Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
mlodzi lubia starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieMogeSieZalogowac
Znam takich, dla których wygląd ma znaczenie drugorzędne, wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WHEREA ARE JU CZTERDZIECHA :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy faceci lubia puszyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu gruba baba chce szczupłego faceta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Publikując tego posta oczekiwałam odpowiedzi typu - mój kumpel, mój znajomy, mój brat lubi takie kobiety. A nie ktoś, gdzieś tam może. Jaki z tego wniosek - jeśli istnieją nawet tacy mężczyźni to są ich ilości śladowe. i jeśli któraś z nas się roztyje to wiadomo co ją czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.52 nie sugeruj się tym co piszą na cafe,bo to garstka ludzi,którzy nie mają swojego życia,i swojego zdania,-dopiero byle użytkownik jest wyrocznią,i pisze jakiemuś anonimowi jak żyć,i co robić,,, w życiu to ma znaczenie nie uroda czy tusza lub jej brak,a to co w głowie,i to dotyczy obu płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, to co nosimy w głowie jest niewidoczne. Widoczny jest wygląd i tylko atrakcyjne fizycznie kobiety sa brane pod uwagę. Do mężczyzn zresztą bardzo długo nie dociera jaka na prawdę jest kobieta.Bronia się przed ta wiedzą rękoma i nogami, usprawiedliwiają, tłumaczą...dopuki sami nie mają rogów, albo nie są w inny sposób oszukani. Stąd w opinii wielu panów kobiety to k..., materialistki i padalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy w podobnym wieku,ja jestem po prostu gruba ale nie zauważyłam,żebym była przeźroczysta,wręcz przeciwnie ... na byle zakupach -bywa ,że mnie jakiś palant zaczepia,bywa ze chamsko,a bywa,że jakoś tam delikatnie -nieśmiało,i przeważnie są to albo ok 30stki albo deko po,albo bardziej czepili 50latkowie.. ..tylko,ze ja jestem niezainteresowana,nie reaguję,nie odpowiadam na zaczepki,a jak kto bardziej czepliwy to pogodnie ...bywa,ze wystarczy wzrokiem:P ...jeśli Ci zależy na posiadaniu u boku samca,to uśmiech na twarz,new fryz ,ciekawy ciuch i spora część populacji męskiej Twoja,powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha nikogo nigdy już nie poznasz pogódź się ze swoją samotnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz jeszcze znalezc faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja zonka ma wiecej cialka. Nosi rozmiar 38-40 , ma duzy piekny niust. Szczuple nozki a tylek mega z******ty. Jest tak sexowna ze moim kumplom szczena opada. Faceci za nia szaleja wlasnie teraz gdy wazy 60 kg przy 165. Wazyla kiedys i 50 przed ciazs. Po ciazy byla szkieletem teraz ma piekne kobiece cialo. I powiem wam ze wsrod moich znajomych, kumpli takie kobiety maja wziecie. Choc zon maja rozne to o takich jak moja niunia kazdy marzy. Dla mnie laska szczupla jest aseksualna. A jak na male cycki to by mi na mm nie stanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopie,rozmiar 38/40 noszą kobiety szczupłe,chyba ci sie pomyłiło z jakąś inna panią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16868
Niestety ale każdy facet wybierze szczupla. Nawet stary, gruby i zaniedbany będzie tak kombinowal zeby w końcu jakas szczupla dopasc. Dla facetow dopuszczalna "grubosc" u kobiety to cycki i tylek, przy czym cycki najlepiej zrobione, bo naturalne nie stercza pod szyja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha to jest już pisane daj sobie spokój nikt już ciebie nie chcę czytać ZAWSZE BĘDZIESZ SAMA dziewczyno zrozum to nikogo nie obchodzi twój problem miałaś temat jak się nie mylę facet po czterdziestce towar deficytowy i tam wszyscy się z ciebię śmiali nie rób już wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak woogóle przestań się nad sobą użalać tylko działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 2.tyś.postów na poprzednim jej temacie i w koło to samo a Wy jeszcze dajecie sie nabierać projektowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38/40 to szczupła kobieta.SZCZUPŁA nie pulchna .5kg mniej niż wzrostu to normalna waga.Normalna waga nie anoreksja. Trollo, jak mnie nie podoba się jaki temat to go nie czytam. Idż na bieszczadzki, kasztanowy czy inny i tam sobie poszczekaj. Chodzi mi o rozprawienie się z mitem, że mężczyźni lubią pulchne kobiety, że jest takich sporo, że figura nie dyskryminuje kobiety.Sama noszę już rozmiar 44.W porywach 42.Ale do rozmiaru 38 nigdy się nie skurczę.Więc dla każdego faceta zostanę gruba babą i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 36 lat, 1.60 wzrostu i waga 80 kilo (to otylosc wiem). Mialam faceta (on 38 lat) do niedawna bylismy ze soba i po 8 latach zwiazku rzucil mnie dla rocznika 1990, dla lasencji wysokiej i szczuplej o nogach az do samego nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, ze ci co nie rzucaja, sa po prostu zbyt leniwi na to.Ale myślę, że każdy marzy o lasencji.Tęskni za taką.Jest ona bohaterką jego erotycznych snów. Więc drogie kury domowe jesteście ersatzem.Zastępnikiem.Prozą życia.A czasem i wrzodem na męskich marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko to podaj jaka to jest waga pulchnej kobiety bo dla kazdego cos innego . np waga od 60 do 76 kg to moze bydz pulchna,ta gorna granica .wiec o jaka wage ci chodzi . ile wazysz powiedz w koncu albo przybliz okreslenie PULCHNEJ CZYLI JAKA WAGA I JAKI WZROST I JESZCZE JAK TO WSZYSTKO SIE ROZKLADA. bo moze mowimy o pulchnej ponad 130 kt to zmienia postac rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkręcajcie sie dalej,tak jak pierwszym jej topiku,ponad (chyba) 1600 postów a ona i tak pysknie po swojemu i odeprze wasze argumenty.Przeciez to projekt kafe,ostrzegam,że tu nie porozmawiacie logicznie z tą osobą(wczesniej na netkobiety-indiańskie lato,missnowegojorku,Ruta,xMietek,Ekstrwagancja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jej ktos napisze, ze zna przypadki, gdy mezczyzna jest z pulchniejszą, to nie wie o czym mówi. Jak napisze, ze sam jest z taka, to zmysla, jest trollem itp. Ona chce chyba przeczytać, ze po prostu ma racje, ze faceci to świnie, a grubsze nie maja szans na związek. A jesli juz w jakimś sa, to na pewno sa zdradzane. Koniec, kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulchna kobieta, to pulchna kobieta przecież podawałam, ze noszę rozmiar 44.Przy 170 ważę 84 kg.Rozkłada się to bardzo fajnie bo równomiernie. Trollu zazdrościsz mi pyskatości?Umiejętności odpierania argumentów?Wiesz jak się taka cecha nazywa - inteligencja i elokwencja.Ty jej nie masz - twoim jedynym argumentem jest to, że jestem projektem kafe i cała masą postaci...Powtarzasz się ...Nudzisz...potwornie nudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollo wybacz - nie przekonuje mnie opowieść pana, który jest z kobieta rozmiar 38-40.Bo to nie jest pulchna kobieta - TYLKO NORMALNA KOBIETA. Nie przkonuja mnie opowieści o tym, ze ktoś tam jest z pulchną kobietą - bo ktoś tam jest dla mnie postacią mityczną. Nie odezwał się ŻADEN FACET KTÓRY MA TAKĄ PARTNERKĘ.ŻADEN!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×