Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

lk, ja liste juz podbilam. a ze wykorzystalam przerwe lunchowa na szybki numerek a nie na siedzenie na kafe... coz .... :classic_cool: trzeba trenowac. sezon bikiniowy sie zbliza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalona :D Ale powiem Ci, że tez bym wolała się seksić niż jeść i odwiedzać kafe... Ale jak widać jestem tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona...,ta wstrętna kocica...,to ona jest śśśfffiniaaaaa! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym potrenował... :( ciekawe jak bym wyglądał w bikini...?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłaby się chociaż nie chwalić... i to w dodatku tak bezczelnie i publicznie! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobar a ty wiesz lubie jaki to stres?? szybciej, szybciej, co sie guzdrasz, bo przerwa sie konczy?? a gdzie utulenie, gdzie calus??, gdzie czas na pieszczoty?? x eee wiedzialem, ze powinienem byl kask nosic teraz mnie glowa boli i chyba gadam glupoty, za to mam wolne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam stres. Czasem szybki numerek jest wspaniały. Często nawet. Jak tak sobie czasem wspominam to właśnie te (i te wyjątkowe z innych względów) pamiętam najlepiej :D Pieszczoty, utulenie nie zawsze są obowiązkowe. A całus? Całusów w szybkim numerku też może być wiele ;) x Znowu na Ciebie coś czyha? :( Może poodczyniaj? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wina, ze mam tak udane pozycie seksualne? 😴 moja wina, ze wieczorem bede miec powtorke? i jutro i pojutrze? i mam nadzieje az po kres mych dni? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie kupilem na lato nowe kąpielówki z biedronki Teraz muszę jeszcze tylko "coś zrobić" ze swoją sylwetką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyny bez przyczyny gdzie sa te dziewczyny gdzie te bialoglowy cos jestem nerwowy nie bedzie dzis rymow duszy pustych dymow x oj tam nie boli tak bardzo w sumie to misiu tylko guza ma, choc pani doktor byla bardzo mila nawet za bardzo powinienem pojsc na zakupy jak mam chwile, ale nie moge znalezc prawa jazdy, poza tym dobrze mi tu i wcale mi sie nie chce spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pójścia na zakupy nie potrzebujesz prawa jazdy Poza tym lepiej siedź w domu z tym guzem. A Pani doktor pewnie chciała Cię dokładnie zbadać :) Może też miała przerwę? :D :P x Dok, poka, poka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec przerwy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dok a od kiedy to lateksowe wdzianka w biedronce sprzedaja?? x moze i nie potrzebuje ale czym sie wylegitymuje przy kasie? a pani doktor to nie chciala mnie puscic do domu, a jak poscila to jeszcze kazala Koenowi mnie odwiezc jak bym sam nie mogl pojechac, przeciez z uza wujezdza sie prosto a potem w lewo i dlaej juz latwo trafic, sam bym sobie poradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to najchetniej wrocilabym na powtorke numerku tym razem z rozbudowana animacja... swoja droga, wszedzie trabia jakoby tabletki anty obnizaly libido... na mnie to nie dziala, nastepny stereoryp zlamany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci...no przecież nie nasza wina:-D X Tulenie utleniem, na to czas się znajdzie kiedy indziej, a szybki numerek...ja akurat tez mam przerwę, ale numerek chyba koci mi podebrała:-P Sis👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek, może Ty się wstrząsnąłeś? Nie świruj tylko leż w łóżku :P Bo Cię przywiąże Sis ;) Pomożesz wiązać Puszyściaka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie poes ty zla kobieta jestes przez ciebie smierdze seksem i jak tu miedzy ludzi isc?? nici z zakupow :( i prawa jazdy wciaz nie moge znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to james bond bym wstrzasniety nie mieszany a misiowoc to nie ta liga juz blizej stafika i jego kartonu poza tym od bolu glowy jeszcze nikt nie umarl poboli i przejdzie na kogos innego ale naprawde musze isc na zakupy a nie moge ser sie skonczyl i chce czekoladke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie rozumiem u mnie nie ma aveve jest dopiero w merksem poza tym w avvev nie ma czekoladek za to maja ladne obroze :P:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie tam internetowej sprzedaży z dowozem do domu? :) I nie pisz mi o kartonach :P Ogarnij się misiek :P Bo te kajdanki naprawdę zakupię :D x Rycerska Mość się martwi kocurowym katarkiem? :D Tego jeszcze nie było ;) x Też chcę czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma czekoladek w avev za to jest zarcie dla psow i kotow ale ja juz nie mam kotow i pieskow z bialymi lapkami tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie musze nakarmic krolika, bo wczoraj zapomnialem i gdzies mialem pyralgine, bo ten gowniany paracetamol co mi wypisala to sie nadaje do.. bawcie sie dobrze kotecki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tam wim, ze aveve a jaka ladna widzialem , szeroka czarna, dluga na cienkiej szyi to by sie pewnie dalo ze dwa razy zawinac, tyl,ko trzeba by dziurki nowe dorabiac :P dobra ide bo chyba pierdziele i naprawde mnie ten pusty dekiel boli ide sie przytulic do poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×