Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
a ja mam 65 przy 160 cm i jakoś tam sobie radzę, mimo że specjalnie nie zabiegam o zainteresowanie. Miałam w życiu nawet 49 kilo a jakoś nie czułam różnicy w ilości adoratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutka45
A ile goście macie lat? Spróbójta tak ważyć po 40stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne są też proporcje naszego tycia. Smieciowe żarcie i stres powoduje często, że u kobiet pojawia się typowa otyłość brzuszna, która jest statystycznie najmniej atrakcyjna, w odróżnieniu od tradycyjnie grubej baby tj. wielka dupa i wielkie cyce, ale wcięcie w talii jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 42 lata i specjalnie o siebie nie dbam, czasem trochę poćwiczę, ale ani się nie maluję ani nie stylizuję, lubię spodnie i buty na płaskim obcasie. Ważę z 10 kg za dużo, a jednak miewam adoratorów i to zwykle młodszych i o wiele ładniejszych ode mnie:). I nie musze im płacić za seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie - ktoś tu dobrze zauważył,ze też porównując grubasa i grubasa możemy mówić o całkiem innych proporcjach...a to też ma ogromny wpływ na dalszą ocene...bo co innego duża dupa i nawet uda plus do tego pokazny biust,a co innego dość szczupły tyłek, niewielki brzuch a bęben i boczki pożal się Panie....ja niestety własnie tak tyje - najbardziej na brzuchu, boczki plus twarz...która i tak mam dużo bo jak wspominałam wysoka jestem...nie zgodzę się tylko z tym,że to przez śmieciowe żarcie bo akurat fastfooda zjem jakies 2-3 razy do roku, chipsów prawie nie jadam - jedynie słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarzyc zawsze mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli niewielki brzuch, to czym jest wielki beben w twojej wypowiedzi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le - chyba sie domyślasz,że błąd w opisie powstał nie?! chodziło mi,że niewielkie cycki a ogromny bęben jako brzuch,ale z rozpędu inaczej napisałam...ot wielkie mi halo i problem światowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarzyc zawsze mozna. nie trzeba marzyć, wystarczy być pozytywnie nastawionym i nie mieć zrypanego charakteru, to ktoś się na to skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokoj sie bo ci zylka peknie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje;) na chuj mi żylaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjedź do kraju gdzie jest więcej pulchnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:57 tak, chyba desperat jakis sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:57 tak, chyba desperat jakis sie znajdzie. aż tak lubisz się sama poniżać, że myślisz, że tylko desperat może na ciebie polecieć. Współczuje doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne nastawienie - tak to bardzo pomoże...jak kadzidło umarłemu naprawdę lubisz jak ludzie ciebie flekują, lata tu już piszesz, setki osób ci tłumaczyło ze masz problemy ze sobą i nawet wygląd modelki by chłopa nie skusił. A ty chyba lubisz tak wracać do tego i wysłuchiwać ciągle co z tobą jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delgado
Może zamiast szukać nieistniejącego gatunku faceta preferującego grubaski łatwiej będzie po prostu wziąć się za siebie i schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie twój temat facet deficytowy Czterdziecha ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceta preferującego grubaski łatwiej będzie po prostu wziąć się za siebie i schudnąć? faceci nie są warci tego żeby dla nich ponosić wyrzeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak nie są warci to żryj dalej czipsy przed telewizorem i nie narzekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo,juz czterdziecha uruchomiła swoj drugi nick,tym razem rutka,nie Ruta 70! Ludzie,nie wkręcajcie sie,to podpucha po całości.Poczytajcie jej watek poprzedni,jak została zdemaskowana.i znikła na pare miesiecy,bo ją zbanowali,to pisała jako mężczyzna xMietek.Poczytajcie jej(niby jego wpisy powalone) na uczuciowym. To chore!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak nie są warci to żryj dalej czipsy przed telewizorem i nie narzekaj nie żrę czipsów- z 10 lat już nie jadłam, nie oglądam tv i nie narzekam, a i tak uważam, że nie warto robić takich rzeczy żeby zdobyć faceta- jeśli się chce to można dla siebie, dla zdrowia, ale po to żeby jakiegoś facia złapać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnąć...może.Ale nie do 56 kg w wieku 45 lat.Nawet jak schudnę to i tak bedę za gruba.Więc.. no to w takim razie czas kupić kwaterę na cmentarzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha na zawsze będziesz samotna pogódź się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pierdzie/licie głupoty,ja mam nadwagi z 20 kg spory biust i i jestem dojrzałą kobietą,mam powodzenie w przedziale 28-80:P:):D,i Ci młodsi to bardzo są chętni na umawianie się na randki,starsi zresztą też :P,być może jestem apetycznym grubasem,pewnie tak tylko,że ja nie szukam tzw "wrażeń" poza tym,wygląd zewnętrzny to rzecz względna ,liczy się to co się ma w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona wie, że nie schudnie, że nikogo nie znajdzie...i tylko narzeka. Dajcie spokój, sama się tak ustawiła to niech siedzi w tej swojej samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×