Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TEŚCIOWA MA W D.... MOJĄ CIĄŻĘ

Polecane posty

Gość gość
16:59 czyli uważasz, że dawanie prezentów świadczy o uznawaniu danej osoby za taką której trzeba pomagać ja myślałam, że dawanie prezentów świadczy o sympatii i chęci sprawienia przyjemności nie słyszałam bardziej durnego i pokrętnego usprawiedliwienia tego,że nic nie dostaję a wg ciebie, nic nie dostaję, bo uznają mnie za samowystarczalną i nie mają śmiałości dawać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko dostanie upominek na chrzest i co powiesz?? Nieee nieee chcę tego bo jestem samowystarczalna? W łóżku chyba też :D :D :D Dostać coś a ciągnać kasę to jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tu o ciągnięciu kasy nie pisał tylko o braku zainteresowania ze str. tesciowych ale dobrze, ja tez sie nia nie zainteresuje, jak będzie miała 80 lat, niech sobie sama okna myje czy pampesy zmienia albo niech jej ksiądz pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie są rodzice dla dzieci taka na starość będzie laurka. Teściowej też podziękuję :P jak nikt jej nie poda szklanki z wodą :) Oko za oko. Olewa mnie to z jakiej paki mam jej na starość pomagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty od tesciowej to się odwal,ona ma w duuupie twoja szklankę z wodą.Od opieki jesli bedzie oczywiście tego potrzebować jest jej syn,zrozumiano owieczko???? pewnie nie bo ty nie nadążasz z cywilizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wyprawka nie jest prezentem! to jest wyręczanie rodziców którzy powinni być przygotowani na jej zakup.Prezentem może być komplet ubranek,spiworek etc.pojedyńcze rzeczy. Prezentem sprawiasz przyjemnośc osobie obdarowywanej a ty masz dziecko w łoniei nazywasz te zakupy prezentami,pytam dla kogo? skoro dziecka jeszcze nie ma,tak to jest wyręczanie mamusi.. I to nie chodzi o brak śmiałości a o to że to ja decyduję co bym chciała mieć dla dziecka i wiedzą że nie zaspokoją moich gustów i jestem samowystarczalna. Pytałam o słowo "odwietki" :):):) i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz matkę to wal o zainteresowanie i wsparcie.Tesciowa to nje matka i niczego wobec ciebie nie musi,jesli w ogole to wobec syna,bo to jej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tępej owieczki co czytać nie potrafi. Jak dzieci oleją mamusie to co wtedy? Wiadomo, synowe są aby im d**y podcierać skoro dzieci mają w d***e taką matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty się martw"niezbyt tęgi umyśle" o swoją matkę,a tesciowa to zostaw w spokoju. Nie wiadomo komu z brzegu,dzisiaj jestes jutro cie nie ma. Może też się zdarzyć ze two twoj mąz bedzie miał pretensje ze spedzasz czas ze swoja chorą matką i co zrobisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czepiłaś się tej :: odwietki:: to ci powiem,okreslenie rodem z wiochy,a kto inny może mieć takie myślenie jak nie wsiok. PREZYNTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możę ja coś powiem w tym chorym temacie,jestem pielęgniarką z dużym stażem i jak czytam wasz topik gdzie tak bardzo grozicie tym starszym już pewnie kobietom"podcieranie tyłka""szklanka wody" kto sie nimi zajmie,kto poda tą wodę kto podetrze tyłek .....etc to robi mi się słabo.Pracowałam pięc lat na Onkologii bo tyle psychicznie wytrzymałam ,pracuje piętro niżej co nie znaczy ze nie widze co się tam dzieje.Nie straszcie tych kobiet bo nie macie pojecia ile w waszym wieku leży tam pacjentek z chusteczkami na głowach. Często matki i tesciowe siedzą przy nich wppierają,przynosza soczki ,jedzenie i niańczą ich małe dzieci.Nie martwcie sie o tesciowe,radze sie zastanowić nad swoim postępowaniem i okazywaniem tej chorej złości.To wraca do człowieka,ile komu dasz tyle dostaniesz. No i cyt.z oddz.""śpieszcie się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"" Więcej skromności i pokory życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniareczko ciesz sie że masz pracę w dzisiejszych czasach, bo 20-30 lat temu nie siedziałaby rodzina nie karmiła i nie przewijała, tylko ty byś musiała zapitalać przy obłożnie chorych i to z basenem bo pampersów nie było przeczytałaś cały wątek? wcale nie jest chory a tesciowe kobiet wciąży nie są stare, tylko po 40 czy po 50!