Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powróżę

Polecane posty

Gość gość
A co za problem wejsc tutaj jutro i odczytac wrozbe? Ja tez trace swoj prywatny czas a wcale nie muszę tutaj być . Piszcie nowe, jesli ktos jest ze "starych" osob niech potwierdzi , to bede robic zalegle bo nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja spróbuje. Lena, rak. Co dalej z moimi finasami i czy kiedyś dostanę pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletnie nie wiem gdzie szukać tej pracy. Ciągle dostaję tylko odmowy. Ogólnie to jestem w tej chwili w bardzo złej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja spróbuje. Lena, rak. Co dalej z moimi finasami i czy kiedyś dostanę pracę. x Hm,piszesz ze nie masz kasy. Mi wychodzi Cesarzowa więc sądze, że na swoje sprawy masz, może ta kasa czasami wpasc wieksza czasami mniejsza... nieregularne dochody,tak bym powiedziala. Jezeli chodzi o znalezienie pracy to karty wskazuja na wieksza aktywnosc,rozszerzenie dzialan,bo moze byc tak ze np. "uparlas"sie na jedna strone z ogloszeniami i tylko tam zagladasz. Pochodz,popytaj. Jest szansa, ze pomoze Ci jakas osoba ktora Cie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję ;-). Ale ta cesarzowa to chyba pokazuje mój potencjał, nie wiem, bo ja w tej chwili jadę na ostatku. A pracy jak nie było tak nie ma. Ogólnie to jest bardzo żle. Nawet nie wiem za co zapłace czynsz w tym miesiacu....Ale dzięki śliczne i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze bardzo mi przykro. :( A pomysl moze czy nie masz kogos kto by mogl Ci pomoc, bo mi wyszedł Król kielichów, może to być bliski Ci mężczyzna czy w ogóle bliska osoba,która ma do Ciebie dobre nastawienie. Czasu raczej nie określę, ale niech będzie, wyciągnelam 8 mieczy i 7 buław. Może to być za okolo 7tygodni.Naprawde zaangazuj sie bardziej,to mozliwe,ze szybciej ta prace dostaniesz. Pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem jeszcze na 5 pytan i idę spać na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktos chetny? czekam jeszcze 7 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćJustyna wczoraj Justyna, byk. Jak ułoży się mój obecny związek, tzn jaka jest jego przyszłość? x Patrzac na karty pomyslalam: czy aby nie bedzie tak,ze bedziesz musiala dokonac wyboru.Papiez kontra Krol denarow, czyli facet zasadniczy moze nieco sztywny,kontra kasiasty,stabilny,moze byc troche sknerowaty... Moze to się stać przed slubem-Wasz zwiazek jest juz zalegalizowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj hmm, wiec tak, to prawda, ze dotad szalu w moim malzenstwie nie bylo (dlatego tez sie skonczylo). Nie wiem co masz na mysli piszac o problemach z ojcem. Raczej bylam z nim zzyta. To fakt, chcialabym poznac kogos na serio, ale tez nie mam cisnienia. Co masz na mysli piszac, ze powinnam uczyc sie ludzi? Bardzo Ci dziekuje za poswiecony czas usmiech.gif x Nie bylam pewnie dlatego napisalam względnie.. Nie robilam wiekszych rozkladow a z jednej karty ciezko o trafna intepretację. Mialam na mysli, zeby wyciagac wnioski z relacji, trochę starac sie zmienic schemat relacji jezeli cos tam kuleje, nie bac się rozczarowan, poznawac ludzi, zbudowac dobry fundament, postawic na wyzsze wartosci. Nie obraz się na mnie, w tym momencie trochę strzelam, bo nie wiem jak to u Ciebie wygląda. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna wodnik , czy moge poprosic o wrozbe bylam przed Justyna , ale jakos mnie pominelas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Krzysiek ( Byk ) co mnie czeka w przyszlosci w sferze zawodowej i uczuciowej ? x W przyszlosci? Sprawdzilam Twoja aure w najblizszym czasie. Pokazuje mi się jakaś kobieta w typie Królowej buław, to może być kochanka,często młodsza, może Was polaczyc fizycznosc. To moze byc troche burzliwy zwiazek, jakies klotnie a nawet zdrady czy plotki, kojarzysz kogos takiego? 8 denarow moze wskazywac na szkołę lub pracę. Ewentualnie chec zbudowania zwiazku,jeżeli oczekujesz stałego związku to jeszcze trochę czasu minie. A co do pracy- czy jezdzisz w jakies delegacj***adz w ogole dojezdzasz do pracy?Widze dostatek,ale tez dosyc ciezka prace. Mozesz miec wymagajacego szefa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Joanna wodnik jak sie potoczy moja sytuacja finansowa i uczuciowa ? x Jezeli chodzi o uczucia to ktos moze chciec odnowic z Toba kontakt. Nie przechodzisz teraz jakiegos zalamania? W finansach polepszenie, ale tez karta 7 mieczy moze wskazywac na nieuczciwie zdobyte pieniadze badz w druga strone, ktos moze Ciebie oszukac, badz czujna. Przepraszam za pominięcie, zaginęłas mi przez podwójny post tej drugiej Joasi ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Paulina 26.12.1988 Czy vwdzie cos ze znajomosci z Mateuszem? Czemu urwal Kontakt? Podobam mi sie ? Napisz Prosze cos wiecej o nas x Hmm Paula pisalam na poprzednim temacie ze podobasz mu się i obecnie mozecie miec "separacje". To typ czlowieka ktory nie lubi miec zobowiazan wiec w gre jedynie moze wchodzic wolny zwiazek. Dlaczego urwal się Wam kontakt-nie wiem czy się pokłociliscie czy co, ale jedna osoba jest uparta a druga boi się nawiązać kontakt. