Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
ile tematów jeszcze założysz,jak 'straszysz'moderacje po blokadzie tego gdzie nabilas prawie 9.tyś.postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMietek
Czterdziecho, wiesz już ze u mnie porażka, a co u Ciebie? Jak ten facet? jesteś z nim nadal? Masz kontakt z Podglądaczką? Ciekawe co u niej i tego Jej wrażliwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztredziecha,zaloguj się zamiast walisz znów spod xMietek! Ooo,jeszcze podglądaczkE watku trzeba dorzucić do twoich nicków,których używasz. Dawaj,dawaj,na razie tylko rutka i mietek i ty,takie 3 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż u mnie cóż - pogodziłam się z tym, że jest jak jest i inaczej nie będzie. U Podglądaczki wszystko ok - oprócz zdrówka.I nim się przejmuje.Wrażliwiec okazał się skończonym dupkiem i zniknął z horyzontu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadasz sama sobie xmietek czyli czterdziecha co ma pecha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze będziesz sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMietek
Ale jestescie razem? Pozdrów Podglądaczkę ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha,znowu piszesz do siebie udając xmietka?!myślisz,że ktos się da jeszcze nabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge w to uwierzyc
nie bylo mnie na kafeterii kilka miesiecy. Skad pamietam to 40cha miala bana i tej glupiej kurfy nie bylo :D no owszem pisala jako Mietek i inne ale jako 40cha raczej malusio. wchodze dzis na kafeterie i widze, ze ta imbecylka znowu pisze jedno i to samo :D ja yebie :D 40cha co ma pecha Mietek podgladaczka watku Ekstrawagancja slabasza genetycznie to ona czy tam on A na netkobiety i na wyborczej przez pare ladnych lat smarowala 150 posto dziennie pod kilkoma nikami. Asterka10 - t jej glowny nik, wejdzcie na netkobiety oraz Missnwoegojorku/Brzydulla vel Rucia45 vel Ruta70 oraz na forum.gazeta.pl Aasterka10 i Rura1234 TO JEDNA I TA SAMA OSOBA !!!!!!!!!!!!!!! WSZEDZIE JA GNOJA I BANUJA!!!!!!!!!!!!!! od lat pisze jedno i to samo w kolko Macieju !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze będziesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze to samo,bo jest projektem,który nabija posty.Nie ma takich głupich osób:D :P :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze bedziesz sama Czterdziecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecho, jeśli chcesz odpowiedzi od facetów, czy lubią takowe, czemu zadajesz to pytanie na kafeterii, skoro tutaj przebywają głównie kobiety, wszak to forum kobiece! Poza tym jest to forum otwarte, przyciąga wszelkiej maści męty osobowościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na fora tematyczne, gdzie są normalni mężczyźni i sprawna moderacja. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze bedziesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troll, Ty myślisz - sorry Tobie się wydaje, że ja na ten tekst "zawsze będziesz sama" się popłaczę lub załamię? Mylisz mnie z niezrównoważoną nastolatką. Każdy z nas jest sam.Wielu ludzi o wiele bardziej samotnych niż ja w związkach.I to jest dopiero dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nic ci nie robi kolejna demaskacja twojej osoby i rożnych twoich nicków i adresy gdzie walisz kolejne tematy? ty to masz wytrzymałość czterdziecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż chcesz .Beton to beton i nic nie wydolisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze bedziesz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sram kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś na jednym z tematów widzę..missnowego jorku,jak się upewnię,ze to ona,to wkleję tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudleyyy
wg mnie jest tak jeśli dziewczyna jest lekko pulchna ma ładną twarz i wielkie cycki to ma naprawdę sporo adoratorów może nawet i więcej niż bardzo szczupła kobieta o chlopięcej urodzie. Wiadomo że najbardziej pociągająca bylaby szczupła kobieta o fajnej talii z dużym biustem i ładną twarzą ale takich kobiet jest wg mnie stosunkowo niewiele. Mam koleżankę ze studiów taka trochę pyzata ale ma ładną twarz tzn ma taką trochę hiszpańskia urodę i bardzo duży biust. Jak jest czerwiec i ubiera się w bluzki z dekoltem to normalnie z kolegami nie można oderwać wzroku. No jakby schudła trochę kilo to byłaby super laska ale jak sam mowi że pojeść to ona lubi i się tym nie zadręcza jak ludzie ją oceniają. Gdyby nie to że jesteśmy dobrymi przyjaciólmi to sam bym się za nią zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A demaskuj sobie troll kogo chcesz.I jak chcesz.Nic innego widocznie biedaku, nie masz do roboty.Dlaczego nie wykryłeś, że jestem Maćkiem i Samotnym Romantykiem????? No powiedz mi dlaczego???????? Toż to skandal tego nie wiedzieć i nie wykryć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Witaj Czterdziecho, fajnie że wróciłaś, bo lubiłam podczytywać Ciebie i Podglądaczkę. Co u Ciebie? Byłaś związana z jakimś mężczyzną, czy ta znajomośc rozwija się? Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×