Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
ale jakie to ma znaczenie jaką kto ma tuszę? przecież to jakies banialuki,liczy się osobowość przecież ile chudych lasek ma paskudne ryje ,za to są fajne,i z jakimś tak się dogadają i mają partnera przestańcie bzdury pisać ,ze tusza w czymkolwiek przeszkadza głupota tak,nadwaga nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha - dopiero weszłam na twój temat i takie wrażenie na mnie wywarłaś. Marudnej baby, wcale nie starej, ale zgorzkniałej i leniwej. Czego oczekujesz? Że ktoś ci napisze, że bycie zaniedbaną i grubą w średnim wieku jest ok i to mężczyźni są źli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha samotność to twoja domena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - to zapytaj pierwszego z brzegu faceta czy będzie z grubą, brzydką czy mało zgrabną.I się dowiesz, że charakter g znaczy.Owszem - mądry facet wybierze TROCHĘ brzydszą i fajną, niż ładniejszą i fatalną.Ale brzydkiej i fajnej nie wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze będziesz sama :-D :-D :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to schudnij. Charakter charakterem, ale wygląd też jest ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec ty wybierz starszego i brzydszego, grubszego, który nie ma szans na inna niż ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś inne kobiety chudną...ba, są w związkach nie wyglądając jak modelki. Inne pytanie...co wcześniej robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam jestem gruba,i nie odczuwam ,żebym była przez mężczyzn jakoś nie zauważana ,wręcz muszę unikać "dwuznacznych" sytuacji,bo ja faceta nie szukam wyrzuć z głowy,te chore kompleksy,że tusza ma wpływ na postrzeganie Ciebie przez facetów ,to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie schudniesz , bo i tak schudłabyś za mało. Nie będziesz dla nas miła, bo jestesmy wszyscy trollami. A ten mężczyzna, który nawet lubi krągłości i przez przypadek tu zajrzy, to ucieknie z krzykiem czytając twoje bzdury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam: Znam co najmniej kilka kobiet z nadwagą żyjących w szczęśliwych związkach. Ale te kobiety dbają o siebie, sa sympatyczne, nie marmolą, jak ty. Sa lubiane, maja sporo znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,moja odpowiedź brzmi znam wielu facetów,którzy lubią pulchne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie karmcie tej trolicy czterdziechy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Siedzisz tu i pierdzisz tylko.Od lat. ' kto??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha pogódź się z tym że mężczyźni nie dla ciebie zawsze będziesz sama . :-D :-D :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, mój dobry kolega z pracy stwierdził, że mając do wyboru mnie i moją bardzo szczupłą i młodszą koleżankę zdecydowanie wolałby mnie :) Wolałby mieć w łóżku, rzecz jasna, nie do jakichś innych przyziemnych robót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem sporą kobietą i...mam faceta. Początkowo krępowałam sie mojego wielkiego tyłka, brzucha, kiedy byliśmy nago. Ale on najchętniej tymi rewirami lubi sie zajmować :D Zawsze bylam duza i zawsze ktos kolo mnie się kręcił. Staram sie schudnąć, choc wiem, ze nigdy nie będę nosić rozmiaru 34, a nawet 40. Ale od zeszłego roku spadlo i 8 kg, wiec nowe ciuchy kupic musiałam nieco mniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i
zazdroszczę,mnie przybyło przez ostanie lata 6-8kg ale akceptuję siebie,i swoją tuszę,podobam się -bo przecież to widzę!!!,i jeśli się za siebie wezmę ,to tylko dla swojego zdrowia,by nie obciążac nadto swojego organizmu a nie dlatego ze treny są takie,ze sexy są tylko te w rozmiarze 34-36:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 21.27 od gościa z 21.24 ;) Schudlam nie odchudzając się. Najwidoczniej taki czas w życiu przyszedł. Miałam wiecej ruchu, lato bylo upalne, co nie sprzyja tyciu, bo nie chce sie niczego ciężkostrawnego, raczej salatki i tego typy "wynalazki". No i...seks :D lubimy taki...hm...wymagający ;) wiec i w ten sposób spaliłam nieco kalorii :D gorzej bylo waga przez zimę utrzymać na tym samym poziomie. Tu juz musiałam sie nieco zawziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21.24:ja kiedyś spadłam 16kg ,miałam problemy z wrzodami niestety w którymś momencie ..przeoczyłam,i .,,teraz niewiadomo kiedy "nacykało" :P niestety sex,nie nie odchudzał :).byłam szczęśliwie zakochana,a nawet intensywne wygibasy jakoś nie wpływały na znikanie kg :P cóż,trzeba się po prostu zebrać w sobie,i jeść rozsądniej,regularnie i ćwiczyć :),cześć🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze, ze jestes szczęśliwa i zdrowa :) Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, fakt faktem, że w ogłoszeniach matrymonialnych bardzo często pojawia się motyw: "poznam panią w miarę szczupła, nie otyłą" itd. Zawsze mnie rozwala :D Może mieć facjatę jak tatarskie siodło, może mieć zeza i być łysa, byle "nie otyła". Więc coś w tym jest. Pytanie, co dla tych panów oznacza "szczupła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 moje koleżanki ze studiów, obie grubo powyżej rozmiaru 42 (kobity ponad 100kg) w tamtym roku wyszły za mąz. Czyli zainteresowanie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delgado
kobieta jest szczupła gdy waży tyle co jej wzrost w kg minus 120kg czyli kobieta 165cm powinna ważyć 45kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×