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie jezeli chodzi o prace , a o kochanke?, no coz raczej nie wchodzi to w gre, jestem szczesliwie zakochany od lat w jednej i tej samej kobiecie - mojej zonie :) Dziekuje za wrozbe Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Krysia 20:56 Jeśli chodzi o rozczarowanie to się zgadza, niedawno rozstalam się z partnerem po długoletnim związku, był to dość burzliwy związek więc trauma też się zgadza. Dziękuję twoja wróżba mnie podniosła na duchu usmiech.gif x Dziekuj****adz dobrej mysli :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wrobe , owszem przechodzilam zalamanie , przez kogos z przeszlosci , ale jest to juz poza mna . Kurcze juz tyle razy bylam oszukana , mam nadzieje , ze tym razem sie nie dam , rowniez pozdrawiam Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Natalia, panna Czy zdam egzamin poprawkowy na studiach który mam w środę? x Tak naprawdę wszystko w Twoich rękach, wypadly az 2 karty mowiac o tym, ze to zalezy od Ciebie. Dodatkowa karta Glupca moze pokazywac zbyt lekkie podejscie do tematu, albo po prostu zdenerwowanie. Troche nie podoba mi sie 8 pucharów i 3 buław w tym rozkładzie. Nie pozwól by rządziły Toba emocje , idź z nastawieniem że zdasz. :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychodelirium,moze sama sprobuj. Tyle osob by kłamało? :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz zauwazylam podszywa,nie wiem jak tutaj mozna zalozyc konto?? chyba stara sie robie:p i slepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek, a więc ten zestaw ktory mi wypadł mogl oznaczac jakas mloda kobiete, uwazaj zeby Cie zadna nie zauroczyla, bo pokazala sie ogromna fascynacja. Mozliwe ze do niczego nie dojdzie ale plotki szybko się rozprzestrzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa. baran- co z nami dalej będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ola, waga Czy sprawa z pewnym panem jest już definitywnie zakończona? Jeśli nie, to w takim razie czego mogę się spodziewać. A jeśli tak to czy widać jakąś nową znajmosc. Nie pytałabym o to ale ta sprawa jakoś nie chce ze mnie wyjść :/ x Moga byc miedzy Wami jakies napiete stosunki, jakbys cos przeczuwala. Moze wyplynac jakas sprawa ktora uwazalas za zakonczona.Zapytalam jak beda wygladaly uczucia do 3 miesiecy.Pokazalo mi sie 2 mezczyzn. Paz buław i Krol denarow. Ten drugi bedzie starszy, kasiasty, ten mlodszy raczej finansowo slabo,ale bedzie mial fajna osobowosc. Poczujesz się doceniona,adorowana, odczujesz dużą przyjemność ze spotkan i..namietnosc;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ela Lew czy mój partner mnie kocha? Kaplanka, Moc,5 pucharów, Król pucharów Tak,mysle ze jak najbardziej, czy Ty go przypadkiem nie podejrzewasz o zdrade? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Sylwia skorpion jestem nieszczęśliwa w związku nie wiem czy kocham jeszcze partnera on mnie chyba tak ale czuje się samotna.co dalej będzie? x Tak, on Ciebie kocha, w Tobie cos peklo choc nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe. Na przyszlosc pokazal się Pustelnik,w moim odczuciu to rozejscie się dróg, w najlepszym wypadku zamykanie się w sobie, swoim swiecie. Jezeli pojawiaja sie nieporozumienia to warto je wyjasnic od razu,nie unikac rozmow.Trzeba bedzie zawalczyc o ten zwiazek. Moze się pojawić jakis impuls ktory Was ku tej walce popchnie,bo w pewnym momencie moze pojawic się rezygnacja, a nawet unikanie siebie. Zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończę, możecie wpisywać się na nowo, nadrobię wieczorem i w najbliższych dniach. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppl
Ola, rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonila
dziś monika 06.02.1992 wodnik czy moj maz zdradzil mnie zdradza lub zdradzi?czy jest w jego zyciu jakas kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilona lew.jak potoczą się moje losy miłosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×