Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

widzę że wszędzie jakieś choróbska, ja już chyba na prostej po dwóch tygodniach, ale nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popchnę bo się eLKa nie doczeka czekolady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie otworzyło się :( Ale domyślam się, ze to jakiś smakołyk po którym oblizywałabym nie tylko usta ale i palce. Może na fali oblizałabym coś jeszcze :D Dziękuje ;) Uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srofik ciulu jak tam główka madzialenka za tobą tęskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
Duża metafora Czwórko będzie. Szukałam seksownych bazi dla Ciebie i nic :( Taki niewykorzytany potencjał w tym temacie ale na pocieszenie całkiem fajne baty robią z gałęzi wierzby. Żeby nie było i tak zostawię, bo wazon pusty na środku stołu nieładnie się prezentuje. Może Kotce też się spodobają ;) http://www.aleksandra.nl/bazie.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna czekoladka :D Tak czułam ,że będzie wiecej do oblizania :D Tylko tak... żeby lizać i cyckać to nie wiem czy mi cierpliwości wystarczy a ugryźć nie mam sumienia :D Natomiast bardzo doceniam dbałość z jaką starasz się moje zachcianki spełniac ;) x Siódma, mi się też spodobały :D Mogę? ;) Będę je tuliła i miętosiła póki nie wyrosną im listki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19.07 :-D:-D:-D cóż za skoczne cycuszki:-P Siódemka:-P bazie czadowe:-)ale taki bat mogłaś do nas przytaszczyć. Nie zmarnowałby się Kurczę Sis...Takich kreatywnych prezentów jak Ty, to chyba nikt nie dostaje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już trzeba kreatywności gratulować Sąsiadowi ;) Chociaż można i mi takiego Sąsiada gratulować właściwie Po pracy, po zakupach, teraz pod prysznic i masaż by się przydał. Kto idzie ze mną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ładny temat bystrzy ludzie zawsze mnie tylko interesuje, czemu tu siedzą? latami wręcz, zamiast się nieco udzielać w tz. realu. dziewczyny przytyły czy cus?:0 czy mężowie tak pilnują ze tylko mogą w pracy?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po. Sama sobie musiałam tam daleko na plecy sięgać cholera. Następnym razem nie zaposzę x Gościu, siedzą bo lubią :) A w realu ja się tyle udzielam, że to dla mnie miła odskocznia. Lubię tu wpadać by się odstresować a wręcz czasem i (wiem, to się w głowie nie mieści :D ) odchamić. A Ty wpadasz z jakiego powodu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to jestem taki tylko zaglądacz, bo większości przypadków to raczej marne "towarzystwo")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm tak Sis, jak Ty pomasujesz plecki a Gospoś popatrzy z gościem to ja się tak poczuję jakbyś masowała nie tylko plecki. Czy taka mała dawka ekshibicjonizmu Was też podnieca? Fakt, że nie macie biustonosza (Panowie nie wiem.... majtek? ) jak idziecie tylko na chwilę do sklepu Was podnieca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetów chyba mniej, ale sadze ze dziewczyny tak:) dobry tolerancyjny facet może z każdej, wykrzesać demona sexu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam majtek, jaaa, jaaaz, jaaa, :D to jest dziwne, spalem i spac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a etn exh.....:) uprawiacie tylko w domu?:) przed kompem dziewczyny? Czy zdarza wam w ogóle zapomnieć bielizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo to jara. Tak bardzo... że kiedyś postanowiłam sprawdzić jak to jest iść do pracy w sukience pod którą nie będzie nic. Znaczy miałam na sobie bustonosz bo jednak bez ściągnęłabym na siebie zbyt dużo spojrzeń ale majtki zostawiłam w domu. Czułam się bardzo seksi. I bardzo uważałam by wiatr nie podniósł mi tej sukienki zbyt wysoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery odsłony ironii i gdzie jesteś?:) zagubiłaś sie w tematach/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubiękiedy ;) i bardzo bardzo ładnie:) szkoda ze ze stanika nie zrezygnowałaś:( a na jakiejś imprezie tez tak byłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez stanika poza próg domu się nie ruszam:-P za to bez majtek mi się zdarzyło...bardzo ale to bardzo podniecające było to, że zauważył to ktoś, kto powinien się zorientować;-) ale pilnować się trzeb było baaardzo, żeby nie zauważył nikt inny:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jara to ze moglabys nie miec bielizny pod. Natomiast to ze ja bym nie miał nic pod spodniami to czy ja wiem;) nie ma takiego przełożenia z niektorymi sprawami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×