Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

dieta dukana jest kiepska. nie idzie nic schudnac, tylko mozna przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaewa
Justyna 120 kg- ja jestem z lublina.....w gdyni od roku mieszkam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
radom 25 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Jestem z okolic Brzeska w Małopolsce, Emilia mam 54lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hej ja mam 41 lat mieszkam w niemczech a pochodze z jeleniej gory.ostatnio marudzilam ze waga stoi.ja sie waze dzisiaj a tu juz mnie o 9,5kg mniej.jak ja sie ciesze.w koncu cos ruszylo.milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Dziewczyny gratuluje spadków.Ja mam 41 lat i pisze z rzeszowszczyzny. Wczoraj cały dzień poza domem , mało zjadłam ale niczym nie zgrzeszyłam chociaż byłam u koleżanki na kawie najpierw ona koniecznie chciała mnie uraczyc ciachem a jak udało mi sie wymigac przyszedł jej mąż z winkiem- tu było łatwiej ,bo powiedziałam że biore leki i zrozumiał. A Wy jak radzicie sobie w takich sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle nas rozsiało po tej Polsce :) 21l, Kujawy :) Dzisiaj u mnie proteiny...najgorszy dzień w tygodniu :D Na śniadanie serek wiejski + 2 jajka, bo zapowiada się ciężki dzień... Ostatnio mam "chcice" na słodycze i zastanawiałam się dlaczego...dzisiaj spojrzałam w tabletki i tadam! Miesiączka we wtorek, więc już wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Niezapominajka jestes w wieku mojego syna hahah.Ty pisałaś kiedyś ,że dukasz ze swoja mamą i jak Jej idzie ? Bo Ona pewno gdzies w moim wieku, daje rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
niezapominajka moja corka ma tez 21lat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
hejo k/u/r/w/a odpsiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Czytam was dziewczyny i tak sobie myślę, że jestem najstarsza z was ale nie czuję się staro, chociaż mam wnuki 6 i7 lat. Pozdrawiam was serdecznie. Trzymajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hej Lilia nie wazne ile sie ma lat.wazne jak sie czujemy:) sluchajcie dziewczyny robicie cos z drobiowej watrobki? ja dzisiaj podgotowalam watrobke na wodzie.wkroilam pol cebuli , doprawilam sola i pieprzem i podlalam mlekiem 0,1tluszczu.troszke podusilam i jedzonko palce lizac.polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaewa
hej, wiek nie jest wazny- wazne, ze chcem cos zmienic i sie nawzajem spieramy!! ja tego bardzo potrzebuje!! dzis rano w lustrze widzialam , ze jest mnie mniej.... ucieszylam sie!! teraz wieczorem wydaje mi sie ze jakas opuchnieta jestem.... sama nie wiem, schudlam czy bardzo w to wierze i mi sie tylko wydaje..... dzis dopiero moj 10-ty dzien diety.....pierwszy dzien warzyw za mna.... jestem dumna ale nie wiem ile jeszcze drogi przede mna..... ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hallo hallo dziewczynki jak wam idzie? u mnie dzis na sniadanie sledziki w jogurcie naturalnym:) a na obiad wczorajsza watrobka:) milego dnia wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Renacia idzie super - wczoraj mineły 3 tyg, na dietce-już wpadłam w rytm i dobrze mi z tym. Właśnie pije kawusie i jem sniadanko- 2 kromeczki razowca z pomidorem i serem a na obiad beda papryki faszerowane miesem z indyka. Miłego dnia i nie grzeszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1313
Dziś 7 dzień bez papierosa ale niestety waga stoi w miejscu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Amelka gratuluje samozaparcia, a waga spadnie-musi spaść. Masz teraz warzywka czy samo białko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1313
Dziś zrobię sobie warzywka. Do tej pory nie miałam jakoś ustalone na 100% czy w danym dniu mają być warzywka czy dni białkowe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Amelka 1313 u mnie tez waga stala przez jakis czas .ale mysle ze to normalne:) organizm sie broni.ale za to teraz waga znowu spada aby za chwile stanac.i taki nasz zywot;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena37
Hej Dziewczynki,dzis rano sie wazylam 62kg-))))) szok ,zrobcie sobie żołądki gotowane-same bialko,ja je gotuje dodaje troszke wegety i kurkumy-palce lizac-))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
lena brawo- ale masz super wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
super lena 37 .a mi sie marzy waga 65kg i nalozyc jakies fajne dzinsy.mam dosc leginsow:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
hej :D a moja 3 faza idzie slabo bo pare dag mnie przybywa i chyba musze zrobic sobie wiecej dni bialkowych bo w koncu do lata mnie przybedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaewa
dziewczyny, ja drugi dzien drugiej fazy..przez 11 dni schudłam 3 kg....jakos leci....oby jeszcze dopisywało mi dobre samopoczucie...bo z tym ostatnio kiepsko u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny u mnie dzisiaj dzień ważenia i ubylo mnie w tym tygodniu 1,4 kg ogolny spadek od poczatku to rowniutkie 10kg okragla sumka wiec chyba sie z tej okazji napije drineczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
iwona 86 mamy podobna mase:) i podobne spadki:) fajnie:) jaki obralas cel? ja to z drinkiem to poczekam do sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaewa
iwona86- po jakim czasie spadlo Ci 10 kg? 5/5 to najlepszy system???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo hejo, moja mami ma 42lata :) Schudła 9kg, ale już nie chce więcej. Nawet się boi, że jest na coś chora, bo ostatnio zaczęła jeść normalnie i nadal chudnie..ja teraz przez weekend się rozpuściłam, tak to jest jak się wraca do domu, a najgorzej jest, kiedy idę w odwiedziny do babci. Zawsze pada pytanie: " może ciasteczko?" - a jestem okropnym łasuchem, więc wiecie jak to się kończy... ale waga nie wzrasta, dzisiaj pokazało 62.2, ale jestem przed @, więc to normalne u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados 1111
Ja tez bym chciala jeszcze chudnac :-) a tu na odwrot dlatego teraz przez kilka dni pobede na samych proteinkach :-) bo wczoraj zjadlam 3 kawalki ciasta I musze odpokutowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×