Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

ptasie mleczko: dwa serki homogenizowane 1 bieluch lekki 2 łyżki żelatyny serki połączyć, żelatyne zalać zimną wodą jak żelatyna napęcznieje olać trochę wrzątku wymieszać z serkami aromat wedle uznania odstawić do lodówki aż stężeje pokroić polewę zrobić polewę i lekko posmarować Dziewczyny zamówiłm sobie ostatnio genialne aromaty na necie m.in. irish cream kyóry dodaję do porannej kawy i tylko się po każdym łyku oblizuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Iwonka ale ty to jestes pomyslowa.ty to w ogole chyba nie czujesz ze jestes na diecie co?takie pysznosci wygotowujesz.:)ja to nie bardzo mam czas a jak juz sobie cos ugotuje to na dwa dni.gotuje jeszcze rodzince:(moje chlopaki tylko zagladaja do garow i pytaja"mamo to dla nas czy dla ciebie?"hihihi. ...no ale nic nastepne dni bede zyc na krewetkach.iwonka dzis robilam z czosnkiem i wyszly pyszne.szkoda bylo polykac:)od niedzieli warzywka nareszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,w zeszłym roku ze 135 zjechałem do 98kg. tempo pierwsze 10 tygodni 20kg nastepne 10 tyg 10 kg kolejne 10 tygodni już tylko 6. przy lekkim ograniczaniczani prosych węgli przez następne 6 miesięcy waga wachała się po 2 kg. od Bożego Narodzenia wróciłem do starych nawyków i do dzisiaj 6kg do przodu. wszystkim radzę po zakończeniu diety nie popadajmy w samozachwyt trochę się kontrolujmy i uda się utrzymać efekty. ps.jestem alkocholikiem więc od paru lat bez alko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Cześć dziwczyny :) Co tak cicho uwas? Co dobrego dzisiaj jescie? U mnie skromnie bo na proteinach jestem ale na obiadek zrobiłam sobie mielone do nich gotowane otręby i ogorek kiszony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc .Tez mam dzis proteinki.Zjadlam pol kurczaka z rozna,oczywiscie bez skorki.,poszlam na latwizne... Malo nas bo zblizaja sie Swieta i wsYscy zagonieni przygotowaniami. Co do wagi to powoli spada , juz trace nadzieje ze zobacze moj cel , bo ostatnio zdarzaja mi sie grzeszki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
U mnie dzis na obiad byla cukinia faszerowana miesem wolowym.jak mi sie dorwali to mi malo co zostalo.a mialo byc na dwa dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie po prawie tygodniu na wadze mniej o 0, 80 dkg. czyli chyba tak normalnie.. i w miarę zdrowo około 1 kg tygodniowo. Marzenka 1974 ja myślę, że u Cb to super wynik po 2 tygodniach. Ja jeszcze dziś na proteinkach. Od jutra powinny być warzywka ale chyba jeszcze 1 dzień przedłużę proteinek , żeby w Święta pojeść z warzywkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Hey Co dziewczyny przygotowujecie dukanowego na Swieta? Macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wam wszystkiego dobrego i oby nas nie kusiły niedozwolone smakołyki na naszych stołach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc jak tam po Swietach? Ja w miare trzymalam sie diety , chociaz grzeszki w postaci ciasta byly, ale to na wyjezdzie zeby tesciowej nie bylo przykro to kawalek ciasta do kawki...Waga na tym nie ucierpiala bo stoi w miejscu.Zostalo mi 3kg do schudniecia wiec walcze dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Czesc dziewczyny. Cisza jakas tu nastala Jak po swietach? U mnie nie jest zle z rzeczy niedozwolonych tylko w malutkie kawalki ciasta a na wadze nadal 66 Troche zaczynam sie denerwowac bo zostalo mi juz tylko te 6 kg a waga stoi jak zakleta przeciez to czlowieka do frustracji doprowadza a myslalam ze skoncze dietowac na urodziny ale w takim tempie to raczej nie bedzie realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabine10
Czesc dziewczyny.Jestem tu nowa i od wtorku 29.03.16 jestem na diecie Dukana. Waga poczatkowa to 82kg cel to 25kg Trzymajcie za mnie kciuki :) Mam nadzieje ,ze mi sie uda i bede mogla podzielic sie z Wami moimi rezultatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , witaj Sabine10 w naszym coraz chyba jednak mniejszym gronie. Ostatnio nie zaglądałam , ale sporo się u mnie działo. Jeśli chodzi o odchudzanie to już prawie byłam bliska celu. Waga przed świętami pokazała 59,9 kg, ale niestety święta to była porażka jedzeniowa. Po prostu hamulce mi puściły w momencie ugryzienia pierwszego kęsa ciasta. Po prostu nie mogłam się opamiętać. Widzę teraz już na 100 %, że ja po prostu muszę trzymać się zasad bo każde drobne odstępsto sprawia,że idę na całość...Teraz znowu białko. Waga pokazuje 60.6 kg . Nie będę Wam nawet pisała ile pokazała w Poniedziałek Wielkanocny....Waga tak powoli spada w ostatnim okresie, że masakra po prostu. Już szykowałam się do III fazy, ale niestety jeszcze pewnie z miesiąc mi to zajmie. Pozdrawiam i wytrwałości życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia justynka GDZIE WY?????? Sabine witam i wytrwalosci zycze ☺ bo warto Malina i mysz chyba kazda z nas po swietach ma cos na sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Iwona86 jestem jestem:)ja na swieta troszke odpuscilam dietke ale teraz wzielam sie za siebie ostro:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny u mnie po porannym ważeniu pokazało 65,5 od razu dzień stał się lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Iwona 86 ciesze sie bardzo z twoich osiagniec.mi jeszcze daleko do takiej liczby na wadze:(ale dam rade:)potrzebuje jeszcze troszke czasu:(do lata musze osiagnac moj cel i koniec kropka:)szkoda iwonka ze nie mozesz nam sie pochwalic fotka przed i po odchudzaniu:(to by byla motywacja dla dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Iwona 86 ciesze sie bardzo z twoich osiagniec.u mnie jeszcze troche daleko do takiej liczby na wadze:(ale do lata musze osiagnac swoj cel.iwonka szkoda ze nie mozesz pokazac nam fotki przed i po odchudzaniu.to by byla mega motywacja dla dziewczyn.