Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
Wzrost minus 100, najwyzej 110... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delgado
jak pisałem o recepcie na szczupłą kobietę, a nie o recepcie na grubaskę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spójrz to wyszlo z wskaźnika wagi, tej twojej "idealnej" wagi Wyliczone BMI: 16.53 - oznacza wychudzenie (spowodowane zwykle przez ciężką chorobę lub anoreksję) Dla podanego wzrostu (165 cm) prawidłowa waga wynosi pomiędzy: 51 a 67 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sam http://bmi-online.pl/ Zakresy wartości BMI: •mniej niż 16 - wygłodzenie •16 - 16.99 - wychudzenie •17 - 18.49 - niedowaga •18.5 - 24.99 - wartość prawidłowa •25 - 29.99 - nadwaga •30 - 34.99 - I stopień otyłości •35 - 39.99 - II stopień otyłości • powyżej 40 - otyłość skrajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delgado
wskaźnik BMI został wymyślony przez grubaski, żeby miały coś na usprawiedliwienie swojej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ,że nie ma wskaźnika kretynizmu ,choć to wyczuwalne w niektórych wypowiedziach ,choćby tej powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delgado
od wyzywania ludzi na kafeterii nie schudniesz, oj nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Ty może zmądrzejesz jak poczytasz ,o czym ja piszę czerp garściami i zasysaj,bo pod beretką duże puste przestrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delgado
prawie każda modelka ma wagę wzrost - 120 , tak wyglądają seksowne kobiety, pogódźcie się z tym grubaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet kiepska modelka,nie czepi się frustrata z babskiego forum,który tu próbuje sobie powetować swoje niepowodzenia w realnym życiu,dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delgado
i znowu wycieczki osobiste, a pisałem że od tego się nie chudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co pyszczku... masz jakąś szansę na seksowną modelkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delgado
ja się w tym zacnym środowisku codziennie obracam grubasku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz nadwagą baba
Ja poznałam mojego partnera po zuceniu palenia, utylam 20 kilo, nosiłam 46, 88 kilo przy 175 wzrostu i zakochał się, fakt faktem, że wzięłam się za siebie i waga zaczęła mi spadać, teraz ważę osiem dych, zmieniłam rozmiar, wszystkie baby mnie chwalą a on nawet nie wspomniał. Nie zauważył może, miłość jest ślepa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa tez grubi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno gruba dziewczyna wyszla za faceta szczuplego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubie takich chudych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 9.tyś.nabitych postów na tamtym,identycznym w temacie jej watku,teraz już pona 100.Ale dajecie sie jej wkrecać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to rozmiar 42?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem chuda i mam powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się w tym zacnym środowisku codziennie obracam grubasku smiech.gif no i? A co do grubaska, fakt nie chce mi się o to dbać- nie widzę sensu, ale też dawno już nie aspiruję do próby udawania starej modelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 9.tyś.nabitych postów na tamtym,identycznym w temacie jej watku,teraz już pona 100.Ale dajecie sie jej wkrecać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech się cieszy nieudacznica, to jej jedyna radość w życiu. co jej będziesz żałował wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john876
grubaski praktycznie nie maja szans wyrwać kogos na portalu, jedynie poznanie w realu, w pubie, dyskotece mają szanse. gdybym wybieral na portalu, to wybralbym tą bardziej fit, ale jak w realu grubaska bedzie sympatyczna, , usmiechnieta, i najlepiej jak podejdzie, zagada, bedzie fajnie nam sie rozmawialo, albo nawet tylko k****iki sie pojawia miedzy nami z przeciwnych konców sali, to serio moze byc gorąco. ps i osobiscie znam kolege, ktory woli pulchne; bo ja to wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wyglada kontakt z czterdziechą :ty sobie,ona sobie,jeszcze ci po drodze naubliża. Chcecie to piszcie z nią. Na tamtym wątku była przerwa od lata.Wczesniej pisala na netkobiety,tam ja zbanowano. Ekstrawagancja/Ruta70/missnowego jorku/indianskie lato/xMietek to jej nicki,bedzie pisac zaraz w kilku osobach,tylko dajcie sie wkrecic,to jej polewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyżej mamy przykład patologicznego trolla, którego jedynym życiem jest internet i wyszukiwanie różnych bzdur.Według owego osobnika jestem również Putinem, gejem Frankiem i dominą Justyną.Oraz wieloma innymi bytami.W przeciwieństwie do niego ubogiego biedaka trolla, tylko trolla.Smętnego trolla.Nudnego trolla.Powtarzającego jak babcia z demencją...troll.Takie WIELKIE NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Moja koleżanka ma nadwagę, a jej facet mówi, że jest za chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pulchnych kobiet nic nie mam, niech sobie żyją i mogę je lubić jako koleżanki, ale z taką nie zwiążę się. Ale są tacy co się wiążą... i to wiele przypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię :) 25l Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×