Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość renacia 41
hej dziewczynki. dzisiaj jestem ciagle glodna.ale sie trzymam.podziwiam was dziewczyny, ze macie na tyle siĺ i robicie diete i rzucacie palenie.moj maz rzucil dwa lata temu i wiecie jak ja mu pomoglam? zalozylam skarbonke i raz w tygodniu rzucalam tam tyle pieniedzy ile by przepalil.uzgodnilismy.ze jak zacznie palic do roku czasu skarbonka jest moja:) a jak wytrzyma bez papierosa rok to za te pieniadze zrobimy sobie urlop.;) pokonal nalog i po roku za skarbonke polecielismy na wyspe Lanzarote:) teraz skarbonka tez sie napelnia:) moze dla was dziewczynki to tez dobra motywacja.bo szkoda zdrowia.do nastepnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
renacia 41 Bardzo dobry pomysł z tą skarbonką ;) jak pójdzie wszystko po mojej myśli to zamiast wydać kasę na wakacje to będę musiała wydać ją na nowe ubrania no bo przecież wszystko będzie na mnie za duże jak schudnę ;) i wtedy wpadnę do Reserved i kupię wszystko w rozmiarze ''L'' :D jak na razie to muszę ubierać się na handlu bo w firmowych sklepach nie ma mojej rozmiarówki :( Amelka1313 Ja kiedyś rzuciłam palenie na 2 lata z tabletkami TABEX, ale myślę że do tego potrzebna tylko silna wola a farmaceutyki tylko tak ''psychicznie'' pomagają.Do końca życia będziesz musiała zmagać się z pokusą zapalenia.Moja ciotka rzuciła palenie 15 lat temu i znowu zaczęła palić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1313
Jak nastrój w nowym tygodniu walki? U mnie 1 kg mniej 69,2(wymarzona waga 65) i początek 2 dnia bez papierosa ;-) justynka, niezapominajka a jak u was z jajkami, musimy dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1313
Fajkami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Amelka właśnie się zastanawiam z jakimi jajkami hahahah. U mnie dzis samo białeczko więc bedzie; -twaróg z cynamonem -bułka otrebowa -filet grilowany -jogurt naturalny -sledzik, jajko na miekko a jutro dzień WAŻENIAAAAAAAA Dzis rano byłam na badaniach- miałam iść przed rozpoczęciem diety i tak zeszło ponad 2 tygodnie. Powodzenia dietującym i rzucającym palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Narazie dobrze ;) daje radę ;) staram się o tym nie myśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mysza
Podziwiam was dziewczyny, że jeszcze przy diecie palenie rzucacie, ja teraz jaram za dwóch. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dukanowiczki w nowym tygodniu :) Jak tam wasze nastroje bo ja trochę niewyspana i osowiała, muszę się pochwalić że spędziłam cały weekend u rodziców i ZERO GRZESZKÓW :) Odnośnie rzucania palenia to ja uważam że trzeba naprawdę chcieć ja jestem również paląca i narazie nie zamierzam tego zmieniać po prostu mnie to odstresowuje i nie czuję narazie żebym chciała to rzucić ale tym co zaczęły walkę życzę wytrwałości :) Chyba jeszcze nigdy nie byłam tak zdeterminowana bo moje diety zawsze się kończyły po kilku dniach. Życzę wszystkim dużo wytrwałości w nowym tygodniu i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Witam was dziewczyny Ja nowy tydzień zaczęłam w złym humorze, bo jest 10 dkg więcej. Od dziś proteinki to może waga pójdzie w dół. 4 lata temu też byłam na Dukanie i waga spadała szybciej. Przeszłam wszystkie fazy i waga była w normie przez 3lata.Rok temu przestałam przestrzegać dnia bialkowego i codziennego jedzenia otrąb. Z każdym miesiącem było mnie więcej, i po roku osiagnelam wagę sprzed diety. Dlatego startuje drugi raz i już nie powtórzę tego błędu. Was też kochane szczerze przed tym ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
jak ja lubie tu zagladac i was czytac:) buzka mi sie cieszy jak was czytam:) ja do jutra na warzywkach.dzis sie wazylam i 2kg w plusie:(czy to normalne? u mnie dzis na sniadanie byla jajecznica z pomidorkiem i cebula.a na obiad ugotuje zupe warzywna:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
jak ja lubie tu zagladac i was czytac:) buzka mi sie cieszy jak was czytam:) ja do jutra na warzywkach.dzis sie wazylam i 2kg w plusie:(czy to normalne? u mnie dzis na sniadanie byla jajecznica z pomidorkiem i cebula.a na obiad ugotuje zupe warzywna:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Renacia 41 Zrób sobie sałatkę z pora jeśli lubisz. Mnie ona bardzo smakuje do tego wędlina i naprawdę zaspokaja głód na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena37
