Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
JaZnamBoSamLubie 2015.03.12 jak coś to zostawiam @ ffago55@onet.pl Zapraszam pulchne kobiety usmiech.gif Jak pisałem wcześniej, wiek nie ma dla mnie znaczenia xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mozesz zamknac juz ten temat. Masz opinie. Chyba nie czytasz sama swojego watku, skoro przeoczylas czyjas opinie, na ktorej ci zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak każdą? Chyba obrażasz użytkownika. Udzielałam się w tym topiku, próbowałam coś pisać, ale widzę, że jest to kompletna strata czasu. Jesteś wiecznie zrzędzącą babą, której nikt nie dogodzi. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bzyka każdą to i ty masz wreszcie szansę coś poczuć w sobie. Może to jedyna szansa, więc już tak nie wybrzydzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś wiecznie zrzędzącą babą, której nikt nie dogodzi. Masakra. prawda, nawet wibrator by się przy niej wolał zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tam jej piszecie ona nigdy nikogo już nie pozna także o jakim woogóle seksie jej piszecie jak ona niewie co to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to prawda co pisała na tamtym topiku to sypiała z żonatym,za ściana syn i jakoby przewlekle chora matka a ona w body!! Ale trudno uwierzyc w ten scenariusz,nie wiadomo co jest prawdą a co wymysłem wyobrażni. Nawet mnie to nie interesuje poza ostrzeżeniem,że nie warto wdawać sie w dyskujse,bo na wszystko jest opór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam, ale on już po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak każdą? Chyba obrażasz użytkownika. Udzielałam się w tym topiku, próbowałam coś pisać, ale widzę, że jest to kompletna strata czasu. Jesteś wiecznie zrzędzącą babą, której nikt nie dogodzi. Masakra. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tak masakra jeśli facet zaprasza kobiety w każdym wieku.I ma nick figo fago. Pewnie chce z nimi gadać o filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40-cho, zaczynasz moralizowac, a ze swoim zonatym facetem , rozumiem , ze rozmawialas o ekonomii i efecie cieplarnianym, dlatego zakladalas body?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha co ma pecha dziś Tak masakra jeśli facet zaprasza kobiety w każdym wieku.I ma nick figo fago. Pewnie chce z nimi gadać o filozofii. x A o czym jest ten topik? Jeśli o zaletach serca i rozumu, to wybacz, ale nie dałaś się poznać z dobrej strony. Zadałaś pytanie, dostałaś odpowiedź, która powinna Cię usatysfakcjonować, ale nie, Ty jesteś niezadowolona i jątrzysz dalej. Obawiam się, że Twoje problemy z facetami nie mają żadnego związku z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy.Nie wiem jak w internecie udowodnić zalety serca.Mam rąbnąć jakąś ckliwą opowieść.Przyznać się do wolontariatu?Zamieścić zdjęcia z przeprowadzania staruszek przez ulic? A rozumu, cóż ....mam popisywać się tu wiedzą, logicznie analizować sytuację na rynku paliw, czy wyciągać wnioski z wpisów większości osób na kafe? Mogłabym się tu wykreować na nie wiadomo jaki cud - tylko po co? Przecież każdy stara się tu być lepszym niż jest - tylko nie ja. Ja przedstawiam się od najgorszej z najgorszych stron.I o dziwo , dzięki temu autentyzmowi mam w mięcej przyjaciół niż nie jedna osoba, która trzepie tu laurki na swój temat. Ile kobiet z tego forum było z żonatymi facetami.Ile laurek lukrowanych zdradza swojego męża, kradnie, kłamie i wali ściemę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upraszczasz czterdziecha,bo pisalas wtedy,na poprz.topicu,ze jesli cie ten gosc nie bedzie kochal nigdy to przynajmniej poseksisz sie z nim. I po co piszesz,ze wiele kobiet sypia z zonatymi.Chodzi o to,ze Ty to robisz a nie jakies inne. I po co w ogóle znów zakladasz nowy topic,jesli schudłaś te 10.kg.Ty nadal jesteś gruba i tzw.pulchna,bo się