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Hey ale Ci Iwonka szybko ta waga spada gratuluje....!! Mi tez spada ale barfzo powoli w tej chwili waze 63,5 a chcialabym miec 60 . Chociaz wszyscy mi mowia ze schudlami w sumie dobrzd sie czuje w swoim ciele. Witam nowa dukanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem na dukanie 3 dzień Wasze wypowiedzi dały mi większa motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Heej, nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta ;) Uczelnia, dom, praca...nie zawsze miałam czas, żeby coś napisać, ale czytam was uważnie :D Jak to jest możliwe, że w ciągu jednego dnia przybyło mi 0.5kg? Dodam, że nie podjadam, ściśle trzymam się diety..bardzo mnie to podłamało...postanowiłam ważyć się raz na tydzień, tak będzie najlepiej, i zapisywać wszystko co jem i piję. Muszę sprawdzić, gdzie zrobiłam błąd. Dziewczyny, czy wy też tak macie czasami? Sumiennie robię dni białkowe, ucztę mam raz na tydzień (od dzwonu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja też czytam Was na bieżąco ale milczę bo jakoś nie ma się czym chwalić.Wręcz mi wstyd przed Wami no ale postanowiłam sie odezwać.Otóż ja poddałam się już całkiem i przez całe święta nie miałam diety wogóle :( Od ostatniego razu jak pisałam moja waga wróciła do etapu sprzed diety czyli mam 120 kg.Nie wiem gdzie moja silna wola,niby mi zależy ale czasami wieczorem biegne do sklepu po słodycze od których jestem na poważnie uzależniona ... Na razie chyba sobie daruję dietę bo to bez sensu.Wytrzymuje po 7 dni samych P a potem napycham się co mi w ręce popadnie..Trzymam za Was kciuki żeby każda z Was zobaczyła na wadze wymarzone cyferki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabine10
Czesc dziewczyny.Dzis jestem 8 dzien na diecie.Wy jestescie moja motywacja :) Waga poczatkowa:82kg Waga terazniejsza:77,4kg Cel :25kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaczek1981
Cześć DZIEWCZYNY. ostatnio malo pisałam, w święta troche grzeszylam , a po swietach dowiedzialam sie ,że jestem w ciąży. 5 tydzień. Cieszę się ogromnie bo starakismy się z mężem od 2 lat. A jesteśmy juz razem 15.do świąt na wsdze bylo trochę ponad 76 kg. Startowalam w polowie lutego z wagą 81.potem tak powoli keciala ta waga.lekarz mowi ze przez hormony.nie wiem czy nie stosowac jej dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mam na myśli dietę, ale rozsądnie. Dodać na stałe warzywa i owoce.zostawic chlebek dukanowski i chude mięsa. W maju mam kolejna wizytę wtedy podpytam lekarza bo całkiem zapomniałam taka byłam w skowronkach cała ;-) nie chce zbytnio przytyć bo potem będzie ciezko. Teraz ważę 78,5 kg i od świąt niextrzymam diety, ale chyba wrócę w tych miesiącach poczatkowych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiaczek, według mnie powinnaś całkowicie odstawić Dukana na rzecz zdrowego trybu życia. Owoce, warzywa, ryby, chude mięso i dużo spacerów- tego jedynie potrzebujesz. Nie będę prawić ci morałów, bo to logiczne, że zdrowie dzidziusia jest najważniejsze, więc powinnaś jeść wszystko, ale z umiarem :) :* I bardzo się cieszę! Gratuluję! Sama już chciałabym mieć maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka ja tez tak myślę ze zostawię warzywa,owoce, chude mięsa i ryby nabiał oraz pieczywo razowe w moim menue. No i spacerki oczywiście teraz taka piękna pogoda.a ty nie masz jeszcze dzieci? Bo u mnie to pierwsze.A w czerwcu mamy wykupione wczasy w Mielnie wlasnie po to by tam splodzic potomka. Hi hi ;-) a tu wyszlo inaczej.Myślę, czy potem jak juz urodzę będę mogła schudnąć na dukanie.wiem ze inne dziewczyny chudną ale kazdy organizm jest inny.czy mój zareaguje z powrotem na dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Heyka co tu taka cisza.? Dziewczyny gdzie sie podziewacie ? Czyzby juz po diecie ? Ja trwam dalsj chociaz przez dwa dni trudno to nazwac dieta ale musze sie zmobilizowac .Chyba ze na 3fazd przejde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiaczek, nie..niestety nie. Mimo, że mam dopiero 22lata to mam ogromny instynkt macierzyński. Może dlatego mam takie pragnienie, bo choruję na Hashimoto i naczytałam się tego, jak trzeba się nagimnastykować ( hihihi) żeby się udało. Życzę Ci duuużo zdrówka i odzywaj się na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×