Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TEŚCIOWA MA W D.... MOJĄ CIĄŻĘ

Polecane posty

Gość gość
Moja teściowa interesowała sie gdy byłam w pierwszej ciąży.A z drugiej ciąży nie ucieszyla sie bo ona miała jedynaka wiec myślała ze my tez będziemy mieli 1 dziecko.Ani razu nie spytała jak sie czuje i co tam u lekarza,czy z dzieckiem ok.czy znam plec itd.Nic.Zupelnie jej nie poznawalam.Przy pierwszej ciąży skakala kolo mnie aż mi głupio bylo.Jak można sie tak zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w moich stronach,przychodza tylko na wyrazne zaproszenie. Dziadkowie po obu stronach nie kupują żadnych wyprawek,to nalezy do rodziców.Po porodzie zdarza sie jesli ma się zasobnych rodzicow ze dają pieniądze na wózek,ale zaznaczam jesli stoją mocno finansowo.Najczesciej dzieciaki dostają drobne upominki,sweterki,czapeczki, coś tam innego.moj synek dostał od mamy męża srebrną łyżeczkę i cudny kocyk,od moich rodziców dostał Polisę posagową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no popatrz ,popatrz,tak ci sie spodobało to skakanie? i co zmądrzała i przestała skakać to jest beee? widzisz jak to jest,jak można zepsuć człowieka,ty myślałas ze sobie będziesz tak rodzić i rodzić i bedziesz miała darmowego skoczka.Przeliczyłas się,więcej nie rozkladaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widac ze u was cywilizacja jest o krok do tyłu. W innych regionach nie ma domow wielopokoleniowych,młodzi koncza studia i zostaja w miescie szukajac pracy.Czesto nie wracaja do domów,bo musieliby byc na utrzymaniu rodziców,wiec i z opieka jest pozniej problem.I to wcale nie znaczy ze ktos ich sie pozbywa,w koncu całe zycie nie można wisieć na rodzicach i wyciągać rękę po pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ze sie będę rozkladac bo planujemy czwórkę dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rozkladaj sie ile chcesz ale skoczek ma cie w duuupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma mnie w d***e bo jak urodzilam drugie dziecko to nagle oszalala na punkcie wnuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoja stara tez szaleje,no bo miec corcie co to lubi ten sport to skarb:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze jestes wyposzczona skoro mi zazdrościsz tego sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego ci zazdroscic tych wykupkanych pampersow??? sztuka to miec spokoj i sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja tesciowka jesli urodze a nie sfajda sie z radosci w majty to nie uwierze w jej miłośc do wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tesciowa kocha samą siebie i swojego tłustego utuczonego jamniora który wygląda jak serdel i jest kompletnie niewychowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ma rację,trzeba mieć trochę zdrowego egoizmu,a to ze kocha jamnika to chyba normalne,pies jest przyjacielem bezinteresownym,synowa nigdy nim ie będzie ,raz ze to człowiek a drugi że kobieta i na dodatek synowa= wredota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pies jest przyjacielem bezinteresownym" hahaha, nie ten... łazi za nią tylko jak jest w kuchni i stuka garami, licząc że sie na cos załapie, poza tym ma ją w d***e, to ona się do psa przymila, tuczy go i daje wylizywać talerze to nie jest normalne poza tym jest kompletnie niewychowany, wyskakuje na ludzi drąc rajstopy i brudząc spodnie, ale ona nigdy nie powie przepraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pleciesz bzdury kobiecino,pies kocha pana nie za jedzenie,pies potrafi po smierc***ana siedziec calymi dniami przy grobie,znam takie przypadki.Natomiast człowiek zapomina o zmarłym po kilku dniach a kocha tylko za coś_ za dobroć,za kasę ,w innych mniej komfortowych sytuacjach porzuci,opluje Bardzo się dziwię ze z ciązy temat zszedł na psa,to już jakiś chore i złośliwe z twojej strony. Przeszkadza ci,nie odwiedzaj,myślę ze tesciowa nie będzie płakać za tobą.Brzydko tak obrabiać doope,wstydz się,juz nie masz sie czego czepic? bidulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast człowiek zapomina o zmarłym po kilku dniach a kocha tylko za coś_ za dobroć,za kasę ,w innych mniej komfortowych sytuacjach porzuci,opluje xx masz jakiś uraz psychiczny do ludzi... skoro uważasz, ze pies jest lepszy od człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na swoją teściową to bydle, zwierzę jest lepsze od człowieka. Teściowa usunęła dwie ciążę 'bo tak' i jest z tego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co trzeba mieć uraz psychiczny by nie zauważyć że człowiek jest gorszym od najgorszego zwierzęcia? Widzisz ,zwierzę zaatakuje kiedy jest głodne badz mu ktoś krzywdę zrobi a człowiek robi to z przyjemności by patrząc, cieszył się jak ktoś cierpi . Może za dużo czasu spedzasz na kafie,poczytaj troche literatury to dowiesz się więcej do czego ludzie są zdolni,tutaj tylko się nakręcasz i marnujesz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia dziś ty pilnuj własnej duuupy a nie tesciowej,jej ciąża i jej sumienie. Najgorzej jak taka świętojebliwa się znajdzie i widzi cudze pod lasem a swojego burdelu nie widzi pod nosem. Spytaj swoja matkę czy się skrobała,na pewno sie nie przyzna bo taka swiętojebliwa jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówczynią,pies pokocha pana za to ze go ma,człowiek łasi się jak mu tesciowa pilnuj****chorków,jak przepisuje notarialnie chatę,jak pomaga budować dom ......itp.itd(nie wspomnę co sobie w duchu myśli) Jak załatwi temat to myśli jak się pozbyć intruza,i jak tu nie kochac zwierząt,sa takie bezbronne i oddane człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa takie bezbronne i oddane człowiekowi. xxx zwłaszcza te, które nieomal zagryzły matke z 9 mcy dziewczynką w wózku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:58 teściowa się uaza za wielka katoliczkę a od mojej matki się odp.... twoja matka cię niedoskrobała i masz kawałek mózgu tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom tego tematu jest równy dna. Tylko kobieta może być taka suką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, suka wypowiedziała się wczoraj o 14:36, 22:05 i 22:58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzę kocha bezinteresownie Człowiek kocha zawsze za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co usuwały ciąże za komuny to teraz największe katoliczki i przeciwniczki aborcji, zasuwają do kościoła chyba w celu odkupienia win znam kilka takich starszych sąsiadek, w życiu bym się po nich nie spodziewała tego co robiły, jak były młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Człowiek kocha zawsze za coś" nie zgodzę się ja np. kocham bezinteresownie własne dzieci, rodziców i męża a mój kot mnie kochał jak dostawał whiskas, jak nam się pogorszyło finansowo i dostał żarcie "z marketu" to nastąpiła obraza kociego majestatu i nawet przestał się łasić, a z miską przeprosił się po tygodniu dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzę odda swoje życie za dziecko, kobieta wywali na śmietnik albo do beczek wsadzi. Znam kobiety co nie chciały ciąży i dziecko do teraz nie wie co to miłość. Za błędy matki cierpi przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzę kocha bezinteresownie Człowiek kocha zawsze za coś. xx tak sie tłumaczą te niekochane, czyli stare panny i kocie mamy, co matkują zwierzętom, bo nikt ich nie kocha są takie baby dobre i litosciwe dla zwierząt, ale człowieku-bez kija do nich nie podchodź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×