Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywny 34

mężczyzni są lepszymi,bardziej kochającymi ludzmi

Polecane posty

Gość obiektywny 34

Zalety mężczyzn: -nie skupiają się przesadnie na wyglądzie(w przeciwieństwie do kobiet) mają więcej skromności ponieważ w telewizji czy w gazetach kobiety często są skąpo ubrane,odsłaniają nogi,krótkie spodenki,spódniczki,bluzki odsłaniające ramiona,obcisłe spodnie dla podkreślenia sylwetki itd.. - mężczyzni są bardziej pokorni,nie afiszują się swoją cielesnością,nie chcą być podziwiani i adorowani w tak dużym stopniu jak kobiety i nie są narcyzami(zaznaczam-zdarzają się wyjątki od tej reguły) -są dużo bardziej otwarci,ufni,nie udają zamkniętych i niedostępnych,z mężczyzną łatwiej się dogadać,nie zadzierają nosa jak kobiety(choć zdarzają się przypadki odbiegające od tej reguły ale to mniejszość) -w sprawach seksualnych nie wykorzystują materialnie,nie każą sobie płacić za seks żadnych pieniędzy,nie są chciwi. Mężczyzni mają też wady ale jeśli porównać obie płc wychodzi,że są lepszymi,bardziej kochającymi ludzmi. To jest moja obiektywna opinia poparta długim czasem obserwacji zachowań ludzkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni to jedyni ludzie kobiety to małpki człekokształtne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,masz szczęście,że nie poznałaś choć jednego s*******a,wiedziałabyś,że głupoty pleciesz znasz np.uzaleznionych od seksu,alkoholu ,z patologii,psycholi? nie kompromituj się ile kobiet jest dręczonych w domach,nękanych i krzywdzonych? gowno wiesz,więc nie zakładaj żałosnych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:08 pytanie retoryczne-a nie ma kobiety uzależnionych od alkoholu,prostytucji,narkotyków,słownej agresji,zakupów,zdrad itd... itd..?? (nie jestem kobietą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorzućmy fantastyczne możliwości męskiego mózgu w zakresie myślenia analitycznego, projektowania, budowania, rozwijania i ulepszania otaczającej rzeczywistości. Kobiety potrafią jedynie zbierać, najlepiej kolekcję obuwia lub odzieży. Z czym do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką mam takiego fantastycznego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellika
Nieprawda!!!! nie ma takiej reguły. Widocznie zbyt krótko obserwowałeś i pewnie tylko kilka osób ze swojego otoczenia. A może doznałeś zawodu i tak się mscisz na kobietach...echhh, mało wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny34
10:21 potrafią też malować paznokcie,usta,spędzać kilka godzin godzinami przed lustrem,chodzić do kosmetyczki,na fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają za to inne fantastyczne cechy, których męzczyznom brak i tak już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni nie skupiaja sie na wygladzie przez co sa tlusci, grubi, otyli, fleje, grubasy zapasle albo patyki bezksztaltne niepotrafiace sie ubrac (choc sa nieliczne wyjatki od tej reguly) i marza o ksiezniczkach i modelkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny34
10:25 sory za mój sarkazm,kobiecy umysł też ma bardzo dużo możliwości ale podczas mojej długoletniej analizy w kwestii zachowań społecznych mężczyzni są lepszymi ludzmi,mają więcej serca,dobroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci chca byc bardzo podziwiani przez kobiety za wszystko co robia oczekuja pochwal, nawet mowia o tym otwarcie, ze tego oczekuja od kobiet - uznania, pochwal, bardziej niz same kobiety, bo one chca byc tylko kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-są dużo bardziej otwarci,ufni,nie udają zamkniętych i niedostępnych,z mężczyzną łatwiej się dogadać,nie zadzierają nosa jak kobiety(choć zdarzają się przypadki odbiegające od tej reguły ale to mniejszość) xx Bzdura. Faceci za zamknieci, mniej otwarci na nowych ludzi, mniej wygadani, mniej mowia o sobie, jesli nie wcale, wiecej mrukow to faceci, gorzej sie aklimatuzuja w nowych otoczeniu, trudno ich poznac, nie mowia o sobie, nie zwierzaja sie, za zamknieci bardziej niz kobiety, nie ma wyjatkow od tej reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-w sprawach seksualnych nie wykorzystują materialnie,nie każą sobie płacić za seks żadnych pieniędzy,nie są chciwi. x kolejna bzdura. faceci sa bardzo chciwi, pazerni, sa wiekszymi materialistami niz kobiety, dla facetow tylko kasa sie liczy w zyciu, bardziej plakali by nad autem niz kobieta, dla facetow licza sie rzeczy materialne, kariera, sukcesy, pieniadze i wladza, a nie uczucia jak dla kobiet, wiec sa gorszymi ludzmi niz kobiety i nie potrafia kochac w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny34