Hej dziewczynki,dzis sie wazyłam 63kg czyli 2 kg mniej-))) jestem w szoku bo to dopiero 3 dzien narazie samo bialko bo robie 5/5 ale za to samopoczucie do bani bo wiecej pale moze to od tego,glowa mnie boli i jakas przybita jestem brak mocy-((( ale dam rade-spadek tych kg mnie motywuje Pozdrowionka dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Lena słabo się czujesz ,bo za długo jesteś na samym białku- pisałaś ze masz 5 kg do zrzutu to powinnas byc dzień na proteinkach-wskakuj na warzywka i odzyskasz moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena37
wiesz co Misia chyba masz racje tak zrobie,bo normalnie usypiam na stojaco zrobie 2/2 ide po warzywka-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Brawo jesteś bardzo rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Renacia 41 Jak udała się imprezą andrzejkowa? Myślę że nie skusilas się na zakazane jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
hej dziewuszki :D a u mnie juz waga 64 kg dzis zaczynam 3 faze tylko zaczynam od dnia proteinkowego bo wymyslilam sobie poniedzialek bialkowy :D niezapominajka juz oswoilam sie z 3 faza i zapoxznalam :D bede pisac czy jest spadek czy nabytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Desperados gratuluje wagi , wytrwałosci i 3 fazy ile czasu bedzie trwała u Ciebie? ok 9 msc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados1111 oj jak ja ci zazdroszczę (w pozytywnym sensie znaczenia tego słowa) no i gratuluję jestem naprawdę pod wrażeniem, musisz wyglądać teraz w prost genialnie i ślicznie mi jeszcze do takiej wagi brakuje 14 kg. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hosc Lilia andrzejki sie udaly:) moim jedynym grzechem byly drinki z cola zero:(a potem glod mnie przycisnal nad ranem i golabki z torebki poszly w ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados zaraz mnie dogonisz :D hihi :* Bardzo się cieszę, że kolejna z Was jest już na 3fazie. Od razu mi raźniej :* Jak tam palaczki? Mnie na razie nie ciągnie do fajek, chociaż dzisiaj wszystkie koleżanki się zmartwiły, że przestanę im towarzyszyć na przerwach w palarni :,( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Renacia 41 Możesz być z siebie dumna ze nie dałaś się pokusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rencia41 dumna jestem że się oparłaś wszelkiej pokusie :) a jak już wszystkie będziemy n 3 fazie to spotkanie gdzieś w centralnej Polsce.... wszystkie takie wylaszczone :) po to żeby się z wami spotkać to już warto wytrzymać te wszystkie pokusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Powiedzcie mi dziewczynki ile pijecie wody oprócz herbaty i kawy? Ja to mam z tym problem, bo wcale mi się pić nie chce, ale wlewam na siłę tą wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1313
Niezapominajka mnie trochę ciągnie, ale dałam radę:) a ty Justynka? jakby nie wy to pewnie prędzej bym się skusiła, nie chcę odpaść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dzieki dziewczyny, no moja 3 faza jak wyliczalam to potrwa do sierpnia ale moze to dobrze bo na wakacje wyjde jakos ubrana jak na lato przystalo nie w dlugie pory i tunika luzna i w dodatku wszystko czarne :D niezapominajka mam nadzieje ze cie dogonie! jakbym jeszcze troche zleciala to bym sie nie pogniewala :D chociaz nie moge patrzec jeszcze na moje uda nadal wydaja mi sie za grruuube do krotkich spodenek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Hej dziewczyny.U mnie niestety porażka na całej linii :( Rano się dowiedziałam że mąż znów wyjezdza w delegacje na 2 tygodnie i tak mnie to dobiło że na poprawę nastroju otworzyłam czekoladę no i zjadłam ją całą.Potem jeszcze drożdzówka,batonik.. Ogólnie jestem do d**y i juz chyba nic w życiu mi się nie uda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1313
Justynka teraz jak męża nie będzie to zamiast zajadać smutki dzielnie walcz i mąż po powrocie cię nie pozna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
justynka jedna czekolada nie zawala swiata.teraz jak nie bedzie meza bedzie latwiej.bedziesz tylko gotowac dla siebie:)trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×