Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
ja znam podobajom mi sie pulchne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie wejsc na ten temat i sprawdzic czy autorka Bazka to 40cha ??? jak sadzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubensowskie kształty Co Ci powiedzieć, piękna kobieto, jakim to słowem rozpocząć mowę, z jaką do Ciebie zwrócić się miną, w którym kierunku pochylić głowę. Nie wiem co z robił bym, gdy bym zobaczył, podszedł czy dalej patrzył z daleka. Bo możesz myśleć całkiem inaczej, i nie zrozumieć że jesteś piękna. Chciałbym wyrazić swój podziw, który ku Tobie zwraca me oczy. Jesteś kobietą, Tobą jest piękno, a wszystko w pulchnych kształtach Twoich się łączy. Może nieśmiało mówię lecz szczerze, i nie obarczaj mnie za to winą. Słowa te mówię w najlepszej wierze, bo jesteś śliczna pulchna dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha co ma pecha i tak jest o wiele lepsza niż nasz wutezeciocha co ma ciąłego focha. Wiecznie coś jej nie pasuje. Kiedyś nawet potrafiłą oskarzyć podwłądnych o kradzież ryzu, a to rzekomo ktoś gaz w kuchni podmienił, a tylko ona ma klucze. Czasem specjalnie dała klucze komuś , kto i tak nie mial jak zabrać tego co zrzekomo zginłęo. jej mamuślka chodzi z pusta torba na zakupy i wraca z taka samą, no moze czasem jakąs kostke samlcu niesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzujcie,po co akurat temat walnietej czterdziechy po 1,5 roku odkopywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×