Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
wiesz dlaczego twoj watek zdechł? Bo byl nudny, monotematyczny i glupi. Juz nikt nie chcial czytac twoich wypocin, klamstw i mitomanii. Tutaj zaczyasz wszystko od nowa. poniewaz ci jakos nie idzie, juz wyciagasz z niebytu Mietka i inne byty. Gdybys miala choc cos ciekawego do powiedzenia...dowcipnego, interesujacego, zabawnego. Niestety! tylko i wylacznie biadolenia kobiety z nadwaga, ktora nic z saba nie robi tylko biadoli, ze jest "przezroczysta" . Glupota:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest tym trollem?Bo się z deczka gubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuniu, 10 kilo mniej to nie jest nic ze sobą nie robienie... Niestety, po 40 mało która kobieta ma figurę miss. Mogłabym napisać coś interesującego - ale wybacz , nie ten poziom forum.Coś co dla mnie jest interesujące dla większości osób tu nie jest...Nie widzę sensu pisanie tu czegoś dowcipnego i zabawnego z tego samego powodu. Wybacz - jeśli tu są osoby wierzące w projekty kafe, w to, że ktoś czuje potrzebę pisania z paru nicków i wciela się w rozmaite byty - to samo to jest komedią i dramatem w jednym.Na poziomie slapstiku i świata według Kiepskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to nie twoj poziom, to po co tu wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli tobie to wystarczy. By nie marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę marudzić.Bo lubię. I nie znoszę wszelkiej maści ściemologi wpieranej kobietom- typu każda potwora znajdzie amatora, ładna miska jeść nie daje,wygląd nie ma znaczenia i facet nie pies na kości nie poleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie po co zadajesz pytanie, na które nasza odpowiedz cie nie interesuje, bo jedynie własne zdanie uznajesz za słuszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Parę osób,które lubisz"hehe.Przecież one do Ciebie teraz chyba nie piszą a jak co,to na maila można przejść jak z xMietkiem czyli sama do siebie piszesz!!!!!!! Nie jestem trollem,ani projektem kafe!Nie pasuje Ci,bo znów Cię zdemaskowano?w koło Macieku to samo chyba tylko projekty kafe mopgą pisać,by podbijać. To samo przed laty pisałaś na netkobiety nim Cię tam zbanowano. Wkleić Ci póżniejsze Twoje wpisy,jakoby od lata nie pisałaś tylko słabsza genetycznie w Twojej osobie o tej swojej sylwetce. Albo xMietek:raz był z A,raz z O,wreszcie wymysliłaś projekt,że u kolego mieszka,raz była ciąż ,ale jej nie było i inne brednie. Wystarczy kliknąć na Twoj nick,by xMietek wyskoczył jak z kapelusza,te tematy jeszcze wiszą na kafe. Bajdurz dalej,może ktos Ci w cokolwiek uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki za literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz czterdziecha, olej trolice:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste Panie, a kogo obchodzi czy ja to Mietek, ruta, słaba i ..wie kto jeszcze? TYLKO ciebie.... Wracając do rozmowy - wczoraj pewien gruby znajomy komentował swoje koleżanki na facebooku.Że jak to z takich atrakcyjnych lasek się wieloryby porobiły.Musiałam się ostro gryźć w język by nie wrzasnąc - chłopie popatrz w lustro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam Tego co mi mówił,że lubi pulchne,póki dycham jeszcze...to Cię white pozdrawiam,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie obchodzi kim jesteś,ale wypada ostrzec ludzi,że na jednym topiku jesteś różnymi bytami,piszesz spod kilku nicków jednocześnie czyli wkręcasz ludzi. Na razie przystopowałaś ze słabszą,bo Ci juz to wypatrzono któregoś dnia,dzis przyhamowałaś z xMietkiem,bo i to wykryto.Zresztą wymyslony przez Ciebie Mietek pisał na Twój mail,to ktos uwierzy,że przyszedł,zadał pytanie i poszedł?komu wciskasz kit i nawijasz makaron na uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimibz dziś pogielo cie ? Robisz reklame jakiejs grubej prostytucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przed czym ostrzegasz? Zjem kogoś?Upiekę? Zmanipuluję? Naciągnę na kasę? Zgwałcę? Myslę, że każdy ma własny rozum i nikt nie bierze śmiertelnie poważnie tego portalu. Jedynym zagrożeniem jesteś ty - bo nie pozwalasz komuś pisać.I niepotrzebnymi nudziarstwami, urojeniami swojej chorej psyche zanieczyszczasz ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha nigdy nikogo nie znajdziesz zawsze będziesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;57, tak,dokładnie.manipulujesz!! Nie ja zanieczyszczam watek tylko Ty obsesyjnie min.manipulujesz,marudzisz,nudzisz,kontrujesz,itd kazda wypowiedz.To jest kalka poprzedniego tematu,lepiej uprzedzić innych,żeby nie mysleli,że piszesz prawdę/masz kłopoty jakieś tam/szukasz opinii,itd. A całkiem inną rzeczą jest brać wpisy z przymrużeniem oka,to różne od pisania na jednym temacie pod kilkoma równocześnie nickami. I jeszcze udajesz,że nie wiesz o co chodzi i mi łatkę przyklejasz.To Ty jesteś troll-widmo.Gorzej,bo na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewny że samotność jest tobie pisana także pogódź się z tym a po drugie za cienka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 71
Czterdziecha nie odpowiedziałaś na pytanie - po co zakładasz wątek, po co pytasz innych o zdanie, skoro ono i tak cie nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 71
Ależ to jest na temat - po co pytasz, skoro odp.cie nie interesuje, bo sie z nią nie zgadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha nigdy nie znajdziesz nikogo kogo to obchodzi że ty nie masz nikogo ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 71
A jakich to konkretów sie spodziewasz? Zdjęć, odpisów aktów ślubu, czy link na fb wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×