już gubię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotuś mylisz fakty.Z żonatym facetem byłam 10 lat temu.Ten jest jak najbardziej wolny... Ważąć 80 kg raczej nie jestem szczupłą. I według większości mężczyzn nigdy nie będę - bo mi rozmiar 36 nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A trol internetowy czyli Asterka w akcji again:D ty nie prcujesz czy jak? Albo nie. Już wiem. Forum Ci płaci za podbijanie topikrów i ruch w interesie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Czterdziecho, daj spokój. Nie rozumiem kobiet i już nie chcę mieć z nimi nic do czynienia. Duzo sie nadziało i to niefajnych rzeczy. Ola kilka miesiecy temu wyznałami że zaszła w ciążę. ze mną. Niestety nie zareagowałem dobrzem bo nie byłem gotowy na dziecko i uznałem że mogę na dziecko płacić alimenty, ale wychowywać nie chcę. Ne czuję sie na to gotowy. Ola mocno cierpiała, ja jakoś sie przyzwyczaiłem do myśli, że powiększy mi sie rodzina, że trzeba dorosnąć, wziąć odpowiedzialność za nią i dziecko, tyle że w skrócie Ola nagle zmieniła zdanie. Że dziecko nie moje i odeszła do kochanka. A ja zostałem z niczym. Mało tego Agata, ktora pozwoliła mizkać Oli i mnie w jej mieszkaniu, też nagle zmieniła zdanie. W pierwszą sobotę marca przyszła z policją i mnie weksmitowali (nie byłem tam zameldowany). Tak mi sie życie popaprało przez dwie niedojrzałe wariatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha,Asterka z netkobiety vel indianskie lato/missnowegojorku,vel Ruta70/Ekstrawagancja/slabsza genetycznie/iftar/xMietek czyli Czterdziecha co ma pecha w jednym!!!! Wystarczy zerknąć na poprzedni topik,by zobaczyć jak podbija swoimi nickami swój temat.Ktos mówił,że to 20 gr od posta(?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A toś czterdziecha walnęła z xMietka!! Kobieto,juz nie wymyslaj,co?! Dzis nie potrzeba meldunku,by gdzieś mieszkać więc jaka eksmisja?!słabo napisałaś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba meldunku, ale gdybym był zameldowany, to dla policji byłaby to informacja, że Agata jako właściecielka mieszkanaia mie tam zameldowała i by odeszli, a tak to im nawmawiała, że jestem na dziko i nie chcę sie wynieść i mi kazali spakować rzeczy i sie wynieść. A najgorsze jeste to że zostawiłem tam wazną rzecz i jak po nią przyszłem to już były zamki wymienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie internauci,którzy nie znają czterdziechy parę jej tematów spod xMietka. Jest ich 27,nie chce mi sie wklejać kolejnych.Ona twierdzi,że nie było jej tu od lata,dobre sobie!!!!!!!!! Jeszcze pod innym inckiem czterdziecha gdzieś tam pisała niedawno,tym razem jakoby slabsza genetycznie.Nie chce mi sie szukac,bo szkoda na nią czasu. Ona wyzywa tu od trolli a sama nim jest.Chcecie to się wkrecajcie w rozmowy z nią,nabijajcie jest posty na co raz to nowych wymyslonych przez nią tematów.Wasz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeciez ty czterdziecho udajaca mietka nie mieszkasz u agaty od dawna!!hehe,juz sie sam(-a)gubisz,na innym topku byl taki wpis,ze mieszkasz niby u kolegii a potem w wynajetym. Ło Boszszsze,ależ ty czterdziecho masz wyobrażnie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej z kafeterii
Proszę o poradę jak pozbyć się fałdki na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też umiem wymyślać bajki. ILE płaci się w kafeterii od postu projektu? CHętnie dorobiE. Czterdziecha już przesadzilA z fantazjowaniem. Słabe się robi. I jeszcze ekstrawagancji nie było. Bo Mietek jest słaby jako postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i iftar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnij do wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nuda,bo znów zostałaś "zdefiniowana"po poprzednim topiku.Tylko tym razem znacznie szybciej.No i nie ma kto podbijać,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×