten właściwy? kończę studia w tym roku (mgr), wracam w rodzinne strony z Lublina - jak potoczą się tam moje losy i czy to tam poznam swojego męża? Jak potocza sie losy po powrocie w rodzinne strony: Mysle ze nadejdą zmiany /na plus/ mozliwe, że zechcesz się dokształcić,np zapisac na jakis kurs i tam kogos poznasz. Kolo Ciebie ogolnie wyskoczylo duzo meskich postaci,pokazałas sie w karcie Gwiazda a więc jestes piekna kobieta.Bedziesz adorowana przez nich. Jeden z facetow moze byc Twoim rowiesnikiem (ew.kilka lat starszy) pozostali mezczyzni raczej starsi,okolo 40 r.z. Moga byc przy kasie.Jeden z nich moze byc niezlym czarusiem (prawdopodobnie ten mlodszy), bardzo pociągającym,uważaj żeby nie stracic głowy, bo mozliwe 3 miecze-zranienie. Zacznij od przyjazni,dobrego poznania zanim się związesz. Swojego meza poznasz po tym, że bedzie mial ciezszy okres w zyciu,bedzie przechodzil przez jakies zalamanie,mozliwe ze bedzie mial problemy finansowe-mimo to nadal bedzie potrafil dzielić się z innymi. Czasu nie okreslam,co pisalam juz kilka razy ale wylosowalam karte Rycerza Kijów wg internetu 22.11.-21.12. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj patrycja, bliznieta. Wdoda od prawie roku. Prosze mi powiedziec jak wyglada moja przyszlosc i przyszlosc moich dzieci .... z gory serdecznie dziekuje x Witaj,widze ze znajdziesz mezczyzne z ktorym bedziesz miala wspolne dziecko(u mnie na karcie jest Cesarzowa z brzuszkiem) bedziecie szczesliwi, mezczyzna bedzie kochajacy zarowno dla Ciebie jak i dzieci, bedzie się z nimi dogadywał. Moze pojawic się jakiś ex a nawet dwóch walczacych o Twoje wzgledy, wybierzesz trzeciego;) Finansowo takze nie bedziesz narzekac. Nie popadaj w stany depresyjne-wyskoczyla mi karta wisielca czyli apatia, stany depresyjne czy nawet uzywki.Wszystko sie ulozy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina88 2015.02.23 Paulina, strzelec. Jestem rozwiedziona od roku , pznalam chłopaka i ale cos się popsulo zastanawiam się co dalej. gość wczoraj Paulina ,strzelec . Rozwiedziona.... czekam trzeci dzień, bedze wdzieczna za odp. usmiech.gif x Pokazuje się jakaś tajemnica,niekoniecznie musi to być kobieta,ale chyba jest Ci ciezko w tym zwiazku...Partner moze byc troche egocentryczny,ew. niedojrzaly?Nie macie teraz cichych dni albo w ogole przechodzicie przez cos takiego? Unikanie siebie, nawet nieszczerosc w pewnych kwestiach widac.nie wiem co z tego się zgadza? Wydaje mi sie ,ze zwiazek moze chylic się ku upadkowi, na miejsce partnera moze wejsc inny mezczyzna okolo 30,moze po 30.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżę na bieżąco, ewentualnie osobom ktore ponawiaja wrozbe,bo wiem czekaja i nie trace swojego czasu na wrozby ktore pozostaja bez odzewu. Jezeli ktos ma ochote-zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna wodnik , jak sie potoczy moje zycie uczuciowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość r wczoraj Wróżko ,ponawiam bo zostałam pominieta wczoraj. Renata,waga. Chciałam spytać jak potoczy się mój związek z Łukaszem. x Witaj , czy zyjecie w zwiazku na odleglosc ? Jezeli nie to w przyszlosci tak moze byc. Pokazuje mi się jakas kobieta to moze byc jego przyjaciolka,on to chyba ukrywa. W przyszlosci tez widac Cesarzowa,na mojej karcie Cesarzowa jest w ciazy wiec podejrzewam ze mozecie miec wspolne dziecko.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2015.02.24 gość wczoraj Joanna wodnik jak sie potoczy moja sytuacja finansowa i uczuciowa ? x Jezeli chodzi o uczucia to ktos moze chciec odnowic z Toba kontakt. Nie przechodzisz teraz jakiegos zalamania? W finansach polepszenie, ale tez karta 7 mieczy moze wskazywac na nieuczciwie zdobyte pieniadze badz w druga strone, ktos moze Ciebie oszukac, badz czujna. Przepraszam za pominięcie, zaginęłas mi przez podwójny post tej drugiej Joasi oczko.gif Pozdrawiam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata ryby jak ulozy sie moje zycie uczuciowe ? Prosze o wrozbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×