10:37 masz prawo do własnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty autorze-dupku do swojego i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny34
11:52 jesteś niezrównoważona psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Ty Wojtuś istotnie jesteś wyjatkiem i zauważ że są kobiety ,wyjątkia nie takie ...jakie opisujesz w 10,15,ja nie biorę,nie pałlę,nie piję i nie muszę mieć kolekcjii markowych ciuchów,Jesteś skromny i wrażliwy więc już od bardzo dawna wiem że" słowa trochę pokory"-nie powinny być kierowane do Ciebie.Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..ps,doskonale opisałeś siebie,ale uwierz takich facetów jak Ty ,to już po proatu nie ma.Wyginęły jak dinozaury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny34
12:15 Marysiu,nie znasz życia kochana, nie potrafisz dostrzegać prawdy,obracałem się w towarzystwie wielu kobiet więc moja opinia jest zgodna z prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiektywny34 dziś 10:21 potrafią też malować paznokcie,usta,spędzać kilka godzin godzinami przed lustrem,chodzić do kosmetyczki,na fitness x przynajmniej cos robia, bo wy faceci tylko lenicie sie, pijecie piwo, mecze ogladacie i czekacie az baba wam ugotuje, posprzata, pozmywa, wypiera i du.pe wam wystawi, nawet dziecmi nie chcecie sie ch.uje zajmowac, do niczego sie nie nadajecie, nawet kasy na utrzymanie domu nie dajecie, bezrobotne pasozyty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Marysia,doskonale wiesz kim jestem i uważam że bardzo dobrze opisałeś siebie. ..wyjątek stanowi u Ciebie kwestia otwartosci...sorry ale tak właśnie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwalamy wam na te głupie zagrywki, a nawet żebyście zobaczyły co się przez to dzieje. Ale wy dalej nic. Po za wyjątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps,i nie mów mi że nie znam życia..jestem17 lat w małżeństwie..oprócz tego mieszkałam w pięciu różnych środowiskach(przeprowadzki)pracowałam w wielu zakładach i serio wiem jacy są faceci.!.4 szefów miałam..żadeń mnie nie doceniał choć stawałam na rzęsach by być dobrą pracownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny34
12:31 nie znasz mnie wcale,nic o mnie nie wiesz...nie wymądrzaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny34
12:42 a zresztą myśl sobie co chcesz,mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mało zdolna jesteś, taka stanie na rzęsach, a i tak wszystko spieprzy. Może jakąś łatwiejszą pracę znajdź, w której sobie radzisz, w tedy zmienisz zdanie o facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbawił mnie ten temat :D W większości autor ma racje biorąc pod uwagę większość to tak jest. chodz rośnie zjawisko zniewieścienia wśród mężczyzn . gość dziś boleje nad tym z jakim gatunkiem ty miałaś do czynienia to że coś mu wisi miedzy nogami nie znaczy ze to mężczyzna raczej coś na stworzonego na potrzeby dzisiejszych kobiet (sorki ale wybrakowani dostosowują sie do zapotrzebowania) a jako normalny facet wypraszam sobie porównania do nich kuchnie mam w 1 palcu śmiem twierdzić że lepiej niz ty ,co do dzieci sam wychowałem 2 na normalnych facetów i na 100% jak trafią na kobietę prawdziwą bedzie zadowolona darzona szacunkiem i miłością o ile potrafi to docenić . pozdrawiam i życze szczęścia i proszę ciebie o otworzenia oczu wiekszość z nas warta jest szacunku szczególnie ze prawdziwy facet potrafi to docenić i odwzajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mężczyzna został stworzony na podobieństwo Boga. Kobieta na podobieństwo mężczyzny. Z tego wynika, że właśnie mężczyzna ma więcej z Bogiem wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się w ciągu tych paru lat zdążyłam Cię poznać wręcz doskonale,.Pamiętasz jak mówiłam że nie jestem obiektywna,a Ty zapytałeś. "a ja jestem"?..akurat w. tym temacie jesteś..i w tamtym też..byłeś.Myliłam się udzielając Ci lekcji "pokory",uwierz mi że mam porównanie i tacy jak Ty,to wyjątki.No powiedz który facet nie wstydzi się swoich łez?,Jesteś wrażliwy ,uczuciowy..szybko się przywiązujesz..ufny ,empatyczny..ale zamkniety w swojej skorupce jak mały zraniony chłopczyk,mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×