Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Oki - pytanie całkiem serio, w celach statystyczno-poznawczych. Szukam kogoś, kto z autopsji zna faceta, który lubi kobiety o większych gabarytach - nie fidersa czy jakiegoś zboczeńca, ale facet, który z przyjemnością patrzy na kobietę powyżej rozmiaru 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutka45
ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow nowy temat zakładasz,bo tamten sie wypalił a Ty czterdziecha jestes spalona? Uff,znów to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spalona to jest dla mnie osoba, która siedzi na tym forum tyle czasu i dogaduje tylko.Potrafisz coś innego?Konstruktywnego? Zadaje konkretne pytanie.Oczekuje konkretnych odpowiedzi - wczoraj wypytałam moich różnych znajomych - ale okazuje się, że każdy tylko mówi , że tacy są, ale sam ich nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mowili ok 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam ani jednego. Gdy tylko LECIUTKO (!) przytyłam, natychniast zainteresowanie mną ze strony facetów spadło do zera. A nie jestem nawet otyła, mam jedynie trochę więcej ciała, wciąż mieszczę się w normie BMI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytanie dlaczego...może inne ich nie chciały. Albo się roztyły i szczupłych sarenek zrobiły mastodontami.A facetowi jest dobrze i nie chce sobie robić problemów rozstaniem. Rózne są powody i nie koniecznie musi to być pociąg do takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One pewnie przytyły już w trakcie trwania tych związków, to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kocha to nie patrzy na wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam grube kobiety ktore wyszly za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mam bardzo fajną osobowość, a jestem tylko koleżanką zawsze..Najlepszą, ale koleżanką. A na stwierdzenie grube kobiety wyszły za mąż - ja znam kompletnie głupie kobiety, które też mają mężów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutka45
własnie robie eksperyment, ilu fajnych facetów po 40tce uda mi się poznać na portalu randkowym. Bo gdzie indziej nie mam szans. Faceci lubią chude patyczaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutka45
Własnie zapoznałam 63latka, który zainteresowany jest wyłącznie kobietą w wieku 42-45 lat. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolege, ktoey mowi, ze "nawet woli grubsze". jego typ to rozmiar 40. ale chudszymi tez ni pogardzi, grubsze juz odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu rurty sruty i słabe genetycznie i czterdziechy i znowu to samo. Po tylu latach nie zrozumiałyście, że nikt was nie chce? Właśnie was dlatego ze to wy. Jakie byście nie były- grube, chude czy w poprzek. I tak zawsze będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutka45
spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jednego chłopaka, 23 lata, który sam mając figurę sportsmena i niemałe powodzenie zawsze otacza się "pulchnymi" dziewczynami. Nie z dużą nadwagą - po prostu okrągłymi i takimi pulchnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co rutka, prawda w oczy kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rozmiar 42 i ogromne powodzenie, ale piersi też duże więc może o to chodzi... kto wie :/ Ale jak miała troche wiecej ciała niż teraz to nie było zainteresowania :D Myślę, że 40-42 to idealny rozmiar wg wielu facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha, przecież się stale bzykasz z gośćmi z portali, to jakoś tam się nie brzydzą. A że nie potrafisz utrzymać znajomości to już nie wina wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie pocieszę Cię...faceci nie lubią grubych kobiet, a w dzisiejszych czasach nawet tych delikatnie pulchnych....sama borykam się od dzieciństwa z wahaniami wagi...mam taką przemianę materii,że niewiele mi trzeba do przytycia i ciągle muszę to kontrolować żebym wyglądała jak człowiek...i jak kobieta, którą pragną mężczyzni...jestem wysoka to fakt,ale najwiecej ile przy 177cm ważyłam to ponad 80kg...teraz moja waga mieści się w granicy 65kg na dzień dzisiejszy...były okresy,że spadła ponieżej 55kg i wiesz co? to jest prawda,że szczupłe i chude sa bardziej pociągające dla facetów...zaobserwowałam to przy różnych wagach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×