Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

heloiza999

O bezdzietności: zasadniczo chodzi mi o to, ze w byciu rodzicem jest cos tak abs

Polecane posty

Gość gość
"nie wiesz co czuja ludzie, którzy rodzicami nigdy nie chcieli " a ty nie wiesz co czują ludzie, którzy chcą być rodzicami no i? :O natomiast wielu dzietnych np. nie chciało kiedyś mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ta kretynka co pisze o późnych dzietnych jako o bezdzietnych mnie rozpiertala:D pewnie nadal kłamie, że jest dziewicą, bo przecież była przed seksem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona nawet w związku nie jest a piertoli o uczuciach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, dwie pier/dolnięte, spaczone dziewice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, ile masz lat heloizo, ale myśle , ze w temacie bezdzietnosci mam wieksze doświadczenie - bylam przez 36 lat bezdzietna, teraz juz z dziecmi - twoje teorie kompletnie sie nie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie DLATEGO, że nie jest w związku, ma uczucia:D o Boże ta orendż to troll, albo kretynka do utylizacji:D weź przykład z Twojego grill-dziecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie nikogo też nigdy nie kochała, a pieprzy o wielkiej miłości marzenia ściętej głowy i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helojzo nie rzucaj sie jak goowno (którym niewątpliwie jestes) na patyku tylko pojnik wreszcie ze w dooopie byłaś i goowno widziałaś-ot cała historyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ile masz lat heloizo, ale myśle , ze w temacie bezdzietnosci mam wieksze doświadczenie - bylam przez 36 lat bezdzietna, teraz juz z dziecmi - twoje teorie kompletnie sie nie sprawdzają. x o następna bezdzietna z dzieckiem:D pewnie też dziewica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ta kretynka co pisze o późnych dzietnych jako o bezdzietnych mnie rozpiertalasmiech.gif pewnie nadal kłamie, że jest dziewicą, bo przecież była przed seksemsmiech.gif " i właśnie tym przykładem strzeliłaś sobie w stopę debilko tępa :D bo nie-dziewica wie dobrze jak to jest być dziewicą i ma porównanie tych dwóch stanów w przeciwieństwie do dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brok :o odjepalo ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:37 jej nawet młotkiem tego do pustego baniaka nie wbijemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie tym przykładem strzeliłaś sobie w stopę debilko tępa smiech.gif bo nie-dziewica wie dobrze jak to jest być dziewicą i ma porównanie tych dwóch stanów w przeciwieństwie do dziewicy x aha czyli musze kogoś zabić, żeby wiedzieć, że to złe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dziecko wiesz co to są kondolencje ? :o masakra ,ale się dobraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kretynka brokenkał każdy temat musi zawsze rozpiertolić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"aha czyli musze kogoś zabić, żeby wiedzieć, że to złesmiech.gif " no siebie mogłabyś zabić, jednej upośledzonej idiotki mniej bo nikt normalny nie porówna morderstwa do rodzicielstwa albo do stracenia dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broken, jesteś z******ta prawda, nie rozróżniaja dzietnych od bezdzietnych, miłości od nienawiśc***ewnie też, ale uparcie twoerdzą, że kochaja partnerów ta, co wyzywa od gówien, reprezentujesz typowego kafeteriusza, dzięki, tego sie po was spodziewam i tacy jak ty mnie kryrtykuja, aż tyle warta jest wasza krytyka bezdzietna dziewica z dzieckiem urodzonym w wieku 36 lat- która teoria konkretnie sie nie sprawdza? konkrety prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj broken na biologii to ty chyba spałaś-nawet ty masz mózg bi to niezbędny organ do życia-w prawdzie niewykorzystany ale masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałem kiedyś ale może w spamie wylądował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bezdzietną z wyboru, w związku małżeńskim od nastu lat. Mam jednak zamiar załpać się na tzw. Ostatni dzwonek. Bezdzietność zaczyna mnie nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mylisz pojęcia tępa blerwo. oceniasz to z punktu moralnego, a nie z punktu odczuć tej osoby. owszem, żeby wiedzieć co czuje morderca musiałabyś kogoś zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helojze-ja tylko zeszłam do Twojego poziomu z tym goownem bo to Ty mnie zaatakowałaas pierwsza wyzywając od kretynek zatem teraz grasz na litość-argumenty wszystkie obaliłam i musisz czymkolwiek sie obronić-oops nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Twoja pisanina tutaj to walka z wiatrakami, nigdy się nie przyznają, tak samo jak facet nie wygra z kobietą bo kobieta ma zawsze rację nawet jak się myli to też ma rację, kiedyś też lubiłm dyskusje i rozmawiałem, szukałem prawdy ale teraz to już mi się nie chce, muzyki sobie wolę posłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rodzicielstwa albo do stracenia dziewictwa xxx a ty bezdzietność porównujesz do dziewictwa i co??? jezu, co za debilmarkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tenat mógłby być fajny gdyby nie zjepane podejście założycielki i tej drugiej. Jak miałam lat naście nie chciałam męża ani dziecka. Potem dorosłam :P Są osoby które nie nadają się na rodziców. I jeśli są tego świadome chwała im że nie porywają się na coś z czym sobie nie poradzą bo przynajmniej dziecko nie ucierpi. Nie ma nic gorszego niż wpadka niedojrzałych gówniarzy którzy potem ryją dziecku psychikę. Tak że Heloiza i ta druga - nie rozmnażajcie się. Tylko bądźcie łaskawe nie piertolić o czymś o czy gófno wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokój niech sobie żyje w tych swoich urojeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le Grand Electronicien
kiedyś jak napisałem, że niestać mnie na kobiete i rodzinę to mnie kobiety zjesc chciały, bo mam dobrą pracę, w miarę dobrze zarobie itp, na wakacje sobie pojadę, ale to właśnie są wydatki na mnie a na rodzinę już by mi brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×