Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

no wiesz lubie?? zlamalas mi serce, a ja myslalem, ze twoj ulubiony to ten o rozowych , puszystych slonikach jest mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty pożyczyłaś od Kazia? ;) Idź...,będę czekał w stanie soute:) i myśl co Cię dzisiaj jeszcze czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek, który? Nie pamiętam :( Sąsiad (nadal mam się tak zwracać? tym imieniem?), jak myślisz skąd wziął się mój nick ;) x Ja prawie soute. Nie wiem czy turban na głowie się liczy :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od tego czy mozna go uzyc tylko jako knebla czy tez starczy go tez do delikatnego skrepowania :P .. znaczy tego "turbana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już tyle ników mi nadałaś że możesz sobie wybrać ja nie myślę,czytam Spokojnej nocy Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile tyle? Tylko dwa :) Aż dwa... Sam wybrałes inne imię. Dlatego pytam. Nie myślę. Spokojnej... x Jakby się uprzeć to może jakiś nieudolny wielki węzeł możnaby było z tego stworzyć. Tylko po co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to masz racje, po co sa lepsze rzeczy do tego :D:D:D choc akurat nie mam na mysli kajdanek z rozowym futerkiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaa moja najdrozsza jesli od ciebie to masz jak w rosyjskim banku uroczyscie obiecuje , ze bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pytanie na kim bedziesz ich uzywal...... ja sie nie zgadzam na rozowe futerko... wroc, zle ja sie nie zgadzam ani na kajdanki ani na rozowe futerko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne będą robiły za wieszak na ręczniki czy coś w ten deseń :D ;) Obiecałam to kupię :P Ale, że najdroższa? Znowu? Już przecież mnie nie kochałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz poes?? gdziez bym smial?? po pierwsze co mialbym zrobic z tymi kilometrami sznura?? powiesic sie na nich?? poza tym ty sie dzis podobno spracowalas w ogrodku az mi bylo glupio tak siedziec****atrzec jak sie mordujesz dltego w trosce o twoje dobro musialem, po prostu musialem cie zmusic, zebys przestla kleczec, stad to .."kobieto podaj piwo" aa i chcialem zauwazyc, ze misiow sie nie bije , a futerko tez nalezy szanowac, zwlaszcza , ze go juz malo :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie kocham, jak kocham milosc niezmierna wciaz tli sie we mnie to ty nie chce misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa podaj piwo a zanim sie zorjentowalam to cala skrzynke jupilera wyzlopales... a podobno nie lubisz tego sikacza :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! I ja się zgadzam na kajdanki. Pod warunkiem, że używane na zmianę ;) x No tak, KOtka się chciała Kocurem podzielić ale nie wiem czu to tez działa w tę strone, że miś chce iść do innej gawry. Jest ryzyko, że zostanie przykuty kajdankami z różowym futerkiem :P do skały niczym Prometeusz :D Ale... jak on tyle tygo piwa pije to wątroba już nie ta :O i sie ptaszyska nie skuszą :O Do d**y z taką karą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie twoj tok myslenia ale misiu pije piwo a nie wode :P, jesli juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi ja sie nie boje jestem stary, juz nie moge wiec z wykorzystania puszystej niewinnosci i tak nici :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna, wiosna.... dzisiaj u nas odczuwalna cos kolo 18stopni bylo... kocur paradowal w koszulce caly dzien, a jak ladnie pachnial gdy wrocil z kopania ogrodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie! Jakie ja dziś literówki robię :D Jak wisi w powietrzu drżenie, falowanie, napięcie seksualne, gdy z jednej pary oczu do drugiej płynie elektryzująca ciało informacja o upodobaniu dugiego to chyba pora roku nie jest ważna ;) Chociaż niestety/stety na mnie pogoda działa bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka, ile hektarów Ty masz tego ogródka? :D Misiek, coś się znajdzie innego do wykorzystania, już Ty się nie bój ;) Albo... bój? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee zaraz nic nie podlaczam, nic nie naprawiam, nic nie zakladam i w ogole zwlaszcza ze podobno w kajdankach z rozowym futerkiem mam byc to jak to sobie wyobrazasz, ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażam sobie aż za dużo :O Gdy doszłam w tych wyobrażeniach do moementu gdy na czaworaka, oczywiście skuty na plecach próbujesz podać mi śniadanie do łóżka niosąc talerz w ustach to już przestałam sobie wyobrażać :D To niebezpieczne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :):):) dzieki lubie rozbawilas mnie jak dawno nikt :D:D serio dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nagroda za gotowość do noszenia puszystej rożowości ;) Mi też było miło :D A teraz słodkich, pięknych i cudownych. Jutro kierat... Ale najpierw się wyśpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×