Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powróżę

Polecane posty

Gość kamil1988
ponawiam wrozbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj aska 30. 05.96 (bliźnięta) z wczoraj o 12.04 Ponawiam prośbę o wróżbe dla mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość r
Wróżko,dziękuję Ci za wróżbe. Niestety masz rację,jest to związek na odległość. On niestety jest związany z inną,a ja też niestety. Dlatego chciałam wiedzieć czy istnieje jakaś przyszłość dla nas,czy lepiej to skończyć.Gdybyś jeszcze odpowiedziała mi na to pytanie...Proszę!!! Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużopytań
dziękuję za wróżbę, Asiu :) owszem jest jeden z kolegów na roku, co chętnie by się ze mną umówił, ale ja z nim niezbyt, bo jak go trafnie określiłaś jest czarusiem :) panowie po 40 to może wykładowcy płci męskiej są... ale przeważnie żonaci ew. księża a pozostali koledzy z roku są albo w moim wieku (większość) lub rok-dwa starsi... czasem 3, 4, 5 ale to najrzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko,jestes? monika,lew,jak moje zdrowie i zwiazek?on marcin,rak-jak u niego bedzie z praca? prosze,napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie. Karolina panna. Czy poznam jakiegos nowego faceta w najblizszym czasie, czy moze jeszcze spotkam tego chlopaka, z ktorym mi ostatnio nie wyszlo? Bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MARTA-WODNIK czy powinnam w imieniu córki przyjąć spadek? Jak będzie wyglądać sytuacja z moim zdrowiem? PROSZE O ODPOWIEDZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamila
Wróżko,ja również ponawiam pytanie(dwa dni wcześniej). Kamila Byk ( 27.04.1985) Czy będę miała dzieci? Czy wszystko pomyślnie się ułoży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina88
Tak, zgadza się . Właściwie już nasz kontakt się urwał, z dnia na dzien. Zwyczajnie nie przyjechał na spotkanie i koniec. Parę dni przed umówionym spotkaniem zmienił się i wyczuwałam ze nie ma ochoty już na "znajomość" ale oczekiwałam ze to usłyszę od niego w normalny sposób. A co do "tajemnicy" , podejrzewam ze jest ktoś inny, i tez wydaje mi się ze ma problem z praca... Dziękuje aż poświęcony czas :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika - Waga, Robert - Skorpion, czy to ma sens, czy mamy przed sobą przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość r wczoraj Wróżko,dziękuję Ci za wróżbe. Niestety masz rację,jest to związek na odległość. On niestety jest związany z inną,a ja też niestety. Dlatego chciałam wiedzieć czy istnieje jakaś przyszłość dla nas,czy lepiej to skończyć.Gdybyś jeszcze odpowiedziała mi na to pytanie...Proszę!!! Renata x dziekuje za weryfikacje. a wiesz,ze stawiajac karty pomyslalam, ze to wlasnie inna zajdzie w ciaze i tyle bedzie z Waszej znajomosci? ale nie bylam pewna dlatego nie chcialam straszyc. Wieczorem będę na chwilę, powrózę Tobie i paru innym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana proszę o odp na pyt z Wczoraj 22.36 Marta wodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wróżbę. Iwona, koziorożec. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość r
Dziękuję Wróżko,że się odezwałaś. Jest to dla mnie trudna sytuacja sama już nie wiem co Nas łączy? Nie jest to typowy romans,dlatego nie wiem czego mogę się spodziewać. Jesli mogłabyś powiedzieć coś więcej byłabym bardzo wdzięczna,a ja obiecuję,że odpowiem czy się sprawdza Twoja wróżba. Renata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska 30. 05.96 Czy podobam się chłopakom, kiedy poznam kogos, i kiedy wyjdę za mąż? Przypominam pytanie bo juz 2 dni czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda bliźnięta czy mój mąż mnie zdradza? On mirosław ryby. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1988
kamil ponawiam prosbe o wrozbe jest na 5 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria 10.02.1996 co mnie czeka w najblizszym czasie czy znajde prace jak potoczy sie moj zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dam rady dzisiaj niestety -jestem tak zmeczona,ze energetyki nie pomagaja, nie ma sensu wrozyc w takim stanie bede jutro na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość r
Asiu,gdzie jesteś czekam niecierpliwie. Jakby udało Ci się powiedzieć coś o jego uczuciach do mnie? Chciałabym też wiedzieć co dalej z nami i co jeszcze mnie czeka w życiu!! Bardzo czekam na wróżbę!!!! Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość r
Wróżko,gdzie jesteś ????? Czekam na Ciebie!!! Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodziona kobieta byk 54 lat.Co mnie czeka w przyszłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weronika koziorożec, ile będę mieć dzieci i kiedy ? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość r
Wróżko jesteś??? Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko czekamy wiktoria 1996 wodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka wrozka?? Sciemniara dla naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty gosciu wyzej jestes debilem jakich malo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha... Rozkrecaj się dalej ciemnoto ktora wierzy w brednie, pewnie nie zaczynasz dnia od horoskopu haha...ale mam ubaw do konca dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes ciemnotą, w tym momencie zrobilas/es z siebie idiote, ciesz sie ze jestes anonimkiem :D bo ludzie by sie usmiali chyba ze obracasz sie w podobnym sobie kregu :):) jak nie wiesz na czym polega wrozenie.czy cokolwiek innego to sie nie udzielaj.wiem o czym mowie bo duchowo jestem rozwinieta jak malo kto, wrozeniem tez sie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym kto z was zaproponowal cos w zamian ? myslicie ze to tylko rozlozenie kart ? nie moi drodzy to pobiera mnostwo energii ktora mozna produktywniej wykorzystac nie mowiac o zmarnowanym czasie. jeszcze nie widzialam zeby na ktoryms topiku padlo pytanie na powaznie Jak mogę się odwdzięczyć,co chcesz w zamian. p********e polactwo robactwo,napominac jak dzieci ktore sa madrzejsze od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×