Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

heloiza999

O bezdzietności: zasadniczo chodzi mi o to, ze w byciu rodzicem jest cos tak abs

Polecane posty

Gość gość
jaaaasne, nie ty:D to o przybylskiej też nie ty? :D nie bądź śmieszna najpierw obsesja na punkcie przybyskiej i agaty mróz, trwająca.. nie wiem yyy kilka miechów? a potem mania na punkcie księżnej kate i williama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te o Agacie pamiętam - wtedy helo szerzej ujawniła swoją " mroczną naturę " i " ciemną stronę " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kooorfo o krwawiąceym podbrzuszu i bliźnie w cipce, w kanale, c*pkę mam ja, ty masz kanał, z kórego wyszedł szczur i oakzyjnie szczur weń sie wpycha na jakims turbodopalaczu " o a to pisałaś nawet z własnego niku podczas jakiejś rozmowy z broken, naprawdę niezbyt się trzeba natrudzić aby znaleźć twoje wulgarne, ordynarne posty, gdzie często wpadasz w jakiś chory szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a heloiza to taka ładna dziewczyna ...aż żal czytać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niech rzygają krwią z d**y swoich niemowląt, niech przy porodiz eporodówa wypełni sie rybnym smrodem ich kanału, niech się zesraja z tej miłości, niech dziecko zdradza proszę tą matkę, niech ja ubiję jak teraz w telewizji, niech giną, mam to gdzies, niech mają męża pachoła, co się cieszy, ze nikt go nie kocha najbardziej na świecie, tepy chooooj, jak kamienie na szaniec niech lecą za dziećmi na śmierc, koooooorfy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz, że ładna ? masz jej foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu, alium :D daj , nie daj sie prosić :P masz czyjś jeszcze ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mam , może nie :) to nie temat na dyskusje , zresztą pora późna - jednak - dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądź świnia dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helojza, jestes taka ograniczona ze aż mi Ciebie żal. To tobie trzeba jak krowie na rowie pisać łopatologicznie co oznacza punkt widzenia rożnych ludzi i ze MAJA WIEKSZE POJĘCIE O TYM TEMACIE niz ty zapyziała ekspertko. Wypowiadaj sie na tematy w których masz cos mądrego do powiedzenia-ahhh....zapomniałam-nie ma takiego tematu. Zatem spiertalaj z tego forum. Niech sobie ta Czubaszek tak żyje-czy ja stwierdziłam ze ona nie wie co to bezdzietność? Nie, ja stwierdziłam Że to ty c****ja wiesz w tym temacie bo jestes przed 30stka a wypowiadasz sie jakbyś w jej wieku conajmniej była. Osoby bezdzietne przez X z wyboru i niechęci do posiadania dzieci a pozniej jednak koło 40stki maja te dzieci wiedza wiecej niz ty tępaku w materii bezdzietności. Dziwisz sie ze cie goownem nazywam? A czym niby jestes skoro ze swojego wątku taki gnój robisz????? Starasz sie manipulować jak juz kos napisał definicjami pod siebie a piszesz o kobietach manipulatorach i to z autopsji wypisujesz-tak, tutaj sie zgodzę ze masz pojęcie o tym co piszesz hipokrytko. W dooopie była i goowno widziałaś w temacie macierzyństwa i porodów-nie masz prawa sie o tym wypowiadać. Chcesz sprawdzić czy jednak będziesz chciała dzieci, była dobra matka itd-juz ci odpowiem-ni c****ja bo z takim podejściem to ty sie nadajesz ale do tarcia chrzanu. Żaden facet cie nie zapłodni. Jest w tobie tyle agresji bo ktoś ma odmienne zdanie ty nawet dyskutować nie potrafisz bez bluzgow/zaatakowałaas mnie pierwsza a ja tylko schodzę do twojego poziomu żebyś zrozumiała. Skoro jestes tak doskonała obserwatorka życia rodzinnego to poobserwuj jeszcze dobre wychowanie i kulturę u ludzi może troche zaczerpniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×