Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powróżę

Polecane posty

Gość gość
Dzięki jeszcze raz;-) To ja z 2:48. Z tym królem kieli to się zgadza, to ktoś z rodziny ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ela Lew czy mój partner mnie kocha? Kaplanka, Moc,5 pucharów, Król pucharów Tak,mysle ze jak najbardziej, czy Ty go przypadkiem nie podejrzewasz o zdrade? pozdrawiam tak,podejrzewałam go o zdradę, wczoraj się przyznał i dlatego zapytałam Cię czy on nadal mnie kocha. Nie wiem co teraz robić. Zostać bo jest szansa ze sie ułoży między nami czy odejść i zapomnieć? również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manfred baran bylem na pierwszej stronie i wrozkamnei zingnorowala, co w uczuciach i z moja kariera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Psychodelirium,moze sama sprobuj. Tyle osob by kłamało?" Oni nie kłamią, ale każdy może sobie coś dopasować do tego, co mówią te wróżby. Każdy ma w życiu osoby z przeszłości, przebyte rozczarowania, wrogów, przychylnie nastawionych ludzi itd. Albo wróżba typu: będzie tak, albo tak, to też mi wróżba. Jak widać średnio połowa tych rzeczy się ludziom zgadza, a z każdej takiej wróżby przynajmniej część może sobie każdy do siebie dopasować sytuacyjnie, więc dla mnie to jest zwykłe zgadywanie. Tarot może mieć jakąś moc, ale uważam, że nie działa to w ten sposób, tu nawet nie ma właściwego przepływu energii i kontaktu z konkretną osobą, nie wspominając o tendencyjności - z tego, co mi wiadomo, taka energia może się nie udzielić, jeżeli osoba chcąca z niej czerpać jest nastawiona nieufnie. A w temacie jest prośba o weryfikację, która już sama w sobie prowokuje pewną nieufność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychoidelirium Ameryki nie odkrylas;-) Bez przesady, kazdy zdaje sobie z tego sprawe. I kazdy wie, ze nalezy tego typu wrozby brac z przymrozeniem oka. A wrozka jest ok, nikomu nie meci w glowie, nie podaje zbyt negatywnych prognoz. Dzieki temu wszystko jest ogolne i jest mila odskocznia od codziennosci. Wrozko nie daj sie ;-) My w ciebie wierzymi. A wszelkim niedowiarkom i manipulatorom mowimy dziekuje i zapraszamy na inny watek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manfred baran - byles na pierwszej stronie, ale nie zadales pytania. Dlatego czekaj teraz na swoja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgośćk
Kamila Byk, Chcę zapytać,czy i ile będę miała dzieci ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużopytań
skorpion, Dorota... kiedy poznam swojego męża i jak sprawdzę, że to ten właściwy? kończę studia w tym roku (mgr), wracam w rodzinne strony z Lublina - jak potoczą się tam moje losy i czy to tam poznam swojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilakkkk
Kamila Byk, czy będę miała dziecko? czy wszystko będzie dobrze? czy wszystkie moje sprawy pomyślnie się ułożą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppl
Jestem Ola, rak z postu dodanego o 05:21, nie zadalam pytania w tamtym poscie wiec zrobie to teraz. Jak u mnie w milosci? Kiedy znajde wkoncu kogoś wlasciwego czy może juz poznalam?Czy bede miala dobrą prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina, Panna Ostatnio nie wyszlo mi z jednym chlopakiem. pytanie czy jest jeszcze jakas szansa, ze go spotkam, ze bedziemy razem? jak nie to czy poznam kogos nowego w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Tzn, że pojawi się ktoś drugi i będę musiała wybrać między dwoma panami, o to chodzi? Nie, dopiero planujemy ślub cywilny na początek kwietnia. Narzeczony w sumie jest osobą humorzastą,, infantylną, chociaż bardzo nerwową. To raczej ja jestem bardziej zasadnicza i mocniej stąpam po ziemi :) Aczkolwiek pieniędzy wiecznie mu brakuje :P gośćJustyna wczoraj Justyna, byk. Jak ułoży się mój obecny związek, tzn jaka jest jego przyszłość? x Patrzac na karty pomyslalam: czy aby nie bedzie tak,ze bedziesz musiala dokonac wyboru.Papiez kontra Krol denarow, czyli facet zasadniczy moze nieco sztywny,kontra kasiasty,stabilny,moze byc troche sknerowaty... Moze to się stać przed slubem-Wasz zwiazek jest juz zalegalizowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super wrozko wrocila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonila
dziś monika 06.02.1992 wodnik czy moj maz zdradzil mnie zdradza lub zdradzi?czy jest w jego zyciu jakas kobieta?wrozko 4raz ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna
noz k***a mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to was naiwniacy wyrocznia zrovila w huja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia Koziorożec -Co z moim związkiem -Kiedy zajde w ciąże -Co z moim zdrowiem i finansami. Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość r
Renata,waga. Chciałam spytać jak potoczy się mój związek z Łukaszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozka sie na nas obrazila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos jest,to mogę powróżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za weryfikacje, nie bede kazdemu z osobna odpisywac bo niestety nie mam tyle czasu, weryfikacje sa mi potrzebne,dzieki nim nabieram doswiadczenia.Nastepnym razem wiem co dane polaczenie moze oznaczac itp duzo mi to daje . I tak jak juz pisalam nie proscie o wrozby po kilka razy na to samo pytanie, bo mieszacie sobie w energii,nie mowi się tego ot tak... A widze ze i tak macie to gdzies :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria waga. Ile będę miala dzieci.czy kupimy dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to moze byc chlopiec(lub bliznieta plci meskiej). Raczej nie w najblizszym czasie.Niewykluczone,ze bedziecie sie starali i nic, a kiedy sobie odpuscicie -dziecko się pojawi, będzie taką upragnioną wpadką ;). Co do domu mysle ze moze byc taka mozliwosc, ale taka przestroga nie robcie tego zbyt pochopnie, wszystko sprawdzcie,wszystkiego dopilnujcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonila
wrozko koedy mi odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje córkę Juz mam.a czy widzisz u mnie slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qester
a ja bym chciał zapytac czy wypali mi dzis jakis cyberek:) skorpion jak cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćmonila wczoraj dziś monika 06.02.1992 wodnik czy moj maz zdradzil mnie zdradza lub zdradzi?czy jest w jego zyciu jakas kobieta?wrozko 4raz ponawiam x Nie sadze zeby Cie zdradzał, mogło tak byc że na początku znajomości lawirował miedzy Toba a inna, nie wiedzial na kogo się zdecydować, ale to nie była zdrada. Ogolnie pokazuje sie jako czlowiek ktory moze byc troche kaprysny i nielojalny, czasami moze robic glupie dowc**y, nielojalny w tym sensie ze lubi sobie z kims popisac (raczej bez spotkan) moze poflirtowac ale nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonila
a co o nnie mysli i jak mija stytuacja finsnsiwa sie rozwiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę, zadawajcie pytania od razu, nie lubię stawiac kart a potem wracac do kogos bo znowu ma pytanie...od razu w pierwszej prosbie piszcie wszystko czego chcecie się dowiedziec. Tzn jakis limit pytan tez musi byc bo nie mam tyle czasu zeby kazdemu za darmo odpowiadac przez kilka godzin,wiec powiedzmy 3,4 pytania to max . Teraz odpowiem na zaległą prosbe Ewy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×