Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SKAR

Nie mam sensownych znajomych.

Polecane posty

Gość SKAR

Od razu przechodzę do rzeczy chociaż mam problemy jak to dobrze przedstawić. Mam 25 lat, ale doskwiera mi brak sensownych znajomości. Co mam na myśli. Chodzi o to, że mam niby sporo znajomych, w tym kolegów, koleżanki, ale nic mi po nich. Czasem uda się z kimś wyjść na małe spotkanie, najczęściej przy piwie, ale nic poza tym, nie jest to na tyle często jakbym chciał i czuję się bezradny bo wiem jak mi życie umyka. Często staram sie bym inicjatorem wspólnych rozrywek ale no nie da się, nie ma szans na nic więcej niż wyjście na piwo. Nie są to tacy znajomi z którymi można gdzieś pojechać na weekend czy chociaż raz do roku na wakacje czy w góry w zimie. Przeglądając listę swoich znajomych nie mam nikogo z kim można się podjąć czegoś poważniejszego, a ci niby dobrzy i bliscy znajomi są tacy że nic im się nie chce, ulubiona wymówka to nie mam czasu albo pieniędzy. Czuję że przez całe życie związałem się z niewłaściwymi ludźmi i teraz takie są efekty że nie mam nikogo, a nowych znajomych też nie mam jak poznać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację źle dobierałeś znajomych, pewnie w twoim kręgu byli też wartościowi ludzie,ale pewnie w twym mniemaniu, byli nie ciekawi albo nudni i prawdopodobnie straciłeś szansę na przyjaciela lub przyjaciółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety mam taki sam problem, wyjechałam za granicę, a gdy już wróciłam, została garstka ludzi, z którymi jedynie na piwo raz na jakiś czas można skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zul_spod_dworca_PKP
sensowni znajomi sa nuuudni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościarka szczęśliwaaaa
współczuję .. Ja mam grupę znajomych, z którymi widuję sie nie tylko na piwie, ale ciągle jeździmy nad jezioro pod domek, na imprezy, w góry itp ;) I czesto nie mają pieniędzy, ale robią wszystko, żeby choć na chwilę wspolnie wyrwac się ! ;) to jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAR
gość dziś Wiesz wydaje mi się że to nie było nawet na zasadzie wyboru, bo nigdy nikogo nie odrzucałem aż do teraz. Po prostu trafilo się do jakiejś grupy a później się okazało, że tym samym ludziom się niczego nie chce albo nie są na tyle słowni/zdecydowani na jakąś imprezę czy wypad do kina cokolwiek. Nie wiem jak to ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAR
gościarka szczęśliwaaaa dziś i chciałbym u siebie wlasnie namiastkę czegoś podobnego. Wkurza mnie obecna sytuacja, a nie widzę za bardzo rozwiazania jak z niej wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×