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Durna pało nie siedza żeby przewijać,siedza bo trzymają za rękę,wspierają i płacza razem z nimi,a pielęgniarki zapo....ja na onkologii jak male samochody.Chodzę do babci to wiem głupia krowo co sie tam dzieje.Jak sie tam znajdziesz to poczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak,jak tesciowa po 40,czy po 50 to w sam raz dla zdzir na słuzącą i bankomat na kartę bez PIN-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka kulturalna pielęgniarka, wyzywa od durnych pał i głupich krów, wstyd!!! nie dziwię się, ze ten zawód zszedł na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przepraszam,jakim prawem mnie Pani obraża????.Prosze czytać ze zrozumieniem tekst.Ja tam pracuję a nie jak ktoś nizej napisał ze chodzi bo swojej rodziny czy babci.SZOK. Teraz juz widze taki topik jakie osobistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się podpisuj kobieto, jak nie chcesz, by cię mylono ton wypowiedzi był taki sam, więc pomylić nietrudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś czyta myśląc to niczego nie pomyli. Na grzeczności nic się nie traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To wraca do człowieka,ile komu dasz tyle dostaniesz. " I właśnie o to chodzi, jeżeli teściowa bez powodu traktuje synową jak powietrze, to niech się później nie spodziewa opieki z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego trzeba wierzyc tylko tym co maja dostęp do internetu:) i mogą opluwać. a ci drudzy nie mogą się bronić:) skąd wiemy jaka jest prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:56 brawo! Nareszcie mądre słowo! Pani pielęgniarka pewnie ma super teściową i dlatego pisze o onkologii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tesciowa zakłada że synowa będzie jej opiekunką? ja jak zostanę tesciową to nie bede rozdawała kasy na lewo i prawo dla wnusiów tylko bede odkładać by pozniej miec pieniądze na ludzi ktorzy się mna zaopiekują i dokładnie co zrobię to oddam to co posiadam przepisujac notarialnie na osobe ktora bedzie sie mna opiekowac. I jest mi obojetne kto,czy opiekunka ,czy dom spokojnej starosci ale na pewno nie synowej,bo z jakiej racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle ze ta strzykawa tyko chciala wam otworzyc oczy ze tak samo bedziecie zdychac jak i wasze tesciowe a moze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja to samo zrobie,takiego h.... dostaną,a mam czym dzielić i juz sobie france ostrza zęby ale ni huu huu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:04 ale pokrętne myślenie-nie dam nic rodzinie, a za te pieniądze kupię sobie opiekę obcych i oddam im majątek czyli rodzina nie dostanie nic, a obcy 2 razy-najpierw odpłatność za opiekę, a potem majątek chore jest to jak bardzo nienawidzisz rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna babcia miała wysoką emeryture i za każdym razem to podkreślała jaką jest wielką panią była osobą z którą nie dało sie wytrzymać wiec rodzina utrzymywała z nią oschłe kontakty, ale babcia uważała, że to ona trzyma "pazerną" rodzinę na dystans i była z tego dumna wnuki dostawały od niej skarpety pod choinkę, za to rydzyk co miesiąc przelewy na kilka tys. i w testamencie cały majątek na radyjo myslicie, ze rydzyk wyprawił jej pogrzeb stype i postawił pomnik na cmentarzu??? nie, zrobiła to "pazerna" rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co ma decyzja podjeta przez własciciela dóbr do nienienawiści. Można kogoś lubić bądz nie lubić ale wybrać sobie na opiekuna kogo sie chce i niekoniecznie rodzinę bo z nimi najlepiej byc na zdjęciu. Wystarczy ogladać pr.p Jaworowicz. Obcy będą wiedzieć ze opiekują się pracując za pieniądze,. Synowa dokąd ich nie posiądzie w gotówce badz w spadku bedzie niuniać,a ja wezmie to oleje sikiem prostym. Zwykle i tak ci podopieczni kończa w szpitalach na długo terminalnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a po kija pomniki,jak szanuja cie za życia taki grób po śmierci.Pomnik nie jest dla zmarłego tylko dla ludzi i tych co to w Św.zmarłych zakladaja futra i kapelusze i leca z nareczem kwiatow i zniczy a za życia poniewierali matka,ojcem.Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W północno- wschodniej Polsce używa się określenia odwietki jako moment odwiedzin u matki i dziecka wtedy gdy przychodzą po raz pierwszy ciotki, koleżanki, kuzynki itd. Poza tym to, że się dostaje wyprawkę wcale nie jest wyręczaniem. Widocznie u ciebie w domu panuje zasada kończysz 18 lat i won z domu u nas jest inaczej swoje dziecko wspiera się na każdym etapie życia. Tylko ty tego nigdy nie zrozumiesz. Tak samo dzieci opiekują się starszymi. To jest wychowanie w rodzinie w której panują zasady i tradycje a nie w takiej która robi dzieci i czeka jak się ich pozbyć szybciej z domu. Jak szkoda, że jest coraz więcej rodzin, które żyją niby razem ale osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synowe niech zdychaja pod płotem maciory oblesne. Tylko daj, daj. P***y do roboty pójdą, rodzic bachory każdy chce. Ladacznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×